Długie włosy u chłopaka... ściąć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-04, 18:39   #1
veosar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9

Długie włosy u chłopaka... ściąć?


Cześć, nie ukrywam, że potrzebuje porady. Od ponad 1.5 roku zapuszczam włosy, było to na początku 2 klasy gimnazjum. Obecnie jestem w 1 klasie technikum w nowej szkole, a swoje długie włosy najczęściej spinam w kitę (gdyż w rozpuszczonych wyglądam... nie do przyjęcia). Potrzebuje porady. Nie ukrywam, że od paru dobrych tygodni długie włosy coraz bardziej mnie denerwują. Zaczynając od WIECZNIE odstających włosów, których nigdy nie da się wygładzić, poprzez to, że jestem normalnym facetem i nie chce mi się siedzieć w łazience 20 minut próbując ukryć wszystkie wystające z boku lub za uszami włosy z kitki. A i te w ciągu dnia pięćset razy się wywleką, przez co nawet po najmniejszym wietrze wyglądam jakbym nigdy nie miał lustra. To nie jest tak, że o włosy nie dbam. Myje je codziennie, czasami mi się zdarzy co dwa dni. Stosuje jakiś tam szampon i odżywkę, niby specjalnie "do mojego typu włosów", ale to i tak wygląda tak beznadziejnie, że nie wiem co z tym zrobić. Ogólnie, początkowo zarys był dość prosty, miały być dość długie włosy, spięte w kitkę. Nie wiem jednak, czy nie zaszło to za daleko... Proszę o porady jaka fryzura by mi pasowała, z czego od razu zaznaczam, że podoba mi się coś takiego:
http://www4.pictures.stylebistro.com...ur5Faa8Fql.jpg
http://hairstylesweekly.com/images/2...-Hairstyle.jpg
http://media-cache-ec0.pinimg.com/23...e2cbd21f50.jpg
http://hairstylesweekly.com/images/2...Hairstyles.jpg

Nie wiem jednak czy będzie to pasowało do mojej twarzy, a będe szczery... boje się obciąć włosy, by wyglądać jeszcze gorzej. Od razu zaznaczam, czego chciałbym uniknąć, mianowicie fryzury "na czape" jak ja to lubie nazywać, czyli coś, co przechodzi każdy kto zapuszcza włosy "od zera". Najgorsze co może być.

http://img.burning-brushes.pl/?v=beztytrtr.jpg
http://scr.hu/22as/keros
I po wyjściu na wiatr dosłownie na 1-2 minuty...
http://scr.hu/22as/j56e8
(sry za jakość)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1ic5xc.jpg (25,9 KB, 567 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beztytrtr.jpg (19,5 KB, 517 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2014-09-05 o 16:44 Powód: zalaczenie zdj; do zalacznika-regulamin
veosar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 20:57   #2
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

hmm, wlosy masz gęste i bardzo ladne, w sumie fajnie wyglądasz z tymi co masz, super, ze dbasz o ich czystość (odrzuca mnie jak kolesie zapuszczają kudły byle dłuzsze i zeby bardziej "metalowo/rockowo/punkowo" wyglądać, a syf aż z ich wlosow kapie..

jesli wkurzają Cie takie jak masz a nadal chcesz nosic kitke, to zwyczajnie skróc je tak zeby jeszcze daly sie związać.

do twojej twarzy będą na pewno pasowaly wszystkie klasyczne męskie fryzury.
masz regularne rysy twarzy, moim zdaniem krótkie włosy dodadzą twarzy męskości i wyostrzą rysy, będziesz korzystniej wyglądał.
jedyne co to nie rób sobie tych "trendy" asymetrycznych fryzurek, z grzywunią na bok,,,, no ale o to Cię raczej nie podejrzewam hahaha
w kazdym razie obecnie tez nie jest źle.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 21:23   #3
veosar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Hmm, a jakbym powiedzmy uparł się przy dłuższych włosach (choć nie mówie że tak jest), to wg. ciebie lepiej zostać w takich jak teraz, czy ściąć je dość mocno?
veosar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 21:31   #4
Fru Mannelig
Ekshuldra
 
Avatar Fru Mannelig
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 62
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Twoje włosy wyglądają na naprawdę zadbane, widać, że są gęste i błyszczące, więc możesz je dalej hodować. Nie wyglądasz źle na tym 'rozczochranym' zdjęciu. Chodzisz czasem w rozpuszczonych?
Fru Mannelig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 00:13   #5
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Szkoda byłoby gdybyś ścinał, tak jak dziewczyny powiedziały, masz ładne, gęste włosy i jeszcze ten kolor, zapuszczaj tylko dbaj o nie
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 07:05   #6
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Broń boże nie ścinaj, wyglądasz bardzo fajnie Pasowałoby tylko gdybyś zapuścił baki tak jak Brad
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 10:21   #7
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Cytat:
Napisane przez veosar Pokaż wiadomość
Cześć, nie ukrywam, że potrzebuje porady. Od ponad 1.5 roku zapuszczam włosy, było to na początku 2 klasy gimnazjum. Obecnie jestem w 1 klasie technikum w nowej szkole, a swoje długie włosy najczęściej spinam w kitę (gdyż w rozpuszczonych wyglądam... nie do przyjęcia). Potrzebuje porady. Nie ukrywam, że od paru dobrych tygodni długie włosy coraz bardziej mnie denerwują. Zaczynając od WIECZNIE odstających włosów, których nigdy nie da się wygładzić, poprzez to, że jestem normalnym facetem i nie chce mi się siedzieć w łazience 20 minut próbując ukryć wszystkie wystające z boku lub za uszami włosy z kitki. A i te w ciągu dnia pięćset razy się wywleką, przez co nawet po najmniejszym wietrze wyglądam jakbym nigdy nie miał lustra. To nie jest tak, że o włosy nie dbam. Myje je codziennie, czasami mi się zdarzy co dwa dni. Stosuje jakiś tam szampon i odżywkę, niby specjalnie "do mojego typu włosów", ale to i tak wygląda tak beznadziejnie, że nie wiem co z tym zrobić. Ogólnie, początkowo zarys był dość prosty, miały być dość długie włosy, spięte w kitkę. Nie wiem jednak, czy nie zaszło to za daleko... Proszę o porady jaka fryzura by mi pasowała, z czego od razu zaznaczam, że podoba mi się coś takiego:
http://www4.pictures.stylebistro.com...ur5Faa8Fql.jpg
http://hairstylesweekly.com/images/2...-Hairstyle.jpg
http://media-cache-ec0.pinimg.com/23...e2cbd21f50.jpg
http://hairstylesweekly.com/images/2...Hairstyles.jpg

Nie wiem jednak czy będzie to pasowało do mojej twarzy, a będe szczery... boje się obciąć włosy, by wyglądać jeszcze gorzej. Od razu zaznaczam, czego chciałbym uniknąć, mianowicie fryzury "na czape" jak ja to lubie nazywać, czyli coś, co przechodzi każdy kto zapuszcza włosy "od zera". Najgorsze co może być.

http://img.burning-brushes.pl/?v=beztytrtr.jpg
http://scr.hu/22as/keros
I po wyjściu na wiatr dosłownie na 1-2 minuty...
http://scr.hu/22as/j56e8
(sry za jakość)
1. szkoda, ze nie dałeś fotki w rozpuszczonych, tu nie widać jaki jest stan tych wlosów...
2. ja szczerze nie widzę różnicy miedzy 1 a 3 na takie 2-3 wystajace włoski nikt nie zwróci uwagi
3. podaj dokładną nazwę szamponu i odzywki jaką stosujesz, moze jednak masz źle dobrany

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

4. jak koniecznie chcesz mieć zawsze przygładzone te włosy, to stosuj jakiś produkt stylizujący (tylko nie błyszczący 'mokry' żel! ) ale coś typu gumę jakąś do stylizacji dla facetów, czy lakier
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-05, 12:53   #8
denaja
Przyczajenie
 
Avatar denaja
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

masz świetne włosy
również zgadzam się że 4 dobrze by wyglądała, jednak jak dla mnie nie jest konieczne ścinanie ich krótkie włosy też by ci pasowały


ja jak mam baybe hair (rosnące włoski) to po prostu mokrą ręką delikatnie przygładzam je i tyle!
denaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 14:26   #9
veosar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

W rozpuszczonych nie chodzę, i w sumie dlatego nie dałem tego zdjęcia, bo go po prostu nie mam ^^. Źle się tak czuje i uważam, że nie pasują mi zbytnio... chociaż opinie znajomych o tym są dość różne. No, nie mówię oczywiście o takich wyjściach do sklepu gdzie nie chce tych włosów męczyć, bo po co... Dzięki wielkie za rady, trochę podniosły mnie na duchu (choć powiem zupełnie szczerze, że nie w tym celu założyłem temat) i chyba postanowiłem zostać przy tej fryzurze... Ktoś pytał się jeszcze o szampon, jakiś head&shoulders cytrynowy czy coś takiego, nie wiem, gdzieś o tym przeczytałem i w sumie poszedłem i kupiłem nie zastanawiając się długo. A odżywka jakaś firmowa z salonu fryzjerskiego.
veosar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 14:38   #10
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Ja bym skróciła i to dość drastycznie, tylko po to, by sprawdzić w jakiej długości będę się czuć bardziej komfortowo. Możesz poszukać dla siebie fryzurki, która ci wyostrzy rysy twarzy, bo masz taką "pućkę" (chociaż 16 lat, więc to się jeszcze zmieni raczej)- może włosy z fajną asymetryczną grzywką (ale bez przesady). Musisz iść do dobrego fryzjera. Kolor włosów jest ładny- naturalny?
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 16:06   #11
veosar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Ten brak komfortu wynikał z tego że myślałem że moje włosy wyglądają po prostu brzydko w tej fryzurze, a na te odstające włosy każdy się patrzy i szufladkuje to do niechlujstwa, a tego bym nie chciał. Jeżeli uważacie, że nie jest tak źle i nie zwróciłybyście na to większej uwagi to nie ukrywam, podniosło mnie to na duchu i dodało trochę pewności siebie. O ile to pewnie głupie pytanie... macie jakieś sposoby na szybkie i dokładne zaczesywanie włosów? Czy po prostu łapiecie rozpuszczone i tyle? Moja siostra ma takie włosy, że machnie parę razy grzebieniem i wszystko jej się trzyma, ale ja mam bardzo gęste włosy i nie idzie to tak łatwo. Trochę dziwnie się czuje pisząc takie posty, ale z drugiej strony... normalna rzecz . Kolor włosów naturalny i nie zamierzam go zmieniać. Pozdrawiam serdecznie!
veosar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-05, 19:38   #12
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Cytat:
Napisane przez veosar Pokaż wiadomość
Hmm, a jakbym powiedzmy uparł się przy dłuższych włosach (choć nie mówie że tak jest), to wg. ciebie lepiej zostać w takich jak teraz, czy ściąć je dość mocno?

to dodaj jeszcze zdjęcie twarzą na w wprost, a nie takie bokiem to zobaczymy jaki jest kształt twarzy i wtedy powiem co mysle
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 21:05   #13
Fru Mannelig
Ekshuldra
 
Avatar Fru Mannelig
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 62
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Ja zawsze się pochylam i ręką zgarniam wszystkie włosy 'do kupy', wydają mi się wtedy bardziej równomiernie rozłożone i są 'doklepane', a chyba o taki efekt ci chodzi.
Pytałam czy nosisz rozpuszczone, bo wydawało mi się, że dobrze byś w takich wyglądał.
A co do ścinania to aż szkoda takie ładne włosy skracać, długa zadbana kitka potrafi zrobić naprawdę dobre wrażenie.
Fru Mannelig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 12:58   #14
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Wlosy masz ladne i zadbane, ale wg mnie nie pasuja do ciebie.
O wiele lepiej bys wygladal w krotkiej fryzurze. Bardziej mesko.

Dlugie wlosy u faceta rozumiem tylko gdy ma je np bardzo krecone albo ma styl rockowy i jest pewna spojnosc wizerunku.
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 20:01   #15
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

masz ładne wlosy

zawsze możesz zrobić fryz na samuraja. w sensie koczek czy krótka kitka wysoko reszta wygolona.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 07:25   #16
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Cytat:
Napisane przez veosar Pokaż wiadomość
Ten brak komfortu wynikał z tego że myślałem że moje włosy wyglądają po prostu brzydko w tej fryzurze, a na te odstające włosy każdy się patrzy i szufladkuje to do niechlujstwa, a tego bym nie chciał. Jeżeli uważacie, że nie jest tak źle i nie zwróciłybyście na to większej uwagi to nie ukrywam, podniosło mnie to na duchu i dodało trochę pewności siebie. O ile to pewnie głupie pytanie... macie jakieś sposoby na szybkie i dokładne zaczesywanie włosów? Czy po prostu łapiecie rozpuszczone i tyle? Moja siostra ma takie włosy, że machnie parę razy grzebieniem i wszystko jej się trzyma, ale ja mam bardzo gęste włosy i nie idzie to tak łatwo. Trochę dziwnie się czuje pisząc takie posty, ale z drugiej strony... normalna rzecz . Kolor włosów naturalny i nie zamierzam go zmieniać. Pozdrawiam serdecznie!
Daj spokój, może byłoby trochę nietypowo, jakbyś malował powieki na błękitno i nosił obcisłe koszulki z kucykami pony, ale to dość oczywiste, ze facet też musi o siebie dbać. Dziewczyny uczą się różnych tricków od małego, a facetów nikt nie uczy, jak zadbać o wygląd.

Ja zawsze łapię rozpuszczone i zwijam w kitkę albo spinam w inny kucyk...


...a propo zwijania...chłopaku, masz BOSKIE włosy. Serio. Piękne, lśniące i wspaniały kolor. Znacznie lepiej się prezentują od moich .
Moim zdaniem, powinieneś raz na jakiś czas spróbować chodzić w rozpuszczonych.

I nie stresuj się tym, że czasem jakiś włos Ci ucieknie. Idealne kucyki, w których wszystkie włosy są na miejscu i żaden nie odstaje to tylko w photoshopie.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 23:18   #17
amelka37
Raczkowanie
 
Avatar amelka37
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

ale masz PIĘKNE WŁOSY :pro si:
stary, połowa z nas takich nie ma tylko przeraził mnie ten head n shoulders, nie wysusza ci? mowisz ze myjesz codziennie, moze gdybys zmienil szampon na delikatniejszy to by to lepiej grało? szkoda katowac tak piekne wlosy codziennym myciem. ja zmusilam chłopaka do korzystania z serii seboradin for men, no i JA widzę różnice, jego włosy są mocne i nie musi myc codziennie z czego sie bardzo cieszy :P popieram dziewczyny, pokaz zdjecie w rozpuszczonych
amelka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 09:47   #18
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Cytat:
Napisane przez veosar Pokaż wiadomość
a na te odstające włosy każdy się patrzy i szufladkuje to do niechlujstwa, a tego bym nie chciał.
Nikt nie patrzy aż tak czujnie

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez veosar Pokaż wiadomość
macie jakieś sposoby na szybkie i dokładne zaczesywanie włosów? Czy po prostu łapiecie rozpuszczone i tyle?
Jak chcę "bed hair" to łapię nierozczesane, inaczej używam TangleTeezer - dobrze rozczesuje i ujarzmia włosy, zmniejsza potrzebę częstego czesania. Poza tym szczotka ze szczeciny dzika wygładza i nabłyszcza

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

I jeszcze nie noś gumek z tą metalową blaszką, bo one przecinają włosy
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 13:48   #19
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Bardziej widzę cię w półdługich włosach, nie związanych w kitkę, takich jak na ostatniej fotce Brada Pitta. W kucyku robi się uliz
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-11, 15:24   #20
brzozka9
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

mnie się tam długie włosy u faceta nigdy nie podobały. znam tylko jeden przypadek komu pasują takie włosy do ramion, spięte w kucyk ale poza tym jednym rzypadkiem zawsze mnie długie włosy u faceta odstraszaja
brzozka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 15:39   #21
lanabananaa
Banana Fana Fo!
 
Avatar lanabananaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 422
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

A mi się podobają, poza tym wyglądają na bardzo zadbane, więc pod żadnym pozorem ich nie ścinaj! No i jestem ciekawa jak wyglądasz w rozpuszczonych
lanabananaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 23:07   #22
BlueDecoria
Rozeznanie
 
Avatar BlueDecoria
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 756
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Zdecydowanie szkoda ścinać! A nawet gdy kosmyk wyjdzie tu czy tam to cóż takiego
BlueDecoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 10:10   #23
shani_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 136
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Powiem ci że o ile bardzo lubię długie włosy o facetów, tak związanych nie cierpię :P więc po pierwsze wywaliłabym wszystkie gumki w diabły, bo moim zdaniem każdy facet wygląda o niebo lepiej w rozpuszczonych. Poza tym masz naprawdę ładne włosy i szkoda byłoby je ścinać, no i krótkie fryzury ma jakieś 80% facetów na ulicy. Możesz zawsze spróbować skrócić je tylko trochę, np. tak jak tu:
http://images4.fanpop.com/image/phot...59-630-420.jpg
shani_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 17:42   #24
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Trochę się wyłamię, ale ja bym była za ścięciem. Pasowałyby Ci krótkie. Przecież nie maskujesz długimi włosami odstających uszu Przynajmniej nie widać tego na zdjęciach Długie włosy to dla mnie domena kobiet. Krótkie fryzury moim zdaniem dodają męskości.
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 00:46   #25
Polizei_aufmachen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 10
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Zetnij w piz...

Niekonieczne na parę mm/cm jak typowy polaczek, ale jaki sens mają takie kudły? Żaden, problematyczne i wygląda też średnio. Może byc ciężko ściąć ale jak zetniesz to poczujesz jak wspinasz się po szczeblach ewolucji homo sapiens.

Zetnij.
Polizei_aufmachen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 14:00   #26
karina233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Ja natomiast jestem za tym, żeby nie ścinać. W Polsce mamy za mało chłopaków z długimi włosami, wszyscy biegają z fryzurą "na jeża" albo "na rekruta"
__________________
strona
karina233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 15:24   #27
moniaaabb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 12
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Ja tam jestem za ścięciem :P ale broń Boże nie na rekruta, nic z tych rzeczy. Przy Twoich rysach pasowałyby Ci średniej długości włosy, może jakoś niedbale ułożone?
http://www.norrisofhouston.com/wp-co...4/03/BP6-2.jpg
Masz gęste włosy, wiec taka fryzurka powinna Ci pasować
moniaaabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 15:42   #28
Fru Mannelig
Ekshuldra
 
Avatar Fru Mannelig
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 62
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Ciekawe, gdzie podziewa się autor...
Fru Mannelig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 16:20   #29
veosar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Autor jest i wytrwale czyta, choć co do końca nie wiem co odpowiedzieć. Combo strachu przed ścieciem i fakt, że ostatnio z włosami nie jest tak zle sprawia, że póki co zostaje przy długich, Mimo to nadal chętnie czytam opinie i się zastanawiam.
veosar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 16:58   #30
Polizei_aufmachen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 10
Dot.: Długie włosy u chłopaka... ściąć?

Cytat:
Napisane przez moniaaabb Pokaż wiadomość
Ja tam jestem za ścięciem :P ale broń Boże nie na rekruta, nic z tych rzeczy. Przy Twoich rysach pasowałyby Ci średniej długości włosy, może jakoś niedbale ułożone?
http://www.norrisofhouston.com/wp-co...4/03/BP6-2.jpg
Masz gęste włosy, wiec taka fryzurka powinna Ci pasować
Props
Polizei_aufmachen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-19 00:45:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.