jakie ceny makijażu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-02, 08:56   #1
qwerka
Przyczajenie
 
Avatar qwerka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 20
Question

jakie ceny makijażu


za miesiąc mam półmetek <jupi> dlatego chcę się wybrać do jakiegoś salonu na malowanko (w którym zresztą nie mam duzej wprawy, bo do szkoły to ja tylko używam tuszu i podkład lub puder antybakteryjny i jest OK ) a na zbliżającą się impezkę chcę zrobić sobie taki błyszczący, dyskotekowy makijaż i mam pytanko; jakich cen mam sie spodziewać za malowanie? wiem że to zależy od miasta, salonu itd...dodam że mieszkam w rzeszowie ale mam zerowe pojecie o cenach a więc ile????? to dla mnie ważne, proszę o odp
qwerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 09:15   #2
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: jakie ceny makijażu

to pytanie powinno sie znalezc sie na forum z pytaniami do wizazystki bo tutaj prezentuje sie makijaze a nie zadaje pytania..
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 16:07   #3
zaba_karola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 25
Dot.: jakie ceny makijażu

ok 30 zl, ale to takze zalezy w jak duzym miescie mieszkasz Za te pieniedze wolabym sama zrobic
zaba_karola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 18:28   #4
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: jakie ceny makijażu

W Rzeszowie na pewno są jakieś salony, które oferują makijaż. Dlatego proponuję CI rozpytac się znajomych, pochodzić po mieście i trochę się porozglądać, podowiadywać co tam, który salon oferuję i za jakie pieniądze.

POza tym myslę, że taki makijaż nie powinien kosztować więcej jak 50,o zł wg. mnie to max., ale róznie to bywa.

Zapytaj koleżanki, czy nie znają kogoś kto mógłby CI taki makijaż zrobić w domu, prywatnie - bez salonu i tej zbędnej oprawy, bo za to się płaci.
MOże masz w okolicy jakąś dziewczynę, która sobie dorabia takimi usługami? Zawsze się z nią jakoś dogadasz, bo salony to są jakie są...
I polecam Ci zrobienie makijażu próbnego, jeśli nie wiesz i nie znasz osobiście umiejętności makijażystki i nie jesteś pewna co ona ci tam może zmalować na twarzy.

Osobiście nie wydałaby ani centa na to aby mnie ktoś malował, bo nie mam zupełnie zaufania do makijażystek. Ale rozumiem dziewczyny, które są w potrzebie.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 20:39   #5
qwerka
Przyczajenie
 
Avatar qwerka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 20
Dot.: jakie ceny makijażu

rzeczywiście Pomadko masz trochę racji w tym żeby znaleźć kogoś znajomego a nie bulić, ale powtórzę, że mi do doskonałości w malowaniu to bardzo daleko tusz, puder mi wystarczają, a jak przyjdzie mi zrobić głupią kreskę to zaczynają się schody ehh no ale będę ćwiczyć bo praktyka czyni mistrza dziękuję bardzo za odp
qwerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 20:55   #6
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: jakie ceny makijażu

Rozumiem to, że nie umiesz się pomalować tak jakbys chciała, a chcesz wyglądać szałowo.
Dlatego polecam CI znaleść kogoś, kto się tym zajmuję dodatkowo, kogoś kto zrobi CI makijaż w domu. Na pewo będziesz mogła sobie ponegocjować cenę, zrobić makijaż próbny itp. Jednak niech to będzie osoba, która się zna na tym co robi... Popytaj ludzi.
Do salonu możesz się zapisać w każdym momencie, ale upwnij się najpierw, że jest taka mozliwość i nie zostawiaj kwesti makijażu na ostatnią chwilę, bo w końcu pójdziesz bez niego na imprezę.
Daj znac jak idzie szukanie...

Pozdr.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 12:30   #7
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: jakie ceny makijażu

Skorzystaj z katalogu wizażystów. Może znajdziesz kogoś w swoim mieście.
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-09, 08:44   #8
qwerka
Przyczajenie
 
Avatar qwerka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 20
Dot.: jakie ceny makijażu

przepraszam że tak długo się odzywałam ale nie miałam czasu, a co do makijazu to znalazłam wśród znajomych fajną osóbkę (makijażystkę i stylistke) więc problem mam juz z głowy, teraz to już odliczam dni do 20 IX => PóLmEtEk
qwerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 13:22   #9
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: jakie ceny makijażu

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
to pytanie powinno sie znalezc sie na forum z pytaniami do wizazystki bo tutaj prezentuje sie makijaze a nie zadaje pytania..
prezentacja makijazy to chyba raczej na mm a zapytac zawsze warto.Najwyżej ktoś przesunie wątek.A skoro uzyskano odpowiedz to znaczy że chyba mozna tu zadac takie pytanie.Nie rozdrabniajmy sie tak bardzo pozdr
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 14:40   #10
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: jakie ceny makijażu

Cytat:
Napisane przez Chinka-chu-min
prezentacja makijazy to chyba raczej na mm
ten wątek został tu przesunięty z MM
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 09:24   #11
Kofaniutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Dot.: jakie ceny makijażu

Jeśli nie umiesz się sama umalować to idź do profesjonalisty, tylko nie do pseudo wizażystki tylko kogoś kto wie co robi. Cena makijażu wieczorowego powinna wynosić ok 50 zł, pamiętaj że im niższa cena, tym wizażystka mniej doświadczona albo używa kiepskich kosmetyków- żaden profesjonalista, który pracuje na porządnych kosmetykach nie weźmie za makijaż 20 czy 30 zł.
Z tego co się orientuję w Sephorze robia makijaże wyjściowe po umówieniu się, kosztuje to 50 zł ale makijaż (przynajmniej w Katowicach jak robiła koleżanka) był naprawdę super.
Kofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.