Mąż oskarża mnie o zdradę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-20, 21:52   #1
olcia9373
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1

Mąż oskarża mnie o zdradę


Witam, i bardzo proszę użytkowniczki o pomoc. Tak jak w tytule, mąż oskarża mnie o zdradę. Nie jest to prawda, zawsze byłam wierna, a wszelkich zalotników odprawiałam z kwitkiem. Mimo wszystko od poczatku małżeństwa, a nawet i wcześniej, ciągle bylam oskarzana o romanse. Często kłóciliśmy sie z tego powodu, ale ostatnio stalo się cos nieoczekiwanego. Poklocilismy sie o mojego brata i w nerwach pojechalam do mojego rodzinnego domu, a wtedy mój maz zaczął szukac dowodów zdrady. Zaczął rozpytywać wspólnych znajomych a nawy poszedł dzis do mojej byłej pracy z której zwolniono mnie w czerwcu i zaczął pytać ludzi co wiedza na temat moich zdrad. Bardzo mnie zabola ten brak zaufania, ale niech pyta, przeciez nie mam nic do ukrycia. Okazalo sie ze rzekomo kobiety z którymi pracowałam, stwierdzily ze podrywam mężczyzn i dlatego zostalam zwolniona, a ponadto powiedzzialy mu żeby spytal trzech mężczyzn z którymi podobno miałam romans. Kiedy to uslyszalam, wscieklam sie, bo ktos tu kłamie. Najbardziej jednak zabolal mnie fakt, ze chce sobie robic testy na ojcostwo - mamy trzyletniego synka i córeczkę w drodze. Boje sie ze ktos chce narobić mi bagna. Zaproponowalam mu badanie wariografem w wyspecjalizowanej firmie, chce dowieść swojej niewinności. Juz nie wiem co mam robic, doradźcie mi cos proszę
olcia9373 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 22:49   #2
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Mąż oskarża mnie o zdradę

Cytat:
Napisane przez olcia9373 Pokaż wiadomość
Witam, i bardzo proszę użytkowniczki o pomoc. Tak jak w tytule, mąż oskarża mnie o zdradę. Nie jest to prawda, zawsze byłam wierna, a wszelkich zalotników odprawiałam z kwitkiem. Mimo wszystko od poczatku małżeństwa, a nawet i wcześniej, ciągle bylam oskarzana o romanse. Często kłóciliśmy sie z tego powodu, ale ostatnio stalo się cos nieoczekiwanego. Poklocilismy sie o mojego brata i w nerwach pojechalam do mojego rodzinnego domu, a wtedy mój maz zaczął szukac dowodów zdrady. Zaczął rozpytywać wspólnych znajomych a nawy poszedł dzis do mojej byłej pracy z której zwolniono mnie w czerwcu i zaczął pytać ludzi co wiedza na temat moich zdrad. Bardzo mnie zabola ten brak zaufania, ale niech pyta, przeciez nie mam nic do ukrycia. Okazalo sie ze rzekomo kobiety z którymi pracowałam, stwierdzily ze podrywam mężczyzn i dlatego zostalam zwolniona, a ponadto powiedzzialy mu żeby spytal trzech mężczyzn z którymi podobno miałam romans. Kiedy to uslyszalam, wscieklam sie, bo ktos tu kłamie. Najbardziej jednak zabolal mnie fakt, ze chce sobie robic testy na ojcostwo - mamy trzyletniego synka i córeczkę w drodze. Boje sie ze ktos chce narobić mi bagna. Zaproponowalam mu badanie wariografem w wyspecjalizowanej firmie, chce dowieść swojej niewinności. Juz nie wiem co mam robic, doradźcie mi cos proszę
Rozwieść się z wariatem. Bez urazy, ale twój małżonek ma chyba coś z głową. Albo sam ma coś za uszami i dlatego podejrzewa że ty też go zdradzasz. I po co w ogóle za niego wyszłaś skoro odstawiał już takie sceny zazdrości przed ślubem?
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 22:02   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mąż oskarża mnie o zdradę

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Rozwieść się z wariatem. Bez urazy, ale twój małżonek ma chyba coś z głową. Albo sam ma coś za uszami i dlatego podejrzewa że ty też go zdradzasz. I po co w ogóle za niego wyszłaś skoro odstawiał już takie sceny zazdrości przed ślubem?
i ja tak do sprawy podchodze
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 15:26   #4
Karola_Wypych
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 61
Dot.: Mąż oskarża mnie o zdradę

Niestety, zgadzam się z poprzedniczkami. Takie zachowanie to choroba. Bez pomocy psychologa/psychiatry będzie trudno.
Karola_Wypych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 13:08   #5
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Mąż oskarża mnie o zdradę

Poszedł do Twojej byłej pracy zapytać o Twoje zdrady?





Nie wiem czy bardziej współczuć jemu czy Tobie Serio
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 15:09   #6
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Mąż oskarża mnie o zdradę

Dla mnie to już jest obsesja na punkcie zdrady. Porządna terapia bym mu się przydała. Nie wiem jak ty z nim wytrzymałaś. Nawet jak będziesz co tydzień badać się wariografem i potwierdzicie ojcostwo badaniami to i tak będzie ci zarzucał zdrady, sfalszowanie badań i spisek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Czas edycji: 2017-03-06 o 15:10
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 21:31   #7
201704101323
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 512
Dot.: Mąż oskarża mnie o zdradę

Jak ja Ciebie rozumiem , współczuje

Edytowane przez 201704101323
Czas edycji: 2017-04-05 o 18:11
201704101323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-20, 17:42   #8
linea80
Przyczajenie
 
Avatar linea80
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 20
Dot.: Mąż oskarża mnie o zdradę

Bardzo możliwe że w Twojej poprzedniej pracy nikt nic takiego nie powiedział. On sam pewnie to wymyśla myśląc ze się przyznasz. Wymyśla zdrady których nie ma i wmawia sobie ze sá. To jest choroba i obawiam się ze jesteś na przegranej pozycji.
linea80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 14:58   #9
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mąż oskarża mnie o zdradę

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Rozwieść się z wariatem. Bez urazy, ale twój małżonek ma chyba coś z głową. Albo sam ma coś za uszami i dlatego podejrzewa że ty też go zdradzasz. I po co w ogóle za niego wyszłaś skoro odstawiał już takie sceny zazdrości przed ślubźem?
Zgadzam się. Masz zamiar udowodnić, że nie jesteś wielbłądem. Po co ci chłop, który ci nie ufa i cie nie szanuje?
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 17:06   #10
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mąż oskarża mnie o zdradę

dobry troll.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 10:00   #11
SylaD
Raczkowanie
 
Avatar SylaD
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 33
Dot.: Mąż oskarża mnie o zdradę

Facet mierzy Cię swoją miarą. Gwarantuje, że ma coś na sumieniu i dlatego Cię tak ocenia!
SylaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-27, 23:45   #12
Rokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Rokoszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 114
Dot.: Mąż oskarża mnie o zdradę

Masakra.. robić takie afery o nic w sumie. Współczuje
Rokoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 10:47   #13
roz_gwiazda
Przyczajenie
 
Avatar roz_gwiazda
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 17
Dot.: Mąż oskarża mnie o zdradę

Nie wyobrażam sobie bycia w takim związku. Sorry, ale gdzie tu zaufanie???
roz_gwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 14:48   #14
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Mąż oskarża mnie o zdradę

Cytat:
Napisane przez olcia9373 Pokaż wiadomość
Witam, i bardzo proszę użytkowniczki o pomoc. Tak jak w tytule, mąż oskarża mnie o zdradę. Nie jest to prawda, zawsze byłam wierna, a wszelkich zalotników odprawiałam z kwitkiem. Mimo wszystko od poczatku małżeństwa, a nawet i wcześniej, ciągle bylam oskarzana o romanse. Często kłóciliśmy sie z tego powodu, ale ostatnio stalo się cos nieoczekiwanego. Poklocilismy sie o mojego brata i w nerwach pojechalam do mojego rodzinnego domu, a wtedy mój maz zaczął szukac dowodów zdrady. Zaczął rozpytywać wspólnych znajomych a nawy poszedł dzis do mojej byłej pracy z której zwolniono mnie w czerwcu i zaczął pytać ludzi co wiedza na temat moich zdrad. Bardzo mnie zabola ten brak zaufania, ale niech pyta, przeciez nie mam nic do ukrycia. Okazalo sie ze rzekomo kobiety z którymi pracowałam, stwierdzily ze podrywam mężczyzn i dlatego zostalam zwolniona, a ponadto powiedzzialy mu żeby spytal trzech mężczyzn z którymi podobno miałam romans. Kiedy to uslyszalam, wscieklam sie, bo ktos tu kłamie. Najbardziej jednak zabolal mnie fakt, ze chce sobie robic testy na ojcostwo - mamy trzyletniego synka i córeczkę w drodze. Boje sie ze ktos chce narobić mi bagna. Zaproponowalam mu badanie wariografem w wyspecjalizowanej firmie, chce dowieść swojej niewinności. Juz nie wiem co mam robic, doradźcie mi cos proszę
Masz zapewne poroże jak stąd na księżyc. W moim otoczeniu historie pt. mąż notorycznie podejrzewa / oskarża żonę o zdradę = sam zdradza. W każdym przypadku. Inny wariant: zaburzenia psychiczne.

Co masz robić? Zastanów się co robisz z człowiekiem, który Cię nie szanuje. Czy chcesz tak spędzić życie.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-06-20 o 17:47
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 10:49   #15
Neonila32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Mąż oskarża mnie o zdradę

"Niema dymu bez ognia" jak to się mówi, pewnie było coś kiedyś na rzeczy.. Mój mąż zachowuję się podobnie, ale wiem dlaczego. Miałam kiedyś nieciekawą przeszłość. I mimo iż minęło kope lat nadał jest zazdrosny, czujny
Nie wiem, ale wydaję mi się że z tego małżeństwa bez terapii niewiele wyjdzie
Neonila32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 11:24   #16
Marzena_Mami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 35
Dot.: Mąż oskarża mnie o zdradę

Sądzi sam po sobie. Szkoda życia na ciągłe udowadnianie, że się nie jest wielbłądem. Tak jak dziewczyny piszą - albo gość ma nierówno pod sufitem, albo - co bardziej prawdopodobne, zdradza Cię... W każdym przypadku - szkoda Twojego czasu - bo jego nie cofniesz.
Marzena_Mami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 22:07   #17
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Mąż oskarża mnie o zdradę

Cytat:
Napisane przez Neonila32 Pokaż wiadomość
"Niema dymu bez ognia" jak to się mówi, pewnie było coś kiedyś na rzeczy.. Mój mąż zachowuję się podobnie, ale wiem dlaczego. Miałam kiedyś nieciekawą przeszłość. I mimo iż minęło kope lat nadał jest zazdrosny, czujny
Nie wiem, ale wydaję mi się że z tego małżeństwa bez terapii niewiele wyjdzie
Słaby troll.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-21 23:07:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.