Trzecie dziecko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-02, 06:57   #1
RRock
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 797

Trzecie dziecko


Hej, jestem nowa na forum. Chciałabym się zapytać czy są tu dziewczyny, które zdecydowały się na trzecie dziecko. Czy oprócz pragnienia posiadania trzeciego, analizowalyscie wasza sytuację finansową, mieszkaniowa itp ?



Jaka była różnica między starsza dwójką i trzecim maluchem ? A może któraś dostała niespodzianke od losu i musiała sobie to wszystko sama poukładać.



Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
RRock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-02, 19:49   #2
rolnikowa88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 290
Dot.: Trzecie dziecko

Hej !

Upragnione wszystkie Teraz jestem w trzeciej ciąży, mam dwie córki jedna z 2016r a druga z 2017r
rolnikowa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-02, 22:37   #3
RRock
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 797
Dot.: Trzecie dziecko

rolnikowa88 chyba mamy tyle samo lat, ja mam dwóch chłopców, 2015 i 2013. Teraz myślę nad trzecim maluchem, serce mówi tak, głowa nie. Eh..
RRock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 06:28   #4
rolnikowa88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 290
Dot.: Trzecie dziecko

Ojj Ty jesteś 1988? To tak jak mój mąż
Trzeba działać bo nigdy nie będzie tego odpowiedniego momentu, a jeśli chcecie dużą rodzinę to czemu akurat nie teraz?
rolnikowa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 12:16   #5
Aniaaa87
Rozeznanie
 
Avatar Aniaaa87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mrągowo\Dublin
Wiadomości: 839
GG do Aniaaa87
Dot.: Trzecie dziecko

Witam Ja jestem mama trójki dzieciakow.Najstarsza córka ma 7 lat,średni synek 4 i najmłodszy rok Przed staraniami oczywiście analizowaliśmy nasza sytuacje finansowa.Wymieniamy mieszkanie w najbliższym czasie na większe.Jednak trójka dzieci potrzebuje miejsca.Rzeczy przybywa coraz więcej Ja zaplanowałam ze ostatnie dziecko urodzę przed trzydziestka bo chciałabym odchować i jeszcze moc gdzieś wyjsc z mężem nie będąc babcia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 17:34   #6
RRock
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 797
Dot.: Trzecie dziecko

Ja mieszkam za granica, mieszkanie wynajmujemy, ale raczej właściciel nie wypowie nam najmu, bo nie ma powodu. Mąż ma stałą pracę, ja pracuję cały czas na kontrakcie czasowym, nie wiem czy po urodzeniu dziecka mogłabym wrócić do pracy, ale myślę, że tak. Moja szefowa, raczej do tych prorodzinnych należy. Sytuację finansową mamy raczej normalną.

Cały czas mnie kusi ten trzeci maluszek.
RRock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 22:18   #7
Aniaaa87
Rozeznanie
 
Avatar Aniaaa87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mrągowo\Dublin
Wiadomości: 839
GG do Aniaaa87
Dot.: Trzecie dziecko

Cytat:
Napisane przez RRock Pokaż wiadomość
Ja mieszkam za granica, mieszkanie wynajmujemy, ale raczej właściciel nie wypowie nam najmu, bo nie ma powodu. Mąż ma stałą pracę, ja pracuję cały czas na kontrakcie czasowym, nie wiem czy po urodzeniu dziecka mogłabym wrócić do pracy, ale myślę, że tak. Moja szefowa, raczej do tych prorodzinnych należy. Sytuację finansową mamy raczej normalną.



Cały czas mnie kusi ten trzeci maluszek.
Jak teraz sie nie zdecydujesz to pózniej bedzie cieżko podjąć ten krok.Jak czujesz ze czeka jeszcze na Ciebie jeden maluszek do przywołania na świat to zrób jak Ci serce podpowiada


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-24, 17:22   #8
Tylinka
Gosia
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 6
Dot.: Trzecie dziecko

Hej, jestem tu nowa i powoli się wdrażam w to forum Mam 29 lat i dwójkę maluchów 2013 i 2014 Na trzecie dziecko namówił mnie mąż, który ma 43 lata i stwierdził, że dla niego to "ostatni dzwonek". A że ja jestem jedynaczką i zawsze pragnęłam mieć duża rodzine, to po głębokich przemyśleniach, wspominaniu poprzednich porodów i po ataku paniki na samą myśl o nich, wreszcie się uspokoiłam. Przeanalizowałam WSZYSTKO od sytuacji finansowej po dobro dzieci, które już mam i mówiąc szczerze minusów nie znalazłam. To świetna decyzja już nie mogę się doczekać karmienia piersią i zapachu oliwki unoszącej się w domu. Podkresle tylko, że zdążyłam pozbyć się całego "dzieciowego" sprzętu... Więc przygodę zaczynam od nowa
Tylinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 18:47   #9
RRock
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 797
Rodziny wielodzietne

Czy są tu mamy, które mają 3 lub więcej dzieci ? Jaka jest różnica wieku między dziećmi ? Jak sobie radzicie z organizacją ?
RRock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-12 19:47:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.