Uniwersytet Ekonomiczny Poznań WĄTEK ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-05, 20:17   #1
idontknow13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 321

Uniwersytet Ekonomiczny Poznań WĄTEK ZBIORCZY


Witam. W tym roku wybieram się do tej uczelni tzn. na razie jestem na etapie rekrutacji i zobaczymy czy się dostanę Także próbuję swoich sił na Uniwersytecie Łódzkim, jednak o nim wiem już sporo gdyż jest taki oddzielny wątek, natomiast o UE Poznań wiem bardzo mało.
Proszę niech się ktoś wypowie kto tam studiuje, czy to dobra uczelnia? Czy mili ludzie? Jak się prezentuje Poznań (nigdy tam nie byłam)?
Również niech się ktoś odezwie kto także się tam wybiera w tym roku

Oddzielny wątek o informatyce i ekonometrii na UEP: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=707820
viva91
__________________
Uniwersytet Mikołaja Kopernika.
doradca finansowy

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-10-04 o 19:00 Powód: przywrócenie treści po raz kolejny...
idontknow13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 21:02   #2
zieloneoczy19
Raczkowanie
 
Avatar zieloneoczy19
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 84
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Cytat:
Napisane przez idontknow13 Pokaż wiadomość
Witam. W tym roku wybieram się do tej uczelni tzn. na razie jestem na etapie rekrutacji i zobaczymy czy się dostanę Także próbuję swoich sił na Uniwersytecie Łódzkim, jednak o nim wiem już sporo gdyż jest taki oddzielny wątek, natomiast o UE Poznań wiem bardzo mało.
Proszę niech się ktoś wypowie kto tam studiuje, czy to dobra uczelnia? Czy mili ludzie? Jak się prezentuje Poznań (nigdy tam nie byłam)?
Również niech się ktoś odezwie kto także się tam wybiera w tym roku
a na jaki kierunek rekrutujesz? ja tam studiuję więc mogę się wypowiedzieć, ale nie wiem czy ten kierunek, na którym jestem Cię interesuje

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-08-28 o 14:03
zieloneoczy19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 21:12   #3
idontknow13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 321
Odp: Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Na FiR na wydziale zarządzania. Jeżeli studiujesz na innym to i tak proszę coś opowiedz Jaka atmosfera? Jakie nauczanie? Jak wygląda Poznań?
__________________
Uniwersytet Mikołaja Kopernika.
doradca finansowy

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-08-28 o 14:01 Powód: przywrócenie treści
idontknow13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 21:22   #4
zieloneoczy19
Raczkowanie
 
Avatar zieloneoczy19
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 84
Dot.: Odp: Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Cytat:
Napisane przez idontknow13 Pokaż wiadomość
Na FiR na wydziale zarządzania. Jeżeli studiujesz na innym to i tak proszę coś opowiedz Jaka atmosfera? Jakie nauczanie? Jak wygląda Poznań?
studiuje dokladnie to moim zdaniem FiR na WZ jest naprawdę super, poznałam tam świetnych ludzi, którzy przyszli na studia zeby zostac kims i wiele się nauczyć, ale wiadomo, kiedy mozna tez potrafią się bawić.
moim zdaniem nauki jest dużo, choć ja też jestem raczej bardzo ambitna no i jednak staram się o dość dobre oceny.
co jeszcze mogę powiedzieć - wielu moich znajomych z innych uczelni, politechniki, UAMu narzeka, że uczą się nieprzydantych rzeczy, że wykładowcy są straszni, że ich nie szanują itd. TU też tak jest haha, ale mogę zapewnić, że o wiele lepiej niż na innych, wymienionych przeze mnie uczelniach. naprawdę, jest wielu wykładowców i ćwiczeniowców LUDZKICH (pomijająć prof. od matematyki, sama się przekonasz )
ja osobiście bardziej wkręciłam się póki co w rachunkowość niż w finanse, ale może jeszcze mi się zmieni.
fajne jest tez to, że uczelnia daje wiele możliwości rozwoju, co chwilę są jakieś darmowe warsztaty, konferencje itd.
co może denerowawać:
- na I roku są bardzo glupie plany, większość zajęć na popołudnia, bo jest za mało sali i pierwszaków upychaja na zajęciach do 20 albo 21.40..
- zajęcia dla I roku rozpoczynają się już we wrzesniu tzw. matematyka wstęp.. będzie też test ale on co roku jest ten sam więc mogę Ci nawet wysłać go jak poszukam (choć jego wynik jest nieistotny generalnie).
Jeśli coś jeszcze, śmiało pytaj

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Jeśli chodzi o Poznań to ja zanim podjełam studia bywałam już w tym miescie wieeele razy i powiem Ci ze nie jest źle wkurza komunikacja miejska i to że wszystko jest rozkopane, remont na remoncie, wiec dobrze przemysl to zanim wybierzesz lokalizację do zamieszkania, odradzam takie miejsca gdzie dojezdzaja tylko autobusy a nie tramwaje. starowka jest ładna, plac wolnosci ladny, nad wartą ladnie, malta ładna. osobiscie polecam, zawsze jade do poznania z usmiechem (no prawie)

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-08-28 o 14:03
zieloneoczy19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 00:03   #5
favourite
Raczkowanie
 
Avatar favourite
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: zza siedmiu mórz
Wiadomości: 300
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Ja też wybieram się do Poznania, ale na UM Byłam tam wiele razy i bardzo lubię tam przebywać. To miasto typowo studenckie. Prezentuje się również w miarę ładnie. Wszystko na plus moim zdaniem. Na pewno kłopot jest z komunikacją, ale to właśnie są wady większym miast. Ja tam preferuję przemieszczanie się rowerem
__________________
nothing comes easy..
time to change
favourite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 01:17   #6
amandaa1394
Raczkowanie
 
Avatar amandaa1394
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Pzn*
Wiadomości: 48
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Hej też mam zamiar wybrać się na UE lub na UAM. Na UE stawiam na logistyke a na UAM może jakimś cudem psychologia. Tak wiem duża rozbierzność kierunków
__________________
Pani Informatyk...loading....
amandaa1394 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 06:23   #7
idontknow13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 321
Odp: Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Cytat:
Napisane przez zieloneoczy19;41659 090
a na jaki kierunek rekrutujesz? ja tam studiuję więc mogę się wypowiedzieć, ale nie wiem czy ten kierunek, na którym jestem Cię interesuje
Dziękuję teraz jeszcze bardziej mam ochotę tam iść a pamiętasz ile miałaś punktów na FiR?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Cytat:
Napisane przez favourite Pokaż wiadomość
Ja też wybieram się do Poznania, ale na UM Byłam tam wiele razy i bardzo lubię tam przebywać. To miasto typowo studenckie. Prezentuje się również w miarę ładnie. Wszystko na plus moim zdaniem. Na pewno kłopot jest z komunikacją, ale to właśnie są wady większym miast. Ja tam preferuję przemieszczanie się rowerem
Ja zawsze w głowie miałam taką opinie że to jedno z najpiękniejszych miast (nie wiem czemu tak myślałam )
Ale na pewno Poznań jest dużo ladniejszy od Łodzi A chciałabym przez te 5 lat mieszkać w mieście które będzie mi się podobac i będę je lubiła

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Cytat:
Napisane przez amandaa1394;4166094 8
Hej też mam zamiar wybrać się na UE lub na UAM. Na UE stawiam na logistyke a na UAM może jakimś cudem psychologia. Tak wiem duża rozbierzność kierunków
Hej A na co bardziej stawiasz UE czy UAM?
__________________
Uniwersytet Mikołaja Kopernika.
doradca finansowy

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-08-28 o 14:05 Powód: przywrócenie treści
idontknow13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-06, 08:30   #8
amandaa1394
Raczkowanie
 
Avatar amandaa1394
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Pzn*
Wiadomości: 48
Dot.: Odp: Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Cytat:
Napisane przez idontknow13 Pokaż wiadomość
Hej A na co bardziej stawiasz UE czy UAM?
Bardziej stawiam na UE Chyba że zwolni mi sie miejsce na politechnice bo jako rezerwowa jestem ale w to wątpie :P
__________________
Pani Informatyk...loading....

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-08-28 o 14:07
amandaa1394 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 15:41   #9
mei36
Raczkowanie
 
Avatar mei36
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 40
Dot.: Odp: Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

hej, może ktoś wie, czy na UE liczy się data wpłaty czy data księgowania opłaty rekrutacyjnej?

Edytowane przez mei36
Czas edycji: 2013-07-06 o 15:49
mei36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 16:26   #10
zieloneoczy19
Raczkowanie
 
Avatar zieloneoczy19
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 84
Dot.: Odp: Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Cytat:
Napisane przez idontknow13 Pokaż wiadomość
Dziękuję teraz jeszcze bardziej mam ochotę tam iść a pamiętasz ile miałaś punktów na FiR?
chyba 235 ale ja pisalam matmę P.
zieloneoczy19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 08:25   #11
idontknow13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 321
Dot.: Odp: Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

A czy ktoś może mieszka w akademikach UE Poznań? Jakieś wrażenia? Jakie jest życie w tych akademikach i czy da się żyć? Tylko z tego co sprawdzałam ceny drogie, lepiej już mieszkanie wychodzi...

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-08-28 o 14:09 Powód: przywrócenie treści
idontknow13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-07, 08:53   #12
piotrek1994
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 506
Dot.: Odp: Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Ja mam pełno znajomych w Poznaniu, na UE również.
Spora część z nich mieszka w akademikach i sobie chwalą. Ceny faktycznie nie są zbyt niskie, ale mieszkanie na stancji/wynajmowanie pokoju w Pzn jest również drogie. Przede wszystkim w akademikach są dobre imprezy, większość żyje w zgodzie. Sam jednak gdybym miał wybierać to skłaniałbym się do jakiegoś fajnego mieszkanka na Malcie
piotrek1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 15:34   #13
idontknow13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 321
Dot.: Odp: Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Cytat:
Napisane przez zieloneoczy19;41667 078
chyba 235 ale ja pisalam matmę P.
Mam pytanie jeszcze do Ciebie
Na FiR na WZ zajęcia są zawsze w jednym budynku czy trochę trzeba się nabiegać? I w którym tym budynku? A WF-u to nie ma? Bo właśnie teraz przeglądałam jeszcze raz rozkład zajęć FiR na zeszły rok i nigdzie nie znalazłam WF-u

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez piotrek1994;4167321 8
Ja mam pełno znajomych w Poznaniu, na UE również.
Spora część z nich mieszka w akademikach i sobie chwalą. Ceny faktycznie nie są zbyt niskie, ale mieszkanie na stancji/wynajmowanie pokoju w Pzn jest również drogie. Przede wszystkim w akademikach są dobre imprezy, większość żyje w zgodzie. Sam jednak gdybym miał wybierać to skłaniałbym się do jakiegoś fajnego mieszkanka na Malcie
Ja tak właśnie chociaż na pierwszy miesiąc czy 2 skusiłabym się na ten akademik a przez ten czas jednak rozglądała bym się za jakimś mieszkaniem

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-08-28 o 14:10
idontknow13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 21:02   #14
Werhijo
Raczkowanie
 
Avatar Werhijo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 42
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Też wybieram się na UE Złożyłam na dwa kierunki: FiR (WZ) oraz ekonomia. Skrycie wierzę w to, że może w którejś z kolejnych tur dostanę się na FiR. Prędzej chyba jednak znajdę się na ekonomii...

W każdym razie cierpliwie czekam. Gdyby nie udało się z UE to czeka na mnie PP, więc się nie załamuję ; )

Co do Poznania: byłam tam zaledwie kilka razy, więc właściwie w ogóle nie znam tego miasta

Do przyszłych studentów UE: myśleliście może o ADAPCIE? Od kilku dni na stronie UE wyświetla się reklama obozu adaptacyjnego dla pierwszoroczniaków. Będziecie się na niego wybierać? Bo gdyby jednak znalazło się dla mnie miejsce na UE to chyba się skuszę ; )
__________________
stoję z czarną słuchawką
trzymam ją jak rewolwer
i mówię do sygnału ZAJĘTE ZAJĘTE
nie nie wcale nie musisz mnie kochać
ale opleć mnie ogrzej
jest upał
przed chwila była rewolucja

Mistrz Świetlicki



jestem studentką!
Werhijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 21:19   #15
idontknow13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 321
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Cytat:
Napisane przez Werhijo Pokaż wiadomość
Też wybieram się na UE Złożyłam na dwa kierunki: FiR (WZ) oraz ekonomia. Skrycie wierzę w to, że może w którejś z kolejnych tur dostanę się na FiR. Prędzej chyba jednak znajdę się na ekonomii...

W każdym razie cierpliwie czekam. Gdyby nie udało się z UE to czeka na mnie PP, więc się nie załamuję ; )

Co do Poznania: byłam tam zaledwie kilka razy, więc właściwie w ogóle nie znam tego miasta

Do przyszłych studentów UE: myśleliście może o ADAPCIE? Od kilku dni na stronie UE wyświetla się reklama obozu adaptacyjnego dla pierwszoroczniaków. Będziecie się na niego wybierać? Bo gdyby jednak znalazło się dla mnie miejsce na UE to chyba się skuszę ; )
Hmm jeszcze o tym ADAPCIE się nie zastanawiałam (bo nie wiem jeszcze dokładnie gdzie pójdę na studia ), ale jeśli jednak do Poznania to czemu nie

A ile masz punktów na FiR jeśli można zapytać?

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2015-08-28 o 14:11 Powód: przywrócenie treści
idontknow13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 22:05   #16
D_94
Raczkowanie
 
Avatar D_94
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 329
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Ja mam 220, a wy?

Poznań jako miasto jest bardzo fajne Ja na komunikację nigdy nie narzekałam.
D_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 00:04   #17
Werhijo
Raczkowanie
 
Avatar Werhijo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 42
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Cytat:
Napisane przez idontknow13 Pokaż wiadomość
A ile masz punktów na FiR jeśli można zapytać?
Jeszcze raz muszę sobie przeliczyć, ale wydaje mi się, że ledwo zmieściłabym się ponad próg po ostatniej obniżce wg progów z zeszłego roku. Nadzieje na sukces mam więc niewielkie, ale wszystko się jeszcze okaże ; )
__________________
stoję z czarną słuchawką
trzymam ją jak rewolwer
i mówię do sygnału ZAJĘTE ZAJĘTE
nie nie wcale nie musisz mnie kochać
ale opleć mnie ogrzej
jest upał
przed chwila była rewolucja

Mistrz Świetlicki



jestem studentką!
Werhijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 08:07   #18
Inessia
Zadomowienie
 
Avatar Inessia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 792
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Ja wstępnie wybrałam FiR na UE Wrocław, ale zastanawiam się jeszcze czy szybciutko nie zarejestrować się na stronie UEP
Inessia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 09:46   #19
rainy_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 25
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Ja też planuję iść na UEP, ale wszystko się jeszcze okaże Mam 228 punktów rekrutacyjnych, a zapisałam się na FiR: wydział zarządzania i ekonomii. Właśnie, może ktoś zna różnice tego samego kierunku na tych dwóch wydziałach? Różnice są w programie, wykładowcach?
Co do w-fu, to z tego co wiem, to każdy wybiera sobie sekcję i godzinę i dlatego nie ma go w planie
rainy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 02:16   #20
D_94
Raczkowanie
 
Avatar D_94
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 329
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Na ekonomii jest bardziej od strony bankowej, a na zarządzaniu od firm, że tak powiem ;D
D_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 11:55   #21
dondziola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

A ja się wybieram na ekonomię lub międzynarodowe stosunki gosp i zaczynam się niepokoić, bo raz, że jakieś słabe zainteresowanie moim wymarzonym Poznaniem, a dwa że ani ekonomia ani te stosunki nie cieszą się jakimś powodzeniem :d ciekawe czy w ogóle to otworzą.. xd

Jeszcze 2 dni i wyniki rekrutacji!
dondziola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 14:03   #22
california_dream
Raczkowanie
 
Avatar california_dream
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 205
GG do california_dream
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Hej Dziewczyny! Ja wybieram się na MSG. Tylko nie ogarniam liczenia tych punktów. Mogłaby mi któraś pomóc?
__________________
Honey, you should see me in a crown.

Edytowane przez california_dream
Czas edycji: 2013-07-10 o 14:12
california_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 17:19   #23
D_94
Raczkowanie
 
Avatar D_94
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 329
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Dodaj sobie punkty za
-język
-matematykę
-hist/geo/inf
+ 40 za podstawę i 100 za rozszerzenie. Wszystko dodane dzielisz na dwa.

Np.
ang post - 90 p. + 40
geo rozsz 60 p. + 100
matematyka rozsz 50 p +100

440/2=220
D_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 19:21   #24
california_dream
Raczkowanie
 
Avatar california_dream
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 205
GG do california_dream
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Dziękuję kochana! Wyszło 229, to chyba styknie na MSG...

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez amandaa1394 Pokaż wiadomość
Hej też mam zamiar wybrać się na UE lub na UAM. Na UE stawiam na logistyke a na UAM może jakimś cudem psychologia. Tak wiem duża rozbierzność kierunków

Właśnie mam pytanko do Ciebie. Na UE nie ma tak po prostu logistyki, co nie? Jest dopiero jako specjalność, tak?
__________________
Honey, you should see me in a crown.
california_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 13:46   #25
mei36
Raczkowanie
 
Avatar mei36
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 40
Dot.: Odp: Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Cytat:
Napisane przez california_dream Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Ja wybieram się na MSG. Tylko nie ogarniam liczenia tych punktów. Mogłaby mi któraś pomóc?
mieszkamy w tej samej okolicy, jednak mnie odstraszyła duża odległość
powodzenia, Poznań to piękne miasto i świetne uczelnie

[QUOTE=idontknow13;4167275 3]Z tego co ja wyczytałam i zrozumiałam to do 8 musi być wpłata już zaksięgowana.[COLOR="Silver"]

dziękuję
__________________
maturzystka 2o13

studentka FRiU
mei36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 16:58   #26
zieloneoczy19
Raczkowanie
 
Avatar zieloneoczy19
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 84
Dot.: Odp: Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Cytat:
Napisane przez idontknow13 Pokaż wiadomość
Mam pytanie jeszcze do Ciebie
Na FiR na WZ zajęcia są zawsze w jednym budynku czy trochę trzeba się nabiegać? I w którym tym budynku? A WF-u to nie ma? Bo właśnie teraz przeglądałam jeszcze raz rozkład zajęć FiR na zeszły rok i nigdzie nie znalazłam WF-u [COLOR="Silver"]
jasne, ze jest WF ale to kazdy sam sobie wybiera i nie jest zalezny od narzuconego planu;p - polecam ping ponga

a zajecia ja akruat mialam w 2 budynkach, niektore grupy w 3 ale sa obok siebie wiec luz
zieloneoczy19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 17:24   #27
california_dream
Raczkowanie
 
Avatar california_dream
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 205
GG do california_dream
Dot.: Odp: Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Ja się pierwotnie nastawiałam na Warszawę, ale nie dostałam się. Może w drugiej rekrutacji.. A do Białegostoku nie chcę. Zostaje więc Poznań. Wiem,że duża odległość.. Trudno, najwyżej w domu będę raz na miesiąc..
__________________
Honey, you should see me in a crown.
california_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 18:34   #28
Wojtas94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 11
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Z racji tego, że jest to mój pierwszy post, chciałbym gorąco powitać wszystkich
Podobnie jak california_dream z Warszawą nie wypaliło - zostaje UE Poznań
Jak wasze nastroje przed ogłoszeniem wyników ? Ah..no tak - wybieram się na FiR wydział Ekonomii

Pozdrawiam!
Wojtas94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 19:03   #29
abstractly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 37
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Mi również się nie udało we Warszawie, rok temu bym się dostała, tym razem już nie ma szans. Pozostaje rodzinny Poznań i UE, także na FiR na wydziale Ekonomii
abstractly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-11, 19:11   #30
Wojtas94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 11
Dot.: Uniwersytet Ekonomiczny - Poznań

Niech zgadnę..esgieh i kosmiczny próg w tym roku :P?
Wojtas94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-14 09:10:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.