Zabieg antycellulitowy na ciało ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-04, 18:10   #1
Adziii88
Raczkowanie
 
Avatar Adziii88
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 67

Zabieg antycellulitowy na ciało ...


Wiatm ...od jakiegoś czasu zaglądam na forum Wizaz. Widzę że jest tu dużo fajnych tematów i pomocnych rozwiązań. Szukałam tematu jak wykonać SKUTECZNY zabieg antycellulitowy i JAKICH preparatów użyć ale go nie znalazłam. Czy ktoś mógłby mi pomóc ?? Byłabym wdzięczna...
Adziii88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 19:19   #2
mmm30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg antycellulitowy na ciało ...

wątków na ten temat było już wiele.
Sama próbowałam wiele, chyba jednak bez ruchu nie obejdzie się. Praca siedząca, stres niestety nie służą.
Z domowych zabiegów polecam peelingi z kawy.
Dodatkowo dobry jest masaż, teraz chodzę do masażysty ale do niedawna masowałam się sama masażerem zakupionym w hipermarkecie, podobny do http://allegro.pl/masazer-ciala-i-st...396410736.html.
Daje całkiem niezłe efekty
Endermologia - moim zdaniem strata czasu i pieniędzy ale są osoby, które sobie chwalą.
Dobre też są maski z błota ale strasznie piecze ciało Można zrobić je w domu, w gabinecie to koszt ok 250PLN a trzeba wykonać co najmniej pięć.
Ważna jest dieta - zauważyłam, że jak zaczynam uważać co jem plus peelling, masaże - skóra nieco się wygładza.

Niestety cellulit powraca, np po świętach
Pozdrawiam!
mmm30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 20:20   #3
Adziii88
Raczkowanie
 
Avatar Adziii88
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg antycellulitowy na ciało ...

mmm30 Dziękuję za odp fakt jednak ten wątek był już poruszany przeoczyłam..... Właśnie bardzo dużo słyszałam o zabiegach z kawy i zaczęłam się zastanawiać czy warto ?? Jeżeli mówisz że jakieś rezultaty są to też spróbuje. Przeglądałam str Elarto i tam jest full takich kosmetyków tylko jakie wybrać?? jak przeprowadzić cały zabieg żeby były efekty?? Tego właśnie nie wiem... Dość dobre opinie były o różnych medykamentach na bazie arbuza, kokosu, czekolady i kwasów AHA tylko co dalej ???
Adziii88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 23:41   #4
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Zabieg antycellulitowy na ciało ...

żaden rezultat nie będzie długotrwały jeśli nie będzie wciąż podtrzymywany regularną aktywnością fizyczną.

Wspaniałym "zabiegiem" ujędrniającym ciało jest karnet na BASEN lub np. jazda na rolkach i zrezygnowanie z komunikacji miejskiej jeśli celem podróży jest następny lub trzeci przystanek xd
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 09:15   #5
mmm30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg antycellulitowy na ciało ...

Adziii88, peeling z kawy jest prosty: kawa mielona, zaparzona. Można dosypać trochę cynamony, dodatkowo trochę miodu.
Fajnie, wygładzająco działa też mikstura własnej roboty:

Olejek kminkowy – 2 ml
Olejek herbaciany – 1 ml
Olejek cytrynowy – 1 ml
Olejek cyprysowy lub jałowcowy – 1 ml
Olej rycynowy – 10 ml
Nafta kosmetyczna 50 ml
Glicerol (dostępny w aptekach) 20 ml + sok z jednej cytryny
Spirytus kamforowy – 20 ml
Spirytus salicylowy – 20 ml
Witamina C – 800 mg (4 draż. 0,2 g)
Witamina A+E w kroplach – 2 ml

Drażetki witaminy C obmyć z otoczki żółtej w przegotowanej wodzie. Następnie oczyszczoną drażetkę rozpuścić w soku cytrynowym, potem wlać glicerynę i spirytusy. Naftę wymieszać z olejkami i witaminą A+E. Następnie obie mieszaniny połączyć przez silne wstrząsanie w butelce.

Smarować 2 x dziennie. Wstrząsnąć przed użyciem.


BJean ma racje - dużo ćwiczeń.
Zabiegi w gabinetach są też dobre, jak pisałam, ale kosztowne a te domowe dają podobne rezultaty a są tańsze
mmm30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 10:05   #6
Adziii88
Raczkowanie
 
Avatar Adziii88
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg antycellulitowy na ciało ...

Hmmmmmm ciekawa ta mikstura.........
o czymś takim jeszcze nie słyszałam. Jak chodzi o ruch to spoko tylko z tymi mazidłami miałam problem. Szkoda że nie ma jakiejś książki z przepisami na takie domowe specjały......... Jeszcze raz dziękuję
Adziii88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 17:03   #7
nica77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Zabieg antycellulitowy na ciało ...

Jaki zabieg na ciało zaproponujecie osobie 25 letniej która ma skórę elastyczna i jędrną?
nica77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 17:19   #8
mhelmin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 92
GG do mhelmin
Dot.: Zabieg antycellulitowy na ciało ...

jesli chodzi o cellulit to ja polecam masaz bankami chinskimi. Nalezy posmarowac oliwka uda, posladki i nastepnie od dolu - nas kolanami go gory wykonaywac masaz banka. Rezulatatu sa widoczne po tygodniu, skutecznie rozbita tkanka tluszczowa, a cellulit zredukowany.
Dodac do tego 2l wody mineralnej, zero kawy i alkoholu.
Mozna wesprzec sie inneov cellulit ktrory kiedys stosowalam i mialam spokoj na dluuugi czas.
mhelmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 16:45   #9
A_gnieszka32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg antycellulitowy na ciało ...

pomyśl nad zabiegiem skinshock, rozpoczełam serie i jest nieźle nie wiem z jakiego jesteś miasta, ale w pabianicach jest salon BeautyCenter, tam mają kilka rozwiązań na ten temat, Polecam.
A_gnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 20:05   #10
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Dot.: Zabieg antycellulitowy na ciało ...

Cytat:
Napisane przez Adziii88 Pokaż wiadomość
Wiatm ...od jakiegoś czasu zaglądam na forum Wizaz. Widzę że jest tu dużo fajnych tematów i pomocnych rozwiązań. Szukałam tematu jak wykonać SKUTECZNY zabieg antycellulitowy i JAKICH preparatów użyć ale go nie znalazłam. Czy ktoś mógłby mi pomóc ?? Byłabym wdzięczna...
Bardzo skuteczne zabiegi to np. rozmaite masaże oraz endermologia. Sama teraz planuję się wybrać na kilka serii . W końcu lato się zbliża.

Jeżeli chodzi o kosmetyki to ja jestem fanką Elancyla http://www.aptekavolfarm.pl/4041,ela...uch-200ml.html. Mieli bardzo fajny preparat, który nazywał się offensive cellulite. Teraz chyba go ulepszyli, bo wyszedł nowy produkt o podobnym składzie, ale ulepszony.
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 18:50   #11
Adziii88
Raczkowanie
 
Avatar Adziii88
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg antycellulitowy na ciało ...

Cytat:
Napisane przez sergeevna Pokaż wiadomość
Bardzo skuteczne zabiegi to np. rozmaite masaże oraz endermologia. Sama teraz planuję się wybrać na kilka serii . W końcu lato się zbliża.

Jeżeli chodzi o kosmetyki to ja jestem fanką Elancyla http://www.aptekavolfarm.pl/4041,ela...uch-200ml.html. Mieli bardzo fajny preparat, który nazywał się offensive cellulite. Teraz chyba go ulepszyli, bo wyszedł nowy produkt o podobnym składzie, ale ulepszony.
Tak wiem słyszałam coś o tym , ale endermologia to już troszke kosztuje jak narazie to stosuje domowy masaż bańkami chińskimi + krem na cellulit i jest całkiem siii ale ten preparat z Elancyla to muszę oblukać
__________________
KONESERKA POZYTYWNEGO HUMORKU
Adziii88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 20:54   #12
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Zabieg antycellulitowy na ciało ...

Żadne maści, kremy, balsamy, mleczka stosowane samodzielnie nic nie dadzą. Najlepszym zabiegiem i jednocześnie najtańszym są masaże bańką chińską. Na forum jest już o tym wątek. Sama stosowałam takie masaże i to jest najskuteczniejsze!
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 10:15   #13
Darling15
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 279
Dot.: Zabieg antycellulitowy na ciało ...

Robiłam kilka zabiegów exilis i cellulit jest już dużo mniej widoczny, jeszcze wybiorę się na kolejne zabiegi i pewnie już w ogóle będzie ok. Warto w ogóle poczytać jak to działa i czego można się spodziewać po tym zabiegu, ogólne info można znaleźć tutaj.
Darling15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.