Szminki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-09, 17:07   #1
Sadi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 27
GG do Sadi

Szminki


Hej czy mogłybyście poogladac te fotki i powiedziec mi jakich szminek powinnam uzywac zeby osiagnac taki efekt. Chodzi mi głownie o jakieś nieza drogie firmy. Z góry dziekuje
Sadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-09, 19:24   #2
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Szminki

Wydaje mi się, że na pierwszym zdjęciu na 99% Jennifer ma na ustach...podkład. Sama kiedyś dla uzyskania właśnie takiego efektu nakładałam na usta fluid, rozsmarowywałam i prezentowało się to dokładnie tak samo! Wiem, że to trochę dziwna metoda, ale na pewno tą drogą można uzyskać podobny kolor. Alternatywnym rozwiązaniem jest też nałożenie na usta jasnej, beżowej pomadki , ale taki kolor ciężko jest znaleźć – w dodatku musi być matowy, inaczej efekt będzie jednak już nie ten sam...

Drugie zdjęcie – uważam, że ten kolor na jej ustach trochę wpada w malinę, co? Zdaje mi się, że tutaj wystarczy transparentny błyszczyk, ew pod spód czerwono-różowa szminka, sądzę że podobny kolor to Tonic Pink – szminki Lip Smooth Maybelline.

Nie jestem ekspertem, poczekaj może na opinię Sam albo Agi



P.S. Nie uważacie, że na 4 zdjęciu J.Lo ma straszne oczy? Od tego czarnego eyelinera wydają się takie ciężkie, wręcz diaboliczne!
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 11:45   #3
Salka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 263
GG do Salka
Re: Szminki

No wlasnie moze ktos wie jakich szminek ona tam uzyla albo moze da sie zastapic je jakimis niedrogimi?Najbardziej podobaja mi sie jej usta na 4 i6 zdjeciu.Tez takie bym chciala ;(
Salka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 12:55   #4
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Szminki

Jeśli chodzi o zdjęcie 4 to miałam kiedyś podoby kolorek z Vipery Tęczowy Blask; bodajże nr 01 jednak dokładnie nie pamiętam, ale Vipera nie ma za wiele kolorów więc łatwo można znaleźć
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 13:22   #5
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Szminki

youaresowonderful napisał(a):

> P.S. Nie uważacie, że na 4 zdjęciu J.Lo ma straszne oczy? Od tego czarnego eyelinera wydają się takie ciężkie, wręcz diaboliczne!

Bo to fotka z teledysku - w teledysku wygląda jakby miała wielkie oczy średniomocno pomalowane - ale jak kiedyś znalazłam tę fotkę [bo mnie ktoś prosił] w Internecie to już ten naturalności i "lekkości" nie zauważyłam.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 13:23   #6
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Szminki

dziewczyny - musicie pogrzebać wśród błyszczyków Maybelline'a, Bourjois, Vipery, Isadory [tych płynnych]. Co do koloru - to zapewne Jennifer ma na ustach wymieszane kilka odcieni, aby uzyskać ten jeden niepowtarzalny.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 14:49   #7
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124
Re: Szminki

Kolorek taki jak na zdjęciu nr 4 ma Vipera jest to numer 12,ale niestety szminkę kupiłam baaaardzo dawno, mam już resztki Jest to chyba zwykła szminka, kiedyś były jeszcze z tej serii takie z witaminkami i nawilżające, a teraz niestety nie wiem. Zdjęcie piewsze- podobny jest błyszczyk Palomy numer 11.Usta wyglądają jak pociągnięte podkładem, błyszczyk jest transparentny.Natomiast beżowy błyszczyk mieniący się, też podobny do kolorków ze zdjątek ma diadem numer 16, Mam nadzieję, że trochę pomogłam
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-10, 14:52   #8
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124
Re: Szminki

aha,zapomniałabym!!! kolor podobny do tego ze zdjęcia 4 ma jeszcze Manhattan, nie pamiętam numerka ale w nazwie ma coś do jedzenia (toffi, a może capuccino) hmmmm
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-13, 19:21   #9
martawielgo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 18
GG do martawielgo
Re: Szminki

ok,juz mowie.znam jeden blyszczyk,sama go uzywam,u mnie "wychodzi"kolor taki jak na zdj3,5,6.no wiec jest to.......tadaaaaa:blyszcz yk Avonu,seria:arabian glow,nazwa:night glow.na razie wycofali go z katalogu(kupilam na zapas 3 blyszczyki jak sie dowiedzialam),ale podobno maja wrocic,pewnie beda pod inna nazwa lub w innym opakowaniu,ale na serio goraco polecam.ps.ostatnio moja okulistka pytala jakiego to uzywam blyszczyka......haha,papa
martawielgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-13, 19:26   #10
martawielgo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 18
GG do martawielgo
Re: Szminki

jeszcze chcialam dodac,ze ten blyszczyk bedzie chyba najlepiej wygladal u dziewczyn z jasnymi ustami,moja kolezanka ma takie koralowe i u niej nie bylo takiego efektu.
martawielgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-13, 22:48   #11
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124
Re: Szminki

dokładnie!! ja mam błyszczyk Avonu night glow, a jestem brunetką z ustami o ciemnym pigmencie i u mnie wygląda koszmarnie zresztą jak wszystkie błyszczące róże!!!musiałam go podarować koleżance, której jest w nim bardzo ładnie!
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-14, 21:35   #12
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
Re: Szminki

MAC ma taka bladobezowa szminke bez polysku jak JLo na 1szym zdjeciu, w ogole MAC ma w swojej ofercie kilkadziesiat szminek, wiec pewnie inne kolory ze zdjec tez moznaby znalezc. Niestety te kosmetyki nie sa dostepne w Polsce
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.