Jak mam się malować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-17, 21:26   #1
Monica85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 13

Jak mam się malować?


Witam wszystkich Mam mały problemik... mianowicie chciałabym abyście poradzili mi co w moim przypadku lepiej byłoby podkreślić: oczy czy usta? (oczy mam szarozielone) Nie jestem też pewna co do sposobu malowania się i komponowania kolorów... ja osobiście lubię kolory jasne, pastelowe ale nie wiem czy to dobry pomysł. Dzięki z góry za wszystkie porady
Monica85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 22:15   #2
_Kitten_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 167
Re: Jak mam się malować?

ja się na tym nie znam, ale na pewno komuś kto będzie chciał Ci doradzić będzie ciężko, bo nie widać dokładnie twarzy a co najważniejsze- oczu, a tak to trudno cokolwiek podpowiedzieć.
_Kitten_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 23:39   #3
Monica85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 13
Bardzo potrzebuję odpowiedzi...

Bardzo potrzebuję odpowiedzi, proszę napiszcie tak z grubsza jakie kolory mi pasują? Jak radzicie mi się malować? Proszę o porady...
Monica85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-17, 23:58   #4
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: Bardzo potrzebuję odpowiedzi...

hihi na drugiej fotce to okolica wyglada jak w radomskim M1, taki sam bar?pub? na środku holu stoi nie widać twoich oczu, ale cere masz śliczną i kości policzkowe.Proponuje ci podkreślić właśnie to, jeśli to zrobisz reszta to będzie mały pikuś :P
1 OPCJA:
Zdaje mi się że ciemne odcienie nie odpowiadają, lepiej kiedy cera będzie brzoskwinowo-porcelanowa
potrzebne kosmetyki to podkład długotrwały, nawilżajacy, nie widzę wyprysków, ale po kosmetykach które oceniłaś wnioskuję że cerę masz tłustą dlatego dobrze by było zeby ten kosmetyk matował! ja używam maybelline nr.020 cameo oraz fluid rozświetlający np. vipera ocień klasyczny, potrzebny będzie też róż i jeśli lubisz satynowe wykończenie puder najlepiej prasowany transparentny..
-najpierw rozgrzewasz podkład w dłoniach i rozprowadzasz go na czole ,nosie i na okolice oczu, dzieki temu lepiej się scali z cerą
- następnie na w dłoniach(najlepiej jeśli kosmetyk wylejesz na palce) rozlej kilka kropli ok.3 podkładu i 1 flidu rozswietlajacego, wymieszaj wetrzyj w policzki
-grubym pędzlem nałóż na poliki róż w odcieniu raczej ciepłym np. brzoskwinia, delikatny ciepły róż , ja używam różu rimmela 001, omiatam nim kości policzkowe przy pomocy grubego pędzla do sypkiego pudru, efakt jest naturalny i bardzo swieży
-na koniec mozesz zmatopwić równiez przy pomocy pędzla i pudru transparentnego, bardzo drobnego czoło, nos i część policzków odchodząca od nosa.
2 OPCJA
do której możemy użyć koloryzujacego kremu, dajacego efekt opalenizny np. oriflame-moisture bronze, robisz wszystko co wyzej jednak podczas mieszania pdkładu z fluidem rozświetlacącym dodajemy drobinke właśnie fluidu lub kremu brązującego

nieststy nie widzę koloru oczu, jeśli odpiszesz spróbuje wymyślić coś z kolorówką
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 13:25   #5
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Re: Jak mam się malować?

Ja podkreslilabym oczka, dala lekki roz na policzki a usta podkreslila tylko blyszczącym naturalnym blyszczykiem ktory ma byc bardzo modny tego sezonu wiosna-lato.
Oczy na co dzien maluj na rózne odcienie brązu,jest raczej uniwersalny. Poradzilabym cos wiecej ale nie widze ani koloru ani wyraznego ksztaltu oczu a to bardzo wazne
Pozdrawiam
ponizej przyklad
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 504944.jpeg (32,6 KB, 5 załadowań)
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 18:52   #6
Monica85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 13
Re: Jak mam się malować?

Witam tak w ogóle to niedawno się zarejestrowałam na wizażu i pomyślałam że może i mi ktoś pomoże.. przesyłam kolejne zdjątko mam nadzieje ze wyrazne tylko tak dziwnie wyszłam bo kiedyś mialam krotkie wlosy i jeszcze glupia mine zrobiłam dzia Sarimatha za tyle porad, napewno skorzystam. Tylko ze ja nigdy nie uzywałam różu, no nie wiem, może sie odważe. Cerę mam mieszaną i na dodatek wrażliwą i alergiczną. Muszę się sporo natrudzić by jako tako wyglądać. Nawet mam lekkie uczulenie na krem AA Oceanica ale go używam bo na inne mam potężną alergię. Musiałabym zainwestować w niewiadomo jaki krem tylko nie wiem nawet w jaki.. ale sie rozpisałam Jeszcze tylko dodam że zależy mi na efekcie naturalnej, lekko opalonej buzi i ładnie pomalowanych oczkach. Tak jak Vicky myślałam o brązowych cieniach i jakichś jeszcze ale nie mam pomysła. No to pozdróweczki i dzia za wszystkie propozycje
Monica85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-19, 16:43   #7
Monica85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 13
Re: Jak mam się malować?

Bardzo proszę o pomoc. Czy któraś z was drogie dziewuszki ma jakieś fotki lub własne pomysły na makijaż dla mnie? docenie każdą radę. Wiosna idzie, ciepełko na dworze a ja nie mam zielonego pojęcia jakie kolorki mi pasują. Sarimatha moze ty masz jakis pomysł? Dręczy mnie też sprawa koloru ubrań. Np osoba o ciemnej karnacji dobrze wyglada w jasnych ubrankach lecz jasne osoby (tak jak ja) już tak super nie wyglądają. tak mi sie wydaje, nie wiem, moze sie myle. No to pozdroweczki i licze na wasze porady i opinie
Monica85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-19, 19:29   #8
Monica85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 13
Re: Jak mam się malować?

Nikt mi nie pomoże?
Monica85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-19, 19:45   #9
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Jak mam się malować?

Wygladasz jak dziecko
Wkleje kilka fot /w tym kobieta z makijazu clinique ma chyba prawie takie same rysy jak ty tylko jest starsza / ale uprzedzam ze to zdanie laika

cmoczki
ps: z takim wygladem nie powinnas sie mocno malowac bo zepsujesz caly efekt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clinique_makijaz.jpg (28,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg get the look - natural.jpg (38,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg get the look natural1.jpg (33,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg get the look- natural3.jpg (34,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m10.jpg (20,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (29,6 KB, 4 załadowań)
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-19, 20:38   #10
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: Jak mam się malować?

palomino napisał(a):
> Wygladasz jak dziecko

Racja,racja

Lipnowianko, masz śliczny kształt ust!Wystarczy je maźnąć jakimś błyszczykiem i tyle
Natomiast na pewno zaakcentowałabym oczęta i policzki (te różem). Oczka obrysuj lekko eye-linerem, ale na prawde lekko bo wyjdzie nie taki efekt jaki jest zamierzony (ma być delikatny) ale wytuszuj rzęsy dosyć mocno. Z cieni to proponowałabym brązy, oliwki, toffi.. aha i zastanawiam sie tak,może przyciemnienie i wyregulowanie brwi? Jeżeli Ci bardzo odpowiada to może wypróbuj brązową wersję ye-linera i tuszu do rzęs?

Tak poza tym to masz uroczą subtelną urodę i śliczny uśmiech! Pozdrawiam
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-20, 15:16   #11
Monica85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 13
Re: Jak mam się malować?

dzieki wam dziewczyny za rady napewno poeksperymentuje jakby któraś z was miala jakieś fotki z makijażem który do mnie pasuje to prosilabym o przesłanie. Serdeczne dzięki za wszystkie odpowiedzi. bużki.
Monica85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.