Szukam pudru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-30, 15:05   #1
viola89
Raczkowanie
 
Avatar viola89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 64
GG do viola89
Talking

podkład dla wymagającej


przymiezam sie do zakupu podkadu, chcąc uniknąc większej czy tez mniejszej gafy zajrzałam do KWC ... ale aż mnie głowa rozbolała sama nie wie ktory byłby w miare najlepszy ...Licze na was miłe wizażanki, z emi cos doradzicie, by wymagania mam niemałe ... zależy mi na:
- chce aby ładnie rozwietlał twarz, roświetlał a nie sprawiał, ze sie błyszczy, co chyba będzie problemem przy mojej tłustej skórze (zastanawiałam sie nad Rimmel recover ew. na niego puder ale czy puder nie sprawi, ze całe rozświetlenie zniknie ??)
- zarazem nieco matowił, co chyba jest sprzeczne z rozswietleniem
- nadawał cerze równoierny kolor
- w miare długo pozostawał na twarzy
- konsystencja taka zdeczka lejąca (dokładnie jak w Giordani Gold z Oriflame)
- i co najwarzniejsze lekkki lekki i jeszcze raz lekki ! oraz nie sprawiający problemu z nakładaniem ...
- i chyba równie ważny element, aby nie porażał ceną
mam tłustą cere, raz na pół roczku cos wyskoczy ...

PS. Jak wczesniej nadmieniłam, zastanawiałam sie nad Rimmelem recover i na niego ewentualnie nakładac puder ale czy puder nie zakryje tego "blasku" ...
drugi wyjściem nad jakim myslałam, to podklad matujący i na to jakis puder rozświetlający, rozswietlająco - brązujący ... tylko z tym tez mam problem ...

ehh ... rozpisałam sie ... to jak Wizażanki pomożecie ?
__________________
Where are you going?
viola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 15:30   #2
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: podkład dla wymagającej

No to ja spróbuję pomóc - chociaż nie wiem czy mi sie uda

Na sam początek powiem, że mam cerę bardzo suchą więc diametralnie inną od twojej.

Jedyny podkład rozświetlający jaki mi przypadł do gustu to w/w Rimmel Recover. Wnioskuję jednak, że nie posiada żadnych właściwości matujących. (czasem mi sie nos zaświeci jak mam za dużo kremu lub filtra). Cera wygląda po nim ładnie i świeżutko. Zero efektu bombki choinkowej. Znika z twarzy, ale nie w zastraszającym tempie. Myślę jednak, że na tłustej cerze ten proces może ulec przyspieszeniu Myślę, że transparentny puder sypki nie pozbawwi blasku cery.

Ja jednak proponuję rozwiązanie troszeczkę inne : zakup podkładu, który nie jest rozświetlajacy, a matujący (bardzo lekki jest np. Maybelline Pure Make-up, ale podobno średnio matuje; wiele dobrych recenzji ma też Lirene Citty Matt - ten podobno też jest lekki, a matuje dużo lepiej ). Zeby mat był lepszy możesz jeszcze nałożyć skrobię ziemniaczaną. (nawet ja z moją suchą cerą na nosek nakładam teraz jak jest gorąco )
I na policzki coś rozświetlającego Ja proponuję puder rozświetlający Sephora. Jest świetny i nie tylko ja tak myślę (spójrz na recenzje na KWC).

Mam nadzieję, że troszeczkę pomogłam
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:03   #3
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: podkład dla wymagającej

Pure makeup nie rozświetla

Obejrzyj w perfumerii Revlon Colorstay Natural - będzie lekko krył, matowił, trzymał się cały dzień na twarzy. Zawiera drobinki dzięki czemu nie jest to płaski mat. Konsystencja jest płynna, ale nie bardzo lekka - aczkolwiek na skórze zostawia tylko cienką warstewkę. Ja byłam z niego b. zadowolona. W perfumeriach kosztuje ok. 70zł - lepiej kupić go gdy jest -20% w GC lub na Allegro (ok. 35zł).
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:27   #4
Good girl
Przyczajenie
 
Avatar Good girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 21
Szukam pudru

Hej jestem tu nowa, przegladalam wizaż i tak pomyslalam ze sie zaloguję moze ktos mi cos doradzi. SZukam pudru sypkiego lub prasowanego ale nie transparentnego , takiego ktory by jescze pokryl to czego nie zakryje podkład.Mialam Creme Puff ale teraz szukam czegos tanszego do 20 zl .Może avon??Nie wiem jeszcze czy sypki czy prasowany , sypki jest wydajniejszy chyba.

czekam na jakiekolwiek odpowiedzi , pozdrawiam
Good girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:30   #5
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Szukam pudru

Zajrzyj na KWC

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/index.php
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:40   #6
Good girl
Przyczajenie
 
Avatar Good girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 21
Dot.: Szukam pudru

tak ja juz przejrzalam kwc i w ogole co sie dalo na wizazu ale nie wiem , sa takie opinie po ktorych nie da sie doszukac niektorych cech , np czy cos kryje albo jak sie zachowuje na twarzy .Czasami piszecie ze puder jest zwykly albo " puder jak puder " i duzo z tego nie wiem , jak ktos uzywa pudru podbnego do tego jak go okreslilam w zapytaniu to niech wpisze.
Good girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:48   #7
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Szukam pudru

Dobry,tani sypki puder ma firma APC-jednak z dostepnoscia jest problem.
Calkiem przyjemnie wspominam sypki puder Pierre Arthes-chyba ok.14zl placilam.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 16:49   #8
M-ka
Raczkowanie
 
Avatar M-ka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: Szukam pudru

Polecam Rimmel Stay Matte-puder prasowany.Jest wybór kolorów, ładnie matuje,naturalnie wygląda, nie tworzy maski.Cena 17 zł
M-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:56   #9
Good girl
Przyczajenie
 
Avatar Good girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 21
Dot.: Szukam pudru

hmm ten stay matte jest przezroczysty probowalam ze dwa razy bo siostra ma , to puder w sam raz dla nastolatki a ja już nią nie jestem niestety chcialam aby ten puder choć trochę krył , najlepiej tak jak creme puff ale moze slabiej bo z tego co juz wyczytalam to ten chyba najlepiej kryje z pudrow i raczej drugiego takiego sie nie zjadzie , podobal mi sie w sklepie lentheric numer 26 ale on jest transparntny niestety a inne kolory byly jakies albo rozowe albo pomaranczowe
Good girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 17:02   #10
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: podkład dla wymagającej

Myślę, że Loreal Transluicide odpowaidalby Ci, ale od jakiegoś czasu trudno go dostać- stosunkowo najłatwiej na allegro. Buzia jest własnie rozswietlona , a nie błyszczy się ( to duża róznica) , wygląda świeżo, a na dodatek fluid potrafi conieco zakryć.Jest niezwykle leciutki a także trwały.Przy użyciu transparentnego pudru rozświetlenie nadal jest widoczne.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 17:13   #11
M-ka
Raczkowanie
 
Avatar M-ka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: Szukam pudru

Creme Puff to jest puder w kompakcie czyli podkład+puder dlatego dobrze kryje więc może lepiej przy nim zostań, skoro Ci odpowiadał.Dla odmiany może zmień sobie kolor.Szukając czegoś innego co by Ci odpowiadało, możesz stracić więcej pieniędzy niż na creme puff.
M-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 17:18   #12
Good girl
Przyczajenie
 
Avatar Good girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 21
Dot.: Szukam pudru

moja skora sie szybko przyzwyczajai potem juz nie ma takiego efektu jak z poczatku dlatego chce zmienic ten puder na inny i pozniej do niego wrocic .czasem trzeba cos odmienic bo produkty " gubią " swoje wlasciwosci. ogladalam tez inglota ale nie ma wsrod sypkich dla mnie odpowiedniego koloru , milaam kiedys prasowany byl ok ale szybko sie skonczyl, z creme puff uzywam numeru 41
Good girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 17:23   #13
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Szukam pudru

A moze okreslisz swoja cere bo w Twoim profilu nie ma nic zaznaczonego,wiec jak mamy Ci pomoc?Puder pudrowi nierowny a kazda cera inaczej bedzie reagowac.
Z Avonu mialam puder w kamieniu i..byl sredni a cena dosc wysoka nawet w promocji.
Poza tym czasem lepiej kupic cos drozszego a lepszego bo kuszac sie na tanie mozna dwa razy drozej placic.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 17:38   #14
Good girl
Przyczajenie
 
Avatar Good girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 21
Dot.: Szukam pudru

hexana dobrze wiem o czym mowisz stad moje pytanie tutaj , pomyslalam ze moze jak ktos doradzi to duzo nie strace , moja cera jest raczej normalna tylko z nierownym kolorytem, zaczerwienieniami , since pod oczami , z reguly uzywam podkladu aa oceanic , nature matte lirene , rozswietlajacego rimmela i lasting performace na wymiane wszystkie i do tego wlsannie creme puff , wszystkiego troszeczke i wychodzila ladna gladka buzia bez skazy , szukam teraz jakiegos tanszego pudru w cenie od15-20 zl ( bo w tym miesiacu nie moge przeznaczyc wiecej na kosmetyki a ten puder jest jednak potrzebny ) . Kiedy mialam puder z manhattana ale byl widoczny na twarzy i chyab do wyjatkowo tlustej buzi bo na mojej byl bardzo sztywny i wysuszal
Good girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 17:40   #15
Good girl
Przyczajenie
 
Avatar Good girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 21
Dot.: Szukam pudru

znajoma miala puder z avonu i ponoc w miare dobry byl , krył średniawo , zastanawialam sie nad jego wersja sypka bo wiecej
Good girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 17:59   #16
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Szukam pudru

Ja szukam dobrego pudru sypkiego, ale koniecznie w pędzlu. Używałyście może Color ID Lancome?

http://www.allegro.pl/item112946387_..._w_pedzlu.html


Bourjois już wycofało, ArtDeco ma tylko brązujący, Chanel nie było ani w Sephorze, ani w Douglasie, a o innych nie słyszałam
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 18:36   #17
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Szukam pudru

Hej Jesli zależy Ci równiez na kryciu, to polecam Ci puder w kamieniu Constance Carroll. Nie jest transparentny. Kupiłam go już ponad rok tem i wciąż go mam. Jest wydajny. A cena śmieszna- dałam za niego około 8 zł. Nie jest może jakiś super najlepszy, ale za tą cenę jest ok Możę nie jest tocreme puff, ale zły nie jest i za ta cenę warto
Pozdrawiam serdecznie
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 18:56   #18
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Szukam pudru

Cytat:
Napisane przez Good girl
hexana dobrze wiem o czym mowisz stad moje pytanie tutaj , pomyslalam ze moze jak ktos doradzi to duzo nie strace , moja cera jest raczej normalna tylko z nierownym kolorytem, zaczerwienieniami , since pod oczami , z reguly uzywam podkladu aa oceanic , nature matte lirene , rozswietlajacego rimmela i lasting performace na wymiane wszystkie i do tego wlsannie creme puff , wszystkiego troszeczke i wychodzila ladna gladka buzia bez skazy , szukam teraz jakiegos tanszego pudru w cenie od15-20 zl ( bo w tym miesiacu nie moge przeznaczyc wiecej na kosmetyki a ten puder jest jednak potrzebny ) . Kiedy mialam puder z manhattana ale byl widoczny na twarzy i chyab do wyjatkowo tlustej buzi bo na mojej byl bardzo sztywny i wysuszal

Jest kilka wartych uwagi recenzji wobec pudrow,ktore akurat beda miescic sie w przedziale cenowym jaki masz wyznaczony

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=13078

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=13193

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=1422

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=5934

i sypkie

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=12318

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=3606

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=5778

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=6776

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=4756

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=4699

Naprawde jest z czego wybrac poza tym czytajac KWC to sama musisz ocenic czego szukasz i wychwycic z recenzji jak najwiecej dla siebie.

Wazna sprawa jest przygotowanie buzi przed makijazem,odpowiedni krem,korektor,podklad-puder bedzie tylko wykonczeniem,ktory wienczy dzielo.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 11:41   #19
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Unhappy Puder

Nie wiedziałam w jakiej kategorii to umieścić, co by się nikt nie czepiał
Więc postanowiłam dać na plotkowe, bo o wszystkim.
Mój prblem polega na ciut za pomarańczowym i mnoże troszeczkę zbyt ciemnym pudrze.
Gdy dobierałam go w sklepie było ok, widziała się w świetle dziennym i mi pasował. A teraz, w domu wydaje m się zły .

Jest jakiś sposób, by go troszkę rozjaśnić?
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-01, 11:44   #20
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Puder

Był już wątek z identycznym pytaniem - polecam wyszukiwarkę.
Nie rozjaśnisz, mozesz jedynie używać go jak różu/bronzera, do modelowania twarzy.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 11:59   #21
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Puder

wątków takich widzialam kilka,a tak swoją drogą mozesz go zmieszać z jakimś innym, jasnym podkładem
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 12:02   #22
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Puder

Cytat:
Napisane przez iza_
wątków takich widzialam kilka,a tak swoją drogą mozesz go zmieszać z jakimś innym, jasnym podkładem
To w końcu nie wiem, puder-puder czy puder-fluid?
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 12:34   #23
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Puder

ja chyba źle zrozumialam,myslalam o fluidzie i dlatego tak odpowiedzialam,ale jesli to puder-puder to nie ma raczej zadnej rady
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 12:52   #24
redangel
Raczkowanie
 
Avatar redangel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 283
GG do redangel
Dot.: Szukam pudru

wlasnie mialam zalozyc podobny temat na lato,chcialam uzywac samego pudru,bez podkladu,i chcialabym cos w miare kryjacego,b.dobrze kryje puder kanebo,ale niestety teraz mnie nie stac na niego rozejrze sie za tym cream puff skoro taki kryjacy
redangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 13:33   #25
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Szukam pudru

26 Lentheric to faktycznie jest transparentny i nie kryje,ale są też nietransparentne odcienie.Wszystkie odcienie można zobaczyć na stronie producenta:
http://www.mayfairperfumes.com/featherfinish.html
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 13:53   #26
Good girl
Przyczajenie
 
Avatar Good girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 21
Dot.: Szukam pudru

Cytat:
Napisane przez kaledonia
26 Lentheric to faktycznie jest transparentny i nie kryje,ale są też nietransparentne odcienie.Wszystkie odcienie można zobaczyć na stronie producenta:
http://www.mayfairperfumes.com/featherfinish.html

juz bym dawno kupila ten puder gdyby nie te odcienie , najbardziej podobal mi sie 26 choc bardzo jasny to takinaturalny zoltawy no tyle ze przezroczysty inne kolory zbyt rozowe albo zbyt brzoskwiniowo- pomaranczowe , jest jakis fajny naturalny beż lentherica????? nie rozowy nie pomaranczowy ???ogladalam te odcienie ale jakos nic nie moge znalezc
Good girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 14:32   #27
faustissima
Raczkowanie
 
Avatar faustissima
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Szukam pudru

Cytat:
Napisane przez Good girl
juz bym dawno kupila ten puder gdyby nie te odcienie , najbardziej podobal mi sie 26 choc bardzo jasny to takinaturalny zoltawy no tyle ze przezroczysty inne kolory zbyt rozowe albo zbyt brzoskwiniowo- pomaranczowe , jest jakis fajny naturalny beż lentherica????? nie rozowy nie pomaranczowy ???ogladalam te odcienie ale jakos nic nie moge znalezc
Słyszałam, że dużo dziewczyn używa 08 misty beige. Z tego co pamiętam raczej nie jest taki pomarańczowy jak w linku.
faustissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 10:09   #28
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Szukam pudru

a ten misty beige ne jest zbyt jasny??czytalam ze dziewczyny o jasnych nawet bladych cerach go uzywaja . ja tez ogladalam te pudry ale zrezygnowalam przez kolory
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 21:07   #29
Tkanka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 12
Post Jaki podkład do bardzo delikatnej skóry

Witam !
Szukam dobrego podkładu ktory nie bedzie podrażniał mojej z lekka nadwrażliwej skóry. Miewam łojotokowe zapalenia skóry. Na szczęście ostre stany zapalne są rzadkie W lini T moja skóra wydziela dosc dużo łoju a w innych rejonach jest przysucha i bardzo wrażliwa. Jako nastolatka nie miałam żadnych problemów z trądzikiem, teraz dopiero rozumiem dylematy skórne nastolatków Czy ktoś zna moze taki produkt który nadawałby sie zarówno dla nadwrażliwców jak i tych z łojotokiem? Jest jeszcze sprawa koloru. Ogolnie rzecz biorac moja cera jest jasna ale dosc szybko się opalam przez co musiałabym mieć na stanie przynajmniej dwa odcienie podkładu. Są może podkłady transparentne? dostosowujace się do koloru właściwego?Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam!
Tkanka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.