zapychacze i kilka pytan - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-28, 22:50   #1
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971

zapychacze i kilka pytan


Witam, z gory przepraszem jesli podobny topic juz jest...

chcialabym sie dowiedziec jakie kremy to czesto uzywane ZAPYCHACZE


uzywam garniera rozowego, czasem ziaji maslo kakaowe i tu moje pytanie, czy nie zapycham nimi moich porow?

mam dosc dziwna skore-zaskornikow mnostwo, troche ropnych wykwitow, nosek sie swieci, ale okolice brwi i ust mam ultra suche i luszczace, smaruję cutivatem, a davercinem wykwity... ale nie chce sobie nowych dokladac, poza tym, chetnie bym wszystko odblokowala mikrodermabrazja, ale poki co cierpie na brak funduszy

do mycia buzi uzywam mydla siarkowego, czasem nivea peelingujaco myjacego zelu z drobinkami, albo plynu do higieny intymnej z ziaji, lub peelingow. moje pytanie, co zrobic z taka cera, i czy postepuję dobrze

i czy mozecie powiedziec czy wykonywalyscie peeling z krysztalkami korundu lub jakiegos zestawu do domowej mikroderma? lub innego mrocznego przepisu na pozbycie sie zaskornikow? czytalam topici o mikroderma,ale brak tam satysfakcjonujacych odpowiedzi...

z gory dzieki za odpowiedzi, pomoc i wyrozumialosc:ehe m:

Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:48   #2
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: zapychacze i kilka pytan

nikt nie pomoze;(?

up up up
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 11:59   #3
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: zapychacze i kilka pytan

zapraszam na biochemie urody sprawdź czy te specyfiki nie były już analizowane w wątku z analizą składów, ewentualnie sama się pobaw (szukaj tabeli komedogenności http://www.dermadoctor.com/article_C...icity_158.html ale pamiętaj, ze tak naprawdę zapychanie to sprawa indywidualna i nawet specyfik o wysokim stopniu komedogenności może być dla Ciebie szkodliwy).
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 12:15   #4
fridayevening
Raczkowanie
 
Avatar fridayevening
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 116
Dot.: zapychacze i kilka pytan

Na moje oko, to ten kremik z ziaji może być podejrzany
Kiedyś używałam z zaji zielonego, oliwkowego i też miałam dużo zaskórniaków, ale jakoś nie wpadło mi do głowy, że to może być przez krem. No i kiedyś mi się skończył, a nie kupiłam nowego i nagle zaskórniaki znikły i buźka ładniejsza.
Myślę, że masz cerę mieszaną, więc powinnaś używać kosmetyków do takiej cery. Polecam z L'oreal taki niebieski, Pure Zone chyba, ale ten z dozownikiem, nie ten z zakrętką.
No i na pewno trzeba iść do kosmetyczki. Ja teraz kupiłam sobie karnecik na peeling kawitacyjny na razie miałam 1 zabieg, potem jeszcze 4 i zobaczymy co wyjdzie.
Powodzenia
__________________
"People are just as happy as they make up their minds to be."
- Abraham Lincoln
fridayevening jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.