Jakie kosmetyki dla noworodka??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-03, 16:33   #31
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

w upały kąpiemy w nadmanganienie potasu
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 17:22   #32
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

Balneum nie ma parafiny Ja też nie zaczynałam od emolientów, ale jak pojawiła się wysypka to przez tydzień był krochmal, a teraz właśnie Balneum.
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 19:10   #33
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

Cytat:
Napisane przez Starlett Pokaż wiadomość
Balneum nie ma parafiny Ja też nie zaczynałam od emolientów, ale jak pojawiła się wysypka to przez tydzień był krochmal, a teraz właśnie Balneum.
krem ma i to na pierwszym, miejscu w składzie zaraz za wodą..

a olejek do kapieli ma inną pochodną ropy naftowej Propylene Glycol
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 20:54   #34
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
a olejek do kapieli ma inną pochodną ropy naftowej Propylene Glycol
takale na kolejnym miejscu za dodatkiem zapachowym, nie jest to główny składnik jak parafina w przypadku innych emolientów.
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 07:32   #35
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

dlatego pisałam ileś postów wcześniej ze są i dobre emolienty które mają inne składniki odżywcze a nie samą parafinę ..

ale i tak nie są to kosmetyki odpowiednie dla zdrowej skóry bo można tylko zaszkodzić...
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 06:47   #36
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

My Filipa kąpiemy w oilatum bo miał suchą skórę natomiast pod pieluszkę na pupę na poczatku używaliśmy maści pośladkowej z ziajki była w miarę ale niestety u nas malo dostępna i po jakimś czasie wyskoczyo małe odparzenie od tamtej pory tylko i wyłącznie mąka ziemniaczana na pupę i odpukac od 2 miesięcy zero zaczerwienienia i odparzeń a jak tanio po kąpaniu z racji tego że kąpiemy w oilatum nie smarujemy niczym chyba że robię masaż brzuszka to mam oliwkę z ziajki i jest fajna jak nam się pojawiła ciemieniucha to tż (on kąpie) w czasie kąpieli tylko główkę delikatnie szorował myjką z oilatum i nic wiecej nie robiliśmy główka nie była czerwona a ciemieniucha zeszła po tygodniu ładnie
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 07:39   #37
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

oliatium jak każda parafina może tylko zaszkodzić na suchą skórę.. poprawa jest tylko pozorna bo zostawia warstwę na skórze i dlatego ta wydaje się gładsza..ale w rzeczywistości tak nie jest tylko gorzej...

parafina zatyka pory więc utrudnia regeneracje naskorka i blokuje produkcje lipidów..co może prowadzić do wysuszania skóry, blokuje wchłanianie składników odżywczych co jeszcze bardziej blokuje regeneracje i nawilżenie suchej skóry..

nałożenie emolientu to jakby skórę folią owinąć...
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 09:51   #38
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

scorpionec, czyli w przypadku dziecka o zdrowej skórze nie ma sensu Balneum stosować i lepiej przerzucić się na coś innego (no właśnie, na co?)? A co sądzisz o kosmetykach Pat&Rub?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 18:59   #39
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

pat&rub ma dobre kosmetyki na pewno bez olejów mineralnych.. nie znam dokładnie składów bo nie używaliśmy ich.. ale z tego co zerkalam to sa bardzo łagodne i oparte na naturalnych składnikach..

ja dla dzieci wybieram pomiędzy Hipp, Babydream (sama też używam), ew A-Derma (mam bloker 50+) lub wybrane z Emolium ale tu tylko jak jest to niezbędne - coś poważniejszego sie dzieje..

na sucha skórę olej migdałowy lub kokosowy ew oliwa z oliwek na dupke bepanthen.. jak coś sie dzieje to cos z cynkiem np sudokrem

Edytowane przez scorpionec
Czas edycji: 2012-07-08 o 19:02
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 08:57   #40
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość

na sucha skórę olej migdałowy lub kokosowy ew oliwa z oliwek na dupke bepanthen.. jak coś sie dzieje to cos z cynkiem np sudokrem
podobno bepanthenu nie można codziennie używać-tak połozna powiedziała,ale nie pamiętam czemuże bepanthen to stosować wtedy jak coś się dzieje
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 10:25   #41
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

bepanthen (alantan maść i chyba dermopanten mają ten sam sklad) i jest to bezpieczny skład ..sudokremu i kremów z cynkiem nie można codziennie bo one zwykle ze względu na cynk (dodatkowo często mają w składzie jeszcze alkohol) działają wysuszająco.. no i zwykle też są oparte na parafinie dlatego używa się ich w razie problemów tylko..

moja połozna środowiskowa w ogóle nie wiedziała co to jest bepanthen..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 11:10   #42
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

to połozna w szpitalu mówiła
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 17:13   #43
begie13
Zadomowienie
 
Avatar begie13
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 940
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

My córeczkę od urodzenia kąpiemy w żelu do ciała i włosków z Hippa i potem smarujemy oliwką tej firmy ( mała nie ma żadnych problemów skórnych po tym) , na pupę każdorazowo biało-zielony Linomag ( nigdy nie było odparzenia), a na słońce też krem Linomag SPF 30. Ale wiadomo - każde dziecko może zareagować inaczej na kosmetyki
__________________
Antosia


Wanda
begie13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 19:31   #44
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

Przypadkiem trafiłam na wątek... to też swoją opinię wypowiem...
Mam 14 miesięcznego synka i zaraz po urodzeniu położne w szpitalu kąpały w niebieskim nivea szampon i żel do kąpieli w jednym i do tej pory jesteśmy wierni... ponad to od razu smarowały parafiną i żadnych oliwek ani nic innego nie pozwalały... po powrocie do domu jeszcze ok 1-1,5 m-ca smarowałam parafiną, potem przerzuciłam się na oliwkę hippa... w tej chwili nie smaruję już niczym... synek kompletnie żadnych problemów ze skórą nie miał, żadnej ciemieniuchy i innych tego typu wysypek i plam... więc ja polecam ten sposób zaznaczam, że od dopiero od niedawna stosujemy proszek sensitive dla dorosłych, a wcześniej tylko dzieciowy, no a płyn do płukania nadal dzieciowy jelp Chusteczki Nivea są najlepsze ze wszystkich i też gorąco polecam akurat tą firmę. Co do babydream, to mieliśmy próbkę kremu pod prysznic i po prostu totalnie mi śmierdział bleeee, dlatego też w ogóle tej firmy nie stosujemy ...
Od początku założyłam, że nie będziemy żadnych emolientów stosować, chyba że pojawią się jakieś problemy skórne, wychodząc z założenia, że po co przyzwyczajać i stosować na skórę coś, co nie jest do niej przeznaczone... odpowiedzcie sobie po prostu na pytanie, czy jeśli macie na twarzy skórę tłustą, mieszaną, lub normalną, to czy kupujecie krem do skóry suchej?? no nie, więc po co ładować na skórę maluszka (jeśli nic się nie dzieje) coś, co nie jest do niej przeznaczone
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 20:40   #45
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Pokaż wiadomość
Przypadkiem trafiłam na wątek... to też swoją opinię wypowiem...
Mam 14 miesięcznego synka i zaraz po urodzeniu położne w szpitalu kąpały w niebieskim nivea szampon i żel do kąpieli w jednym i do tej pory jesteśmy wierni... ponad to od razu smarowały parafiną i żadnych oliwek ani nic innego nie pozwalały... po powrocie do domu jeszcze ok 1-1,5 m-ca smarowałam parafiną, potem przerzuciłam się na oliwkę hippa... w tej chwili nie smaruję już niczym... synek kompletnie żadnych problemów ze skórą nie miał, żadnej ciemieniuchy i innych tego typu wysypek i plam... więc ja polecam ten sposób zaznaczam, że od dopiero od niedawna stosujemy proszek sensitive dla dorosłych, a wcześniej tylko dzieciowy, no a płyn do płukania nadal dzieciowy jelp Chusteczki Nivea są najlepsze ze wszystkich i też gorąco polecam akurat tą firmę. Co do babydream, to mieliśmy próbkę kremu pod prysznic i po prostu totalnie mi śmierdział bleeee, dlatego też w ogóle tej firmy nie stosujemy ...
Od początku założyłam, że nie będziemy żadnych emolientów stosować, chyba że pojawią się jakieś problemy skórne, wychodząc z założenia, że po co przyzwyczajać i stosować na skórę coś, co nie jest do niej przeznaczone... odpowiedzcie sobie po prostu na pytanie, czy jeśli macie na twarzy skórę tłustą, mieszaną, lub normalną, to czy kupujecie krem do skóry suchej?? no nie, więc po co ładować na skórę maluszka (jeśli nic się nie dzieje) coś, co nie jest do niej przeznaczone
emolienty = parafina
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 19:16   #46
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

Od powrotu do domu Kuba był kąpany w krochmalu /miał rumień/ Jak wszystko ładnie się wygoiło, to kupiliśmy płyn do kąpieli Bubchen /na dozie/ Teraz ma babydrem i nic się nie dzieje.
Ale każde dziecko inne i niestety trzeba wypróbować. Też uważam, że profilaktycznie nie ma sensu używać emolientów
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 09:34   #47
KatarzynaAnnaRoza
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaAnnaRoza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

Ja do dupki, gdyby pojawiły się odparzenia zakupiłam sudocrem, ale czytałam, ze jest coś z serii babydream na odparzenia, do ciała oliwkę bambino, a do mycia wielki żel z babydream. Jeszcze zaopatrzę się w chusteczki granatowe z nivei, bo wiele koleżanek zachwalało.
Jeżeli jednak okaże się, że mój klusek, a raczej jego skórka nie będzie tolerowała jakiegoś z wyżej wymienionych specyfików, to wtedy przeszukam szybko KWC i zakupię coś aptecznego
KatarzynaAnnaRoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 10:33   #48
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

kosmetyki bambino sa oparte na parafinie..dwa są mocno perfumowane..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 11:46   #49
KatarzynaAnnaRoza
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaAnnaRoza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
kosmetyki bambino sa oparte na parafinie..dwa są mocno perfumowane..
Jak parafina może zaszkodzić maluszkowi?
W takim razie może zostawię sobie tą oliwkę, a dla niego kupię inną.
Może jakąś polecasz?
KatarzynaAnnaRoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 16:26   #50
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

przeczytaj wątek - wcześniejsze posty już o tym było..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 22:18   #51
jania84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 14
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

Witam!!!
Jak pisałam wcześniej obkupiłam córę w kosmetyki Mustela.
Początkowo było ok. Malucha miała mocno wysuszone jedynie stópki wystarczył balsam dwa razy dziennie.
Ale po około miesiącu okazało się,że Mustela nie daje rady twardej wodzie.
Na policzkach i nóżkach skóra strasznie się wysuszała-wystraszyłam się,że to skaza białkowa!!!
Kilka kąpieli w krochmalu uspokoiło mnie. Przeszliśmy na Oilatum Soft-emulsję do kąpieli i teraz jest ok. Ale jeden dzień bez kąpania i Mała już ma otarcia-zwłaszcza na szyi.
Tak więc w doborze kosmetyków dla niemowlaka poniosłam klęskę...
Ale jestem baaardzo zadowolona z kremu Nivea na odparzenia-tego niebieskiego w tubce
jania84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 13:40   #52
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

Jeszcze w szpitalu poradzili mi żeby buzie myć wacikami i przegotowaną wodą /osobny wacik do każdego oka/. Jeśli coś się dzieje to solą fizjologiczną. I to sie sprawdza. Nic malutkiemu na buzi nie wysycha, nie łuszczy się /poza okresem kiedy miał skazę/.
Ogólnie wyznaje zasadę, że im mniej tym lepiej.
I albo mam super dziecko, albo to działa
Pupę smarowaną ma od 2msc życia raz dziennie sudokremem, kąpany jest w bubchenie. I to na tyle kosmetyków używanych dla niego.
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 10:42   #53
Marciocha81
Przyczajenie
 
Avatar Marciocha81
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

Ale się tu głupot naczytałam.....
Marciocha81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 09:15   #54
Oldzinka
Raczkowanie
 
Avatar Oldzinka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 232
GG do Oldzinka
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

A co z kosmetykami naturalnymi? Nie aptecznymi i nie drogeryjnymi? ma któraś z Was jakieś sprawdzone pozycje dla noworodka?
Oldzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 09:50   #55
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

Cytat:
Napisane przez Oldzinka Pokaż wiadomość
A co z kosmetykami naturalnymi? Nie aptecznymi i nie drogeryjnymi? ma któraś z Was jakieś sprawdzone pozycje dla noworodka?
U nas sprawdzała się seria Bd z Rossmana, a teraz dla drugiego synka planuję kupić Pat&Rub serię Sweet
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 10:22   #56
Oldzinka
Raczkowanie
 
Avatar Oldzinka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 232
GG do Oldzinka
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
U nas sprawdzała się seria Bd z Rossmana, a teraz dla drugiego synka planuję kupić Pat&Rub serię Sweet

Zastanawiam się co np. z produktami, mydełkami z biolander.com albo biochemiaurody szukam kosmetyków o najprostszym składzie, takie jak Aleppo czy Marsylskie czy ktoś stosował u niemowlaczka?

Edytowane przez Oldzinka
Czas edycji: 2014-06-14 o 12:10
Oldzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 09:45   #57
krolewnafijonka
Raczkowanie
 
Avatar krolewnafijonka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 36
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

ja używam dla siebie Lichteny i poleciłam ją mojej siostrze, która ma rocznego synka z problemami skórnymi - jest bardzo zadowolona z działania u niego. ja mam wrażliwą skórę, ciągle czerwoną, podrażnioną i suchą, dla mnie te kremy są jak wybawienie no i nie ma się do czego przyczepić jeśli chodzi o skład. jedyny problem to taki, że trzeba trochę ich poszukać bo nie w każdej aptece są, no ale jak ktoś kupuje online to nie będzie miał problemu
krolewnafijonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 15:53   #58
manikora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

Ja polecam xxx. Opakowanie preparatu bardzo wygodne. Pudełko bardzo poręczne, spokojnie może leżeć pod poduszką i się nie rozleje. Sam preparat … niewiarygodny. Córka i mąż są zachwyceni, a ja wreszcie przesypiam noce. Krem zatrzymuje bardzo długo wilgoć na skórze, dzięki czemu nocne swędzenie odeszło w siną dal. Spokojnie można stosować na całe ciało i twarz. Zapach bardzo delikatny i przyjemny.

Konsystencja super. Preparat nie obciąża skóry, jest delikatny i bardzo dobrze się rozprowadza. Skóra się nie błyszczy. Po nasmarowaniu ciała niemal natychmiast można się ubierać bez obawy,że zostaną plamy na ubraniu.

Podsumowując preparat godny polecenia w 100%. Sięgnę po niego nie raz ze swoją rodziną i polecam znajomym

Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2016-06-22 o 22:54
manikora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 08:31   #59
KentuckyG
Raczkowanie
 
Avatar KentuckyG
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 306
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

Ja nie mam własnych dzieci w takim wieku, ale jestem mocno zaangażowaną ciocią. Dziewczyny tu na forum namówiły mnie na eloderm dla maluszków z wrażliwą skórą i z radością donoszę, że pomógł.
KentuckyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 13:56   #60
MamuskaBeti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13
Dot.: Jakie kosmetyki dla noworodka???

Ja kupilam w aptece kosmetyki xxxx . To emolienty, wiec jesli chcecie kosmetyki o dobrym, sprawdzonym skladzie to wlasnie te. Nie uczulaja, sa hypoalergiczne. Ja mam emulsje do kapieli i balsam do ciala.

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2016-12-13 o 09:47 Powód: reklama
MamuskaBeti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-04 15:11:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.