Co moge ze soba zrobic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-10, 03:56   #1
Katka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4

Co moge ze soba zrobic?


Jestem ciemna popielata bladynka (wg. palety kolorow firmy Kadus),cera jasna, oczy zielone z bezowymi drobinkami.Dobrze mi w bialym i srebrnym, lubie siebie tez w czerwonym fioletowym i zielonym. Chcialabym nieznacznie rozjasnic wlosy do sredniego blondu(?), ale niestety na koncach mam pozostalosci z rudej farby tzn. wyplowialy ryzy. Nadmienie, ze mam juz serdecznie dosyc rudosci. Zrobilam wiec probe farby Naturalny popielaty sredni blond na puklu wlosow i niestety wszedl rudy. Co dalej robic, bo odrosty sa juz nie do zniesienia?!
Katka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-14, 20:19   #2
Akwarela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 70
Re: Co moge ze soba zrobic?

Jesteś typem ,,chłodnym''(lato?). Powinnas unikać jak ognia farb o ciepłych odcieniach.Niech nikt ci nie wmawia że do zielonych oczu pasuje rudy! to nie zawsze się sprawdza, wiem coś o tym bo sama mam twój koloryt. Dobrze wyglądasz w kolorach zimnych. olej ciepłe miedziane brązy, kasztany, i złote blondy. w takich kolorach będziesz wyglądać mdło.przypuszczam,że twarzowe będą odcienie popielate, zimne brązy, srebrzyste blondy.ale... co do twoich zrudziałych końcówek to wydaje mi się, że powinnaś je obciąć, albo próbować rozjaśnić u fryzjera, a potem nałożyć na całość nową farbę. ale po takim zabiegu włosy mogą być zbyt zniszczone zbyś czuła satysfakcję. najrozsądniej było by wrócić do naturalnego koloru włosów (i to w naturalny sposób) a teraz jedynie postawić na drobne pasemka by złagodzić całość. no ale oczywiście powinnaś zapytać speca!
Akwarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-18, 15:53   #3
Katka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4
Re: Co moge ze soba zrobic?

Serdeczne dzieki Akwarelo, mysle ze wyklarowalo mi sie cos. Podjelam decyzje, ze zaczekam jeszcze ze zmiana chociaz jako typowej kobiecie bedzie mi bardzo trudno. Rzeczywiscie te koncowki sa zbyt "niebezpieczne",aby traktowac je jeszcze chemia. Postaram sie jakos je ukrywac spinajac wlosy. Co do barw to chyba jestem niedouczona bo jakos nie wiem jak rozpoznac chlodna np. wsrod brazow? Odnosnie farb do wlosow to wiem, ze sa to wszystkie z napisem "popielata". Jak wobec tego dobierac ciuchy skoro nie widze ktory odcien jest cieply ,a ktory nie?
Katka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.