Pomogę z praca w Anglii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-05, 15:18   #1
ampa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1

Pomogę z praca w Anglii


Hej hej!
Od ponad roku mieszkam w UK. W tej chwili szukam osoby która chciała by zamieszkać w moim domu. Mam jeden pokój wolny i zależy mi na zmniejszeniu kosztów. Dom znajduje się w Wigan (dzielnica Pemberton). Ja bardzo chętnie pomogę takiej osobie z pracą-niedaleko domu jest firma sałatkowa oraz piekarnia. Jeśli nie tam to w tym samym mieście jest kilka innych firm jak np Eurostock (firma kurczakowa) lub Nice-Pack (pakowanie chusteczek).
Szukam osoby z komunikatywnym językiem angielskim. Pomogę także z założeniem konta bankowego i NIN. Nie pobieram żadnych opłat za pomoc-jedyne na czym mi zależy to na tym, zeby kto zajął wolny pokój i dorzucił się do rachunków.

Sporo pracuję i nie zawsze mam czas siedzieć na forum. Najłatwiej bedzie jeśli naprawde zainteresowane osoby napisza do mnie maila: misiawlodarczyk@o2.pl lub odezwą się na facebooku: https://www.facebook.com/michalina.wlodarczyk1
ampa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 15:08   #2
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Pomogę z praca w Anglii

Ledwo rok mieszkasz i dom na wlasnosc masz xd musialas duzo godzin na zmywali trzepac xdddd
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 16:08:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.