Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-10, 16:11   #781
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Selene tak mi przykro... Nie da się jakoś z szefową pogadać? Powiedz, że w Polsce przywiązuje się większa wagę do świąt, niż w Norwegii, że Twojej mamie będzie bardzo przykro... może zrozumie?
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 16:14   #782
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Atojka ! Jesteś tu gdzieś??? Umawiałyśmy się na odsypkę bronzera, a nie na całe opakowanie + odsypka cienia! I jak ja teraz wyglądam, skoro Ci tylko odleweczkę olejku przesłałam! Mów co jeszcze chcesz, bo tak to nie może być!
Sorki za OT'a
edit: acha i masz piękne pismo
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 16:14   #783
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Selene bardzo mi przykro z powodu tej nieprzyjemnej sytuacji. ale glowa do gory, jakos to bedzie. moze rzeczywiscie uda sie cos wykombinowac.

a co do aktywnosci, to najwieksza jest wieczorem bo najwiecej czasu jest.

ja wlasnie poczynilam nieduze zamowionko z EGM, klece wieksze z SN ale nad tym jeszcze mysle.
ide z corka na spacerek bo przyniosla swoje butki do nalozenia i mi moje i chce isc
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 16:25   #784
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość

Dzisiaj szefowa mi powiedziała że niestety nie dostane wolnego na Boże Narodzenie , bo w tamtym roku miałam aż 3 tyg i jeszcze Nowy Rok. Miałam szczęście że coś niosłam , bo nawet nie wiem co jej odpowoiedziałam, tylko się odwrociłam a łzy same zaczęły lecieć... Nie wiem dziewczyny jak Wy, ale ja nie wybrożam sobie Swiąt , Wigilii i Nowego Roku samej setki kilometrów od domu , rodziny.W jeden moment znienawidziłam prace i ten kraj, ryczę od jakis 3 godzin bo nie wiem co mam zrobić, ale chyba sama Wigilii i Swiat nie przezyje...
Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
rozumiem co to znaczy spedzac swieta samotnie
mam tak co roku ,ja w Polsce z coreczka ,
ale moja polowka daleko za "wielka woda",
w taki dzien powinno sie cieszyc ,a dla nas sa to najsmutniejsze swieta


Selene, ja nie chcę nic sugerować, ale ja rzuciłabym tym w diabły... Zwłaszcza że dla mnie perspektywa 2 miesięcy z dala od domu jest przerażająca, a co dopiero na stałe. Podziwiam. Walcz tam o siebie! Na pewno można coś zdziałać! A w ostateczności można sobie wmówić, że Święta to nic szczególnego, dzień jak codzień, i jakoś je przeżyć...


Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
ja wlasnie poczynilam nieduze zamowionko z EGM, klece wieksze z SN ale nad tym jeszcze mysle.
szkoda że nie wiedziałam, czaję się na 2 rzeczy z EGM. No nic, czas zacząć czaić się skuteczniej
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 16:39   #785
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Atojka ! Jesteś tu gdzieś??? Umawiałyśmy się na odsypkę bronzera, a nie na całe opakowanie + odsypka cienia! I jak ja teraz wyglądam, skoro Ci tylko odleweczkę olejku przesłałam! Mów co jeszcze chcesz, bo tak to nie może być!
Sorki za OT'a
edit: acha i masz piękne pismo
a kawulca właśnie sobie robię, chyba mogę taką sypaną?. A ja dzis też dosłałam przesyłeczkę . Ty mi tylko powiedz jak to mam używać, miejscowe, czy mieszać z czyś tam i na całą ryjencję? nie chce mi się szukać. ależ przecież ja nic innego ci nie wysyłałam!!!! a pismo moje fatalne, ale bardzo się staram teraz pisać wyraźnie po moich wpadkach, ale dziękuję! A co do Twojego wyglądu, to co zmieniłaś się, że inaczej masz wyglądać? ojejku, i nic się nie chwalisz? tak na poważnie, daj spokój, przecież ja to darmo dostałam i nie potrzebuję kolejnych a cień kombinowany z przewagą tego dopisanego dosypałam do całego opakowania prróbkę i słoiczek mi został, więc Ci wysłałam, bo chyba lubisz laurka. Ale przykro mi,że nie trafiłam i nie jesteś zadowolona.... aaaa wiesz co bym chciała? jakiś Twój makijaż jeszcze zobaczyć!


a i Pastereczce wieeelkie buzi!!! a kolczyki super! potwierdzam osobiście, ma dziewczyna smykałkę, oj ma!!! dziękuję!!! piękna niespodzianka (za niespodziankę) !!!!!

a bakłażana to ja tnę na kółka gr 1 cm, smaruję plasterkiem cytryny z obu stron, solę, i smażę na oleju (strasznie pije) na złotobrązowo... uwielbiamy..... a potem każdy doprawia sobie pieprzem lub zjada z sosikiem np. czosnkowym itp albo jako wkładka do ziemniaków na obiad

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

kurczę nie dam rady we wszystkich sie udzielić...
Praniu - nadziei z dobrym finałem życzę!
a świeta Selene przykre faktycznie... choć ja miłośniczka powiem szczerze jeszcze o nich nie myślę, ale przerażam się nimi i od jakiegoś czasu wkurza mnie właśnie taka "rodzinność" nie mam specjalnie chhęci i ochoty ich tak spędzać na rodzinę, wyjazdy itp... chciałabym tej ciszy i spokoju naprawdę a nie tego szału przygotowań wariactwa za prezentami (na siłe)dla nastu osób itp....
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 16:54   #786
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Bardzo bardzo Ci dziękuję, bo bronzerek jest super Ja lubię takie właśnie jaśniejsze I cień też śliczny Moje ukochane kolorki. I pewnie kiedyś wkleję makijaż, ale to muszę mieć czas, a chyba wreszcie w weekend wyjadę na wakacje
Olejek kładę wieczorem na serum lemon w ilości kilka kropli, na całą gębusię On jest w ogóle jednym z 3-ech składników Zitzapa bodajże. Ja go kupiłam w celu ukręcenia własnego, ale na razie oryginalny ZZ mi się jeszcze nie skończył. Jak tylko coś będziesz chciała mojego wypróbować to wal jak w dym
A jak Ci zapach neemu podchodzi?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 16:56   #787
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Byliśmy wczoraj (ja i TŻ) w restauracji japońskiej na sushi (z okazji 3 rocznicy bycia razem i 2 rocznicy zaręczyn). Oprócz sushi spałaszowaliśmy także kaczkę (TŻ) i małże w sosie kokosowo-czosnkowym (ja) , a także wypiliśmy sok aloesowy.
Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że od rana mam sensacje żołądkowe tylne i non-stop latam do toalety. Widocznie mój układ pokarmowy nie jest przystosowany do japońskich przysmaków.
Ja myślę, że sok z aloesu mógł podziałac przeczyszczająco - ma silne właściwości oczyszczające kosmki jelitowe i jak nigdy wcześniej nie piłąś a teraz nagle całą szklanę to się nie dziwię, że masz sensacje żołądkowe.

selene to bardzo przykre

Winly,
dostałam boohoo - fajna ta sukienka. Wieczorkiem wrzucę zdjątka
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 17:00   #788
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

zapomniałam powąchać!!! już lecę!!!!

edit: ok!! jakieś ziółka??? nawet przyjemny, nie drażni mnie a pokusiłabym się nawet,ze sympatyczniasty... z jedzeniem mi się skojarzył


aaa i ze wzgledu na jego inne właściwości... szkoda, że go wcześniej nie znałam....

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-08-10 o 17:03
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 17:08   #789
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Biedronko fajny wieszaczek
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Wieszaczek fajny, to jeden z wzorów które obstawiam (mam w obserwowanych te wieszaki od roku i jakoś nie mogę się zebrać na kliknięcie - a za miesiąc wesele, więc będzie jak znalazł, trzeba kupić ).
Dziękuję, mi się też podoba

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Rocznic gratuluję! Czy jako że to już druga rocznica zaręczyn, mamy tu tegoroczną/przyszłoroczną Pannę Młodą? wybacz ciekawość, ale kocham tematy dot. ślubów, przygotowań, wiązanek i tego typu rzeczy

Acha - a co do rewolucji żołądkowej to szczerze współczuję... Od jakiegoś czasu zbieram się, żeby spróbować sushi, ale chyba mi się odechce zostanę przy moim ukochanym chińskim jedzonku. Kurczak po malajsku, mmm!!!


Acha - wczoraj założyłam sobie Wizażowy Zeszyt dwa główne działy to Minerały i Naturalna Pielęgnacja, robię notatki bo zaczynam się gubić
Ślubu na razie nie planujemy - mamy pewną listę priorytetów i przed ślubem na tej liście są jeszcze:

- obrona mojej pracy licencjackiej i magisterskiej - wrzesień 2009
- znalezienie pracy przeze mnie
- zakup mieszkania (kredyt bądź sprzedanie działki budowlanej, którą posiadam)
- ewentualnie zakup nowszego samochodu (nasz ma 13 lat, ale całkiem nieźle się trzyma).
Poza tym w obecnej chwili ślub niczego w naszym życiu nie zmienia (mieszkamy razem ), a na wesele i tak nas nie stać (zresztą ja bym wolała nie robić wesela - nie przepadam za takimi imprezami).
Zresztą ślub można zorganizować w miesiąc (w grę wchodzi tylko ślub cywilny, a białej sukni nie chcę mieć, bo nie lubię tego koloru - myślałam o czymś w intensywnym kolorze zielonym, fioletowym lub pomarańczowym).
A tak w ogóle to mam taki mały plan, by po ślubie dać gościom koperty z mapą na której jest miejsce, do którego mają dojechać (my byśmy pojechali wcześniej). Na miejscu goście dostaliby po lampę szampana, a my nad ich głowami skoczylibyśmy ze spadochronem (oczywiście byłaby to dla nich niespodzianka - tylko wcześniej musielibyśmy zrobić kurs spadochronowy, a to tez kosztuje , no i pogoda musiałby być ładna).

A co do zeszytu wizażowego, to ja wszystkie cenne informacje zapisuję w na komputerze - mam osobny folder o nazwie minerały, a w nim podfoldery dotyczące rożnych firm i inne luźne notatki.

A i widzę, że zmieniłaś avek - ślicznie wyglądasz

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Biedroneczko zazdraszczam rocznic Nie odrzucaj od razu chińskiego jedzonka, żołądek musi się przyzwyczaić, bo jest w jakiś 90% różne od europejskiego, ale smaki niesamowite
Właśnie mój TŻ wrócił z pracy okropnie zmęczony, a do tego przytrzasnął sobie w pracy palec i ma krwiaka pod paznokciem i strasznie marudzi (jak to facet ), zatem nie ma kto obiadu zrobić (ja jestem anty-kuchenna), więc zamówiliśmy sobie sushi na telefon
Musimy przyzwyczaić nasze żołądki (TŻ też miał sensacje żołądkowe) do japońskiego jedzonka.

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ja myślę, że sok z aloesu mógł podziałac przeczyszczająco - ma silne właściwości oczyszczające kosmki jelitowe i jak nigdy wcześniej nie piłąś a teraz nagle całą szklanę to się nie dziwię, że masz sensacje żołądkowe.
Może to głowny winowajca

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Dzisiaj szefowa mi powiedziała że niestety nie dostane wolnego na Boże Narodzenie , bo w tamtym roku miałam aż 3 tyg i jeszcze Nowy Rok. Miałam szczęście że coś niosłam , bo nawet nie wiem co jej odpowoiedziałam, tylko się odwrociłam a łzy same zaczęły lecieć... Nie wiem dziewczyny jak Wy, ale ja nie wybrożam sobie Swiąt , Wigilii i Nowego Roku samej setki kilometrów od domu , rodziny.W jeden moment znienawidziłam prace i ten kraj, ryczę od jakis 3 godzin bo nie wiem co mam zrobić, ale chyba sama Wigilii i Swiat nie przezyje...
Selene, głowa do góry - do Bożego Narodzenia jeszcze szmat czasu, więc może uda się jeszcze jakoś te wolne załatwić A może spróbuj pogadać z jakimiś współpracownikami (o ile jacyś są) i pozamieniać się trochę na "wolne" - może ktoś z nich nie obchodzi świąt albo nie przykłada do tego takiej wagi?
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 17:08   #790
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

jestem pod wrażeniem jak Wy dziewczyny mnie znalazłyście na nk??????? przyznać się!!!!

na portalu jestem z suchymi faktami i zdjęciami obciętymi na maxa, by nie dawać innym znajomym powodów do zazdrości bo ja osobiście uwielbiam innych oglądać, ale nienawidzę się chwalić z własnych zdobyczy choćby wakacyjnych, finansowych itp czy eskalacji uczuć do najbliższych - to tak ogólnie bez żadnych podtekstów. a znajomych to tylko takich ,z którymi poza czystego "znacia" osoby nazwiskaitp... dopuszczam z którymi łączy/łączyło mnie coś wiecej.

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-08-10 o 17:12
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 17:09   #791
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dla mnie to zgniła cebula , ale mojej siostrze, która jest na diecie też się z jedzeniem kojarzy On fajnie goi czyli przyspiesza regenerację i krostki też szybciej schodzą
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 17:21   #792
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dominkab
widze,ze stosujesz lemon i neem tez Ci nie obcy
myslisz, ze jak na lemon potraktuje krostki tym neem to bedzie dobrze?
straszne wulkany mi sie porobily na twarzy i nie mam pojecia co moze byc winowajcaa moze macie jeszcze jakies pomysly na te "zachciewajki"?
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 17:30   #793
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Selene, nie martw się na zapas. Mamy dopiero sieprnień więc szefowa jeszcze zdąży zmienic zdanie. Przyznam, że nie wyobrażam sobie samotnych świąt Ale ja jestem prorodzinnym stworzeniem
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 17:54   #794
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Dominkab
widze,ze stosujesz lemon i neem tez Ci nie obcy
myslisz, ze jak na lemon potraktuje krostki tym neem to bedzie dobrze?
straszne wulkany mi sie porobily na twarzy i nie mam pojecia co moze byc winowajcaa moze macie jeszcze jakies pomysly na te "zachciewajki"?
hmmmm ja nie mam sposobów. zazwyczaj je maltretuję, bo mnie wkurzaja , apotem ratuję skórę szybko gojąc...a czy znacie jakieś inne sposoby niż "mechaniczna"na usuwanie takich malutkich białych jakby porowców co mi akurat się robia w dołku brodowym i przy listkach nosowych?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 18:00   #795
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Dominkab
widze,ze stosujesz lemon i neem tez Ci nie obcy
myslisz, ze jak na lemon potraktuje krostki tym neem to bedzie dobrze?
straszne wulkany mi sie porobily na twarzy i nie mam pojecia co moze byc winowajcaa moze macie jeszcze jakies pomysly na te "zachciewajki"?
Ja tak właśnie robię, tylko że neem na całą twarz, oprócz tego NTBT też na całą twarz oraz ZZ miejscowo. Generalnie od czasu jak stosuję naturalną pielęgnację i minerały jest niebo lepiej niż kiedyś, ale ostatnio przeszłam jakiś dziwny wysyp i w sumie nie do końca jestem pewna co było winne, ale nawet mój żelazny w/w zestaw nie dał rady Ale to nie były gule, tylko takie mniejsze krostki. A może zrób jakieś badania hormonalne sobie, jeśli często Ci się to zdarza? Ja kiedyś miałam duże problemy, a później się okazało, że to prolaktyna była winna
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 18:07   #796
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
hmmmm ja nie mam sposobów. zazwyczaj je maltretuję, bo mnie wkurzaja , apotem ratuję skórę szybko gojąc...a czy znacie jakieś inne sposoby niż "mechaniczna"na usuwanie takich malutkich białych jakby porowców co mi akurat się robia w dołku brodowym i przy listkach nosowych?
atoja od tego maltretowania to zrobily sie jeszcze gorsze
rowniez nie moge sie powstrzymac od pchania lap do nich
Takie biale o jakich piszesz tez mam i w tych samych miejscach plus miedzy brwiami i tak samo wyciskam tyle ,ze te nie paskudza mi sie tak jak wulkany. Troche pomaga na nie hydrolat z glogu -tak jak radzila vril

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja tak właśnie robię, tylko że neem na całą twarz, oprócz tego NTBT też na całą twarz oraz ZZ miejscowo. Generalnie od czasu jak stosuję naturalną pielęgnację i minerały jest niebo lepiej niż kiedyś, ale ostatnio przeszłam jakiś dziwny wysyp i w sumie nie do końca jestem pewna co było winne, ale nawet mój żelazny w/w zestaw nie dał rady Ale to nie były gule, tylko takie mniejsze krostki. A może zrób jakieś badania hormonalne sobie, jeśli często Ci się to zdarza? Ja kiedyś miałam duże problemy, a później się okazało, że to prolaktyna była winna
Co do NTBT myslalam,ze mozna go na oczyszczona twarz tylko
ZZ tez stosuje ,ale za krotko zeby cos powiedziec na jego temat
Wlasnie przy tej naturalnej pielegnacji tak mi sie cera pogorszyla zwlaszcza po kwasach. Wczesniej nawet przy chorej tarczycy gdzie rowniez hormony wchodza w gre nie mialam takich problemow
Bede musiala sprobowac tego "zelaznego zestawu" (jednak neem tylko punktowo, bo w wiekszych ilosciach rwie mnie na wymioty ten zapach)

Edytowane przez kamilanna
Czas edycji: 2009-08-10 o 18:09
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 18:19   #797
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Tarczyca też potrafi nieźle w cerze namieszać niestety. NTBT kładzie się na nawilżoną twarz. Czekasz aż się wchłonie krem, czy co tam stosujesz i kładziesz albo pędzlem, albo tak jak ja czyli trochę w zagłębienie dłoni, rozcierasz w dłoniach i wklepujesz delikatnie w skórę (delikatnie bo ostre skubaństwo )
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 18:25   #798
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

kamilanno może za dużo nowych produktów wprowadziłaś na raz? moja cera tez wariowała jak z dnia na dzień przeszłam na naturalna pielęgnacje, w koncu wróciłam do pół na pół. sam natural mojej cerze nie służy

dzisiaj porobię zwroty BH, przepraszam że dopiero teraz, mam urwanie głowy ostatnio
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-10 o 18:31
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 18:29   #799
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Ślubu na razie nie planujemy - mamy pewną listę priorytetów i przed ślubem (...)

Zresztą ślub można zorganizować w miesiąc (w grę wchodzi tylko ślub cywilny, a białej sukni nie chcę mieć, bo nie lubię tego koloru - myślałam o czymś w intensywnym kolorze zielonym, fioletowym lub pomarańczowym).
A tak w ogóle to mam taki mały plan, by po ślubie dać gościom koperty z mapą na której jest miejsce, do którego mają dojechać (my byśmy pojechali wcześniej). Na miejscu goście dostaliby po lampę szampana, a my nad ich głowami skoczylibyśmy ze spadochronem (oczywiście byłaby to dla nich niespodzianka - tylko wcześniej musielibyśmy zrobić kurs spadochronowy, a to tez kosztuje , no i pogoda musiałby być ładna).

A co do zeszytu wizażowego, to ja wszystkie cenne informacje zapisuję w na komputerze - mam osobny folder o nazwie minerały, a w nim podfoldery dotyczące rożnych firm i inne luźne notatki.

A i widzę, że zmieniłaś avek - ślicznie wyglądasz
No to pewnie, ja też wychodzę z założenia, że nie ma co brać ślubu póki nie ma się ustabilizowanej (chociaż jako tako) sytuacji mieszkaniowej i finansowej. Jakoś niebardzo mi się widzi być małżeństwem na utrzymaniu rodziców, także popieram. U mnie i mojego TŻ tylko z tą różnicą się to wszystko odbędzie, że nie chcemy się zaręczać dla samych zaręczyn, bez planowania ślubu. Mnie osobiście zaręczyny kojarzą się z takim jakby nieformalnym ślubem, po którym od razu zaczynamy przygotowania do formalizacji A bez planowania ślubu wolę być po prostu dziewczyną, nie narzeczoną. Nie odbieraj tego proszę jako krytyki waszego narzeczeństwa, bo tak nie jest i nie mam ku niej żadnych podstaw, ponownie gratuluję po prostu przedstawiam swój punkt widzenia

A w ogóle to widzę, że jesteście bardzo odważną parą, brawo! Ja jestem tradycjonalistką (marzę o białej sukni, weselu w restauracji), ale podoba mi się takie ekstremalne, nowoczesne podejście u innych par

Co do folderu mineralnego - też mam taki ale tam trzymam raczej zdjęcia, swatche. Opisy jakoś tak wolę mieć w zeszycie, nie przepadam za czytaniem z komputera dłuższych wywodów no chyba że mowa o postach na wizażu pewnie przebija się przez to mój zmysł estetyczny, w zeszycie sobie robię kolorami, równiutko, z zakładkami... lubię takie zabawy. Odkąd pamiętam zakładałam tematyczne zeszyty a to powtórkowy z lektur do matury, a to z kursu barmańskiego z przepisami na cocktaile...

A za komplement dot. avka bardzo dziękuję
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 18:30   #800
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Dziendobry
Widzę że macie największą aktywnośc po 21...dzieci śpią, faceci oglądają mecze...No i zgadzam sie z tym notesem , tez muszę zacząć notować wszystko

Ja niestety dzień do niczego.Tak sie cieszyłam ze jadę do POLSKI , bo nie byłam od marca.W wakacje teraz nie jechałam równiez bo w pracy juz sobie wcześniej wszyscy zaplanowali, a ja stwierdziłam że złapie dużo nadgodzin.Z resztą mój TŻ u mnie był niedawno.Dali mi 3 tygodnie wolnego do 2 listopada,bo ja też już tęsknie za domem i chce rodzinę zobaczyć. Zapytałam sie dzisiaj o Boże Narodzenie, bo w tamtym roku nie robili mi problemu , wiedzieli że Świeta są po to żeby z rodziną.

Dzisiaj szefowa mi powiedziała że niestety nie dostane wolnego na Boże Narodzenie , bo w tamtym roku miałam aż 3 tyg i jeszcze Nowy Rok. Miałam szczęście że coś niosłam , bo nawet nie wiem co jej odpowoiedziałam, tylko się odwrociłam a łzy same zaczęły lecieć... Nie wiem dziewczyny jak Wy, ale ja nie wybrożam sobie Swiąt , Wigilii i Nowego Roku samej setki kilometrów od domu , rodziny.W jeden moment znienawidziłam prace i ten kraj, ryczę od jakis 3 godzin bo nie wiem co mam zrobić, ale chyba sama Wigilii i Swiat nie przezyje...
Wiem co to znaczy.Pierwsze święta w UK spedzilismy w trójkę, sami.W pracy już długo przed swietami zapowiedzieli,ze urlopów nie bedzie.
Po swietach jak wróciłam do pracy to od razu zapowiedziałam,że jak nie dostane urlopu na kolejne świeta to biorę chorobowe. No i dostałam 10 miesiecy przed świetami miałam już załatwiony urlop.
Te ostatnieświeta też były w UK ale już było lepiej mimo,że znowu w trójkę.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 18:32   #801
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Tarczyca na szczescie nie odbila sie na mojej cerze tylko waga spadla,
ale to mam juz za soba jakis rok.
Jak sie okazuje zle stosowalam NTBT , bo na oczyszczona i sucha skore i ewentualnie na to ZZ.
Nie wspomne, ze mialam problem z aplikacja tego proszku (LHK bedzie sie nadawal do tego? czy rzeczywiscie lepiej paluchami?)

WinlyEm
staralam sie wlasnie powoli wprowadzac ta naturalna pielegnacje.
Chyba to jednak nie dla mnie(poza wyjatkami jak hydrolaty,HA i frakcja)
, albo tak jak piszesz,ze polacze to z dotychczasowa pielegnacja pol na pol

Edytowane przez kamilanna
Czas edycji: 2009-08-10 o 18:36
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 18:33   #802
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Tarczyca na szczesie nie odbila sie na mojej cerze tylko waga spadla,
ale to mam juz za soba jakis rok.
Jak sie okazuje zle stosowalam NTBT , bo na oczyszczona i sucha skore i ewentualnie na to ZZ.
Nie wspomne, ze mialam problem z aplikacja tego proszku (LHK bedzie sie nadawal do tego? czy rzeczywiscie lepiej paluchami?)
Ja robię paluchami, bo mi za dużo w pędzlu zostawało. Szkoda mi było
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 18:41   #803
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dominkab dzieki za pomoc i rady
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 18:56   #804
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Dominkab dzieki za pomoc i rady
Mam nadzieję, że się na coś przydadzą
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 18:59   #805
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

ja sie właśnie boję, że mam coś z tarczycą (mam objawy niedoczynności bodajże), ale nie mam jak u nas się zbadać... trza będzie się do gdyni wybrać, to najbliżej, do jakiegoś endokrynologa
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 19:00   #806
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

coś tam znalazłam - ten odręczny jest jeszcze z moich początków

i jeszcze coś na bonus

BAZA WYTRAWNYCH MUFFINEK
2 1/3 szkl mąki
2 łyżeczki proszku do pieczenia
60g masła
1 szkl mleka
2 jajka
sól i pieprz
dodatki: ~80g sera żółtego / pomidory suszone / szynka ...
mieszamy oddzielnie suche i mokre składniki, łączymy niezbyt się do tego przykładając, pieczemy 25 minut w temp 210 stopni


Viollet, ciesze się że wszystko ok - na punkcie pakowania mam małego fioła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skanuj0001.jpg (165,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skanuj0002.jpg (179,7 KB, 25 załadowań)
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 19:01   #807
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja sie właśnie boję, że mam coś z tarczycą (mam objawy niedoczynności bodajże), ale nie mam jak u nas się zbadać... trza będzie się do gdyni wybrać, to najbliżej, do jakiegoś endokrynologa
Badanie krwi na TSH i FT4 i wszystko będzie wiadomo. Dobrze też jest USG zrobić
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 19:12   #808
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Koniecznie zrob badania tak jak mowi Dominika.
Ja zbagatelizowalam sprawe- no bo jak ja moglam zachorowac? ja? Nigdy!
Przez co pozniej jeszcze trudniej bylo doprowadzic organizm do rownowagi, dluzsze leczenie ,ktore do krotkich i tak nie nalezy.
Nie lekceważ tarczycy Czesto w okresie dojrzewania pojawiaja sie pierwsze objawy, ale jakos nie zwraca sie na to za bardzo uwagi, a pozniej stresy,ciaze i sie tylko pogarsza.
Co Ci dokladnie dolega,ze podejrzewasz tarczyce? Moze to cos innego?

Edytowane przez kamilanna
Czas edycji: 2009-08-10 o 19:13
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 19:23   #809
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

i jeszcze bakłażan klik

Dominiko, super
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 19:24   #810
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ilona bardzo dziękuje za przepisy wiedziałam, że na wizaż mogę liczyć. Jutro na obiad będzie makaron z bakłażanami i z odchudzania nici, co ja na to poradzę, że tak lubię "odkrywac nowe smaki" (nie napiszę przecież, że jeść )

Ja właśnie dzisiaj byłam robić hormony tarczycy.. Kamilanna ma rację nie wolno tego bagatelizować. Winly znasz jakiegoś dobrego endokrynologa w 3mieście? Kiedy tam mieszkałam słyszałam o dobrej Pani doktor, z tym że ona na Żabiance przyjmowała.. jeśli chcesz mogę poszukać jak się ona nazywała.
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.