Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-12, 17:53   #2221
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Nicola
Robiłam, ale szybko odrost mi zrudział

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Agatoo wyślij mi też, co tam w klubie o cycochach napisałaś bo aż nie dowierzam, co Ci w nich może nie pasować!

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez zip sklad Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny, nie bylo mnie od rana, a tu juz 4 strony, ale naplodzilyscie, ja w pracy nie mam czasu na net i nie mam dostepu zreszta co do CCC, to ja tam pracowalam i jak widzialam ile dziennie jest reklamacji i jakich i z czym ludzie przychoda, to mi sie wlos na glowie jezyl, jest nawet na wizazu watek o reklamacjach i bublach z CCC.(
Kiedyś też miałam taką opinię o CCC, ale teraz mam 3 pary butów (2xLasocki i 2xJessica?) i trzymają się elegancko
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 17:54   #2222
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Nicola
Robiłam, ale szybko odrost mi zrudział

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Agatoo wyślij mi też, co tam w klubie o cycochach napisałaś bo aż nie dowierzam, co Ci w nich może nie pasować!

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------


Kiedyś też miałam taką opinię o CCC, ale teraz mam 3 pary butów (2xLasocki i 2xJessica?) i trzymają się elegancko
o kurcze oby mi nie zrudział.. muszę zaopatrzyć się w szampon silver. A po ilu myciach?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 17:55   #2223
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Nicolkaa
a bo ja wiem nie liczyłam, ale przypuszczam, że tak z 2-2.5 tygodnia
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 18:00   #2224
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Nicolkaa
a bo ja wiem nie liczyłam, ale przypuszczam, że tak z 2-2.5 tygodnia
no zobaczymy jak u mnie będzie na razie jest ładnie
a czym teraz robisz włosy?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 18:00   #2225
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Ostatnio Garnierek 111
huh,ale teraz jestem zadowolona z mojego kolorku
i w końcu nie wiem, czym dalej robić..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosek.jpg (40,3 KB, 63 załadowań)
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2011-09-12 o 18:03
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 18:04   #2226
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ostatnio Garnierek 111
huh,ale teraz jestem zadowolona z mojego kolorku
i w końcu nie wiem, czym dalej robić..
prawie jak białe.. przeglądałam Twój album, na prawdę podobałaś mi się w ciemnych włosach
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 18:16   #2227
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Nicirikiti
Białe nie są, chociaż nie miałabym nic przeciwko, by były ciut jaśniejsze
W ciemnych podobno też było spoczko, ale... czułam się jakaś taka brudna i nieświeża a w jasnych nawet jak się nie wytapetuję, to jestem piękna !

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Swoją drogą garnierek 111 też mi zezłociał na odroście
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 19:15   #2228
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ostatnio Garnierek 111
huh,ale teraz jestem zadowolona z mojego kolorku
i w końcu nie wiem, czym dalej robić..
Też kupiłam teraz Garniera 111, bo Londa na moich włosach się nie sprawdziła, ale farbować będę za jakiś miesiąc
Ładny kolor Ci wyszedł, a jaki masz naturalny kolor włosów??
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:12   #2229
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
to ryba ma dyskotekę
można do tego porównać
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

Asiu to fajnie musi to wygladać
A myslałam ze to juz z tym kolanem.
fajnie fajnie
a z kolanem mam dopiero na 31 październik
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale Wam dobrze
ja zrobiłam fotę mojego warkocza, chyba dość gruby

haha trochę tych koni w aucie jest ale marzy mi się taki śliczny konik, teraz sobie patatajam na takim śliczniuchnym o pięknym imieniu Amio more i jest naprawdę , tylko nieco nieokrzesany
śliczny warkoczyk
kiedy ja sobie zaplote taki ?
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ostatnio Garnierek 111
huh,ale teraz jestem zadowolona z mojego kolorku
i w końcu nie wiem, czym dalej robić..
super masz kolorek
skoro ładnie Ci wyszedł ten garnier to może zostań przy nim
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:17   #2230
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
można do tego porównać

fajnie fajnie
a z kolanem mam dopiero na 31 październik

śliczny warkoczyk
kiedy ja sobie zaplote taki ?

super masz kolorek
skoro ładnie Ci wyszedł ten garnier to może zostań przy nim
ciągle podcinasz to nieprędko zapuszczaj już

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez zip sklad Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny, nie bylo mnie od rana, a tu juz 4 strony, ale naplodzilyscie, ja w pracy nie mam czasu na net i nie mam dostepu zreszta co do CCC, to ja tam pracowalam i jak widzialam ile dziennie jest reklamacji i jakich i z czym ludzie przychoda, to mi sie wlos na glowie jezyl, jest nawet na wizazu watek o reklamacjach i bublach z CCC.
to ktora teraz jest najlepsza farba drogeryjna do blond wlosow?
ja na kursie na prawko poznalam narzeczonego, a za rok przyszlego meza, nie poszlam tam nikogo poznawac, do tego On jako jedyny z 30 osob z naszej grupy zdal prawko za 1ym razem, a ja nawet do egzaminu nie podeszlam
buble i reklamacje zdarzają się w każdym sklepie
znam osoby które reklamują specjalnie buty ot tak bo im znudziły się

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja polecam palette c12 (12%) i loreal excellence blonde supreme 01 (9%)

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------



ja zdałam tez za 2 razem ale nie smiejcie sie-za pierwszym oblałam teorie wiec nawet na miasto nie wyjechałam nie uczyłam się tych pytan i sobie poszłam na kozaka a tu zonk ale w sumie miasto za 1 razem, wiec i tak jestem z siebie zadowolona

ja kota kiedyś przejechałam wyskoczył mi nagle w ciemności no i ehh..
a ja jeża i to jeszcze Lką
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:21   #2231
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
hej blondasy

ja dzisiaj znowu z doskoku, co chwile net mi się odcina, albo strony ładują się po 10 minut
nadrobiłam wątek ale zdjęcia oglądnęłam tylko w miniaturkach, bo otworzyć w dużym oknie się nie da


Paulinko - pięknie wyglądałaś czekam jeszcze na zdjęcia z przodu
a Amelka do zjedzenia cudna dziewczynka

Snow - mi też się te butki podobają ja chyba jutro podjadę do ccc zobaczyć co tam mają ciekawego

Infa - ja też nawet na miniaturkach widzę, że u góry masz jaśniejsze te włoski, c12 zrobiła swoje, ale i tak boskie są! długość i gładkość szczególnie

Asiu - nie widzę Twoich zdjęć

Nikola - ja się wstrzymam od oceny po której farbie lepiej, muszę zobaczyć te zdjęcia w powiększeniu

Adzi - zazdroszczę paczuszki i wypadu dzisiejszego też

Kitka - chomik samobójca, skąd ja to znam
mojej sąsiadki pupil też spadł z balkonu z czwartego piętra, pobiegłyśmy go szukać i okazało się, że jest cały, zdrowy i łazi sobie w gąszczu trawy hehe miał szczęście, że było przed koszeniem

a z tym prawkiem to ja też na bank bym oblała, szczególnie za trzymanie jednej ręki na skrzyni biegów już nie umiem inaczej jeździć

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------


mi za pierwszym razem jak podchodziłam do egzaminu zaciął się przycisk TAK na teście próbnym, nawet nie widziałam pierwszego pytania z testu prawidłowego no i miałam błędnych odpowiedzi - 18, prawidłowy - 0
oczywiście walczyłam o to, aby egzaminator pozwolił mi jeszcze raz podchodzić, bo przecież ani jedno pytanie mi się nie wyświetliło, zresztą sam to widział, no ale był na tyle tępy, że nie umiał tego cofnąć i takim sposobem mój pierwszy egzamin trwał 30 sekund

na drugim (w moje urodziny) jak cofałam na łuku to przy samiuteńkim końcu zahaczyłam lusterkiem o słupek

no a za trzecim trafił mi się w ch*j niemiły egzaminator, robił wszystko aby mnie uwalić, ale nie dałam się


ale muszę przyznać, że na egzaminie na prawko bardziej się stresowałam niż na maturze

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------


ja tez nie przepadam za kotami jedynie persy jako tako toleruję

a moja siostra to w ogóle ma jakąś kotofobię
pamiętam, kiedyś wróciła z pracy po 22 (mieszka na parterze i okno zostawiła lekko uchylone) to dzwoniła po tatę, że ona do domu nie wejdzie bo na parapecie siedzi jakiś kocur, trąca łapą o okno, że pewnie jakiś drugi kot jest w środku i się tak bawią i ma przyjść sprawdzić mieszkanie
oczywiście nie było żadnego

albo jak siedzą koty pod jej oknami to rzuca w nich jajkami
no cyrki nieziemskie

ale to chyba jest jakiś uraz z dzieciństwa, ona sama nie pamięta dlaczego ma do nich taką odrazę..
18 błędnych

persy są fajne
ale ja kotów to boję się mam uraz kiedyś jednemu jak mała byłam robiłam karuzelę i zrobił na mnie kupę albo porzygał się już nie pamiętam potem mamy zapytam jak wróci

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ostatnio Garnierek 111
huh,ale teraz jestem zadowolona z mojego kolorku
i w końcu nie wiem, czym dalej robić..
ładnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 21:21   #2232
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Wrzucam lepsze zdjęcia po joannie w świetle naturalnym i słońcu. Farbowałam odrosty, malaksowanie przy zmywaniu.
no mi jakoś nie podchodzi ten kolor niestety jest taki rudawy na odrostach przynajmniej u mnie tak widać ale skoro Tobie sie podoba to najważniejsze

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
musze sobie takie sprawić,a pamiętasz gdzie je kupiłaś i ile zapłaciłaś?


kupiłam w humanic'u za 379zł

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

Snow - mi też się te butki podobają ja chyba jutro podjadę do ccc zobaczyć co tam mają ciekawego

.
dziękuje

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ciągle podcinasz to nieprędko zapuszczaj już

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------



buble i reklamacje zdarzają się w każdym sklepie
znam osoby które reklamują specjalnie buty ot tak bo im znudziły się

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------


dokładnie albo żeby dostać nowe buty czy zwrot kasy Mój Tż kupił przed wyjazdem na wakacje lacosty w sizeerze, miał je na nogach 5x i odkleił mu sie czubek.. pojechaliśmy w sobotę z reklamacją, byłam pewna że wezmą i je po prostu skleją a oni nam mówią, że teraz już się nie robi takich rzeczy i proponują nam zwrot kasy lub wybranie nowych butów to dopiero czasy co żyć nie umierać
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:24   #2233
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Kiteczko odpisałam w klubie

i dziewczyny zostawiłam też coś od siebie co mnie niebawem czeka i czego dowiedziałam się

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no mi jakoś nie podchodzi ten kolor niestety jest taki rudawy na odrostach przynajmniej u mnie tak widać ale skoro Tobie sie podoba to najważniejsze



kupiłam w humanic'u za 379zł



dziękuje



dokładnie albo żeby dostać nowe buty czy zwrot kasy Mój Tż kupił przed wyjazdem na wakacje lacosty w sizeerze, miał je na nogach 5x i odkleił mu sie czubek.. pojechaliśmy w sobotę z reklamacją, byłam pewna że wezmą i je po prostu skleją a oni nam mówią, że teraz już się nie robi takich rzeczy i proponują nam zwrot kasy lub wybranie nowych butów to dopiero czasy co żyć nie umierać
żyć nie umierać dokładnie
moja mama ma koleżankę która ciągle żeruje na takich reklamacjach albo zwrotach kasy
tylko ona sama pomaga w tym żeby potrzebowały reklamacji

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-09-12 o 21:25
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:29   #2234
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

piszecie o kotach no więc ja miałam 2, najpierw kotkę rasy kaszmir (to taki pers tyle że nosek miała normalnie długi, nie spłaszczony ) była kochana, kiedyś można powiedzieć, że uratowała mojego dziadka wchodził po schodach na górę, zmęczył się strasznie bo coś tam dźwigał, położył się bo się przewracał już a Sasi (tak miała na imię ) wskoczyła mu na klatkę piersiową i położyła się.. leżała tak chyba z 30min! Jak schodziła to była taka bezsilna, jakby całą energię mojemu dziadkowi przekazała

później dokupiliśmy sobie syjamską kotkę ale musieliśmy ją szybko oddać niestety Sasi okazała się tak zazdrosna że niechciała nic jeść ani pić.. umierała po prostu.. była z nami od dawna także wiadomym było i bez zastanowienia oddaliśmy Kianti (syjama), trudno ona była młoda, nie zdążyła się zadomowić a Sasi już była w rodzinie

ale Wam historię opowiedziałam

a teraz lecę do klubu

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kiteczko odpisałam w klubie

i dziewczyny zostawiłam też coś od siebie co mnie niebawem czeka i czego dowiedziałam się

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------



żyć nie umierać dokładnie
moja mama ma koleżankę która ciągle żeruje na takich reklamacjach albo zwrotach kasy
tylko ona sama pomaga w tym żeby potrzebowały reklamacji
my tego specjalnie nie zrobiliśmy ja byłam w szoku po prostu jak ona powiedziała, że nikt nam tego nie sklei a zwrot kasy nam się zupełnie nie opłacał booo te buty kupiliśmy w przecenie za 289zł z 500zł.. Tż wybrał sobie nowe po prostu i musiał dopłacić niestety
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:35   #2235
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
piszecie o kotach no więc ja miałam 2, najpierw kotkę rasy kaszmir (to taki pers tyle że nosek miała normalnie długi, nie spłaszczony ) była kochana, kiedyś można powiedzieć, że uratowała mojego dziadka wchodził po schodach na górę, zmęczył się strasznie bo coś tam dźwigał, położył się bo się przewracał już a Sasi (tak miała na imię ) wskoczyła mu na klatkę piersiową i położyła się.. leżała tak chyba z 30min! Jak schodziła to była taka bezsilna, jakby całą energię mojemu dziadkowi przekazała

później dokupiliśmy sobie syjamską kotkę ale musieliśmy ją szybko oddać niestety Sasi okazała się tak zazdrosna że niechciała nic jeść ani pić.. umierała po prostu.. była z nami od dawna także wiadomym było i bez zastanowienia oddaliśmy Kianti (syjama), trudno ona była młoda, nie zdążyła się zadomowić a Sasi już była w rodzinie

ale Wam historię opowiedziałam

a teraz lecę do klubu

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------



my tego specjalnie nie zrobiliśmy ja byłam w szoku po prostu jak ona powiedziała, że nikt nam tego nie sklei a zwrot kasy nam się zupełnie nie opłacał booo te buty kupiliśmy w przecenie za 289zł z 500zł.. Tż wybrał sobie nowe po prostu i musiał dopłacić niestety
ja wiem że Wy nie pewnie że zwrotu kasy w takiej sytuacji nie opłacało się brać

mi w aparacie kiedyś wymienili cały obiektyw na nowy a wiem to stąd że odesłali z serwisu naprawiony aparat i ten stary wgnieciony obiektyw naprawili za darmo bo upierałam się że to nie moja wina a prawda była taka że upadł mi z włączonym obiektywem koszt naprawy oszacowali na 600zł w życiu nie naprawiałabym gdybym musiała za to zapłacić
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:56   #2236
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ojj

ja ogólnie nie przepadam za kotami, no ale..

własnie jem obiad i oglądam nowe fotki Muchy w ciązy, coz za wspaniałe połączenie strasznie wielki ma ten brzuch juz!
ogromny ma bebzun, a to ponoć dopiero 6 miesiąc
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Kitka - chomik samobójca, skąd ja to znam
mojej sąsiadki pupil też spadł z balkonu z czwartego piętra, pobiegłyśmy go szukać i okazało się, że jest cały, zdrowy i łazi sobie w gąszczu trawy hehe miał szczęście, że było przed koszeniem

a z tym prawkiem to ja też na bank bym oblała, szczególnie za trzymanie jednej ręki na skrzyni biegów już nie umiem inaczej jeździć

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------


mi za pierwszym razem jak podchodziłam do egzaminu zaciął się przycisk TAK na teście próbnym, nawet nie widziałam pierwszego pytania z testu prawidłowego no i miałam błędnych odpowiedzi - 18, prawidłowy - 0
oczywiście walczyłam o to, aby egzaminator pozwolił mi jeszcze raz podchodzić, bo przecież ani jedno pytanie mi się nie wyświetliło, zresztą sam to widział, no ale był na tyle tępy, że nie umiał tego cofnąć i takim sposobem mój pierwszy egzamin trwał 30 sekund

na drugim (w moje urodziny) jak cofałam na łuku to przy samiuteńkim końcu zahaczyłam lusterkiem o słupek

no a za trzecim trafił mi się w ch*j niemiły egzaminator, robił wszystko aby mnie uwalić, ale nie dałam się


ale muszę przyznać, że na egzaminie na prawko bardziej się stresowałam niż na maturze
ja to bym oblała za samo spojrzenie na manualną skrzynię biegów od 4 lat jeżdżę automatem

ja na łuku wtedy oblałam, głupotę zrobiłam jechałam jechałam, zatrzymałam się, bo myślałam, że już jestem idealnie w tym prostokącie, spojrzałam przed siebie, stwierdziłam, że jeszcze trzeba troszkę podjechać i mnie uwalił za brak płynnej jazdy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 22:10   #2237
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Ja koty lubię, ale prawdziwą miłością darzę psy.
W ogóle jestem miłośniczką zwierząt.
Natomiast na płaczące bobasy mam reakcję alergiczną.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja na łuku wtedy oblałam, głupotę zrobiłam jechałam jechałam, zatrzymałam się, bo myślałam, że już jestem idealnie w tym prostokącie, spojrzałam przed siebie, stwierdziłam, że jeszcze trzeba troszkę podjechać i mnie uwalił za brak płynnej jazdy
Brak płynnej jazdy na łuku! No pierwsze słyszę.
Czego to ludzie nie wymyślą.
U moich znajomych hitem było oblanie na placu za niepoprawienie zagłówka.
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 22:10   #2238
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ciągle podcinasz to nieprędko zapuszczaj już

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------



buble i reklamacje zdarzają się w każdym sklepie
znam osoby które reklamują specjalnie buty ot tak bo im znudziły się

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------



a ja jeża i to jeszcze Lką
Już koniec z tym podcinaniem teraz etap zapuszczanie
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dokładnie albo żeby dostać nowe buty czy zwrot kasy Mój Tż kupił przed wyjazdem na wakacje lacosty w sizeerze, miał je na nogach 5x i odkleił mu sie czubek.. pojechaliśmy w sobotę z reklamacją, byłam pewna że wezmą i je po prostu skleją a oni nam mówią, że teraz już się nie robi takich rzeczy i proponują nam zwrot kasy lub wybranie nowych butów to dopiero czasy co żyć nie umierać

dokładnie
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
piszecie o kotach no więc ja miałam 2, najpierw kotkę rasy kaszmir (to taki pers tyle że nosek miała normalnie długi, nie spłaszczony ) była kochana, kiedyś można powiedzieć, że uratowała mojego dziadka wchodził po schodach na górę, zmęczył się strasznie bo coś tam dźwigał, położył się bo się przewracał już a Sasi (tak miała na imię ) wskoczyła mu na klatkę piersiową i położyła się.. leżała tak chyba z 30min! Jak schodziła to była taka bezsilna, jakby całą energię mojemu dziadkowi przekazała

później dokupiliśmy sobie syjamską kotkę ale musieliśmy ją szybko oddać niestety Sasi okazała się tak zazdrosna że niechciała nic jeść ani pić.. umierała po prostu.. była z nami od dawna także wiadomym było i bez zastanowienia oddaliśmy Kianti (syjama), trudno ona była młoda, nie zdążyła się zadomowić a Sasi już była w rodzinie

ale Wam historię opowiedziałam

a teraz lecę do klubu

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------



my tego specjalnie nie zrobiliśmy ja byłam w szoku po prostu jak ona powiedziała, że nikt nam tego nie sklei a zwrot kasy nam się zupełnie nie opłacał booo te buty kupiliśmy w przecenie za 289zł z 500zł.. Tż wybrał sobie nowe po prostu i musiał dopłacić niestety
histotria ciekawa
a dużo dopłacił ?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 22:22   #2239
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Galadriela87 Pokaż wiadomość
Ja koty lubię, ale prawdziwą miłością darzę psy.
W ogóle jestem miłośniczką zwierząt.
Natomiast na płaczące bobasy mam reakcję alergiczną.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------



Brak płynnej jazdy na łuku! No pierwsze słyszę.
Czego to ludzie nie wymyślą.
U moich znajomych hitem było oblanie na placu za niepoprawienie zagłówka.
ja mam alergię na sierść kota
i nie lubię kotów, a koty nie lubią mnie, wszystkie się na mnie rzucają z pazurami, sierściuchy walone

a takie historie z zagłówkami, lusterkami czy fotelami to norma robią tak często
ja się mogę przyznać od razu, że oblałabym:
- teorię
- nieumiejętność parkowania (ale tym się nie martwię, jak raz chcieli mi wziąć auto na hol to mieli nie lada problem, bo pewnie waży tyle co ten ich dźwig )
- brak kierunkowskazów (nie używam ich zbyt często, bo nie lubię dźwięku migacza )

więcej grzechów nie pamiętam, żałuję mea culpa ale generalnie jeżdżę dobrze jak już w Warszawie dałam radę bez nerwów to jest nieźle a stałam w korku tyle czasu, że z Okęcia zdążyło wystartować 6 czy 7 samolotów
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 22:26   #2240
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Już koniec z tym podcinaniem teraz etap zapuszczanie

[/B]dokładnie

histotria ciekawa
a dużo dopłacił ?
wybrał buty z najnowszej kolekcji i dopłacił po prostu różnicę między tymi jego zareklamowanymi a nowymi a że wybrał drogie bardzo no to sporo dopłacił
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 22:26   #2241
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
- nieumiejętność parkowania (ale tym się nie martwię, jak raz chcieli mi wziąć auto na hol to mieli nie lada problem, bo pewnie waży tyle co ten ich dźwig )
Oo!
A czym jeździsz?
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 22:38   #2242
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Ja juz działam ostro
Jejku wczoraj sie dowiedziałam ze idzie juz do mnie paczunia z USA
Ale jestem happy. A mam w niej miedzy innymi kosmetykin NYX paletki cieni i bazy i pomadki w kremie wygladajace jak błyszczyki
Piżamke i staniki z Vs i juz wiecej z tej radosci nie pamietam
ooo koniecznie pokaz zakupki
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
u mnie w rodzinie i wśród znajomych dużo osób tam kupuje buty i jakoś nie narzeka więc to indywidualna sprawa każdego a felerna para może trafić się wszędzie CCC oferuje zresztą buty w różnym przedziale cenowym i różnych marek więc nie ma co od razu wrzucać wszystkiego do jednego wora - skoro tam pracowałaś powinnaś o tym wiedzieć
jestem tego samego zdania

Zip ja rozumiem, to jest z Twojego punktu widzenia-osoby, ktora przyjmuje reklamacje od duzej ilosci osob, w koncu ile osob kupuje te buty. Dla mnie, przecietnej uzytkowniczki, nie wiem, kilku par butów z ccc moge powiedziec ze sa dobre. Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, dla Ciebie jako pracownaika tej firmy to jest duzo, bo rozni ludzie codziennie przychodza z reklamacjami, a np mi nie zdarzylo sie ani razu oddac butow do ccc. Mam nadzieje, ze wiesz o co chodzi

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
wklejam zdjęcia od tylca mojej kiecki i włosków po Londa 12/9 perłowy blond po 2 lub trzech myciach

idę nadrabiać bo na 15 do pracy
wow
a Amelka jaka slodka malenstwo

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Ja wklejam zdjęcia po Syossie, jaki był na początku i jak się wypłukiwał z odrostów. Ostatnie zdjęcie odrost zrobiony Joanna naturia - złocisty piasek
dokladnie tak jak u mnie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale Wam dobrze
ja zrobiłam fotę mojego warkocza, chyba dość gruby

haha trochę tych koni w aucie jest ale marzy mi się taki śliczny konik, teraz sobie patatajam na takim śliczniuchnym o pięknym imieniu Amio more i jest naprawdę , tylko nieco nieokrzesany
ale sliczny warkocz
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
haha z tym też mam problem ale mam plus taki, że lusterka boczne mam spore w samochodzie, te wewnętrzne mam raczej dla picu, bo auto jest długie, duże i z tyłu ciemne szyby, więc niewiele widać
a uważać na innych uczestników ruchu... no cóż, nie raz ktoś zapytał mnie czy swoim czołgiem rozjechałam już jakiegoś malucha ale nie miałam okazji, tylko dwa gołębie
jak to brzmi
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
więcej grzechów nie pamiętam, żałuję mea culpa ale generalnie jeżdżę dobrze jak już w Warszawie dałam radę bez nerwów to jest nieźle a stałam w korku tyle czasu, że z Okęcia zdążyło wystartować 6 czy 7 samolotów
ooo mozesz zdradzic jakie masz autko? Bo z tego co mowisz, to mocne musi byc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 22:41   #2243
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Już koniec z tym podcinaniem teraz etap zapuszczanie

[/B]dokładnie

histotria ciekawa
a dużo dopłacił ?
wytrwałości życzę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 22:45   #2244
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Ale czasem trzeba podciac

asia
dokad zapuszczasz?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 23:09   #2245
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hihi no co

ja ostatnio pomyślałam, że sprzedam moje auto i kupię sobie konia
zmarznierz w zimę !

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale Wam dobrze
ja zrobiłam fotę mojego warkocza, chyba dość gruby
gruby i śliczny

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja tak damo z tym prawkiem
Nie mam za miastem nic
Ale jak mieszkalam w pl to czesto jeździłam na konie
Ten wiatr we wlosach ten żywiol w kopytach ach co to bylo za przezycie


Ok moje drogie ja sie powoli zbieram z pracy i ide golic hmmmm sie
Trzeba wskoczyc w bikini
Miłego popołudnia i chyba do jutra blondaski.
miłego wypadziku kochana

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ostatnio Garnierek 111
huh,ale teraz jestem zadowolona z mojego kolorku
i w końcu nie wiem, czym dalej robić..
ładne ! moja koleżanka ostatnio też farbowała 111 i też jej super wyszło ! ja kiedyś farbowałam 101 i kolor miałam ładny wg mnie



co do prawka ! ja jutro mam egzamin praktyczny ! kciuki ! proszę

dziękuję za wszystkie miłe komentarze blondaski jesteście kochane

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

a teraz lecę do klubu
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 23:11   #2246
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
zmarznierz w zimę !



gruby i śliczny



miłego wypadziku kochana



ładne ! moja koleżanka ostatnio też farbowała 111 i też jej super wyszło ! ja kiedyś farbowałam 101 i kolor miałam ładny wg mnie



co do prawka ! ja jutro mam egzamin praktyczny ! kciuki ! proszę

dziękuję za wszystkie miłe komentarze blondaski jesteście kochane

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

a teraz lecę do klubu
o to kciuki trzymać będę oczywiście
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 23:14   #2247
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Helllow!!!!
Ja własnie wróciłam
Ale jestem padnieta
Ide prosto spać ale musze powiedzieć ze było mega super!!!
Załapałam sie na otwarcie nowych saun az 4 dołaczyły do kolekcji. Teraz jest ich juz 27 i te wody termalne i baseny z lodem achhh ide spac.
Dobranoc kochane. Nadrobie jutro
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 23:17   #2248
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Helllow!!!!
Ja własnie wróciłam
Ale jestem padnieta
Ide prosto spać ale musze powiedzieć ze było mega super!!!
Załapałam sie na otwarcie nowych saun az 4 dołaczyły do kolekcji. Teraz jest ich juz 27 i te wody termalne i baseny z lodem achhh ide spac.
Dobranoc kochane. Nadrobie jutro
o to super wypad zazdroszczę
miłej nocy wypoczywaj kochana
do jutra
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 23:20   #2249
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
zmarznierz w zimę !
no właśnie kurna co ja zrobię zimą
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Helllow!!!!
Ja własnie wróciłam
Ale jestem padnieta
Ide prosto spać ale musze powiedzieć ze było mega super!!!
Załapałam sie na otwarcie nowych saun az 4 dołaczyły do kolekcji. Teraz jest ich juz 27 i te wody termalne i baseny z lodem achhh ide spac.
Dobranoc kochane. Nadrobie jutro
ale Ci dobrze
chociaż ja sauny nie lubię, próbuję polubić za każdym razem, ale nienawidzę się pocić, nawet w kontrolowany sposób
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 23:23   #2250
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no właśnie kurna co ja zrobię zimą

ale Ci dobrze
chociaż ja sauny nie lubię, próbuję polubić za każdym razem, ale nienawidzę się pocić, nawet w kontrolowany sposób
pamiętaj że w zamszowych szpilkach też już ujeżdżać go nie będziesz
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.