Kosmetyki Essence - część XI - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-23, 18:56   #2521
buffy249
Rozeznanie
 
Avatar buffy249
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 913
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Douglas, SP, Tesco, Hebe i małe drogerie
Uff, a już myślałam, że w Douglasach nie będzie Tesco Extra też mam w zasięgu, ale jednak zupełnie nie po drodze.. a poza tym mam już dosyć jeżdżenia do Tesco i polowania na limitkę, robiłam tak jak miało wejść 50's GR i co? Jak straciłam w końcu cierpliwość to limitka się pojawiła, ale zanim ktoś o tym napisał na wątku i tam pojechałam to to czego chciałam już nie było (sorry, musiałam się wyżalić)
buffy249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:57   #2522
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
a ja wam powiem ze mimo ze rozdziewiczylam limitke, tolakier jeden byl otworzony juz wczesniej, tak bylam pochlonieta nia cala ze nie przyszlo mi dolowy sprawdzic czy lakiery byly otwierane,przekonalam sie o tym bardzo bolesnie w domu,cale szczescie jeden tylko
to pewnie panie naturzanki
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 18:57   #2523
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dlatego najpierw zapytałam. W takim razie zwracam honor A Twoje podejście bardzo się chwali. Mnie też trzęsie, że ludzie zachowują się czasami tak, że ręce opadają, może dlatego jestem przeczulona na tym punkcie, wybacz

ja też jestem przeczulona, na dodatek mam kilka koleżanek, które bezczelnie malują się lakierami w sklepach itp. i i jak zwracam im uwagę, że tak się nie robi, to jeszcze dostaję z....ę, że "no jak mam sprawdzić kolor?! Weź nie przesadzaj!" I biorą niezmacany egzemplarz a ten zmacany odkładają. Zauważyłam, że większość z Was nie kupuje macanych kosmetyków, ja niestety z racji trudności z dostępem do Essence i Catrice kiedy mam w rękach ostatnią i zmacaną sztukę jakiegoś kosmetyku to i tak ją kupuję, bo nie mogę sobie pozwolić na wybrzydzanie... Nie wypleni się tego i już........... Możemy tylko cieszyć się, że jesteśmy lepiej wychowane i więcej myślące niż reszta tałatajstwa...
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:01   #2524
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Wie może któraś z Was czy w Douglasie w Plazie w Toruniu jest essence/
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:07   #2525
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Z ciekawostek, choć może już to wiecie, Circus Circus będzie na 100% w Polsce i w dodatku zobaczymy ją w Tesco i SuperPharmach i to już od 10 grudnia
Cuuudownie! Zapisuję w kalendarzu i 10-tego lecę do SP (Luby będzie cierpiał, bo będę go musiała zabrać ze sobą :P)
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:07   #2526
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
to pewnie panie naturzanki
dokladnie pieronki
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:13   #2527
Obsession blog
Raczkowanie
 
Avatar Obsession blog
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 195
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Z ciekawostek, choć może już to wiecie, Circus Circus będzie na 100% w Polsce i w dodatku zobaczymy ją w Tesco i SuperPharmach i to już od 10 grudnia
jupi świetne wieści, czekam niecierpliwie
__________________
www.obsessionblog.pl--->bloguję
Obsession blog jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 19:13   #2528
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez noisygirl Pokaż wiadomość
A w której naturze rozdziewiczałaś?
Na Niepodległości Dzisiaj już nie było rozświetlaczy, róży i kilku paletek
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:22   #2529
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Żartujesz? Tak się składa, że mam tesco ekstra! Czyli pewnie kolejny rozświetlacz do kolekcji, jak by było mi mało To chyba podpada już pod pokoje bez klamek do kompletu z wytwornym białym strojem bez rękawów
Też mam Tesco Extra, niedaleko, ale chyba skombinuje do nich numer, żeby co chwile nie latać
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:23   #2530
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;30689041]ja też jestem przeczulona, na dodatek mam kilka koleżanek, które bezczelnie malują się lakierami w sklepach itp. i i jak zwracam im uwagę, że tak się nie robi, to jeszcze dostaję z....ę, że "no jak mam sprawdzić kolor?! Weź nie przesadzaj!" I biorą niezmacany egzemplarz a ten zmacany odkładają. Zauważyłam, że większość z Was nie kupuje macanych kosmetyków, ja niestety z racji trudności z dostępem do Essence i Catrice kiedy mam w rękach ostatnią i zmacaną sztukę jakiegoś kosmetyku to i tak ją kupuję, bo nie mogę sobie pozwolić na wybrzydzanie... Nie wypleni się tego i już........... Możemy tylko cieszyć się, że jesteśmy lepiej wychowane i więcej myślące niż reszta tałatajstwa...[/QUOTE]


Tak, tak, mnie mamcia już od małego powtarzała, prowadzając do szaf kosmetycznych: "Córciu, pamiętaj, że na macanko to możesz sobie pozwolić tylko wobec swojego chłopa" (joke of course)

A na serio, to popieram Cię w całej rozciągłości


p.s. Coś czuję, że bardzo polubię się z nowym różem. Popaciałam sobie buźkę i jestem zadowolona z efektu. Przede wszystkim nie ma żadnych plam czy zacieków, jest za to zdrowo wyglądający rumieniec, a jako, że mam bardzo bladą cerę, wygląda to trochę śnieżkowato, w sam raz na zimę
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:26   #2531
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez kassia20 Pokaż wiadomość
Jestem na wątku od samego jego początku, głównie jako czytający, czasem dorzucę swoje pięć groszy. Trochę niefajnie było zostać porównanym do "babska wpychającego paluchy do kosmetyków", ale ok, rozumiem bo sama tego nie znoszę.
Zwłaszcza, że dziś jeden taki egzemplarz stał koło mnie i testował po kolei wszystkie lakiery z essence na swoich paznokciach wycierając pędzelek w brzegi opakowania

Żeby nie robić całkowitego eotu to pomijając wampirzą limitkę dodam, że tusz z I love okazał się bardzo dobrze wydanymi pieniędzmi
Przepraszam jeszcze raz. Czasami mnie nerwy ponoszą i piszę bez zastanowienia, a jak jestem w chorobie to już w ogóle Jeszcze raz przepraszam, zwracam honor. A z tym "babskiem" to ja po prostu często tak pisze. Taka trochę nie okrzesana Pozostałości z okresu buntu
Lakierem a tamto "babsko"
Od razu przypomina mi się jak przeze mnie babka musiała kupować z 19 lakierów.

Następna kusi tuszem
Moja dwa wcześniejsze lakiery z VL właśnie witają się z trzema nowymi


---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;30689041]ja też jestem przeczulona, na dodatek mam kilka koleżanek, które bezczelnie malują się lakierami w sklepach itp. i i jak zwracam im uwagę, że tak się nie robi, to jeszcze dostaję z....ę, że "no jak mam sprawdzić kolor?! Weź nie przesadzaj!" I biorą niezmacany egzemplarz a ten zmacany odkładają. Zauważyłam, że większość z Was nie kupuje macanych kosmetyków, ja niestety z racji trudności z dostępem do Essence i Catrice kiedy mam w rękach ostatnią i zmacaną sztukę jakiegoś kosmetyku to i tak ją kupuję, bo nie mogę sobie pozwolić na wybrzydzanie... Nie wypleni się tego i już........... Możemy tylko cieszyć się, że jesteśmy lepiej wychowane i więcej myślące niż reszta tałatajstwa...[/QUOTE]
Jak ja mam ostatnią sztukę, a cos bardzo chcę to tez kupię zmacane. Ale krew mnie zalewa.Patrz---> lakier True love
Moje dwie kumpele tez tak robiły, ale po kasiowej interwencji nawet nie myslą o tym w sklepie. Podobno mam wzrok jak sęp, dziób jak sokół i tylko czekam aż koleżanka otworzy kosmetyk. One się mnie po prostu boją
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 19:33   #2532
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość

Może musisz nałożyć kilka warstw żeby kolor odpowiadał Twoim oczekiwaniom
dziś mi poszło lepiej- wczoraj nakłądałam na podkład minerlany dziś pod i bardzo dyskretnie, ale był widoczny

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość

[I]Ja jak nałożyłam to też nic nie widziałam, to nałożyłam jeszcze jedną warstę i nic... stwierdziłam że do bani i że ogarnę go w dzień. Za 5 minut spojrzałam w lustro a tam taaaki różowy polik nie wiem czy ten róż tak działa z opóźnieniem ogólnie czy tylko na mnie, ale będę musiała przez to się nauczyć nim posługiwać
Wiesz, może być w tym trochę racji. Ale chyba nie jest to działanie z opóźnieniem, a kwetsia światła. Bo fakt, czasem mam wrażenie, ze nic na policzkach nie mam, a czasem widzę ładnie zaznaczone "pucie". Może dlatego wczoraj miałam wrażenie, że go nie ma bo było już późno?



Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość

Jestem zmuszona stwierdzić że VL to mój hit od czasów różu z balleriny, mój portfel może mieć kolejne pół roku przerwy .
Faktycznie udana limitka. Podobnie jak jeszcze Glam rock- ahh, jak bym chciała ponownie te błyszczyki.. Bo niestety ale już mam prawie puste opakowania (o dziwo, właściwości wciąż te same)

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Douglas, SP, Tesco, Hebe i małe drogerie
hehe, kolejny bój- ale w Krakowie mamy 2 drogerie i 2 Douglasy z essence, prawda?
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:34   #2533
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Siostry moje wizażowe - dawno mnie tu nie było ale strasznie ciężko mi pogodzić pracę, szkołę, bloga, przygotowania sesji zdjęciowych oraz wizaż i w związku z tym coś musiało odejść na boczny tor.
Jutro wybieram się do Katowic i w związku z tym mam do Was pytanie - czy w Katowicach gdzieś bardzo blisko dworca jest jakaś Natura? proszę o dokładny opis gdzie
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:35   #2534
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tak, tak, mnie mamcia już od małego powtarzała, prowadzając do szaf kosmetycznych: "Córciu, pamiętaj, że na macanko to możesz sobie pozwolić tylko wobec swojego chłopa" (joke of course)
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:37   #2535
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość

hehe, kolejny bój- ale w Krakowie mamy 2 drogerie i 2 Douglasy z essence, prawda?
Douglasy 3- Floriańska, Bonarka i chyba Czyżyny
drogerie- Flirty, Kefirek, widzę że w Jasmin coś ruszyło, gdzieś jakaś na placu targowym (?) na Kurdwanowie- chyba będzie łatwiej zdobyć
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:39   #2536
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

jedno jest pewne - ja przez was zwariuje, wariatki!!!
dzem dobry
wracam marnotrawnie, wciaz BEZ pudru i BEZ perfum, ale za to z grozbami karalnym
nie bylo mnie pare dni, a tu nie dosc, ze sie limitka pojawila, to jeszcze sto stron naprodukowalyscie i pierwsze primo wyleja mnie z pracy, bo zamiast pracowac was czytalam, a drugie primo wyleja mnie z pracy kwadrat bo jutro zamiast do pracy jade do marino!!!
jezeli niosewampicie przy nastepnej pojawiajacej sie we wro limitce nie powiadomi mnie o niej, to najpierw ja... wytropie, nastepnie... dowiem sie czego pozada (w sensie essencowym), a pozniej... bede przed nia wbiegala do sklepow i wykupywala jej muszmiecia!!!!!! zbankrutuje, ale zemsta bedzie slodsza....
w ferio bylam w pon, ale tam zwloki i <3 sie poniewieraly, zebym ja tylko wiedziala... wniosek: nigdy nie stwierdzaj, ze nie masz czasu na czytanie essencomaniaczek. po prostu essence yourself
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:43   #2537
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tak, tak, mnie mamcia już od małego powtarzała, prowadzając do szaf kosmetycznych: "Córciu, pamiętaj, że na macanko to możesz sobie pozwolić tylko wobec swojego chłopa" (joke of course)

A na serio, to popieram Cię w całej rozciągłości


p.s. Coś czuję, że bardzo polubię się z nowym różem. Popaciałam sobie buźkę i jestem zadowolona z efektu. Przede wszystkim nie ma żadnych plam czy zacieków, jest za to zdrowo wyglądający rumieniec, a jako, że mam bardzo bladą cerę, wygląda to trochę śnieżkowato, w sam raz na zimę

Śnieżko - tu cie kurde ukryli


---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Siostry moje wizażowe - dawno mnie tu nie było ale strasznie ciężko mi pogodzić pracę, szkołę, bloga, przygotowania sesji zdjęciowych oraz wizaż i w związku z tym coś musiało odejść na boczny tor.
Jutro wybieram się do Katowic i w związku z tym mam do Was pytanie - czy w Katowicach gdzieś bardzo blisko dworca jest jakaś Natura? proszę o dokładny opis gdzie
Sexi is back for a moment

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Douglasy 3- Floriańska, Bonarka i chyba Czyżyny
drogerie- Flirty, Kefirek, widzę że w Jasmin coś ruszyło, gdzieś jakaś na placu targowym (?) na Kurdwanowie- chyba będzie łatwiej zdobyć
Cieszcie się my mamy dwa Douglasy z E i jedno Tesco gdzie może być limitka.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:46   #2538
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość

Śnieżko - tu cie kurde ukryli


Sexi is back for a moment

Cieszcie się my mamy dwa Douglasy z E i jedno Tesco gdzie może być limitka.
Tak, tak, tak Urządzam polowanie na wampirzą limitkę bo w Bochni jej jeszcze nie ma i chciałabym się dowiedzieć czy w Katowicach gdzieś koło dworca ją dostanę.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:47   #2539
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Mam na wymianę paletkę Essence z wampirzej serii (użycie testowe). Niestety nie moje kolory

Perfumy są wspaniałe i długo się trzymają mojej skóry i ubrania Róż jest cudowny również. Idealny, ale trudniejszy w obsłudze niż róż w płynie z Revlonu.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 19:51   #2540
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Mam na wymianę paletkę Essence z wampirzej serii (użycie testowe). Niestety nie moje kolory

Perfumy są wspaniałe i długo się trzymają mojej skóry i ubrania Róż jest cudowny również. Idealny, ale trudniejszy w obsłudze niż róż w płynie z Revlonu.
potworze...
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:07   #2541
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
potworze...
Hihi W różu najbardziej podoba mi się to, że mogę wycisnąc płaską tyci ilość (2mm x 2mm) i już mieć rumiane poliki
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:12   #2542
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Faktycznie udana limitka. Podobnie jak jeszcze Glam rock- ahh, jak bym chciała ponownie te błyszczyki.. Bo niestety ale już mam prawie puste opakowania (o dziwo, właściwości wciąż te same)
Z Glam Rock mam jeszcze dwa holograficzne lakiery, w stanie idealnym, cuda I oczywiście pierwszą wersję diamentowego pudru
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:20   #2543
nuzia
Przyczajenie
 
Avatar nuzia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Z ciekawostek, choć może już to wiecie, Circus Circus będzie na 100% w Polsce i w dodatku zobaczymy ją w Tesco i SuperPharmach i to już od 10 grudnia
W Lublinie (kochana wieś) dopiero mają otworzyć Tesco Extra, więc mam nadzieję, że będzie już stoisko Essence

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
do piątku z VL nic dla mnie nie zostanie
Nie martw się ja udaję się jutro, więc też może być malutko.
nuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:23   #2544
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
dziś mi poszło lepiej- wczoraj nakłądałam na podkład minerlany dziś pod i bardzo dyskretnie, ale był widoczny


Wiesz, może być w tym trochę racji. Ale chyba nie jest to działanie z opóźnieniem, a kwetsia światła. Bo fakt, czasem mam wrażenie, ze nic na policzkach nie mam, a czasem widzę ładnie zaznaczone "pucie". Może dlatego wczoraj miałam wrażenie, że go nie ma bo było już późno?



Faktycznie udana limitka. Podobnie jak jeszcze Glam rock- ahh, jak bym chciała ponownie te błyszczyki.. Bo niestety ale już mam prawie puste opakowania (o dziwo, właściwości wciąż te same)

hehe, kolejny bój- ale w Krakowie mamy 2 drogerie i 2 Douglasy z essence, prawda?
w Poznaniu są tylko 2 Natury -> przebijam :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:26   #2545
boguska
Raczkowanie
 
Avatar boguska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dziewczyny z Gdańska - byłam w ETC - calutki standzik bez dwóch lakierów True Love. Pani Naturzanka poinformowała mnie telefonicznie, że specjalnie zamówiła dwa standy tej limitki, więc będą dokładać jeśli coś zejdzie. Jaaaaki to był wspaniały widok tak sobie popatrzyć na jeszcze cieplutką i niezmacaną limitkę

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Ale nie było nowej limitki Catrice.
boguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:26   #2546
nuzia
Przyczajenie
 
Avatar nuzia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Gdańska - byłam w ETC - calutki standzik bez dwóch lakierów True Love. Pani Naturzanka poinformowała mnie telefonicznie, że specjalnie zamówiła dwa standy tej limitki, więc będą dokładać jeśli coś zejdzie. Jaaaaki to był wspaniały widok tak sobie popatrzyć na jeszcze cieplutką i niezmacaną limitkę
Obym i ja jutro taki widok zastała. Co ciekawego kupiłaś ?
nuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:34   #2547
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
w Poznaniu są tylko 2 Natury -> przebijam :P
Jakie 2 Natury, wydawało mi się, że wiecej. Nawet 2 siedliska E. mamy koło siebie: Natura w Pestce i Douglas w Plazie ;> a dla zdesperowanych, Natura w ETC Swarzędz! No i Tesco na Serbskiej, ale tam są zwykle limitki, których nie ma nigdzie indziej (np. 50's Girl było).

Wiecie co, chyba przesadziłam z backupami lip stainów - bo kupiłam po 3 mogę się z jednym kompletem rozstać, jak ktoś bardzo chce.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:35   #2548
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Z ciekawostek, choć może już to wiecie, Circus Circus będzie na 100% w Polsce i w dodatku zobaczymy ją w Tesco i SuperPharmach i to już od 10 grudnia
Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
kurde, ja mam tylko natury
To ja już nic nie rozumiem. Na fb Natury pisało że będzie Circus Circus u nich na przełomie grudnia/stycznia.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:36   #2549
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Gdańska - byłam w ETC - calutki standzik bez dwóch lakierów True Love. Pani Naturzanka poinformowała mnie telefonicznie, że specjalnie zamówiła dwa standy tej limitki, więc będą dokładać jeśli coś zejdzie. Jaaaaki to był wspaniały widok tak sobie popatrzyć na jeszcze cieplutką i niezmacaną limitkę

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Ale nie było nowej limitki Catrice.
Dlaczego u Nas nie zamawiają dwóch?? Czemu?

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Tak, tak, tak Urządzam polowanie na wampirzą limitkę bo w Bochni jej jeszcze nie ma i chciałabym się dowiedzieć czy w Katowicach gdzieś koło dworca ją dostanę.
Sexi na polowaniu - wersja Katowicka Radze nie wychodzić z domu
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 20:36   #2550
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
To ja już nic nie rozumiem. Na fb Natury pisało że będzie Circus Circus u nich na przełomie grudnia/stycznia.
MOże do Tesco i SP wejdzie wcześniej po prostu.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.