W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-25, 14:10   #4861
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
A ja jestem chora, o!
Kaszel mam taki,¿e boje sie ¿e p³uca wypluje
Wiec poki co wracam jeszcze do ³ó¿eczka wypoczywac po przepracowanym w chorobie weekendzie
Du¿o zdrówkaa

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ dobry nie by³o mnie tu chyba 2 tygodnie ;o siedzia³am u T¿ i przez ostatni tydzieñ stara³am siê Was trochê nadrobiæ ale nic z tego.. przeczyta³am chyba 20 stron i skapitulowa³am tak mi siê zaczê³o wszystko zlewaæ zatrzyma³am siê na 133 stronie i chyba jednak nie bêdê siê tam cofaæ bo i tak bez sensu bêdzie siê wypowiadaæ na zamkniête ju¿ tematy.. w ka¿dym razie jestem ¿yjê i dalej mam bia³e w³osy przez najbli¿sze 5 dni z Wami zostajê pó¼niej znowu uciekam na weekend
Hej
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 14:17   #4862
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 314
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja z jednej str w ciemniejszych czuje sie naturalniej i dojrzalej, ale w jasnych bardziej kobieco i nie tak "szaroburo" no i mam wiêksze powodzenie itd.

no to powodzenia w zdawaniu egzaminów jeszcze troche i wakacje- szybko zleci , wiêc nie ma siê co tak stresowaæ tym wszystykim
Z tym powodzeniem to te¿ fakt, nie wiem w sumie czemu tak jest... Czy na prawdê faceci wol± blondynki? (¿arcik)
Nie dziêkujê ale buzi jest -> i wzajemnie!
No fakt, czas szybko zleci...niedawno marudzi³am, ¿e znów studia i to ostatni rok (3) a tu ju¿ luty, prawie marzec... W lipcu bodaj¿e drugiego mamy egzamin licencjacki bo nie mamy normalnej pracy do napisania, sama nie wiem czy tak jest lepiej czy nie Ju¿ drugi rocznik u nas na uczelni tak ma, ¿e egzamin z 3 lat.

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka¿ wiadomo¶æ
faktycznie dziwne te modelki
sukienka jak z wiêzienia

ja chcia³abym jakie¶ kolorowe niebawem wiosna/lato
a ma³ych czarnych mam sporo ale one zawsze modne to warto mieæ

ja te¿ muszê wybraæ siê po nowe oksy

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------



dziêki za linka, zaraz przejrzê t± stonkê

nie za rok dopiero 1 semestr magisterki za mn± ale musimy ju¿ oddaæ rozdzia³

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------



ja ¿a³uje, ¿e farbowa³am ale có¿ do natury zesz³abym jedynie te¿ farbuj±c na zbli¿ony, bo nie wyobra¿am sobie w tej chwili nie farbowaæ i chodziæ z odrostem na pó³ g³owy
z drugiej strony ombre w modzie

Ja te¿ ¿a³ujê, ¿e w ogóle zaczê³am, ewentualnie mog³am zacz±æ pó¼niej i wtedy tylko lekkie refleksy ja¶niejsze na moim ciemnym popielatym blondzie... Có¿ cz³owiek g³upi by³ i m³ody

A ta sukienka... tragedia z reszt± modelka te¿ ¶rednia

Przyszed³ w koñcu do mnie TT. My¶la³am, ¿e to mniejsze - a tu szok, taka krowa Fajnie wygl±da jak robal pancernik. Idê zaraz umyæ g³owê, to zobaczê jak siê spisuje. Listonosz wiedzia³ kiedy zawitaæ.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 14:22   #4863
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Mnie siê sukienka podoba mo¿e dlatego, ¿e pierwszy raz zobaczy³am j± na piêknej babce i dobrze j± uzupe³ni³a
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 14:25   #4864
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 12 127
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka¿ wiadomo¶æ
Z tym powodzeniem to te¿ fakt, nie wiem w sumie czemu tak jest... Czy na prawdê faceci wol± blondynki? (¿arcik)
Nie dziêkujê ale buzi jest -> i wzajemnie!
No fakt, czas szybko zleci...niedawno marudzi³am, ¿e znów studia i to ostatni rok (3) a tu ju¿ luty, prawie marzec... W lipcu bodaj¿e drugiego mamy egzamin licencjacki bo nie mamy normalnej pracy do napisania, sama nie wiem czy tak jest lepiej czy nie Ju¿ drugi rocznik u nas na uczelni tak ma, ¿e egzamin z 3 lat.




Ja te¿ ¿a³ujê, ¿e w ogóle zaczê³am, ewentualnie mog³am zacz±æ pó¼niej i wtedy tylko lekkie refleksy ja¶niejsze na moim ciemnym popielatym blondzie... Có¿ cz³owiek g³upi by³ i m³ody

A ta sukienka... tragedia z reszt± modelka te¿ ¶rednia

Przyszed³ w koñcu do mnie TT. My¶la³am, ¿e to mniejsze - a tu szok, taka krowa Fajnie wygl±da jak robal pancernik. Idê zaraz umyæ g³owê, to zobaczê jak siê spisuje. Listonosz wiedzia³ kiedy zawitaæ.
ja te¿ jako blondynka mam wiêksze powodzenie my¶lê, ¿e po prostu jasne w³osy s± bardziej zauwa¿alne ni¿ ciemne, ale na pewno zadbane ciemnow³ose te¿ nie narzekaj± na powodzenie sama ogl±dam siê jak dziewczyna ³adna

tragedia i sukienka i modelka

TT jest super u¿ywam ju¿ ulala i jestem mega zadowolona nadal moja ulubiona szczotka przed wakacjami kupi³am wersjê do torebki mam nadzieje, ¿e bêdziesz zadowolona
xLADYx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 14:27   #4865
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczyny orientujecie siê ile kosztuj± torby z Monnari? Patrzy³am na stronie i nie ma tej, która jest wystawiona na licytacji Nie chcê przesadziæ, ¿eby nie wysz³o, ¿e w sklepie taniej kupiê
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 14:33   #4866
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
ten spirytus to ja bym uwazala zebys glowy nie poparzyla nim ,bo skora na glowie jest dosyc wrazliwa... chyba bym postawila na samo zoltko
Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka¿ wiadomo¶æ
¿ó³tko + spirytus ? nie odwa¿y³abym siê
Tak, te¿ mi siê to wydawa³o podejrzane
Dziêki za wypowied¼


shizaxa dziêki za obja¶nienie. Mam nadziejê, ¿e wytrwam, i ¿e bêd± jakie¶ efekty
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 15:30   #4867
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 314
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ jako blondynka mam wiêksze powodzenie my¶lê, ¿e po prostu jasne w³osy s± bardziej zauwa¿alne ni¿ ciemne, ale na pewno zadbane ciemnow³ose te¿ nie narzekaj± na powodzenie sama ogl±dam siê jak dziewczyna ³adna

tragedia i sukienka i modelka

TT jest super u¿ywam ju¿ ulala i jestem mega zadowolona nadal moja ulubiona szczotka przed wakacjami kupi³am wersjê do torebki mam nadzieje, ¿e bêdziesz zadowolona
Dziêki za opiniê Póki co jestem zadowolona po 1 u¿yciu na wilgotnych w³osach po myciu, rozczesuje w³osy delikatnie i bez szarpania. A po podsuszeniu w³osów spisuje siê jeszcze lepiej, im bardziej suche tym ¶mieszniejszy d¼wiêk jest przy czesaniu Zobaczê, jak ca³kowicie przeschn±. Mam wra¿enie, ¿e mam prostsze w³osy po niej co dla mnie jest na + bo i tak mam druty a tak mam bli¿ej efektu "prostownicy" (której u¿ywam od wielkiego dzwona...) Przed wakacjami postaram sobie kupiæ te¿ tak± do torebki.
A co do w³osów - ja ogl±dam siê za wszystkimi piêknow³osymi bez wzglêdu na kolorek
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 15:44   #4868
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

A ja u kobiet wolê blond w³osy
Chyba, ¿e ewidentnie do kogo¶ jasne w³osy nie pasuj±
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 16:03   #4869
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomo¶ci: 293
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
A ja u kobiet wolê blond w³osy
Chyba, ¿e ewidentnie do kogo¶ jasne w³osy nie pasuj±
no s± takie osoby co im jasne w³osy i do tego blond wybitnie nie pasuj±
a ja lubiê i blond i ciemne, wszystko zale¿y co do kogo pasuje, jak± ma cerê, oczy, brwi
a jeszcze za moich czasów szkolnych najwiêksze powodzenie mia³a jedna ruda dziewczyna, nie do¶æ ¿e by³a piêkna to jeszcze mia³a piêkne, d³ugie rude w³osy.... cudo...
poza tym raz na placu zabaw spotka³am jedn± dziewczynkê która mia³a w³osy ciemnorude, te¿ prze¶liczna, no ³adne rudzielce to jest wg mnie co¶ niesamowitego... zawsze siê nimi zachwycam, bo blond piêkno¶ci czy ciemnow³osych to jest pe³no
beautygosiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 16:26   #4870
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ja na chwile, bo musze Wam to pokazaæ
http://www.youtube.com/watch?v=FtozTUAC0f0
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 16:41   #4871
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Ja na chwile, bo musze Wam to pokazaæ
http://www.youtube.com/watch?v=FtozTUAC0f0
te zebry
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 16:41   #4872
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej

Lavia i Lady
zobacze byæ moze uda mi sie pojsc do kina, wtedy wybiore ten film co piszecie Niemozliwe

I dziekuje za komentarz odnosnie balu



A jak sie skonczy sprawa moich wlosow(a raczej jak zacznie)-dzis bylam u kosmetyczki bo minal miesiac odkad zalozylam rzesy. Nosi mi sie je super, w sumie nawet nie widac ze wypadly ale poszlam uzupelnic. I by³a moja fryz, powiedziala ze cos tam mi wyblaklo i ze Ona mi poprawi jakims tonerem. I ugadalysmy ze pewnie na lato zrobimy refleksy.
Powiedziala ze mam przyjechac w srode, pojutrze.
A jakby co pomaluje sama jakims castingiem w musie albo zwyklym, 600 czy cos.
Ale wstepnie i raczej na 100% ta sroda.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 16:48   #4873
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

A w ogole to musze sie Wam poskar¿yæ sama na siebie
Przesta³am æwiczyæ znowu
ciezko jest mi sie zmotywowaæ po 12 lub 10h pracy do æwiczen jeszcze, a jak mam wolne to po prostu chce odpoczac, i sama wpedzam sie w poczucie winy, bo przeciez sobie obieca³am
I nic z tego...
Tak patrze na ten swoj bebzol to a¿ nie moge...
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 16:54   #4874
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
A w ogole to musze sie Wam poskar¿yæ sama na siebie
Przesta³am æwiczyæ znowu
ciezko jest mi sie zmotywowaæ po 12 lub 10h pracy do æwiczen jeszcze, a jak mam wolne to po prostu chce odpoczac, i sama wpedzam sie w poczucie winy, bo przeciez sobie obieca³am
I nic z tego...
Tak patrze na ten swoj bebzol to a¿ nie moge...
jakbym siebie czytala...:/
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 16:57   #4875
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
jakbym siebie czytala...:/
wiec mnie rozumiesz...
nie wiem juz co ze soba zrobic i jak sie zmotywowac
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 17:11   #4876
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 314
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Ja na chwile, bo musze Wam to pokazaæ
http://www.youtube.com/watch?v=FtozTUAC0f0
Pop³aka³am siê przez tego geparda na drzewie

A co do braku motywacji, to te¿ jej mam ma³o, mo¿e bywaj± dni, ¿e nakrêcam siê jak b±k a potem emocjê opadaj± i pozostaje na obietnicach...
Dobrze, ¿e chocia¿ od pocz±tku tego roku chodzê na zumbe regularnie, nie by³am tylko 2-3 razy. Mam j± we wtorki i czwartki ale chcia³abym lepszych rezultatów i brak mi motywacji by znów krêciæ hula-hop
Zrobi³abym sobie wtedy pn,¶r,pt - hula, wt i czw - zumba, a weekend odpoczynek od æwiczeñ, zw³aszcza ¿e co 2 tyg. zjazdy na uczelni od rana do wieczora. Mo¿e jak by cz³owiek o ustalonej porze jako¶ æwiczy³ w domu? I do tego wpierw krótkie dystanse? Oby jako¶ mi to pomog³o, to potem siê wkrêcê. Z nauk± te¿ tak mam... najgorzej zacz±æ.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 17:13   #4877
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
wiec mnie rozumiesz...
nie wiem juz co ze soba zrobic i jak sie zmotywowac
Ja nie cwiczylam ca³y tamten tydzien, zajadalam smutki co dalo 3 kg. I teraz niby od piatku znowu cos tam sie ruszylam ale wczoraj znowu jadlam slodycze.
Musze sobie na spokojnie przemyslec sprawe jak sie za to zabrac zeby mialo to rece i nogi a nie tak na hurra bo jak widac nic z tego nie wychodzi. Rozumiem doskonale-czasam jestem tak zmeczona ze jak tu cos robic. A jak jest wolne lepiej pojechac wlasnie na kawe czy isc na lody ze znajomymi czy piwo/pizze/cokolwiek ale siedzieæ gadac jesc i pic. Bo tak zazwyczaj jest. Jak ktos ma dobry metabolizm fajnie, ale ja mam kiepski i chyba ciagle powinnam sie pilnowac.
Nogi mam juz jak balerony nie wiem naprawde co zrobic...
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 17:19   #4878
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka¿ wiadomo¶æ
Pop³aka³am siê przez tego geparda na drzewie

A co do braku motywacji, to te¿ jej mam ma³o, mo¿e bywaj± dni, ¿e nakrêcam siê jak b±k a potem emocjê opadaj± i pozostaje na obietnicach...
Dobrze, ¿e chocia¿ od pocz±tku tego roku chodzê na zumbe regularnie, nie by³am tylko 2-3 razy. Mam j± we wtorki i czwartki ale chcia³abym lepszych rezultatów i brak mi motywacji by znów krêciæ hula-hop
Zrobi³abym sobie wtedy pn,¶r,pt - hula, wt i czw - zumba, a weekend odpoczynek od æwiczeñ, zw³aszcza ¿e co 2 tyg. zjazdy na uczelni od rana do wieczora. Mo¿e jak by cz³owiek o ustalonej porze jako¶ æwiczy³ w domu? I do tego wpierw krótkie dystanse? Oby jako¶ mi to pomog³o, to potem siê wkrêcê. Z nauk± te¿ tak mam... najgorzej zacz±æ.
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie cwiczylam ca³y tamten tydzien, zajadalam smutki co dalo 3 kg. I teraz niby od piatku znowu cos tam sie ruszylam ale wczoraj znowu jadlam slodycze.
Musze sobie na spokojnie przemyslec sprawe jak sie za to zabrac zeby mialo to rece i nogi a nie tak na hurra bo jak widac nic z tego nie wychodzi. Rozumiem doskonale-czasam jestem tak zmeczona ze jak tu cos robic. A jak jest wolne lepiej pojechac wlasnie na kawe czy isc na lody ze znajomymi czy piwo/pizze/cokolwiek ale siedzieæ gadac jesc i pic. Bo tak zazwyczaj jest. Jak ktos ma dobry metabolizm fajnie, ale ja mam kiepski i chyba ciagle powinnam sie pilnowac.
Nogi mam juz jak balerony nie wiem naprawde co zrobic...
Tak to jest...
Zjadam 3 Princessy w 3 dni co u mnie jest nie normalne, bo ja nie jem s³odyczy praktycznie wcale
z dieta nie mam problemu, bo lubie cieme pieczywo, i zielenine, ale te cwiczenia
Latem biega³am po 1h dziennie, potem przysz³a jesieñ, do tego dosz³a praca i juz nie mam jak tego wszystkiego pogodzic
Teraz jeszcze chora jestem to wysi³ek fizyczny tez odpada i T¿ znowu kupi³ mi Princesse

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-02-25 o 17:20
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 17:23   #4879
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ja mam problem z dieta bo lubie slodycze.
Nie mam juz w sumie pomyslu jak schudnac.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 17:25   #4880
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka¿ wiadomo¶æ
Z tym powodzeniem to te¿ fakt, nie wiem w sumie czemu tak jest... Czy na prawdê faceci wol± blondynki? (¿arcik)
Nie dziêkujê ale buzi jest -> i wzajemnie!
No fakt, czas szybko zleci...niedawno marudzi³am, ¿e znów studia i to ostatni rok (3) a tu ju¿ luty, prawie marzec... W lipcu bodaj¿e drugiego mamy egzamin licencjacki bo nie mamy normalnej pracy do napisania, sama nie wiem czy tak jest lepiej czy nie Ju¿ drugi rocznik u nas na uczelni tak ma, ¿e egzamin z 3 lat.




Ja te¿ ¿a³ujê, ¿e w ogóle zaczê³am, ewentualnie mog³am zacz±æ pó¼niej i wtedy tylko lekkie refleksy ja¶niejsze na moim ciemnym popielatym blondzie... Có¿ cz³owiek g³upi by³ i m³ody

A ta sukienka... tragedia z reszt± modelka te¿ ¶rednia

Przyszed³ w koñcu do mnie TT. My¶la³am, ¿e to mniejsze - a tu szok, taka krowa Fajnie wygl±da jak robal pancernik. Idê zaraz umyæ g³owê, to zobaczê jak siê spisuje. Listonosz wiedzia³ kiedy zawitaæ.
no widocznie faceci wol± jasne blondyny

TT równie¿ polecam mam go od jakiego¶ juz czasu i ¶wietnie rozczesuje w³osy i juz mi sie tak nie pusz± jak kiedy¶ dziêki tej szczotce

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Ja na chwile, bo musze Wam to pokazaæ
http://www.youtube.com/watch?v=FtozTUAC0f0
hahahah mega
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 17:26   #4881
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

Ex i Princesska - to macie tak jak ja - chcemy ciemniej a wychodzi coraz ja¶niej ca³y czas farbujê poziomem 8 a w³osy coraz ja¶niejsze Mama mi mówi, ¿e teraz s± super, odcieñ ³adny a te ombre fajne refleksy da³o i nie mam na d³ugo¶ciach zieleni czy innych dziwactw, ale korci mnie powrót do natury, tak konkretnie - ciêcie i hodowanie swoich w³osów, póki nie mam siwych

Princesska moja Ciocia ma sklep Monnari, wiêc zajdê do niej i zapytam o torebkê, mo¿e uda siê j± sprowadziæ je¶li nie bêdzie, tylko szkoda, ¿e nie masz ¿adnego jej kodu wezmê zdjêcie w razie co. I jakby by³a to pewnie te¿ jeszcze taniej by¶ j± dosta³a zadzwoniê do niej i zapytam kiedy bêdzie w sklepie
heh z tymi w³osami tak ju¿ jest mnie te¿ korci powrót do naturali, ale i tak nie wiedzia³abym czym mam pofarbowaæ,¿eby mi wyszed³ zbli¿ony kolor

By³abym Ci wdziêczna kochana kodu niestety ¿adnego nie znam daj znaæ jak siê czego¶ dowiesz
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
No proszê Ja to teraz odliczam czas do nastêpnego farbowania

Dziêkujê
a czym teraz bêdziesz dzia³aæ?
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
ja te nowe Garniery wychaczy³am w Auchanie
w gw nie ma auchana
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ

Chyba dzisiaj w koñcu pójdê wybraæ jakie¶ okulary, d³u¿ej ju¿ nie mogê chodziæ ¶lepa ale siê opiera³am!
mnie te¿ to nied³ugo czeka
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
ja te nowe garniery widzialam w leclercu jakbys uzywala albo ktoras z blondyn to dajcie znac jak opinie
leclera te¿ u mnie nie ma
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny orientujecie siê ile kosztuj± torby z Monnari? Patrzy³am na stronie i nie ma tej, która jest wystawiona na licytacji Nie chcê przesadziæ, ¿eby nie wysz³o, ¿e w sklepie taniej kupiê
z nowej kolkcji tak ko³o 200 z³
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 17:27   #4882
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam problem z dieta bo lubie slodycze.
Nie mam juz w sumie pomyslu jak schudnac.
Ja tez
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 17:31   #4883
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
A w ogole to musze sie Wam poskar¿yæ sama na siebie
Przesta³am æwiczyæ znowu
ciezko jest mi sie zmotywowaæ po 12 lub 10h pracy do æwiczen jeszcze, a jak mam wolne to po prostu chce odpoczac, i sama wpedzam sie w poczucie winy, bo przeciez sobie obieca³am
I nic z tego...
Tak patrze na ten swoj bebzol to a¿ nie moge...
ee tam- na pewno przesadzasz z tym "bebzolem":c mok:
poza tym jak jeste¶ zmêczona i styrana po pracy a do tego chora to ciê¿ko ¿eby¶ mia³a jeszcze si³e na æwiczenia....odpocznij troche i najpierw zregeneruj si³y i na pewno wrócisz potem do formy
ja siê w koñcu zawziê³am i æwiczê z Ew± - dzisiaj przysz³a do mnie ta jej nowa p³ytka i zobaczymy. Co do diety to te¿ nie umiem ze wszystkiego zrezygnowaæ ale nie jem ju¿ fast foodów i staram sie je¶æ mniej i zdrowiej, ale wiadomo czasem przyjdzie jaka¶ pokusa, której ciê¿ko ulec no i zapisa³am siê na spinning, bo ponoæ daje super efekty wiêc zobaczymy. Dzisiaj ide pierwszy raz na to i mam nadzieje ¿e nie umre bo ponoæ jest to bardzo hardcorowy trening...
musimy sie wszystkie tutaj na wiza¿u wzajemnie motywowaæ

a ja z kolei mam kryzys w³osowy ostatnio
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 17:32   #4884
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ


w gw nie ma auchana



leclera te¿ u mnie nie ma
Juz wiem czemu sie stamt±d wyprowadzi³am
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 17:33   #4885
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ja mam wszystkie mozliwe kryzysy chyba
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 17:36   #4886
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam wszystkie mozliwe kryzysy chyba
to chyba przez ten brak wiosny sie tak czujemy ..
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 17:37   #4887
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
ee tam- na pewno przesadzasz z tym "bebzolem":c mok:
poza tym jak jeste¶ zmêczona i styrana po pracy a do tego chora to ciê¿ko ¿eby¶ mia³a jeszcze si³e na æwiczenia....odpocznij troche i najpierw zregeneruj si³y i na pewno wrócisz potem do formy
ja siê w koñcu zawziê³am i æwiczê z Ew± - dzisiaj przysz³a do mnie ta jej nowa p³ytka i zobaczymy. Co do diety to te¿ nie umiem ze wszystkiego zrezygnowaæ ale nie jem ju¿ fast foodów i staram sie je¶æ mniej i zdrowiej, ale wiadomo czasem przyjdzie jaka¶ pokusa, której ciê¿ko ulec no i zapisa³am siê na spinning, bo ponoæ daje super efekty wiêc zobaczymy. Dzisiaj ide pierwszy raz na to i mam nadzieje ¿e nie umre bo ponoæ jest to bardzo hardcorowy trening...
musimy sie wszystkie tutaj na wiza¿u wzajemnie motywowaæ

a ja z kolei mam kryzys w³osowy ostatnio
wiem i w sumie to mnie troche pociesza i zarazem usprawiedliwia
ale jak tylko dojde do sibie wracam do æwiczeñ, a jak przyjdzie ³adna pogoda to do biegania, bo lubie to
nie jadam fast foodow bo mnie po nich brzuch boli, t ¿sie smieje,¿e mam królewski ¿o³±deczek bo czesto mnie boli jak zjem cos "niezdrowego".
A czemu kryzys?
nie wiesz czy jasne czy ciemniejsze?
Ja tez jako blondynka mam wrazenie,¿e bardziej zwracam na siebie uwage.
Zreszta pokazywa³am Wam zdjecia jak wyglada³am w czarnych w³osach
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 17:43   #4888
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
wiem i w sumie to mnie troche pociesza i zarazem usprawiedliwia
ale jak tylko dojde do sibie wracam do æwiczeñ, a jak przyjdzie ³adna pogoda to do biegania, bo lubie to
nie jadam fast foodow bo mnie po nich brzuch boli, t ¿sie smieje,¿e mam królewski ¿o³±deczek bo czesto mnie boli jak zjem cos "niezdrowego".
A czemu kryzys?
nie wiesz czy jasne czy ciemniejsze?
Ja tez jako blondynka mam wrazenie,¿e bardziej zwracam na siebie uwage.
Zreszta pokazywa³am Wam zdjecia jak wyglada³am w czarnych w³osach
no to ja te¿ mam chyba "królewski ¿o³±dek" - bo ci±gle mnie boli brzuch a jak juz zjem cos niezdrowego albo po % to juz wogole jest masakra a moj TZ je wszystko, robi rózne mixy np. ¶ledzie z czekolad± sobie potrafi zje¶æ i nigdy mu nic nie jest a do tego nie tyje wogole bo ma mega dobra przemiane materii. I nie æwiczy ani nic. I jaka tu sprawiedliwo¶æ ?

Kryzys mam bo mam wra¿enie, ¿e mi po¿ó³k³y- albo mi sie wydaje...Sama juz nie wiem ten majrel szybko mi sie spra³ i wcale nie och³odzi³ tak jak chcia³am chyba bêdê musia³a przyspieszyæ farbowanie i wezme chyba vikinga 9.1 bo pamiêtam ¿e mi wyszed³ okej kiedys i ochlodzi³ bardzo....
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 17:48   #4889
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Juz wiem czemu sie stamt±d wyprowadzi³am
dziêki
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam wszystkie mozliwe kryzysy chyba
ja chyba te¿
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-25, 17:55   #4890
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki
:brzyda l:
Ale tam to faktycznie masakra z niektórymi sklepami by³a.
Jak ja tam mieszka³am to nawet Stradiego nie by³o

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Ja chyba powinnam przestaæ przegl±daæ Internet,naprawdê
http://styl.fm/item/1698632
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.