Klapa roku..załamana - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-30, 11:42   #121
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Instrukcja zostala w domu..daaleko juz to pisalam.
Ale robie zdjecia tak samo jak w domu.

Bawie sie?A co ja mam 5 lat?
Mam wiecej zajec niz tylko MM i wizaz
Po prostu sie staralam nie wyszlo(zdjecia) mi i oczywiscie zostalam pojechana nic nowego
A zdjecia wcale nie robilam na szybko byly robione w godzine 50 zdjec i lepszych niz te co dalam to nie bylo


Ilona juz mówiłam Ci kilkakrotnie że wszystko zależy od miejsca wiec nie dziw sie że zdjęcia wychodzą Ci inaczej niż w domu,instrukcje do praktycznie każdego aparatu znajdziesz w necie,wystarczy poszukać.
I tak jak sugerują dziewczyny,zajrzyj na forum foto,sporo można sie tam dowiedzieć.
Żeby robić zdjecia makijaży trzeba niestety coś wiedzieć na ten temat a nie tylko cykać na trybie auto ewentualnie makro, w ten sposób kolory praktycznie zawsze wyjdą przekłamane.
I trochę dystansu dziewczyno,zauważyłam że próbujesz "małpować" inne wizażanki w szczególności Game, ucz sie od niej sztuki makijażu ale nie próbuj podszywać sie pod osobowosć.
Trzeba być sobą.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 11:58   #122
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
MOje ostatnie słowo.
Napiszę dużymi literami.
Jeśli widzę że zdjęcia wyszły mi do kitu to nie pokazuję ich na MM bo to się mija z celem. Każda z pokazujących zawsze ma jakieś "ale" do swoich fotografii bo aparaty nie są idealne. Wystarczy wspomnieć co wyszło nie tak i wizażanki już się nie czepiają. A Ty wstawiasz foty i chcesz pisemnie wytłumaczyc jak wyglądał. BEZ SENSU.

Yennefer, jakie Ty fora moderujesz? Może chcesz MM? Pomadka chyba na urlopie i nie mamy opiekuna a Ty tu się udzielasz i bywasz często przynajmniej.
Madie, ja mam Plotkowe
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 12:02   #123
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Madie, ja mam Plotkowe
No to masz masę roboty pewnie
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 12:11   #124
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Klapa roku..załamana

Jeju... no masakra..
Dziewczyny dajcie już spokoj, bo jak ktoś tam pisał Ilonka i tak nie weźmie tego do siebie, moze poprosić Złośliwca o zamknięcie wątku?

Dodam tylko, żew poprzednim wątku Ilony pisałam,że (wg. mnie) nie widze sensu dodawania wideo w formie jakiej dodawała- game pokazywała stepy, a Ilona (jakies 5 sekund koncowego makijazu). a riposta Ilony byla w stylu- I tak bede wstawiać! Oczywiscie kazdy moze miec swoje zdanie...
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 12:14   #125
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Dobra to ja mam propozycji i jestem ciekawa twojej reakcji na nią.Tak się sklada,że ja też jestem z okolic Warszawy.Moja propozycja Ty robisz makijaż a ja zrobire Ci zdjęcia moim aparatem.Ciekawa jestem co Ty na to.Czy przemilczysz czy znajdziesz kolejne ale.
A skad dokladnie jestes?

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Jeju... no masakra..
Dziewczyny dajcie już spokoj, bo jak ktoś tam pisał Ilonka i tak nie weźmie tego do siebie, moze poprosić Złośliwca o zamknięcie wątku?

Dodam tylko, żew poprzednim wątku Ilony pisałam,że (wg. mnie) nie widze sensu dodawania wideo w formie jakiej dodawała- game pokazywała stepy, a Ilona (jakies 5 sekund koncowego makijazu). a riposta Ilony byla w stylu- I tak bede wstawiać! Oczywiscie kazdy moze miec swoje zdanie...
Nie rozumiemy sie chyba do dzis.
Wideo pokazywalo rzeczywiste kolory ktore nie raz nie oddawal aparat wiec wstawialam
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 12:24   #126
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Klapa roku..załamana

Z bardzo bliskich okolic Warszawybardzo mnie zaskoczyłaś reakcją na moją odpowiedz bo prawde powiedziawszy spodziewałam się że przemilczysz
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 12:28   #127
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Z bardzo bliskich okolic Warszawybardzo mnie zaskoczyłaś reakcją na moją odpowiedz bo prawde powiedziawszy spodziewałam się że przemilczysz

A jaki masz aparat?
Wyslalam Ci PW
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 12:36   #128
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Klapa roku..załamana

Aparat nie jest za specjalny ale mozna nim niezłe zdjęcia robic,szczególnie jak robi się je komuś a nie sobie samemu.
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 12:56   #129
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Klapa roku..załamana

No to czekam na Wasze dzieło wspólne dziewczęta. Pewnie będzie zarąbiste No i w końcu wyjdzie piknie i fotki i makijaż i w ogóle. Nie mogę się doczekać
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 13:01   #130
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
No to czekam na Wasze dzieło wspólne dziewczęta. Pewnie będzie zarąbiste No i w końcu wyjdzie piknie i fotki i makijaż i w ogóle. Nie mogę się doczekać
Tylko ja mialam pomysl by zrobic z siostry modelke do makijazu i jak widze jak mnie ida zdjecia to trace ten pomysl
Ale bede jeszcze probowac.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 13:03   #131
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Tylko ja mialam pomysl by zrobic z siostry modelke do makijazu i jak widze jak mnie ida zdjecia to trace ten pomysl
Ale bede jeszcze probowac.
no tak, wiemy przecież jak to jest z tym aparatem Twoim...
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 13:59   #132
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Klapa roku..załamana

uwaga będe warczec wrrrrrrrrrrrrrrrZaofero wałam chęc pomocy przy zdjęciach a wszystko mi jedno komu je mam robic
Rybkomalowac nie będe ino zdjęcia chcialam pstryk pstryk
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 14:49   #133
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Klapa roku..załamana

o jaaaaaa dzien mnie na MM nie było a co tu sie wyprawia

Ilona troche dystansu do siebie, przejmujesz sie okropnie, nigdy nie komentuje Twoich makijazy bo właśnie takie masz podejscie, pewnie kazda wizazanka od dawna o tym myslala ze ciagle narzekasz az w koncu ktos otwarcie to napisal. Moze warto sie nad tym zastanowic pamietam Cie tez z watku metamorfozy, ktos Ci cos radzil a Ty swoje...


nie mozna tak bo nikt nie bedzie ogladal Twoich zdjec, a z reszta wszytsko zostalo juz napisane wczesniej
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 16:57   #134
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Madie,gosiaczek6 i wiele innych

Ja nie mam problemow z makijazem ja mam problem z obsluga aparatu tutaj( w domu sobie radzilam) i co do dobrych zdjec nie dostalam ani jednej rady.
A ze robilam na wzmoceniu kolorow jak w domu to twarz bardziej rozowa i usta.
Twarz byla bezowa na zdjeciach rozowa.

uhuhu to żem sobie teraz przerąbała

Edytowane przez gosiaczek6
Czas edycji: 2008-07-30 o 17:40
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 17:26   #135
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Klapa roku..załamana

Ależ uparte dziewuszysko.. Ja bym na Twoim miejscu się tu prędko nie pokazała:P No ale cóż.. każdy jest inny
Podziwiam
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 17:45   #136
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Ależ uparte dziewuszysko.. Ja bym na Twoim miejscu się tu prędko nie pokazała:P No ale cóż.. każdy jest inny
Podziwiam
Daruj sobie.
Nie jestes wyrocznia kiedy i gdzie moge byc a gdzie nie
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 18:27   #137
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość

I trochę dystansu dziewczyno,zauważyłam że próbujesz "małpować" inne wizażanki w szczególności Game, ucz sie od niej sztuki makijażu ale nie próbuj podszywać sie pod osobowosć.
Trzeba być sobą.
tez to zauwazylam tym bardziej dy pojawila sie na Maxmodels i powiem Ci ze to troche irytujace jak ktos proboje byc jak kims kim nigdy nie bedzie, jednak kazdy ciezko pracuje nad swoja idniwidualnoscia:rolleyes :

a co do makijazu Ilono wybacz ale moim zdaniem makijaz to efekt koncowy, u Ciebie tylko oczy mazniete i usta, zrob cos w tym kierunku by doskonalic swoje umiejetnosci a nie narzekasz czy na makijaz czy na aparat, pewnie zaraz napiszesz ze tylko na aparat ale makijaz jak dla mnie nawet przecietny nie jest wybacz, zanim zajerestrujesz sie na takich stronach jak max spojrz prawdzie w swoje umiejetnosciami bo nie wydaje mi sie zebys poradzila sobie na jakiejs sesji z takimi poziome, moze wyda ci sie ze sie teraz unosze egoizmem ale ta branza wymaga jakiegos chociaz minimalnego doswiadczenia

nie mysl ze z takim podejsciem zajdziesz dalej niz teraz

z mojej strony to wszystko, i do twoich watkow zagladac juz nie bede bo zawsze taka sama żenujaca atmosfera
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 18:32   #138
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Klapa roku..załamana

Dokładnie jest tak jak napisała Game, i jeszcze nawet włosy chciała przemalowac na czarno "jak Game". Koleżanko - na tytuł wizażystki czy stylistki trzeba zasłuzyć, ciężko pracować. Zobacz sobie jakie makijaże wykonywała chociażby Twoje guru Game kiedyś a jakie teraz- postep jest widoczny. U Ciebie tych postępów ja nie widzę, no może niewielkie. Mówić Ci nie będe co masz robić ale jak dalej nie będziesz brała do siebie życzliwych komentarzy (nawet krytyka może motywować) to nie ma sensu zakładania tutaj watków przez Ciebie, a nawet jakby to pewnie niedługo nikogo nie będą one interesować, bo po co sobie psuć nerwy. W końcu to forum o MAKJIAŻU a nie kurs osbługi aparatu marki Canon
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 18:32   #139
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: Klapa roku..załamana

Dajcie już spokój dziewczyny bo i tak dalsza dyskusja nie ma większego sensu a ze względu na zaistniałą sytuacje proszę o ingerencje moderatora/admina o zamknięcie wątku dla dobra ogółu..
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 19:16   #140
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Klapa roku..załamana

A jednak nie tylko ja zauwazylam, ze Ilona nasladuje Game?
Ze w kazdym watku wtraca komentarze odnosnie jej?
Nie wiem, i tak sie dziwilam ze Game byla cierpliwa i nie zwracala na to uwagi, mnie by trafilo, dlatego sprobowalam GRZECZNIE wytlumaczyc Ilonie o co chodzi, ale efekt taki sam-"wcale nie, bo...", zasypywanie linkami na poparcie itd. -> jej ostatni watek poza tym

Paulina, podziwiam za odwage-ja bym sie w zyciu z nia nie umowila Zwyczajnie bym sie bala.
A jesli zdjecia nie wyjda i powie ci ze po niej jezdzisz to co???
(przepraszam, to ostatni raz)
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 19:26   #141
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Klapa roku..załamana

Jezu dajcie już spokój.

To już jakieś śledztwo psychologiczne. Jeśli dziewczyna komuś wyrządza moralne szkody to piszcie sobie PW, ale takie rozważania czym żyje Ilona i kogo naśladuje i pisanie że "Koleżanko - na tytuł wizażystki czy stylistki trzeba zasłuzyć, ciężko pracować. Zobacz sobie jakie makijaże wykonywała chociażby Twoje guru Game kiedyś a jakie teraz- postep jest widoczny. U Ciebie tych postępów ja nie widzę" to już kurcze niefajne, serio.
Jak ma autorytet to niech ma i naśladuje. Po co się jeszcze tego czepiać.

Z tego co widzę zaczęły się straszne narzekania na atmosferę na mm, ale nadal ktoś co chwila musi dorzucić swoje 5 groszy.

Teraz już wkurzać mnie zaczyna nie Ilona ale te nowe rewelacje o jej życiu, osobowości i talencie.
Idę po melisę, serio
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 19:30   #142
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Klapa roku..załamana

zrobiła się aferA... ale trudno przejść obojętnie koło takiej bezczelności.... hmm juz mialam tu nie wchodzic ale jakos nie moge sie powstrzymac bo mam ochote iloną potrząsnąć zeby coś do niej dotarło!!!!!
zreszta mam wrazenie ze nawet tego nie czyta bo nawet nie komentuje tego co piszemy komentuje jedynie ostatnia wypowiedz...
żenujące zachowanie na prawde. wszystko juz zostało napisane na ten temat. nie chce sie bawic w psychoanalityka, ale po trym wszystkim ilona wydaje mi sie zwykła zagubiona kobietką, zakompleksioną i szukającą poparcia na siłe. i wzorującą się na kimś kim chciałaby być bo nie wierzy we własne siły...
Ilona zacznij wierzyć w siebie. !!!!najbardziej wiare w siebie moim zdaniem widac w pokorze... czlowieka z klasa poznać po tym jak przyjmuje krytyke. to ze ktos mowi ze "wie ze makijaż jest dobry" wcale nie znaczy ze wierzy w siebie, tylko w to ze ma oczy zamknięte na wszelką sugestię.
i denerwuje mnie to ze ilona piszesz ze jeździmy po Tobie... ale na początku wszystkie sie wypowiedziałysmy na temat makijazu i tym co w nim trzebabyło by zmienic.

a zreszta szkoda moich rak na pisanie.
podpisuje sie pod tym, że wątek powienien zostać zamknięty i to jak najszybciej bo chcac nie chcać psuje on panującą tu miłą atmosferę.


Grazin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 19:30   #143
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
edytowac nie mozna. tzn nie mozna zmieniac tresci postu ;p

a ja nie wiem , skoro tak Was denerwuje zachowanie ilony, po co rozpisujecie sie na tyle stron?
kazdy wyrazil swoje zdanie i juz. a nie podsmiechiwujki a ze melisa, a ze wyrzucenie komputera przez okno, a ze cos o mimice.

Mnie na miejscu ilony byloby przykro.
tez pamietam moje 'starcia' sie z ilona na niketorych watkach, ale po prostu odpuszczalam i nie udzielalam sie juz. A niektore z Was teraz najzwyczajniej sobie po niej jezdza
Dokładnie!

Czytam i czytam i oczom nie wierzę..
Dziewczyny co Wy robicie?
Po co?
Dlaczego?

Ilona-jest jaka jest.Ktoś ją może lubić,ktoś inny może nie lubić ale ja nie rozumiem dlaczego każdy Jej wątek przeradza się w coś takiego..
Wydaje mi sie,że co by nie zrobiła-zawsze będzie źle.
Poobserwujcie Jej wątki.
Może to,jak wygląda ten obecny,jak jest zatytułowany czy ogólnie jego treść jest taką "obroną" przed ewentualnym atakiem-jak widać nieuniknionym?
Każdy ma jakieś lubiane bardziej czy mniej cechy charakteru.Ilona może jest taka maruda ale jest wrażliwą dziewczyną.Solidną,zawzię tą.
Absolutnie nie uważam,żeby próbowała kopiować kogokolwiek.Jeżeli miałaby kogoś naśladować,na kimś się wzorować czy uczyć,myślę,że byłby to ktoś doświadczony,bezbłędny,po prostu zawodowiec a nie Gamegirl(przepraszam,bez urazy),ktora jest początkującą "wizażystką" i jeszcze sporo pracy przed Nimi obiema.
Gamegirl jest troszkę dalej niż Ilona ale jestem pewna,że jeżeli Ilona będzie chciała,również jest w stanie szybko osiągnąć podobny poziom.
Ja pamiętam początki Gamegirl....
Ilona również przeszła na Wizażu swoją metamorfozę,wiele (wydaje mi się) się nauczyła i na pewno wiele się nauczy-jeżeli będzie chciała.
Widać,że jest zawziętą osobą,obserwuje,uczy się i stara się -pomimo tego,że trochę pomarudzi-z tych rad wyciągać wnioski.
Poza tym podoba mi się,że oprócz tego,że dba o to,żeby Jej makijaż byl poprawny,dba o jakość zdjęcia.
Ja w każdym razie kibicuję Ilonie i chciałabym,żeby zaczęło Jej się układać tak,jakby chciaal,bo jestem przekonana,wtedy zmieni się również jej nastawienie.

EDIT-o tym,że jest osobą zawziętą(w dobrym tego slowa znaczeniu) świadczy chociazby fakt,że wciąż tu,na Wizażu jest,wraca i wstawia swoje kolejne prace.Bo po takiej rekordowej ilości krytyki jaką Ilona otrzymała podczas swojego pobytu na Wizażu,nie wiem czy ktokolwiek chciałby tu wracać.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 19:40   #144
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Klapa roku..załamana

A jednak nie macie racji.
Milkne, obiecuje ze wiecej sie nie odezwe!
Malpowanie kogos NIE jest w porzadku, tu nie chodzi o autorytet, ale o dogryzanie (pamietam jak pisala ze Game sie pewnie smieje z jej makijazu).
Kazda z nas chce zeby Ilona byla soba i wlasnie po to te slowa.
A krytyka dla niej?
Co to za roznica kto ja krytykuje-ona sama siebie czy ktos ja, skoro i tak tak jest DOBRZE, a my tego nie mozemy zobaczyc?
Nic sie nie dzieje bez powodu, ten watek rowniez "dlaczegos" wyglada jak wyglada, nie jest pierwszy jej watkiem ktory przeradza sie w afere.
Nie chodzi o to czy kogos sie lubi czy nie. Chodzi o to czy ten ktos lubi ludzi i umie sie na nich i to co mowia otworzyc.
Jasne, ze teraz znajda sie osoby ktore beda Ilony bronic, tylko po co?
Jesli ona sama sie nie zmieni-zawsze tak bedzie.
Nie widze sensu we wczesniej krytyce do ktorej nie potrafila sie odniesc, a terazniejszym pisaniu ze nie jest az tak zle.
Rozumiem, ze moze nie powinnam jej oceniac, bo to watek o jej makiazu. Ale irytujace jest to co sie dzieje i moze cos do niej jednak dotrze?
Watek jak najbardziej do zamkniecia.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 19:40   #145
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Dokładnie!

Czytam i czytam i oczom nie wierzę..
Dziewczyny co Wy robicie?
Po co?
Dlaczego?

Ilona-jest jaka jest.Ktoś ją może lubić,ktoś inny może nie lubić ale ja nie rozumiem dlaczego każdy Jej wątek przeradza się w coś takiego..
Wydaje mi sie,że co by nie zrobiła-zawsze będzie źle.
Poobserwujcie Jej wątki.
Może to,jak wygląda ten obecny,jak jest zatytułowany czy ogólnie jego treść jest taką "obroną" przed ewentualnym atakiem-jak widać nieuniknionym?
Każdy ma jakieś lubiane bardziej czy mniej cechy charakteru.Ilona może jest taka maruda ale jest wrażliwą dziewczyną.Solidną,zawzię tą.
Absolutnie nie uważam,żeby próbowała kopiować kogokolwiek.Jeżeli miałaby kogoś naśladować,na kimś się wzorować czy uczyć,myślę,że byłby to ktoś doświadczony,bezbłędny,po prostu zawodowiec a nie Gamegirl(przepraszam,bez urazy),ktora jest początkującą "wizażystką" i jeszcze sporo pracy przed Nimi obiema.
Gamegirl jest troszkę dalej niż Ilona ale jestem pewna,że jeżeli Ilona będzie chciała,również jest w stanie szybko osiągnąć podobny poziom.
Ja pamiętam początki Gamegirl....
Ilona również przeszła na Wizażu swoją metamorfozę,wiele (wydaje mi się) się nauczyła i na pewno wiele się nauczy-jeżeli będzie chciała.
Widać,że jest zawziętą osobą,obserwuje,uczy się i stara się -pomimo tego,że trochę pomarudzi-z tych rad wyciągać wnioski.
Poza tym podoba mi się,że oprócz tego,że dba o to,żeby Jej makijaż byl poprawny,dba o jakość zdjęcia.
Ja w każdym razie kibicuję Ilonie i chciałabym,żeby zaczęło Jej się układać tak,jakby chciaal,bo jestem przekonana,wtedy zmieni się również jej nastawienie.

EDIT-o tym,że jest osobą zawziętą(w dobrym tego slowa znaczeniu) świadczy chociazby fakt,że wciąż tu,na Wizażu jest,wraca i wstawia swoje kolejne prace.Bo po takiej rekordowej ilości krytyki jaką Ilona otrzymała podczas swojego pobytu na Wizażu,nie wiem czy ktokolwiek chciałby tu wracać.
Podpisuje sie pod tym
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 19:56   #146
laptopica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
tez to zauwazylam tym bardziej dy pojawila sie na Maxmodels i powiem Ci ze to troche irytujace jak ktos proboje byc jak kims kim nigdy nie bedzie, jednak kazdy ciezko pracuje nad swoja idniwidualnoscia:rolleyes :

(...) ale makijaz jak dla mnie nawet przecietny nie jest wybacz, zanim zajerestrujesz sie na takich stronach jak max spojrz prawdzie w swoje umiejetnosciami bo nie wydaje mi sie zebys poradzila sobie na jakiejs sesji z takimi poziome, moze wyda ci sie ze sie teraz unosze egoizmem ale ta branza wymaga jakiegos chociaz minimalnego doswiadczenia

nie mysl ze z takim podejsciem zajdziesz dalej niz teraz

z mojej strony to wszystko, i do twoich watkow zagladac juz nie bede bo zawsze taka sama żenujaca atmosfera
Ja podpisuke sie czterema łapami pod postem Warszawianki.
Game, z cały szacunkiem dla Twoich umiejętności w zakresie makijażu, ale kim Ty jesteś żeby oceniać, czy Ilona będzie KIMŚ czy nie będzie? Ja na makijażu się nie znam, obserwuje tylko to forum i praktykuje w zaciszu domowym , więc siedze cicho Ale nawet mając jakiśtam talent, do głowy nigdy by mi nie przyszło, żeby tonem wyroczni o kimś tak napisać. Ilona ma prawo rejestrować sie na jakich stronach chce, zamieszczaćswoje zdjecia gdzie chce. Nie Twój interes. Jesli podszkoli warsztat to moze akurat poradzi sobie na jakiejs sesji... tego nikt nie wie, zycie pokaże.
W każdym razie życze jej powodzenia i oczywiście nabrania umiejętności przyjmowania krytyki i wyciągania z niej wniosków.
laptopica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:00   #147
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Jasne, ze teraz znajda sie osoby ktore beda Ilony bronic, tylko po co?
Po co?
Zawsze będę bronić osób,które są bezpodstawnie i dla zasady krytykowane-byleby tylko w końcu coś się działo.
Natomiast co do krytyki,której podobno Ilona nie potrafi przyjąć-uwierz mi,że potrafi.
Może nie potrafi tutaj się do tego przyznać,może przy tym pomarudzi,pozrzędzi ale potrafi ją przyjąć co widać po Jej postępach.


Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Podpisuje sie pod tym
dziękuję
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:04   #148
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez laptopica Pokaż wiadomość
Ja podpisuke sie czterema łapami pod postem Warszawianki.
Game, z cały szacunkiem dla Twoich umiejętności w zakresie makijażu, ale kim Ty jesteś żeby oceniać, czy Ilona będzie KIMŚ czy nie będzie? Ja na makijażu się nie znam, obserwuje tylko to forum i praktykuje w zaciszu domowym , więc siedze cicho Ale nawet mając jakiśtam talent, do głowy nigdy by mi nie przyszło, żeby tonem wyroczni o kimś tak napisać. Ilona ma prawo rejestrować sie na jakich stronach chce, zamieszczaćswoje zdjecia gdzie chce. Nie Twój interes. Jesli podszkoli warsztat to moze akurat poradzi sobie na jakiejs sesji... tego nikt nie wie, zycie pokaże.
W każdym razie życze jej powodzenia i oczywiście nabrania umiejętności przyjmowania krytyki i wyciągania z niej wniosków.
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Podpisuje sie pod tym
Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Dokładnie!

Czytam i czytam i oczom nie wierzę..
Dziewczyny co Wy robicie?
Po co?
Dlaczego?

Ilona-jest jaka jest.Ktoś ją może lubić,ktoś inny może nie lubić ale ja nie rozumiem dlaczego każdy Jej wątek przeradza się w coś takiego..
Wydaje mi sie,że co by nie zrobiła-zawsze będzie źle.
Poobserwujcie Jej wątki.
Może to,jak wygląda ten obecny,jak jest zatytułowany czy ogólnie jego treść jest taką "obroną" przed ewentualnym atakiem-jak widać nieuniknionym?
Każdy ma jakieś lubiane bardziej czy mniej cechy charakteru.Ilona może jest taka maruda ale jest wrażliwą dziewczyną.Solidną,zawzię tą.
Absolutnie nie uważam,żeby próbowała kopiować kogokolwiek.Jeżeli miałaby kogoś naśladować,na kimś się wzorować czy uczyć,myślę,że byłby to ktoś doświadczony,bezbłędny,po prostu zawodowiec a nie Gamegirl(przepraszam,bez urazy),ktora jest początkującą "wizażystką" i jeszcze sporo pracy przed Nimi obiema.
Gamegirl jest troszkę dalej niż Ilona ale jestem pewna,że jeżeli Ilona będzie chciała,również jest w stanie szybko osiągnąć podobny poziom.
Ja pamiętam początki Gamegirl....
Ilona również przeszła na Wizażu swoją metamorfozę,wiele (wydaje mi się) się nauczyła i na pewno wiele się nauczy-jeżeli będzie chciała.
Widać,że jest zawziętą osobą,obserwuje,uczy się i stara się -pomimo tego,że trochę pomarudzi-z tych rad wyciągać wnioski.
Poza tym podoba mi się,że oprócz tego,że dba o to,żeby Jej makijaż byl poprawny,dba o jakość zdjęcia.
Ja w każdym razie kibicuję Ilonie i chciałabym,żeby zaczęło Jej się układać tak,jakby chciaal,bo jestem przekonana,wtedy zmieni się również jej nastawienie.

EDIT-o tym,że jest osobą zawziętą(w dobrym tego slowa znaczeniu) świadczy chociazby fakt,że wciąż tu,na Wizażu jest,wraca i wstawia swoje kolejne prace.Bo po takiej rekordowej ilości krytyki jaką Ilona otrzymała podczas swojego pobytu na Wizażu,nie wiem czy ktokolwiek chciałby tu wracać.
Dziekuje dziewczyny
Az sie milej robi jak ktos mnie broni
Ciesze sie ze ktos mnie zrozumial a co do Game to zostawie to bez komentarza,raczej sie juz przyjaznic nie bedziemy
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:08   #149
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Klapa roku..załamana

Cytat:
Napisane przez laptopica Pokaż wiadomość
Ja podpisuke sie czterema łapami pod postem Warszawianki.
Game, z cały szacunkiem dla Twoich umiejętności w zakresie makijażu, ale kim Ty jesteś żeby oceniać, czy Ilona będzie KIMŚ czy nie będzie? Ja na makijażu się nie znam, obserwuje tylko to forum i praktykuje w zaciszu domowym , więc siedze cicho Ale nawet mając jakiśtam talent, do głowy nigdy by mi nie przyszło, żeby tonem wyroczni o kimś tak napisać. Ilona ma prawo rejestrować sie na jakich stronach chce, zamieszczaćswoje zdjecia gdzie chce. Nie Twój interes. Jesli podszkoli warsztat to moze akurat poradzi sobie na jakiejs sesji... tego nikt nie wie, zycie pokaże.
W każdym razie życze jej powodzenia i oczywiście nabrania umiejętności przyjmowania krytyki i wyciągania z niej wniosków.
ja nie mowie ze jestem jakims bogiem - teraz widze ze wszystkie zaczna sie mnie czepiac, wiem ze poczatki sa trudne ale trzeba przyjmowac krytyke i isc dalej, wiem po sobie ze krytyka daje spora dawke zeby nabrac porzadnej motywacji...
ale powiedz sobie szczerze czy z takim podejsciem narzekania jakie Ilona ma pojdzie dalej?
z calego serca jej zycze zeby jej marzenia sie zaczely spelniac, zeby w koncu zaczela postrzegac innaczej pewne rzeczy no ale prosze z takim podejsciem jakie ma teraz...

Ilono juz placze z tego powodu

Bye
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 20:09   #150
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Klapa roku..załamana

Dziewczyny, ja Was bardzo proszę, już przestańcie. Jak bym miała uprawnienia to bym ten wątek zamknęła, nie mam, więc proszę - nie dokonujcie tu analizy osobowości Ilony, nie "jeżdzijcie" po niej, dajcie temu wątkowi umrzeć śmiercią naturalną, bo robi się naprawdę nieprzyjemny. Jak tylko Zło lub AgaZ sie pojawią to jestem pewna że coś z tym wątkiem zrobią. Ale na razie powstrzymajmy sie od wtykania kija w mrowisko. P r o s z ę
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.