Stosowanie Diacnealu - refleksje - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-22, 17:54   #841
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

A ja dzisiaj mam drugie spotkanie z Diacnealem - dzisiaj nałożyłam sobie go hojniej, omijając policzki.
Pojawiło się lekkie zaczerwienienie (ale nie burak), czuję lekkie mrowienie na twarzy. Pewno to ta "penetracja" - już wiem, że na razie z tonikiem chwilę odczekam, aż skóra się przyzwyczai do tego, co dostaje teraz

No i żeby nie było - oczywiście zaczęło znów to i owo wyłazić (myślałam, że się to nie pojawi, bo przeszłam już lekki wysyp po BHA i właściwie przed rozpoczęciem stosowania Diacnealu wszystkie ślady już znikały) - ale cieszy mnie, że to nie od zapchania, tylko faktycznie, wyłazi to, co siedziało głębiej.

Jutro Diroseal, pojutrze dzień spokoju.. no, zobaczymy, jak to będzie

EDIT:

Hm, ok. 2h po nałożeniu Diacnealu zauważam, że moja twarz zrobiła się trochę tłustawa (szczególnie na czole)... Przypuszczam, że to normalna reakcja "wywalania" wszystkiego na zewnątrz...??
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...

Edytowane przez justyce
Czas edycji: 2006-10-22 o 20:23
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 14:02   #842
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Ja po mieisącu Diacnealu dołożyłam retin-a i tez w zeszłym tygodniu wywaliło mi parę niespodzianek na twarzy. Jednak retin ma większą siłę rażenia, a myślałam że jestem nosorożcem
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 17:04   #843
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj mam drugie spotkanie z Diacnealem - dzisiaj nałożyłam sobie go hojniej, omijając policzki.
Pojawiło się lekkie zaczerwienienie (ale nie burak), czuję lekkie mrowienie na twarzy. Pewno to ta "penetracja" - już wiem, że na razie z tonikiem chwilę odczekam, aż skóra się przyzwyczai do tego, co dostaje teraz

No i żeby nie było - oczywiście zaczęło znów to i owo wyłazić (myślałam, że się to nie pojawi, bo przeszłam już lekki wysyp po BHA i właściwie przed rozpoczęciem stosowania Diacnealu wszystkie ślady już znikały) - ale cieszy mnie, że to nie od zapchania, tylko faktycznie, wyłazi to, co siedziało głębiej.

Jutro Diroseal, pojutrze dzień spokoju.. no, zobaczymy, jak to będzie

EDIT:

Hm, ok. 2h po nałożeniu Diacnealu zauważam, że moja twarz zrobiła się trochę tłustawa (szczególnie na czole)... Przypuszczam, że to normalna reakcja "wywalania" wszystkiego na zewnątrz...??
Ja po Diacneal mam fabrykę tłuszczu rano - Basia twierdziła, że tak skóra się oczyszcza.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 20:29   #844
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ja po mieisącu Diacnealu dołożyłam retin-a i tez w zeszłym tygodniu wywaliło mi parę niespodzianek na twarzy. Jednak retin ma większą siłę rażenia, a myślałam że jestem nosorożcem
Ja planuję wprowadzić za dwa tygodnie z powrotem BHA, bo bardzo się z moją skórą polubił
Cytat:
Napisane przez Smok
Ja po Diacneal mam fabrykę tłuszczu rano - Basia twierdziła, że tak skóra się oczyszcza.
No to ja też mam na to nadzieję
Tak w ogóle zauważyłam, że te wszystkie pryszcze z typowych wysypów goją się i znikają znacznie szybciej niż kiedyś, gdy nie stosowałam kwasów. W zasadzie mogę powiedzieć, że to, co wylazło mi po Diacnealu 3 dni temu, już dzisiaj jest ledwo śladem. I jak na razie nic więcej się nie pojawiło.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 10:31   #845
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Ja planuję wprowadzić za dwa tygodnie z powrotem BHA, bo bardzo się z moją skórą polubił

No to ja też mam na to nadzieję
Tak w ogóle zauważyłam, że te wszystkie pryszcze z typowych wysypów goją się i znikają znacznie szybciej niż kiedyś, gdy nie stosowałam kwasów. W zasadzie mogę powiedzieć, że to, co wylazło mi po Diacnealu 3 dni temu, już dzisiaj jest ledwo śladem. I jak na razie nic więcej się nie pojawiło.
mi pojawiają się głównie wokół ust i na brodzie, ale to chyba dlatego, że jak usypiam córeczkę, to "myzia" mnie właśnie w tych okolicach
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 13:13   #846
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Witajcie!

Śledzę ten wątek od samego początku - bardzo mi pomógł w wielu wątpliwościach

Ale mam pytanie, na które (chyba) nie mam gotowej odpowiedzi na tym forum.
Otóż:
Obecnie mam taką kurację (od 2 m-cy)
1 wieczór diacneal - aby zlikwidować rozszerzone pory i zaskórniki
2 wieczór NeoStrata (hydrochinon) - aby usunąć przebarwienia hormonalne
czasami nawilżę (b. rzadko, bo skóra o to nie prosi)

Nie widzę jeszcze żadnych spektakularnych efektów ani w walce z przebarwieniami, ani w zwężaniu porów itp., pomyślałam, żeby włączyć BHA w postaci Lysanel Active.
Co o tym sądzicie? Czy to ma sens? Czy zwiększę tym posunięciem skuteczność tych preparatów, czy może zmasakruję sobie twarz?

I jeszcze jedno malutkie pytanie...diacneal serwuję sobie pod oczka...chciałam usunąć jedną zmarszczkę pod lewym okiem....ale teraz mam już po 2 zmarchy i to pod obydwoma ślepkami....Czy to normalne?

Będę wdzięczna za odpowiedzi
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 15:08   #847
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez ..Asia.. Pokaż wiadomość
Witajcie!

Śledzę ten wątek od samego początku - bardzo mi pomógł w wielu wątpliwościach

Ale mam pytanie, na które (chyba) nie mam gotowej odpowiedzi na tym forum.
Otóż:
Obecnie mam taką kurację (od 2 m-cy)
1 wieczór diacneal - aby zlikwidować rozszerzone pory i zaskórniki
2 wieczór NeoStrata (hydrochinon) - aby usunąć przebarwienia hormonalne
czasami nawilżę (b. rzadko, bo skóra o to nie prosi)

Nie widzę jeszcze żadnych spektakularnych efektów ani w walce z przebarwieniami, ani w zwężaniu porów itp., pomyślałam, żeby włączyć BHA w postaci Lysanel Active.
Co o tym sądzicie? Czy to ma sens? Czy zwiększę tym posunięciem skuteczność tych preparatów, czy może zmasakruję sobie twarz?

I jeszcze jedno malutkie pytanie...diacneal serwuję sobie pod oczka...chciałam usunąć jedną zmarszczkę pod lewym okiem....ale teraz mam już po 2 zmarchy i to pod obydwoma ślepkami....Czy to normalne?

Będę wdzięczna za odpowiedzi
Jejku - trudno jednoznacznie odpowiedzieć - czy zmasakrujesz sobie twarz
Lysanel Active - to jest mocny kaliber - i w głównej mierze zawiera AHA (które już masz w Diacnealu)...
Jeśli zależy Ci na samym BHA to może lepiej spróbować Effaclar'a? Łagodniejszy - chociaż niektórzy skarżą się na "buraka"

Ja rok temu - stosowałam Lysanel Active - i nic mi się na twarzy nie działo - oprócz faktycznie uregulowania wydzielania sebum...zanim zainwestujesz w całą tubkę spróbuj popytać o próbki lysanela?

Diacneal to też taka "cicha woda" w zeszłym roku żadnego kuku mi nie zrobił, a w tym roku - obraziłam się na niego (i miałam powody )

Krótko mówiąc - ja osobiście nie ryzykowałabym takiego zestawienia - Daicneal + Lysanel Active...
myślę, że o wiele lepszym rozwiązaniem będzie diacneal + effaclar
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-24, 15:13   #848
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dziekuję Ci Marianno za odpowiedź , chyba spróbuję zdobyc próbki...nawet o tym nie pomyślałam...
Pmyślę też o tym effaclar, bo w ogóle go nie brałam pod uwagę !!!
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 08:44   #849
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

..Asia.. ja stosuje Diacneal + Effaclar + nawilzacz i sobie bardzo chwale
dodam tez, ze nasza madra modka mi to doradzila i w swoim czasie sie tak maziala, wiec cos w tym musi byc
Ponadto z kwasami chyba lepiej wolno, a bezpiecznie
a co do Lysanelu to dla mnie jest to wyzeracz pospolity
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 21:13   #850
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Asiu, ewentualnie możesz zakupić w mazidłach kwas salicylowy i własnoręcznie ukręcić sobie tonik z 2% BHA. Koszt produkcji jest śmiesznie niski A ile radości.

Ja jestem po trzeciej aplikacji Diacnealu - buraka NIET. Było lekkie zaczerwienienie i uczucie rozgrzewania po drugim razie, dzisiaj nałożyłam tyle samo, a negatywnych wrażeń brak

A jeszcze jedna ciekawostka - po ok. 2h od nałożenia mleczka LRP DP w ogóle go nie czuję i wręcz zapominam, że posmarowałam sobie nim paszczę. A ilość nakładam przepisową.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 08:46   #851
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dziękuje za odpowiedzi!!!
Wczoraj byłam w mojej ulubionej aptece (która nigdy nie szczędzi mi próbek) i poprosiłam o próbke tego Effaclar. Pani powiedziała, ze postara się zdobyć, ale nawet jak jej się nie uda, to kupię pełnowymiarowe opakowanie. Już mnie przekonałyście

Chce powiedzieć, że dzięki Wam przetrwałam załamanie psychiczne z powodu swojego wyglądu. Odstawiłam Diane35 w kwietniu i miałam masakrę na twarzy...wtedy wpadałm na biochemie i wiara we mne powróciła. Lato jakos bez kwasów przetrwałam, ale od września się dzielnie kwaszę (że nie wspomne już o filtrach... )
Gdyby nie Wy, to pewnie nadal bym brała Diane35 (bo już prawie od 7 lat ją biorę i nie mogłam sie uwolnić )
A teraz jest super....filtry, kwasy...żadnej chemi nie pakuje doustnie

P.S.
Przez tą Diane35 to równiez przebarwień sie dorobiłam...eh szkoda gadać, ale już wychodze na prostą!!
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-26, 10:04   #852
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomości: 219
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Asia,
Byłam w podobnej sytuacji jak Ty po odstawieniu hormonów. I dzięki wizażowym mądrościom uzdrowiłam moją cerę. Pokochałam kwasy i filtry.
Effeclar i Diacneal kocham, nie znam lepszych kosmetyków.
Pod wpływem hydrolato-maniaczek zakupiłam hydrolat różany i zobaczymy jak się u mnie sprawdzi.
I jak tak dalej pójdzie (tzn. nadal będę włazić na biochemię i ją namiętnie czytać) to zacznę produkować sobie te wszystkie cuda typu tonik 2% BHA, serum z wit. C i co tam jeszcze dziewczyny "wylansują".
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 10:55   #853
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez yuk-ka Pokaż wiadomość
Asia,
Byłam w podobnej sytuacji jak Ty po odstawieniu hormonów. I dzięki wizażowym mądrościom uzdrowiłam moją cerę. Pokochałam kwasy i filtry.
Effeclar i Diacneal kocham, nie znam lepszych kosmetyków.
Pod wpływem hydrolato-maniaczek zakupiłam hydrolat różany i zobaczymy jak się u mnie sprawdzi.
I jak tak dalej pójdzie (tzn. nadal będę włazić na biochemię i ją namiętnie czytać) to zacznę produkować sobie te wszystkie cuda typu tonik 2% BHA, serum z wit. C i co tam jeszcze dziewczyny "wylansują".

Chyba najnowszym hitem jest peeling migdałowy

Ja chwilowo delikatnie z kwasami, bo retin A zafundował mi wylinkę
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 13:38   #854
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomości: 219
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Hit za hitem!
Ja chyba jednak nie nadążam za Wami!
Ale to dlatego, że dostęp do netu mam jedynie w pracy.
A powracając do tematu głównego to właśnie zaczęłam pierwszą w tym sezonie kwaszenia tubkę Diacnealu. W lecie "jechałam" na Effeclarze, potem trochę AD, no a teraz środek jesieni, więc chyba najlepszy czas na Diacneal. Potem mam w planach retin-a, już czeka na półce!
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 23:06   #855
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Musze przyznac, ze nie moglabym spedzic nocy bez Diacnealu
Uwielbiam go a do tego nie powoduje u mnie zadnych "nieporzadanych" objawow. Zero wysypu, czerwonosci a rano ze jestem "zglamurowana" i sie swiece to mi sie nawet podoba Podobnie jak wieczorne zarozowienie.

A Wy dziewczyny uzywacie Effaclaru jednoczesnie z Diacnealem?? To tak mozna?? Ja uzywam E. rano i tez go kocham, bo jak go naloze mam wrazenie, ze moja skora wtedy sobie pije i tak jej dobrze
Co drugi dzien uzywam Active C. ostatnio wyzebralam probke redermicu i jak babka w aptece sie dowiedziala, ze to dla mnie to o malo nie padla i zaczela mnie przekonywac, ze nie powinnam bo skora sie przyzwyczai. A nie mam zmarszczek i jestem mloda i na razie nie musze. Bronilam sie dzielnie przed jej argumentami, ale teraz to juz sama nie wiem..
Wybaczcie mi off topa
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 21:29   #856
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Frik Frik, skoro używasz Effaclaru na dzień, mam nadzieję, że stosujesz przepisową ilość filtra.

Ja powoli będę wprowadzać BHA - chyba już dzisiaj

Widzę, jak Diacneal fajnie wpływa na moją cerę - pory faktycznie się zwężają, a sama skóra (poza miejscami, gdzie są jeszcze pryszcze lub łuszczące się miejsca tam, gdzie pryszcze już znikły i powstały strupki) jest wygładzona.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 22:42   #857
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

tak justyce Po tylu przeczytanych na wizazu przestrogach, balabym sie wyjsc nieofiltrowana

Oj wygladzenie cery po Diacnelau jest naprawde przyjemne
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 23:20   #858
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dzisiaj zaaplikowałam sobie (noc bezretinoidowa) tonik BHA. Łomatko Ale poszczypało..
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 07:26   #859
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość

A Wy dziewczyny uzywacie Effaclaru jednoczesnie z Diacnealem?? To tak mozna?? Ja uzywam E. rano i tez go kocham, bo jak go naloze mam wrazenie, ze moja skora wtedy sobie pije i tak jej dobrze
Co drugi dzien uzywam Active C. ostatnio wyzebralam probke redermicu i jak babka w aptece sie dowiedziala, ze to dla mnie to o malo nie padla i zaczela mnie przekonywac, ze nie powinnam bo skora sie przyzwyczai. A nie mam zmarszczek i jestem mloda i na razie nie musze. Bronilam sie dzielnie przed jej argumentami, ale teraz to juz sama nie wiem..
Wybaczcie mi off topa
1) możesz łączyć effaclar z diacnealem.

2) uzywaj active C czy redermica jesli Ci pasuje, skóra się nie przyzwyczaja
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-28, 14:04   #860
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

chyba mnie dopadl effaclarowo-diacnealowy wyspy a dokladniej jest to jeden pryszcz w centrum policzka i wokol nosa i ust takie malutkie no i nie mam pojecia czy ja mam dalej dzielnie uzywac effaclar, nawilzanie, diacneal, nawilzanie czy zrobic sobie przerwe??? a moze uzywac tylko effaclaru, bo on dobry ponoc na takie niespodzianki jest??
no i jezeli mam zrobic przerwe to na jak dlugo?? az mi poschodza te swinstwa??

dodam, ze strasznie nie chcialabym rezygnowac z diacnealu, bo widze!!! po 3 latach meczarni jak mi przebarwienia schodza
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 20:10   #861
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Nie rób żadnej przerwy, musisz po prostu przez to przejść - potem będzie coraz lepiej.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 09:29   #862
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

wyskoczyl mi kolejny, pieny ropny pryszcz, a te niestety zostawiaja na mych policzkach blizny do tego luszcze sie jakos dziwnie a moja cera zrobila sie w pieknym kolorze ziemi
naprawde juz z 3 lata nie bylo tak zle
sama nie wiem co mam teraz zrobic
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 21:15   #863
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Przeczekać.
I nawilżać, nawilżać, nawilżać.
Ja też zauważam lekkie pogorszenie stanu cery - wcześniej był wysyp, teraz w miejscach, gdzie zeszły pryszcze i zostały ślady, trochę się łuszczę. Ale reszta skóry twarzy jest gładka jak pupa niemowlaka - dlatego ja to przeczekam
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 08:36   #864
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Przeczekać.
I nawilżać, nawilżać, nawilżać.
Ja też zauważam lekkie pogorszenie stanu cery - wcześniej był wysyp, teraz w miejscach, gdzie zeszły pryszcze i zostały ślady, trochę się łuszczę. Ale reszta skóry twarzy jest gładka jak pupa niemowlaka - dlatego ja to przeczekam
dziekuje justyce ja mam dokladnie tak samo- reszta twarzy jest rowniusienka
a prychole mam po prostu zostawic (tj nawizlazc, diacnealowac, effaclarowac) czy przysmarowac je czyms punktowo???
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 19:46   #865
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Ja tam je dodatkowo atakuję punktowymi środkami na pryszcze - mam maść cynkową i do tego czasem taki roll-on na pryszcze Avonu.
A zauważyłam, że lepiej niż maść cynkowa z pryszczami radzi sobie.... clotrimazol...
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 20:10   #866
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

czy clotrimazol nie jest na inne dolegliwosci taki nie do konca zwiazane z twrza???
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 20:17   #867
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

jest
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 22:12   #868
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Oj, zupełnie niezwiązane z twarzą
Ale mnie na te całkiem "twarzowe" bardzo pomaga
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 22:54   #869
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
1) możesz łączyć effaclar z diacnealem.

2) uzywaj active C czy redermica jesli Ci pasuje, skóra się nie przyzwyczaja
Dzieki L_V, jak zwykle jestes bardzo pomocna Przeczytalam sobie jeszcze artykul Basi Kwiatkowskiej o przyzwyczajaniu sie skory do kosmetykow. Nie wiem czemu o nim zapomnialam.

Dzis stwierdzilam, ze malo wydajny ten Diacneal :P Moze dlatego, ze paćkam sie nim coraz grubiej
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 07:05   #870
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
Dzieki L_V, jak zwykle jestes bardzo pomocna Przeczytalam sobie jeszcze artykul Basi Kwiatkowskiej o przyzwyczajaniu sie skory do kosmetykow. Nie wiem czemu o nim zapomnialam.
Prosze bardzo - włąśnie tan artykuł miałam n amysli kiedy psałam ze skora sie nie przyzwyczaja.

Cytat:
Napisane przez frik frik Pokaż wiadomość
Dzis stwierdzilam, ze malo wydajny ten Diacneal :P Moze dlatego, ze paćkam sie nim coraz grubiej
Ooo, a jak dla mnie jest on super-wydajny. Ja smaruje cieniutka warstwe, ale na lekko wilgotna skore - z całą swiaomoscia ze to zwieksza jego działanie i moze powodowac podraznienia.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.