trądzik i alkohol - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-12, 13:37   #1
Shamancka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 59

trądzik i alkohol


Mam cerę trądzikową i czegoś nie rozumiem.Mianowicie naczytałam się o szkodliwości stosowania płynów do zmywania twarzy z alkoholem w przypadku młodej cery,do tego jeszcze trądzikowej,a tymczasem wiele firm oferuje właśnie tego typu kosmetyki,jeszcze do tego są to firmy wysoko się ceniące,wydawałoby się,produkujące kosmetyki wysokiej jakości.Jak mam to rozumeć?Bać się alkoholu,czy też nie?
Shamancka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-12, 14:14   #2
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: trądzik i alkohol

Ja nacięłam się na tonik alkoholowy, bo kupiłam całą serię Vichy (korektor, krem, żel do mycia twarzy, „nalepki na wypryski” i ten nieszczęsny tonik. Notabene z całej serii został już tylko korektor i Bogu dzięki). Ale nie okazał się dobry a i informacja była niedostateczna – na opakowaniu nie doczytałam się, że zawiera alkohol. Tonik podrażnił moja skórę, czułam ze piekła, jest ściągnięta, zapach też miał nieprzyjemny. Jeśli masz trądzik to powinnaś gdzie pieprz rośnie uciekać od kosmetykow z alkoholem – lepiej wybieraj te delikatne i o przyjemnym, nie drażniącym zapachu – np. Ziaja ma takich duży wybór. Ja nie używam tych z alkoholem (ba, nie używam toników zupełnie, tylko czasem tonik i mleczko 2 w 1 yr – jestem zadowolona), bo nie lubię ich ani ja ani moja skóra.
A, przepraszam doczytałam się że mówisz o płynach do zmywania buzi, ale właściwie można pod to podciągnąć toniki...

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.