Metamorfoza Werki na studia - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-29, 16:23   #511
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Dziewczyny - czuję się cudownie w nowym fryzie. Nie, z fryzem już nie będę kombinować, jest super tak jak jest, oto mi chodziło, niewielkie zmiany, nie chodziło mi o diametralną metamorfozę, może się wam nie podobać, ale ja to noszę i mi się tak podba.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 16:33   #512
ciotkaklotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 76
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

"może się wam nie podobać, ale ja to noszę i mi się tak podba."

Ton tej wypowiedzi(jasno pokazujący lekceważący stosunek do krytyki-a taka w tym wątku też musi występować-inaczej jaki to ma sens...)
sprawia, że wyłączam się z dyskusji, życząc jednocześnie powodzenia w metamorfozach i nie tylko.
Nie chodzi mi o to, żeby podchodzić bałwochwalczo i bezkrytycznie do uwag innych, ale o to, żeby swoje przeciwne zdanie akcentować w nieco inny sposób.

Pozdrawiam
ciotkaklotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 16:36   #513
kasia_1402
Rozeznanie
 
Avatar kasia_1402
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Ja tez obserwuje metamorfozę.
Kolor wydaje mi się lepszy od poprzedniego, a co do fryzury, to dla odmiany, od czasu do czasu, możesz wywijac na wierzch końcówki na piance np.A żeby włoski nabrały objętości też polecam suszenie z opuszczoną głową
Co do kolorów ubrań polecam ciemną zieleń i ceglasta czerwien.
Pozdrawiam
__________________
Pnie się mój różowy powój w górę wciąż się pnie
migdałowy zapach ma i smak
kasia_1402 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 16:43   #514
nusiaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
zdjęcia dużo lepsze, przyznaję. Trochę poblask widać, więc i kolor trochę - pod tym względem jest lepiej.

Odnośnie fryzury... szczerze? ja nie widzę żadnej zmiany... :/ wg mnie grzywka jeśli nawet na skos, powinna być krótsza - tzn skos większy. (albo po prostu, krótsza..) No ale ja już sama nie wiem...
Podzielam
tak jak dziewczyny wspominały musisz je troche odbic od głowy kup sobie dużą okrągłą szczote i warstwa po warsteiwe szusz nia niej lekko wilgotne włosy a wczesniej zaaplikuj im porcję pianki a na koniec moze jakiś nabłyszczacza jak pójdziesz do podcięcia to popros o jakiś lekki pazurek i bardziej skośna grzywke i bedzie ok
nusiaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 16:44   #515
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Werka, zmiany fryzury naprawdę nie widać, wcale nie wyglądasz korzystniej po wizycie u fryzjera. Zle odebrałaś tę "grzywkę na bok", nie o to chodziło.
Daję prozpozycje grzywki i wierz, że naprawdę chcę dobrze i znam się na tym trochę. Resztę zostawiam Tobie. O ubraniach się wypowiadałam, pomogłam, jak potrafiłam. Chyba nie będę tu więcej zaglądac, ale życzę powodzenia i ponownej zmiany nastawienia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg britneyspearsgreatesthiiu9.jpg (40,8 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BS_ParisHilton030205_157.jpg (10,7 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg post-23068-1171817190_thumb.jpg (3,9 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6903886.jpg (56,1 KB, 108 załadowań)
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 17:13   #516
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Nie wiem czego niektóre dziewczyny sie spodziewały po Twojej wizycie u fryzjera, ale to chyba nierozsądnie oczekiwać CUDU (rozmnożenia włosów albo niespodziewanego przyrostu na długość ). Nie da się z dość krótkich włosów wyczarować czegoś zupełnie innego.
Wydaje mi się, jak patrzę na Twoje zdjęcia, że dobrze się czujesz w Tej fryzurce i to jest chyba najważniejsze.
Ze swojej strony zasugerowałabym podnoszenie włosów na szczotce przy suszeniu. A co do grzywki to jest o niebo lepsza od poprzedniej, ale wydaje mi się, że lepiej wyglądałaby pocieniowana na całej szerokości czoła (włosy płynnie przechodzące w grzywkę, żeby nie było takiego "prześwitu" między grzywką a resztą włosów)
Powodzenia w dalszych zmianach
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 17:20   #517
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Bardzo dziękuję marchewkowe pole. Masz rację - nie wyczarujecie cudu z krótkich włosów - nie ma zmiłuj.
Co do propozycji anlaya - niestety skarbie one odpadają, nie będę ciągnąć wątku w nieskończonośc, zostawiam je tak jak są, będą takie jak teraz. I pamiętajcie - nie oczekujcie cudu, ani nie wiadomo czego.
Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 17:20   #518
nusiaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Nie wiem czego niektóre dziewczyny sie spodziewały po Twojej wizycie u fryzjera, ale to chyba nierozsądnie oczekiwać CUDU (rozmnożenia włosów albo niespodziewanego przyrostu na długość ). Nie da się z dość krótkich włosów wyczarować czegoś zupełnie innego.
Wydaje mi się, jak patrzę na Twoje zdjęcia, że dobrze się czujesz w Tej fryzurce i to jest chyba najważniejsze.
Ze swojej strony zasugerowałabym podnoszenie włosów na szczotce przy suszeniu. A co do grzywki to jest o niebo lepsza od poprzedniej, ale wydaje mi się, że lepiej wyglądałaby pocieniowana na całej szerokości czoła (włosy płynnie przechodzące w grzywkę, żeby nie było takiego "prześwitu" między grzywką a resztą włosów)
Powodzenia w dalszych zmianach
i dokładnie o tym wiekszość z nas też mówi o pocieniowaniu grzywki i dodaniu objętości włosom

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję marchewkowe pole. Masz rację - nie wyczarujecie cudu z krótkich włosów - nie ma zmiłuj.
Co do propozycji anlaya - niestety skarbie one odpadają, nie będę ciągnąć wątku w nieskończonośc, zostawiam je tak jak są, będą takie jak teraz. I pamiętajcie - nie oczekujcie cudu, ani nie wiadomo czego.
Cudu to chyba nikt z tu udzielających sie nie oczekiwał ale prawda jest taka ze wyłosy wyglądaja tylko na zwykłe podcięcie a nie zmiane dlatego tez radzimy pokombinowac z grzywka żeby płynnie przechodziła przez czoło do reszty włosków. I nie upieraj sie znowu przy swoim w ten sposób ze niczego innego nie dopuszczasz...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-29 o 18:02 Powód: post pod postem
nusiaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 17:37   #519
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Dobrze, drobne sprawy z grzywką mogą być, ale nie więcej, dobrze...
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 17:45   #520
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Ja bym niewiele zmieniała w cięciu, może tyle, by grzywka nie kończyła się tak gwałtownie, tylko stopniowo. Ale najważniejsze moim zdaniem jest ułożenie włosów Uniesienie ich i sprawienie, że będzie ich optycznie więcej
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 17:59   #521
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

mm przy takich cienkich i niezbyt gestych wlosach to faktycznie warto sie o objetosc postarac. sprobuj pianke, a jak nic nie da to najlepsze jest tapirowanie u nasady i na to lakier - trzyma calutki dzien wtedy i wyglada full volume.
no i za linia grzywki staraj sie nie miec juz przedzialka. niech te wlosy sobie tam leza we wszystkie strony, to korona wloso sie podniesie troche. jak masz wlosy przyzwyczajone do przedzialka to na poczatku bedziesz musiala tego pilnowac, np. podtapirowac czy sprayem spryskac troszke.
szkoda ze nie chcesz zapuszczac
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 18:11   #522
Mala kroweczka o imieniu
Zakorzenienie
 
Avatar Mala kroweczka o imieniu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 125
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Weroniko przejrzałam cały wątek (co nie było łatwe) i muszę powiedziec,ze zmiana jaka w Tobie zaszła od początku jest bardzo... niewielka.Jedyne co zmieniłaś na plus to kolor, pasuje Ci . Za to nie rozumiem za bardzo idei wątku skoro piszesz coś takiego. Jesteś strasznie uparta i tak jakby zapatrzona w siebie .

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
może się wam nie podobać, ale ja to noszę i mi się tak podba.



Czekam na dalsze kroki.Liczę ,że pod koniec będziesz wyglądała dużo lepiej (np. dzięki oprawkom i odpowiedniemu make up'owi).Aha i koniecznie zwiększ objętosc wlosow, bo teraz smętnie opadają na kwadratową szczęke. Polecam piankę Nivea Zwiększona Objętość ( zielona). Nie ma w składzie alkoholu w związku z czym nie niszczy włosów.
Mala kroweczka o imieniu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 18:32   #523
karoola0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 518
GG do karoola0
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

w jednym poscie napisalas, ze nie chcesz byc sexy, a pozniej w innym ze chcesz podkreslic swoja kobiecosc. nie do konca rozumie..
karoola0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 18:41   #524
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Nie spodziewałam się, że zmiana będzie kolosalna bo z krótkich włosów to tylko krótsze można zrobić. Grzywka jest do poprawy, ale koleżanki już o tym wspomniały.

Werka odnoszę wrażenie, że znów zaczynasz się zachowywać jak na początku. A taka postawa nie jest fajna.

Teraz proszę o brwi, okulary, make up i ciuchy.

P.S. daj link do tej metamorfozy ubraniowej :P
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 18:54   #525
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

a mi się bardzo podoba, wyglądasz ślicznie i jesteś ładną kobietą-jeszcze jak dodasz makijaż, nowe oprawki to będzie super ;-). Ktoś mądry powiedział: ,,Nie ma kobiet brzydkich, są tylko niezadbane "

Tylko również dodałabym im objętości-jakąś pianką czy czymś podobnym ;-))
jest mnóstwo szamponów, odzywek oraz innych preparatów nadającym włosom objętości. Nie zważaj na wredne uwagi.

Pozdrawiam i czekam na dalsze efekty
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 18:58   #526
baskaaa
Raczkowanie
 
Avatar baskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Komorniki
Wiadomości: 57
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Mówicie, że nie wyczaruje się z krótkich włosów cudu... Dziwne, bo będąc wczoraj u fryzjera i prosząc o jakąś zmianę powiedziała mi, że na długich włosach nie ma specjalnie co zmieniać, żeby odczuć zmianę, trzeba by je mocno ściąć
Ja również nie widzę zmiany w fryzurze, miało być na Rihanne, a zrobiło się... na Weronikę Nie powinnaś się bać prostej grzywki na całe czoło
baskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 19:03   #527
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Najważniejsze, że Weronika dobrze czuje sie w nowej fryzurze i, że jest zadowolona Podziwiam Cię za odwagę, że pokazujesz swoją metamorfozę na forum i za determinacje w dążeniu do celu pozdrawiam
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 19:31   #528
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Cytat:
Napisane przez ciotkaklotka Pokaż wiadomość
"może się wam nie podobać, ale ja to noszę i mi się tak podba."

Ton tej wypowiedzi(jasno pokazujący lekceważący stosunek do krytyki-a taka w tym wątku też musi występować-inaczej jaki to ma sens...)
sprawia, że wyłączam się z dyskusji, życząc jednocześnie powodzenia w metamorfozach i nie tylko.
Nie chodzi mi o to, żeby podchodzić bałwochwalczo i bezkrytycznie do uwag innych, ale o to, żeby swoje przeciwne zdanie akcentować w nieco inny sposób.

Pozdrawiam
Wydaje mi się (być może się mylę), że Weronika ma prawo do swojego zdania. W przeciwieństwie do wielu wypowiedzi w tym wątku nie zauważyłam z jej strony braku kultury, chamstwa. Wręcz podziwiam, że z taką cierpliwością znosi niektóre wypowiedzi
Dziwi mnie też, że za niektóre chamskie, obraźliwe teksty nie poleciały punkty. Czyli na porządku dziennym jest pisanie dziewczynie, że wygląda tak i owak, jest brzydka? To nie jest krytyka, tylko chamstwo (bo inaczej mi tego ująć nie wypada).
Gdybym jako pierwszy zaczęła czytać ten wątek na metamorfozach - nie opublikowałabym tu zdjęcia, bo zwyczajnie bym się bała ataku pieklących się wizażanek. Konstruktywna krytyka - jak najbardziej. Tępe komentarze, będące mocno nie na miejscu mogą jedynie zranić.

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
Ja bym niewiele zmieniała w cięciu, może tyle, by grzywka nie kończyła się tak gwałtownie, tylko stopniowo. Ale najważniejsze moim zdaniem jest ułożenie włosów Uniesienie ich i sprawienie, że będzie ich optycznie więcej
Mnie nowa fryzura się podoba. Nie jest to drastyczne cięcie, ale już trochę się zmieniło. Też byłabym za lekkim podcieniowaniem tej grzywki i wystopniowaniem włosów tam, gdzie ona na nie nachodzi - wtedy wyglądałoby to naturalnie, miękko. Ale z taką grzywą można iść na podcięcie za miesiąc, nic nie stoi na przeszkodzie. Przynajmniej trochę podrośnie i łatwiej będzie uzyskać TEN efekt.
Ja tylko radzilabym zmienic fryzjerke, bo ta przyzwyczajona do określonego schematu cięcia nie zafunduje takiej zmiany, o jaką chodzi. Być może nie ze złej woli, ale np. nie potrafi uzyskać określonego efektu na cienkich włosach.
Zaraz poszukam fryzury z grzywką, jaką mam na myśli i tu wkleję (jeśli znajdę).

Załączam zdjęcie GRZYWKI, o którą mi chodzi. Jeśli ktoś może zrobić samą grzywkową symulację przy obecnej focie Weroniki - będzie fajnie

Adminki proszę o połączenie moich postów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3383806.jpg (9,9 KB, 70 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-29 o 20:11 Powód: post pod postem
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 20:02   #529
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Masz dość kanciasty kształt twarzy no i nosisz jeszcze okulary. Trzeba nadać twojej buzi miękkości, lekkości. Propozycje grzywek anlaya są dla ciebie idealne
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 20:10   #530
marysienka44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

To ja najbardziej chamska według co nie których, ale czasem prawda boli.
Dostałam za to pkt.karny i ok.
Dziwne że można się Werką zachwycac i jej słodzic a nie można jej powiedziec kilku słów prawdy ale to dyskusja na temat zasad na wątku, więc nie będę tego tematu ciągnąc.
Dziewczyna przyciemniła włosy to fakt, ale zmiana fryzury? Dla mnie to samo, może końcówki podciętę, ale taka zmiana to żadna zmiana. To jak leczenie syfa za pomocą pudru. A miała byc metamorfoza.
Nie chciała Rihanny (czy jak to się pisze) i nie ma, mimo iż miało byc.
Dla mnie to w tej chwili 15 stron wątku który wrócił do punktu wyjścia.
Koleżanka non stop komuś za coś dziękuje a jak widzac porady ma w nosie.
Chociaż ja się wiele mądrego dowiedziałam co pasuje jak ma się taki kształt twarzy, serio, dzięki. A także jak się ubierac powinna dziewczyna która ma taką figurę.
Nie ma tego złego co by... Dzięki dziewczyny.
A Werce będę życzyc powodzenia i wiecej pokory, oraz szacunku do porad innych ludzi.
Zmykam z watku
marysienka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 20:26   #531
Panna Mia
Rozeznanie
 
Avatar Panna Mia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 645
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

zmiana koloru na plus.. co do ciecia to wydaje mi sie ze Werka w koncu zaczela przytakiwac wizazanka, tak tak na Rihanne a wyszlo z tego podciecie koncowek i nic wiecej, ciecie nie spowodowalo zmiany, to samo pol grzywki..
Panna Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 20:30   #532
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Tulipanno - jesteś kochana za to co piszesz, jako że ciebie i truskawkowej najbardziej się słucham (do tego wyjątkowego grona zalicza się jeszcze Lemirka
) to do porady się zastosuję.
Czekałam na wypowiedź takiej oto pani jak ona, która wam wreszcie uświadomi o co mi właściwie chodzi, bo jak tu widzę panny sobie chciały ze mnie idiotkę zrobić, na początku chcąc od mnie Rihanny, a teraz jak widać się wam odmieniło?
Tak, to nie bawcie się moimi włosami i moim kosztem, tylko odprawiajcie takie coś na innych włosach - gratuluję rozwagi. I tam gdzie potrzeba wciskam ZP ze względu na obrażanie mojej osoby - a moje zdanie powinno się tu liczyć w pierwszej kolejności.
Tulipanno, Lemirko, Truskawkowa, jesteście dla mnie idolkami i zawsze będę was słuchać, bo jak widzę macie duże kompetencje

A bym zapomniała o Kaska - do twojej rady też się zastosuję

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-29 o 22:30 Powód: post pod postem
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 20:34   #533
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Werka, na moje oko to tylko długość włosów się zmieniła, no ale może to na fotkach tak widać.
Czemu zakładasz, że przez 5 lat nie zmienisz fryzury?
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 20:37   #534
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Czemu - bo na studiach chcę zostawić to co jest - bardzo mi się ona podoba, a to jest najważniesze chyba
Kolorek też się zmienił - są brązowe, tylko zdjecia tego nie oddają.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 20:41   #535
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Kolorek widziałam wcześniej Ładny.
Jak Ci się podoba i się dobrze i swobodnie czujesz, to najważniejsze.
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 21:04   #536
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

A nie przypodobywanie się innym no nie
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 21:08   #537
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Dokładnie. Można rozpatrywać zdanie innych, ale nic na siłę. Btw ja też na studia od października i też myślałam, żeby coś zmienić, na razie się odchudzam (wiecznie) i zapuszczam włosy hahaha
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 21:11   #538
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez marysienka44 Pokaż wiadomość
To ja najbardziej chamska według co nie których, ale czasem prawda boli.
Dostałam za to pkt.karny i ok.
Dziwne że można się Werką zachwycac i jej słodzic a nie można jej powiedziec kilku słów prawdy ale to dyskusja na temat zasad na wątku, więc nie będę tego tematu ciągnąc.
Dziewczyna przyciemniła włosy to fakt, ale zmiana fryzury? Dla mnie to samo, może końcówki podciętę, ale taka zmiana to żadna zmiana. To jak leczenie syfa za pomocą pudru. A miała byc metamorfoza.
Nie chciała Rihanny (czy jak to się pisze) i nie ma, mimo iż miało byc.
Dla mnie to w tej chwili 15 stron wątku który wrócił do punktu wyjścia.
Koleżanka non stop komuś za coś dziękuje a jak widzac porady ma w nosie.
Chociaż ja się wiele mądrego dowiedziałam co pasuje jak ma się taki kształt twarzy, serio, dzięki. A także jak się ubierac powinna dziewczyna która ma taką figurę.
Nie ma tego złego co by... Dzięki dziewczyny.
A Werce będę życzyc powodzenia i wiecej pokory, oraz szacunku do porad innych ludzi.
Zmykam z watku
Prawda prawdą, a kultura osobista kulturą. Takie teksty jak twoje świadczą tylko o Tobie.

Najważniejsze jest to, że Werka jest zadowolona. To nie jest program "Łabędziem być" gdzie pracuje nad jedną Panią sztab stylistów, lekarzy, trenerów itp. Werka wszystko zrobi z czasem. A wtedy zobaczycie Prawdziwego Łabędzia
Ja już widzę, że wychodzi .... kiedy się uśmiechasz Werko
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 21:11   #539
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
bo jak tu widzę panny sobie chciały ze mnie idiotkę zrobić, na początku chcąc od mnie Rihanny, a teraz jak widać się wam odmieniło?
Tak, to nie bawcie się moimi włosami i moim kosztem, tylko odprawiajcie takie coś na innych włosach - gratuluję rozwagi. I tam gdzie potrzeba wciskam ZP ze względu na obrażanie mojej osoby - a moje zdanie powinno się tu liczyć w pierwszej kolejności.
Takimi wypowiedziami nie zachęcasz do pomocy... Chciały zrobić idiotkę? Bawią się włosami i Twoim kosztem? Ktoś za Tobą z nożyczkami biegał?
Było tu sporo rad, na które nawet nie odpowiedziałaś.

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Tulipanno, Lemirko, Truskawkowa, jesteście dla mnie idolkami i zawsze będę was słuchać, bo jak widzę macie duże kompetencje
Ojej, chyba je słuchasz, bo mówią dokładnie to, co chcesz usłyszeć . Spróbuj się otworzyć na inne rady/propozycje bez zakładania, że ktoś chce zrobić z Ciebie idiotkę. Oczywiście, Twoje zdanie jest najważniejsze - to Twoja fryzura, ale czasem warto posłuchać innego sposobu myślenia.

A powiedz - jakich kosmetyków kolorowych używasz, a czego nie możesz znieść?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 21:25   #540
deMitia
Rozeznanie
 
Avatar deMitia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 746
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Hmmm.... w fryzurce zostało to co było najgorsze w poprzedniej- czyli dziwnie zaczesana grzywka- masz wysokie czoło a taka grzywka nadal je podkreśla, zresztą jakie nadal- skoro to cały czas to samo.
Mnie kolor się podoba, natomiast fryzura nie- bo nadal wyglądasz tak jak wygladałaś- trzeba było mnie posłuchać :P

ps. I tak gratuluję, bo najważniejsze abys Ty dobrze czuła się w swoim ciele. Pozytywne nastawienie to połowa sukcesu.
__________________
"Myśli pan, że tylko jabłko deserowe warte jest grzechu?"
deMitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.