Krew podczas minetki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-19, 15:06   #31
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Krew podczas minetki

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
istne fizyczne podejście do sprawy, psychicznie dziewicą już nie jesteś
Wybacz, ale nie masz najmniejszego prawa, a nawet możliwości, oceniać, czy ktoś czuje się psychicznie dziewicą, czy nie To tak, jakbyś zaczęła mi wmawiać, że jestem w tym momencie strasznie smutna, chociaż w rzeczywistości mam świetny humor. No ale Ty wiesz lepiej, w jakim stanie jest psychika innych ludzi
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 15:30   #32
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Krew podczas minetki

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Wybacz, ale nie masz najmniejszego prawa, a nawet możliwości, oceniać, czy ktoś czuje się psychicznie dziewicą, czy nie To tak, jakbyś zaczęła mi wmawiać, że jestem w tym momencie strasznie smutna, chociaż w rzeczywistości mam świetny humor. No ale Ty wiesz lepiej, w jakim stanie jest psychika innych ludzi

Jeżeli dla Ciebie wsadzenie palca w pochwę lub minetka to nadal psychiczne dziewictwo to Cie pozdrawiam. Może w ogóle zacznijmy od tego czym dziewictwo jest
Faktycznie to zależy od każdej osoby czy czuje się dziewicą/prawiczkiem czy nie. Dla mnie mówienie, że jest się dziewicą po, za przeproszeniem, palcówce czy minetce jest trochę nie halo.


[ znów się sprzeczamy ]
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 15:39   #33
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Krew podczas minetki

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
Jeżeli dla Ciebie wsadzenie palca w pochwę lub minetka to nadal psychiczne dziewictwo to Cie pozdrawiam. Może w ogóle zacznijmy od tego czym dziewictwo jest
Także pozdrawiam
Ja nie mówię o tym, co ja myślę - mówię o tym, co myśli Patuska. Ona psychicznie czuje się dziewicą, a to znaczy, że nią jest, i nikomu nic do tego Ooo nawet sama to napisałaś:

Cytat:
Faktycznie to zależy od każdej osoby czy czuje się dziewicą/prawiczkiem czy nie.

Cytat:
Dla mnie mówienie, że jest się dziewicą po, za przeproszeniem, palcówce czy minetce jest trochę nie halo.
Ale to jest Twoje zdanie, którego nie należy narzucać innym. Jeśli dziewczyna psychicznie czuje się dziewicą, nie możesz jej mówić, że nią nie jest

Cytat:
[ znów się sprzeczamy ]
A gdzie się sprzeczałyśmy ostatnio? Bo ja mam pamięć dobrą, ale krótką
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 15:41   #34
emma00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13
Dot.: Krew podczas minetki

to na pewno pozostalosc po okresie ja czasem tez tak mam jak 1 czy 2 dni po sie kocham z moim tż
__________________
kati
emma00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 16:46   #35
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Krew podczas minetki

"Dziewictwo oznacza stan człowieka, mężczyzny lub kobiety, przed podjęciem stosunków seksualnych. Innymi słowy, kobieta jest dziewicą, a mężczyzna prawiczkiem, jeśli nie współżył seksualnie z drugim człowiekiem." wg Wikipedii a jak wiadomo minetka, petting są sexem więc ciężko twierdzić, że jest się jeszcze dziewicą. Poza tym określenie "dziewica" jest powiązane z tym, że dziewczyna jest czysta i niewinna a więc nie ma żadnego pojęcia o seksie, nie uprawia pettingu, oralu ect. Niestety mimo błony dziewiczej można nie być dziewicą - znajomość sexu sprawia, że się nie jest niewinnym, tylko osobą bawiąca się w "brudne" zabawy Tym bardziej, że dla mnie hasło "doświadczona dziewica" brzi żałośnie i śmiesznie
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 19:52   #36
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Krew podczas minetki

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Także pozdrawiam
Ja nie mówię o tym, co ja myślę - mówię o tym, co myśli Patuska. Ona psychicznie czuje się dziewicą, a to znaczy, że nią jest, i nikomu nic do tego Ooo nawet sama to napisałaś:




Ale to jest Twoje zdanie, którego nie należy narzucać innym. Jeśli dziewczyna psychicznie czuje się dziewicą, nie możesz jej mówić, że nią nie jest

A gdzie się sprzeczałyśmy ostatnio? Bo ja mam pamięć dobrą, ale krótką
Ależ nie próbuj narzucić swojego zdania.. no.. może trochę, ale nie jakoś bardzo agresywnie


A wiesz gdzieś chyba na wątku o nowym wizażu, coś mi się tak kołacze
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 20:25   #37
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Krew podczas minetki

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
Ależ nie próbuj narzucić swojego zdania.. no.. może trochę, ale nie jakoś bardzo agresywnie


A wiesz gdzieś chyba na wątku o nowym wizażu, coś mi się tak kołacze
Rozumiem, że dla Ciebie pieszczoty, seks oralny itd. powodują, że kobieta dziewicą nie jest, ja sama sprecyzowanego zdania na ten temat nie mam, ale staram się uszanować to, że jeśli ktoś postrzega siebie jako dziewicę, to niech mu będzie
A wiesz, że nie kojarzę żebyśmy się gdzieś ścięły Ale możliwe, możliwe
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 18:09   #38
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Krew podczas minetki

Cytat:
Napisane przez patuskaxdd Pokaż wiadomość
Ja się uważałam za dziewicę po zabawach palcami , aż do momenty 1 razu. Bo dla mnie stracenie dziewictwa to kontakt fizyczny z włożeniem członka do pochwy... a nie palca. Ale każdy ma swoje zdanie
Zgadzam sie
to tylko takie nasze skromne zdanie.. kazdy do tego inaczej podchodzi.. a codo krwi to pewnie po okresie cos zostalo...
A ja sie kocham nawet w ostatni dzien okresu.. wtedy juz nawet ze mnie nie leci.. i jakos sie nie przejmowalam nigdy i nic mnie nie bolało..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 18:27   #39
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: Krew podczas minetki

[QUOTE=SugarbabyLove;14060 874]Zgadzam sie
to tylko takie nasze skromne zdanie.. kazdy do tego inaczej podchodzi.. a codo krwi to pewnie po okresie cos zostalo...
A ja sie kocham nawet w ostatni dzien okresu.. wtedy juz nawet ze mnie nie leci.. i jakos sie nie przejmowalam nigdy i nic mnie nie bolało..[/QUOTE]
ja też tak mam
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.