Pomocy!!! Szkoła kosmetyczna Canova w Krakowie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-22, 09:28   #1
bonnieblue2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2

Pomocy!!! Szkoła kosmetyczna Canova w Krakowie.


Cześć! Mam pytanko, czy słyszał ktoś o szkole kosmetycznej canova? Wybieram się tam i chciałabym poznać jakieś opinie...
bonnieblue2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 12:29   #2
m25riolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Pomocy!!! Szkoła kosmetyczna Canova w Krakowie.

Jesli Ci to pomoże , to jest spoko widać że wszystko nowe - fajna atmosfera i super kobieta od pracowni kosmetyki, i fajny facet od fizykoterapii nie wiem jak dalej będzie ale myśle że warto tu przyjść.Pozwiedzałam kilka szkółek tego typu ale zostałam tu !!!!
m25riolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 15:28   #3
bonnieblue2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Pomocy!!! Szkoła kosmetyczna Canova w Krakowie.

Super! Dziękuję za informacje A więc jutro idę się zapisać...
bonnieblue2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 17:57   #4
Markiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Pomocy!!! Szkoła kosmetyczna Canova w Krakowie.

Ja jestem na fryzjerstwie w tej szkole, też nie wiedziałam gdzie sie zapisać. Ale musze powiedzieć, że miło sie zaskoczyłam! Pracownie mają świetnie wyposażone, zarówno fryzjerstwo jak i kosmetyke! Wszyscy z nauczycieli co mnie uczą mają super podejście a przede wszystkim pani od fryzjerstwa z którą mamy najwiecej godzin i jest naszą wychowawczynią. Fajnie prowadzi zajęcia...
Na kosmetyce dziewczyny z tego co wiem też są zadowolone.


Pozdrawiam
Markiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 21:21   #5
madiya
Raczkowanie
 
Avatar madiya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 46
Dot.: Pomocy!!! Szkoła kosmetyczna Canova w Krakowie.

Up.. podnoszę wątek. Zastanawiam się nad tą szkołą i bardzo chciałabym poznać więcej opini o niej. Bardzo proszę dziewczyny, które się tam uczą, piszcie, czy warto pójść do tej szkoły. Pozdrawiam!
madiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 10:05   #6
nicola99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Pomocy!!! Szkoła kosmetyczna Canova w Krakowie.

ja właśnie zapisałam się wczoraj do szkoły canova na kierunek technik usług kosmetycznych, złożyłam wszystkie papiery i będę czekać na pierwsze zajęcia we wrześniu, już nie mogę się doczekać!!! w sumie zastanawiałam się jeszcze nad dwoma inymi szkołami w Krakowie, ale okazało się że koleżanka mojej kuzynki uczęszcza do canovy i jest zadowolona, postanowiłam zatem nie eksperymentować i zapisać się do tej szkoły!
nicola99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 19:15   #7
basia2100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Pomocy!!! Szkoła kosmetyczna Canova w Krakowie.

Cytat:
Napisane przez nicola99 Pokaż wiadomość
ja właśnie zapisałam się wczoraj do szkoły canova na kierunek technik usług kosmetycznych, złożyłam wszystkie papiery i będę czekać na pierwsze zajęcia we wrześniu, już nie mogę się doczekać!!! w sumie zastanawiałam się jeszcze nad dwoma inymi szkołami w Krakowie, ale okazało się że koleżanka mojej kuzynki uczęszcza do canovy i jest zadowolona, postanowiłam zatem nie eksperymentować i zapisać się do tej szkoły!
Dziewczyny !!!

Nie widzicie że właścicielki tej szkoły na tym forum naganiaja sobie same słuchaczki. Ta szkoła to lipa od zeszłego roku działa w szkole podstawowej !.
Ja ukończyła szkołe która działa na rynku kilkanście lat ..... nie pozwoliłabym sobie na ekspertymenty przy wyborze szkoły .... polecam szkoły z kilkuletnią tradycją aakdemie prenier, ecal, cek. wietora , dalkrak Uwaga jakosci tej canvy nie znaja włścicielki gabientów w Krakowie więc będziecie mogły mieć problemy ze znalezieniem pracy.

pozdrawiam
Basia Pytanka na meila basia2100@interia.eu

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez bonnieblue2007 Pokaż wiadomość
Cześć! Mam pytanko, czy słyszał ktoś o szkole kosmetycznej canova? Wybieram się tam i chciałabym poznać jakieś opinie...
Dziewczyny !!!

Nie widzicie że właścicielki tej szkoły na tym forum naganiaja sobie same słuchaczki. Ta szkoła to lipa od zeszłego roku działa w szkole podstawowej !.
Ja ukończyła szkołe która działa na rynku kilkanście lat ..... nie pozwoliłabym sobie na ekspertymenty przy wyborze szkoły .... polecam szkoły z kilkuletnią tradycją aakdemie prenier, ecal, cek. wietora , dalkrak Uwaga jakosci tej canvy nie znaja włścicielki gabientów w Krakowie więc będziecie mogły mieć problemy ze znalezieniem pracy.

pozdrawiam
Basia Pytanka na meila basia2100@interia.eu

Edytowane przez basia2100
Czas edycji: 2009-05-26 o 19:14
basia2100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 12:43   #8
ines123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Pomocy!!! Szkoła kosmetyczna Canova w Krakowie.

paszkwil nr 2 - usunięto, wątek zamykam.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-06-17 o 15:28
ines123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.