Chcę schudnąć! Kto walczy ze mną?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-05, 11:09   #1
Dorota xxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
Lightbulb

Chcę schudnąć! Kto walczy ze mną?!


Zacznę od tego, że nie jestem gruba. Mam 23 lata, 172 wrostu, wagę 60 kg. Jednak mam oponkę na brzuchu, tłuszcz na udach. Mieszczę sie w normię, ale ja lubię być NAPRAWDĘ szczupła. Przeszłam dietę Cambridge, schudłam do 56 kg, ale teraz jestem po niej taka głodna, że codziennie jem pizzę, gyrosa, batoniki, itd. i waga wróciła. Wiem, że powinnam zadbać o prawidłowe wychodzenie z diety, niestety nie potrafię sobie poradzić z tą łapczywością- to nie jest głód, tylko wilczy apetyt, potrafię jeść na siłę jak mi coś smakuje. Myślę, że to nie kwalifikuje się jeszcze pod żadne zaburzenia odżywiania, ale sama nie daje rady. Zakładam ten wątek by osoby z tymi samymi problemami mogły się tu wspierać. Jak schudnąć w tej sytuacji? Co proponujecie? Myślę o jakiejś zbilansowanej diecie, bo Cambridge choć jest skuteczna, to niestety widać na moim przykładzie co się po niej dzieje. Nie mogę iść do dietyka bo pewnie mnie wyśmieje, skoro moja waga mieści sie w zdrowych normach. Raz już kiedyś byłam i spotkałam się z niemiłą reakcją lekarza. Niestety ja nie chcę "mieścić się w normach" tylko chcę wyglądać perfekcyjnie. Nie dążę do tego by być szkieletorem, ale chcę mieć piękną szczupłą figurę. Myślę też o wynajęciu prywatnego trenera, jednak co mi da nawet najlepszy trening bez odpowiedniej diety... Co radzicie? I najważniejsze-jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji-połączmy siły, by zwalczyć ten wstrętny tłuszcz, wspierajmy się w kryzysowych chwilach naszego odchudzania. Dawajcie propozycje od czego mogłybyśmy zacząć..
__________________
: love:
Dorota xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 11:22   #2
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Chcę schudnąć! Kto walczy ze mną?!

Radzę powalczyć z wyszukiwarką
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 21:57   #3
JusiaYo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: Chcę schudnąć! Kto walczy ze mną?!

Ja od 3 lat zmagam się z moim brzuchem, jak nie jakieś diety to tabletki odchudzające. I nic mi nie wychodzi z powodu nadmiaru apetytu i nieposkromionej ochoty na słodycze. Zaczęłam nawet brać chrom bo to niby pomaga, na apetyt na słodycze, tylko, że ja mam sklerozę i zapominam wziąć. A muszę się tej opony pozbyć bo przecież ile można być tak zwaną kobieta w ciąży, przez tą oponę.
JusiaYo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 13:11   #4
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Chcę schudnąć! Kto walczy ze mną?!

zacznijcie ćwiczyć ,bo sama dieta nic nie da
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 17:04   #5
JusiaYo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: Chcę schudnąć! Kto walczy ze mną?!

Ja właśnie od wczoraj zaczęłam ćwiczyć zobaczymy czy będą tego efekty :P
JusiaYo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 22:41   #6
Call girl
Raczkowanie
 
Avatar Call girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 191
Dot.: Chcę schudnąć! Kto walczy ze mną?!

Wchodzę w to Mam 170 ważę 63 kg, zaliczyłam dziś spacer 3h, jutro albo wchodze na 14 piętro po schodach albo idę pobiegać jedno z dwóch
__________________
Start 12.01.2015 - kolejna walka i trening lochy oby tym razem skuteczny:

http://moja-metamorfoza.pl/dziennik-...-body-t56.html






Call girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 15:31   #7
agaciora2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Chcę schudnąć! Kto walczy ze mną?!

Ja też chcę schudnąć, w końcu!!! tylko jak? Od lat stosuję różne diety ale z moim słomianym zapałem ciężko dotrwać do końca. Mam 22 lata 178 cm wzrostu i ważę 78 kg!!! A marzę o zrzuceniu ok 10 kg. Od wczoraj zaczęłam biegać i od jutra chcę dorzucić do tego dietę kopenhaską. Mam nadzieję że jakoś to przetrwam bo chcę w końcu kiedyś włożyć na siebie to przeklęte bikini. Dlatego dziewczyny trzymajcie kciuki!
agaciora2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.