Nasze blogi - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-12, 20:22   #961
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Można też samemu zrobić szablon na Bloggera . Kiedyś jak robiłam strony na zamówienie, to nawet mi się udało ;P. Ale aktualne nie pamiętam i jak widzę ten HTML bloggerowy to po prostu dostaję oczopląsu...
Ja moje oba zrobiłam hend-mejd Tzn. opierając się na menedżerze, no ale...

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
A jak u mnie? Wiem, że nie jest jeszcze idealnie, bo u mnie to wina ciągłego pośpiechu, ale w miarę swoich skromnych możliwości się staram. http://refleksjepewnejwiedzmy.blogspot.com/
Jak dla mnie tło nieco razi I wolę jak blog jest szerszy. Ale poza tym OK
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 20:24   #962
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Em kochana, dziękuję za cenną uwagę Ja krytykę zazwyczaj dobrze przyjmuję I za komplement też dziękuję





Hm, ja mam zupełnie na odwrót, mnie jasne tło razi w oczy, wolę ciemne Jestem krótkowidze, często siedzę przy komputerze w okularach, i ciemne tło jest dla mnie łagodniejsze, chociaż faktycznie niektóre czcionki gorzej się czyta, zwłaszcza te białe. Dlatego ja wybrałam delikatnie zabarwione, miałam nadzieję, że tak będzie bardziej przyjaźnie
Generalnie myślę, że należałoby po prostu unikać kontrastowych zestawień kolorów, jak np.: czarne na białym, czy też białe na czarnym (tudzież innym, bardzo intensywnym kolorze). Odnoszę wrażenie, ze przy odpowiednim dopasowaniu odcieni, nei jest meczące ciemne tło dla czytelników.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Ja moje oba zrobiłam hend-mejd Tzn. opierając się na menedżerze, no ale...

Jak dla mnie tło nieco razi I wolę jak blog jest szerszy. Ale poza tym OK
Dziękuję bardzo, następnym razem postaram się to zmienić. A co do szerokości to w sumie ja też wolę szersze blogi.


P.S. Ale sympatyczny ruch się tu zrobił.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 20:25   #963
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Ślicznie, świeżo i przejrzyście
Dzięki za opinię. Nie znam się za bardzo za ustawianiu i wszystko robiłam sama na oko (łącznie z moim banerkiem)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 20:25   #964
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Nasze blogi

zaczyna mnie irytowac to opoznienie z notkami w blogrollach

ja musze popracowac nad tlem i banerem na mojego bloga, ale obecnie cierpie na zupelny brak czasu polaczony ze stala nieumiejetnoscia robienia takich rzeczy, co znaczy ze zajmie mi to jakies 2 lata

zzzielona, notke o zdjeciach bardzo chetnie przeczytam
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 20:27   #965
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię. Nie znam się za bardzo za ustawianiu i wszystko robiłam sama na oko (łącznie z moim banerkiem)
Ja to bardzo lubię Twego bloga Kasiu i myślę nawet, ze gdyby oprawa była mocno nieciekawa, to i tak bym była zadowolona. To wszystko przez to, że wiele oferujesz w zamian. Nie zmienia to faktu, ze jest na Twym blogu przyjemnie, jasno i czytelnie.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 20:27   #966
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Może zmienić eksperymentalnie tło na białe na miesiąc na przykład, jak myślicie? Z radością przyjmę wszystkie rady
Może zmień i zapytaj czytelników na blogu co sądzą? Najważniejsze, żeby większości się podobało. I Tobie oczywiście.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 20:38   #967
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Może zmień i zapytaj czytelników na blogu co sądzą? Najważniejsze, żeby większości się podobało. I Tobie oczywiście.
Tak, tak, najważniejsze, żeby być samemu zadowolonemu ze swojej pracy!
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 20:39   #968
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Nasze blogi

Em, zastanowię się jeszcze, bo to znaczyłoby zmiany kolorów czcionek w każdym poście No chyba, ze da się to zrobić za jednym zamachem, ale nie znam takiego sposobu

Tylkokasia, mi się podoba Twój blog, słodki róż tła i obramowanie każdego posta sprawia, że blog jest przejrzysty Jedyne co bym zmieniła, to wyjustowałabym tekst, ale to moje osobiste zboczenie

Gohs i Vila, szablony fajne, tylko zmieniłabym tło na jakieś spokojniejsze

Orlico, chętnie o włosach poczytam - sama zaczynam akcję przeciwko wypadaniu

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Zzzielona, na razie blog przynosi mi sporo radości i jakoś tak na stałe się wpisał w moją codzienność
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:00   #969
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Nasze blogi

A mi się jeszcze wydaje, że ważna jest też aktywność. Ja na przykład jestem ''nowa'', ale od dawna podglądałam popularne blogi. Teraz postanowiłam przemówić i się pokazać.

Miło się zaskoczyłam, bo kilka osób zaczęło mnie odwiedzać za co dziękuję

Ale nigdy pewnie by się o mnie nie dowiedziały, gdybym sama nie zostawiła komentarza.
I nie chodzi mi o komentowanie wszystkiego jak leci, byle by się tylko pokazać.
Ja na razie zbieram sobie w blogroll'u różne blogi i dopiero jak dłużej je poczytam zadecyduje, które są warte dalszych odwiedzin, a które nie wnoszą nic.

Teraz patrzę na tego bloga i myślę sobie, że fajny, ale u nikogo go nie widziałam w blogroll'u i raczej nie byłoby możliwości trafienia na niego...
http://somethingtodoff.blogspot.com/


I jeszcze jako ''nowa'' chciałabym skomentować dwa dość popularne blogi.
Mianowicie blog Idalii i Siulki.

Oba mają bardzo fajną szatę graficzną, oba współpracują z wieloma firmami.

Ale co mnie wkurza?
Że na blogu Siulki nie można liczyć na odpowiedź od autorki. Mam wrażenie, że notki pojawiają się tam automatycznie i prawie wszystko to recenzje sponsorowane i Siulka nie posiada żadnych ''swoich'' kosmetyków.

Natomiast Idalia zaskoczyła mnie na plus, ponieważ z tego co widzę to w komentarzach nikogo nie pomija, miło włącza się do dyskusji, czy chociażby prześle uśmiech

Nie mam nic do recenzji sponsorowanych, gdzie otrzymuje się produkt do testów, ale szanuję blogerki, które kupują też same kosmetyki i piszą o nich, a nie tylko recenzje ze współpracy...
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:03   #970
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Nasze blogi

Tak czytam o Waszych opóźnieniach, i jak aż takich nie mam(są ale 2-3h)... Dodam więcej-jestem w szoku, i gdyby takowe mi sie przydarzyły chyba bym oszalała....

Zzzielona-ja też chętnie poczytam o zdj.
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:06   #971
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość

Wg mnie jest ładnie, przejrzyście i czytelnie No i te kocie łapki
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ja tez kombinuje z wygladem bloga i tez juz sama nie wiem co z nim zrobic Uzyłam szablonów z innej strony i wydaje mi sie ze mój blog bardzo dlugo sie laduje, najpierw jest czarny, niebieski a na koncu wskakuje szablon Wam tez?

Musze zrobic sobie jakis ładny baner z nazwą bloga tylko nie wiem jak sie za to zabrac

Jakie słodkie kocie łapki Blog ma bardzo łady wyglad-jedynie tytul jest troszke malo widoczny A to tlo tez planowalam wrzucic u siebie
Popatrzyłam w ustawieniach ale tyle tego że z pół dnia będę szukać idealnego ustawienia Przyciemniłam tytuł do soboty będzie

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Mi się podoba, popracowałabym tylko nad tłem do zdjęć, bo czasami odwraca uwagę od meritum Aha, kocie łapki supersłodkie ^_^
Aha dziękuję Muszę poszukać miejsca do robienia zdjęć w pokoju nie mogę bo za ciemno mam i staram się jak najbardziej pokazać kolory więc póki pogoda pozwala robię na dworze

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Kocie łapki są zabójcze, od razu zapamiętuje się Twojego bloga. Ja bym powiększyła trochę zdjęcia.
Zrobię tak myślałam już nad tym wcześniej ale jakoś zapomniałam

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja wszystkie osoby, które obserwuję i tak mam w blogrollu.
Ja też lubię mieć wszystko w jednym miejscu

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Miałam tak przez pierwszy miesiąc bloga dawno temu i też wymiękłam

W ogóle jak już mówimy o planach, zamierzam się bardziej skupić na pielęgnacji włosów, bo chcę moje siano wskrzesić... Na dniach więc dam posta "startowego", z używanymi kosmetykami itd, i powiedzmy regularnie co miesiąc będę wstawiać ewentualne postępy.
Czytałybyście o tym chętnie czy raczej Was to nie interesuje?
Chętnie poczytam o włosach
Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Skoro już się tak pytamy wzajemnie o zdanie to i ja zapytam U mnie wszystko w miarę przejrzyście?
Podoba mi sie wszystko ładnie ze sobą współgra

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
To powiedzcie czy mój jest czytelny
Link w podpisie
Czytelnie i ładnie baner mi się podoba od razu wiadomo o czym jest Twój blog

O tak kocie łapki są cudne robiłam na szybko a noga jestem w takich rzeczach i chciałabym udoskonalić ale nie wiem co zrobić żeby ustawić je na środku i czy można je zapisać w większym formacie?

I dziękuję za wszystkie opinie
Prowadzenie bloga sprawia mi ogromną przyjemność i chciałabym go ulepszyć zarówno dla czytelników jak i dla siebie
__________________

Edytowane przez karolcia198506
Czas edycji: 2011-09-12 o 21:10
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 21:09   #972
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nasze blogi

Annaluka, widzę, że tutaj chwila prawdy nastąpiła . Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego zarzucasz Siulce brak odpowiadania na komentarze . Ja otrzymuję zwykle od niej odpowiedź. Poza tym sama zawsze staram się odpowiadać, zwykle w swoich komentarzach. Chyba, że ktoś zadaje mi pytanie nie cierpiące zwłoki, to wtedy odpowiadam u kogoś. Wydaje mi się, że to dobre rozwiązanie.

Co do kosmetyków i recenzji sponsorowanych... Dla mnie to bez różnicy czy ktoś pokazuje kosmetyk, który kupił sam czy kosmetyk, który dostał od jakiejś firmy. Jeśli recenzja jest rzeczowa i szczera, to wtedy nie ma żadnej różnicy.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:11   #973
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Annaluka, widzę, że tutaj chwila prawdy nastąpiła . Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego zarzucasz Siulce brak odpowiadania na komentarze . Ja otrzymuję zwykle od niej odpowiedź. Poza tym sama zawsze staram się odpowiadać, zwykle w swoich komentarzach. Chyba, że ktoś zadaje mi pytanie nie cierpiące zwłoki, to wtedy odpowiadam u kogoś. Wydaje mi się, że to dobre rozwiązanie.

Co do kosmetyków i recenzji sponsorowanych... Dla mnie to bez różnicy czy ktoś pokazuje kosmetyk, który kupił sam czy kosmetyk, który dostał od jakiejś firmy. Jeśli recenzja jest rzeczowa i szczera, to wtedy nie ma żadnej różnicy.
Popieram. Ja nie jestem jakąś blogową szychą i mi też Siulka odpisała. ;P
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:12   #974
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
I jeszcze jako ''nowa'' chciałabym skomentować dwa dość popularne blogi.
Mianowicie blog Idalii i Siulki.
O, a ja nigdy nie trafiłam na blog Siulki, choć wydawało mi się, że znam większość popularnych blogów.

Bardzo fajne masz te motylki. Chyba wyjdę na najbardziej czepialską osobę w tym wątku , ale coś mi za to nie pasuje w czcionce. Fajnie się zapowiada, lubię jak są duże, ostre zdjęcia.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:13   #975
monique_05
Raczkowanie
 
Avatar monique_05
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: 51.770N 19.459E
Wiadomości: 485
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Tak czytam o Waszych opóźnieniach, i jak aż takich nie mam(są ale 2-3h)... Dodam więcej-jestem w szoku, i gdyby takowe mi sie przydarzyły chyba bym oszalała....

Zzzielona-ja też chętnie poczytam o zdj.
U mnie wcześniej było wszystko ok, ale w końcu i mnie złapało.. Dodałam notkę ok. 18 i do tej pory się blogroll nie zaktualizował..

Co do zdjęć to również chętnie poczytam U mnie aparat niestety też przekłamuje kolorki Ale dla mnie zdjęcia są również ważne i staram się, aby jak najlepiej pokazać swój makijaż/kosmetyk.
monique_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:16   #976
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
A mi się jeszcze wydaje, że ważna jest też aktywność. Ja na przykład jestem ''nowa'', ale od dawna podglądałam popularne blogi. Teraz postanowiłam przemówić i się pokazać.

Miło się zaskoczyłam, bo kilka osób zaczęło mnie odwiedzać za co dziękuję

Ale nigdy pewnie by się o mnie nie dowiedziały, gdybym sama nie zostawiła komentarza.
I nie chodzi mi o komentowanie wszystkiego jak leci, byle by się tylko pokazać.
Ja na razie zbieram sobie w blogroll'u różne blogi i dopiero jak dłużej je poczytam zadecyduje, które są warte dalszych odwiedzin, a które nie wnoszą nic.

Teraz patrzę na tego bloga i myślę sobie, że fajny, ale u nikogo go nie widziałam w blogroll'u i raczej nie byłoby możliwości trafienia na niego...
http://somethingtodoff.blogspot.com/


I jeszcze jako ''nowa'' chciałabym skomentować dwa dość popularne blogi.
Mianowicie blog Idalii i Siulki.

Oba mają bardzo fajną szatę graficzną, oba współpracują z wieloma firmami.

Ale co mnie wkurza?
Że na blogu Siulki nie można liczyć na odpowiedź od autorki. Mam wrażenie, że notki pojawiają się tam automatycznie i prawie wszystko to recenzje sponsorowane i Siulka nie posiada żadnych ''swoich'' kosmetyków.

Natomiast Idalia zaskoczyła mnie na plus, ponieważ z tego co widzę to w komentarzach nikogo nie pomija, miło włącza się do dyskusji, czy chociażby prześle uśmiech

Nie mam nic do recenzji sponsorowanych, gdzie otrzymuje się produkt do testów, ale szanuję blogerki, które kupują też same kosmetyki i piszą o nich, a nie tylko recenzje ze współpracy...
Mi i Siulka i Idalia zawsze odpowiadały na wiadomość czy komentarz
Wiadomo że nikt nie siedzi 24h na blogu i może coś przeoczyć


A i dziękuję za wszystkie opinie odnośnie mojego bloga
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:20   #977
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nasze blogi

Ja znam patent na te przekłamane kolorki, prosty, ale dość sporo jest do opisywania . Ale opiszę go na pewno na swoim blogu!
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:23   #978
descentrada
Rozeznanie
 
Avatar descentrada
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 521
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Ale co mnie wkurza?
Że na blogu Siulki nie można liczyć na odpowiedź od autorki. Mam wrażenie, że notki pojawiają się tam automatycznie i prawie wszystko to recenzje sponsorowane i Siulka nie posiada żadnych ''swoich'' kosmetyków.

Natomiast Idalia zaskoczyła mnie na plus, ponieważ z tego co widzę to w komentarzach nikogo nie pomija, miło włącza się do dyskusji, czy chociażby prześle uśmiech

Nie mam nic do recenzji sponsorowanych, gdzie otrzymuje się produkt do testów, ale szanuję blogerki, które kupują też same kosmetyki i piszą o nich, a nie tylko recenzje ze współpracy...
Akurat co do Siulki nie mam zastrzeżeń, ale sama zraziłam się do kilku innych blogerek właśnie przez to, że kilka razy nie doczekałam się odpowiedzi na swoje pytanie i bardzo tego nie lubię.
Każdemu się może zdarzyć pominięcie jakiegoś pytania, czy komentarza, sama nie zawsze mam czas, ale zawsze staram się odpisać na komentarz, choćby z szacunku, że komuś chciało się cokolwiek napisać u mnie.
Nie do końca też przekonuje mnie odpisywanie na komentarze pod własnymi wpisami
__________________
descentrada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:25   #979
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Annaluka, widzę, że tutaj chwila prawdy nastąpiła . Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego zarzucasz Siulce brak odpowiadania na komentarze . Ja otrzymuję zwykle od niej odpowiedź. Poza tym sama zawsze staram się odpowiadać, zwykle w swoich komentarzach. Chyba, że ktoś zadaje mi pytanie nie cierpiące zwłoki, to wtedy odpowiadam u kogoś. Wydaje mi się, że to dobre rozwiązanie.

Co do kosmetyków i recenzji sponsorowanych... Dla mnie to bez różnicy czy ktoś pokazuje kosmetyk, który kupił sam czy kosmetyk, który dostał od jakiejś firmy. Jeśli recenzja jest rzeczowa i szczera, to wtedy nie ma żadnej różnicy.
W sumie ja nigdy nie zadawałam jej konkretnego pytania, ale patrząc po komentarzach pod notkami - w ogóle w tym nie uczestniczy. Jakoś mnie to tak uderzyło, bo jednak u większości blogerek widzę ich aktywność także w komentarzach, chociażby to było o ''byle czym''

No tak, niby nie ma różnicy, ale dajmy na to, że ktoś dostał wiele lakierów do paznokci i tylko na tym się będzie skupiał - i tak przez kilkanaście postów... Trochę to monotonne. Ja wtedy ''nie znam'' tej osoby, bo na przykład nigdy nie napisze o swoich odżywkach do włosów, czy czymś takim - bo po prostu nie ma na to czasu. Recenzja goni recenzje.

To mi się akurat rzuciło na blogu Siulki i też gdzieś czytałam o tym dyskusję, która zwróciła moją uwagę na to... Mimo wszystko odwiedzam bloga Siulki, bo recenzje są rzeczowe, ale doskonale wiem o czym tam przeczytam, na jakich markach będzie skupiona, bo one tak jakby zawładnęły tym blogiem. Taka jest moja opinia.


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
O, a ja nigdy nie trafiłam na blog Siulki, choć wydawało mi się, że znam większość popularnych blogów.

Bardzo fajne masz te motylki. Chyba wyjdę na najbardziej czepialską osobę w tym wątku , ale coś mi za to nie pasuje w czcionce. Fajnie się zapowiada, lubię jak są duże, ostre zdjęcia.
Motylki? To do mnie?
Czcionki? Dawaj swoją wizję Ja tam codziennie coś zmieniam, bo się jeszcze zdecydować nie mogę, także wszelkie podpowiedzi czy wizje są mile widziane
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 21:27   #980
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
Akurat co do Siulki nie mam zastrzeżeń, ale sama zraziłam się do kilku innych blogerek właśnie przez to, że kilka razy nie doczekałam się odpowiedzi na swoje pytanie i bardzo tego nie lubię.
Każdemu się może zdarzyć pominięcie jakiegoś pytania, czy komentarza, sama nie zawsze mam czas, ale zawsze staram się odpisać na komentarz, choćby z szacunku, że komuś chciało się cokolwiek napisać u mnie.
Nie do końca też przekonuje mnie odpisywanie na komentarze pod własnymi wpisami
A ja uważam, że to dość rozsądne rozwiązanie, ktoś inny, kto chciał zadać podobne pytanie już w wątku może przeczytać odpowiedź, a nie musi wchodzić na cudzego bloga i w gąszczu notek i komentarzy szukać odpowiedzi .

Cytat:
Napisane przez Annaluka
W sumie ja nigdy nie zadawałam jej konkretnego pytania, ale patrząc po komentarzach pod notkami - w ogóle w tym nie uczestniczy. Jakoś mnie to tak uderzyło, bo jednak u większości blogerek widzę ich aktywność także w komentarzach, chociażby to było o ''byle czym''

No tak, niby nie ma różnicy, ale dajmy na to, że ktoś dostał wiele lakierów do paznokci i tylko na tym się będzie skupiał - i tak przez kilkanaście postów... Trochę to monotonne. Ja wtedy ''nie znam'' tej osoby, bo na przykład nigdy nie napisze o swoich odżywkach do włosów, czy czymś takim - bo po prostu nie ma na to czasu. Recenzja goni recenzje.

To mi się akurat rzuciło na blogu Siulki i też gdzieś czytałam o tym dyskusję, która zwróciła moją uwagę na to... Mimo wszystko odwiedzam bloga Siulki, bo recenzje są rzeczowe, ale doskonale wiem o czym tam przeczytam, na jakich markach będzie skupiona, bo one tak jakby zawładnęły tym blogiem. Taka jest moja opinia.
Dlatego ja nigdy nie chwalę się współpracą z jakąś firmą. Właśnie głównie przez to, że inni mogliby mi zarzucać jakieś konszachty czy inne cuda ;P. Zresztą to też lepiej dla firm! Jedna pani, z którą współpracuję nie tylko na stopie kosmetyki-recenzje opowiadała, że często wręcz piszą do niej dziewczyny, które podszywają się pod popularne bloggerki prosząc o darmowe kosmetyki... :/ Im mniej się będzie mówiło o tym, z którą firmą zawarło siię współpracę, tym mniejsza możliwość takich scysji bo to zwykle jest taka reakcja łańcuchowa... Ktoś u kogoś zobaczy, że ten ktoś nawiązał współpracę, to sobie myśli: "Ja też chcę, skoro jej dali, to mi też" .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!

Edytowane przez zzzielona
Czas edycji: 2011-09-12 o 21:31
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:28   #981
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Ja znam patent na te przekłamane kolorki, prosty, ale dość sporo jest do opisywania . Ale opiszę go na pewno na swoim blogu!
Ooooo, to czekam na notkę w takim razie

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
Akurat co do Siulki nie mam zastrzeżeń, ale sama zraziłam się do kilku innych blogerek właśnie przez to, że kilka razy nie doczekałam się odpowiedzi na swoje pytanie i bardzo tego nie lubię.
Każdemu się może zdarzyć pominięcie jakiegoś pytania, czy komentarza, sama nie zawsze mam czas, ale zawsze staram się odpisać na komentarz, choćby z szacunku, że komuś chciało się cokolwiek napisać u mnie.
Nie do końca też przekonuje mnie odpisywanie na komentarze pod własnymi wpisami
A mnie się wydaje, że jak komuś naprawdę zależy na odpowiedzi to sobie włączy subskrypcję komentarzy Ja przynajmniej tak robię I na komentarze u siebie raczej odpisuję u siebie
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:28   #982
descentrada
Rozeznanie
 
Avatar descentrada
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 521
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
A ja uważam, że to dość rozsądne rozwiązanie, ktoś inny, kto chciał zadać podobne pytanie już w wątku może przeczytać odpowiedź, a nie musi wchodzić na cudzego bloga i w gąszczu notek i komentarzy szukać odpowiedzi .
Jeśli pytanie dotyczy wpisu to jak najbardziej jestem za
__________________
descentrada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:28   #983
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
Nie do końca też przekonuje mnie odpisywanie na komentarze pod własnymi wpisami

Ooo, właśnie z tym też mam problem. To znaczy nie wiem jak jest prawidłowo.
Zauważyłam, że dużo dziewczyn odpowiada u siebie i też tak zaczęłam robić.

Ale z drugiej strony jak ktoś ma konkretne pytanie to jeszcze wchodzę do niego i zostawiam komentarz z odpowiedzią.

A Wy jak praktykujecie?
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:29   #984
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez descentrada
Nie do końca też przekonuje mnie odpisywanie na komentarze pod własnymi wpisami
Dlaczego nie? To wiele ułatwia, zwłaszcza zapobiega zadawaniu wciąż tych samych pytań.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:29   #985
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Nasze blogi

Mam takie pytanko-co Wam sie podoba u mnie/co nie?

Ja też odp.u siebie
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:30   #986
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje, że jak komuś naprawdę zależy na odpowiedzi to sobie włączy subskrypcję komentarzy Ja przynajmniej tak robię I na komentarze u siebie raczej odpisuję u siebie
Zgadzam się
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:31   #987
monique_05
Raczkowanie
 
Avatar monique_05
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: 51.770N 19.459E
Wiadomości: 485
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Ooo, właśnie z tym też mam problem. To znaczy nie wiem jak jest prawidłowo.
Zauważyłam, że dużo dziewczyn odpowiada u siebie i też tak zaczęłam robić.

Ale z drugiej strony jak ktoś ma konkretne pytanie to jeszcze wchodzę do niego i zostawiam komentarz z odpowiedzią.

A Wy jak praktykujecie?
Ja zostawiam odpowiedź na blogu osoby, która się pytała. Częściej wchodzi pewnie na swój blog, a nie na mój, więc szybciej przeczyta odpowiedź.
monique_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:31   #988
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Motylki? To do mnie?
Czcionki? Dawaj swoją wizję Ja tam codziennie coś zmieniam, bo się jeszcze zdecydować nie mogę, także wszelkie podpowiedzi czy wizje są mile widziane
To rzeczywiście nie Twój blog. Nie wiem co ja w takim razie otworzyłam, kto ma motylki w bannerze?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:33   #989
descentrada
Rozeznanie
 
Avatar descentrada
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 521
Dot.: Nasze blogi

może sprostuję: jeśli komentarz/pytanie dotyczy wpisu to jak najbardziej jestem za odpisywaniem pod wpisem, żeby uniknąć odpowiadania po kilka razy.

chodziło mi raczej o odpowiadanie pod wpisem na wszystkie komentarze po kolei
__________________
descentrada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:35   #990
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
Nie do końca też przekonuje mnie odpisywanie na komentarze pod własnymi wpisami
ja właśnie mam z tym dylemat...
wiadomo, że dla osoby, która zadała pytanie wygodniej będzie jeśli odpowiemy na jej blogu - nie będzie musiała wracać do naszego posta i przeszukiwać komentarzy, żeby znaleźć odpowiedź.
z drugiej strony inne osoby też czasem chcą znać odpowiedź na to pytanie i komentarz na własnym blogu będzie w tym przypadku korzystniejszy
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.