Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-11, 20:01   #1831
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
pomysły to zawsze jakieś tam są
szukałam czegoś na cellulit i znalazłam to:
http://bioeco.pl/olejki/1665-khadi-a...kich-ziol.html

czy miała któraś z was ten olejek? czy warto go kupić? a może znacie cos innego dobrego na cellulit. błagam pomożcie!

i jeszcze jaki jest dobry naturalny peeling do twarzy bo też musze kupić
no ja znam SPORT!!! rusz tylek i pielegnuj skore: masaze pod prysznicem (takimi drapiacymi rekawicami), peeling kawowy na pobudzenie krazenia moze? i olejki czy jakies balsamy do wcierania rowniez masujac
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 20:58   #1832
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Piękna pogoda to i mamy ciszę. Złota jesień się zaczyna ) Ja ekologicznie spędziłam dzionek na łonie natury, duuużo sportu
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 21:53   #1833
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no ja znam SPORT!!! rusz tylek i pielegnuj skore: masaze pod prysznicem (takimi drapiacymi rekawicami), peeling kawowy na pobudzenie krazenia moze? i olejki czy jakies balsamy do wcierania rowniez masujac
tak sie składa że od dawna chodze na fitness
peelingu kawowego też używam.
tylko słyszałam że cellulit trzeba zwalczać kompleksowo: sport, dieta, peeling i dobry balsam/olejek. dlatego pytam czy któraś z was zna wybróbowany specyfik na cellulit.
jakich używacie peelingów do twarzy moje drogie?
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 00:50   #1834
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
W Feelunique można płacić PayPalem tylko jesli się ma pod niego podpiętą kartę kredytową (tak było przynajmniej dwa miesiące temu jak próbowałam)
No co ty mówisz?
A jesteś pewna, że miałaś wystarczającą ilość pieniędzy na PayPal'u? Biorąc pod uwagę różnicę przewalutowania? Bo PayPal ma trochę inny kurs, niż na przykład NBP - chyba że przelałaś euro i zakupy tez robiłaś w euro.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 06:51   #1835
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
ten olej wygląda kusząco!!!
widze że jest w sprayu więc musi być łatwy w aplikacji.
mieszasz go z jakimś kremem czy stosujesz bezpośrednio na twarz?
i pewnie używasz na noc.
co do oleju arganowego to ja raczej stosowałabym go do ciała ale teraz znowu słyszałam że olej konopny jest lepszy i cały czas sie zastanawiam czy to dobry pomysł pomieszac go z naturalnym masłem kakaowym, czy to fajne mazidło do ciała wyjdzie..
jak tylko skończy mi sie szampon to zamawiam ten z Logony

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------



właśnie oglądałam go teraz w necie. może sie skusze, fajnyy!
olej stosuję na noc i nie mieszam z niczym
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 10:54   #1836
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;29346546]No co ty mówisz?
A jesteś pewna, że miałaś wystarczającą ilość pieniędzy na PayPal'u? Biorąc pod uwagę różnicę przewalutowania? Bo PayPal ma trochę inny kurs, niż na przykład NBP - chyba że przelałaś euro i zakupy tez robiłaś w euro.
[/QUOTE]
Głupoty gadam Oczywiście miałam za mało kasy na PayPalu, dlatego wołał o kartę Uchroniło mnie to jednak przed zakupami Odszczekuję, na feelunique PayPal działa!!
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 13:54   #1837
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewuszki z Warszawy, robię wieczorem zamówienie na ZSK, czy ktoś chce się przyłączyć? Koszty przesyłki dzielimy po równo + walory integracyjne przy przekazaniu dóbr gratis
Jakby co zapraszam na PW
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 15:40   #1838
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dostałam w końcu moją szczotkę Khaja. Powiedziałabym, że jest dobra: włosy są miękkie i ładnie się układają, gdyby nie fakt, że elektryzuje mi włosy - jak żadna inna i trochę oklapnięte włosy się wydają do tego, takie anty-mięsiste Trochę się zawiodłam. Macie na to jakiś sposób?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 17:43   #1839
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Witam dziewczynki

Otworzyłam krem koloryzujący p&r(koleżanka nalegała,bo chciała zobaczyć jak średni beż wygląda)i okazał się dla mnie za ciemnyNa szczęście koleżanka ma cerę ciemniejszą i odkupiła go ode mnie i dzisiaj złożyłam kolejne zamówienie...a że wiecie głupio tak zamawiać tylko jeden krem to sobie strzeliłam zestaw spa do ciała

A co do samego kremu to ja i koleżanka jesteśmy zachwycone.Pięknie się wchłania,przyjemnie się go na buzi nosi.Zapach neutralny.Nawilża.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 18:34   #1840
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki

Otworzyłam krem koloryzujący p&r(koleżanka nalegała,bo chciała zobaczyć jak średni beż wygląda)i okazał się dla mnie za ciemnyNa szczęście koleżanka ma cerę ciemniejszą i odkupiła go ode mnie i dzisiaj złożyłam kolejne zamówienie..
.a że wiecie głupio tak zamawiać tylko jeden krem to sobie strzeliłam zestaw spa do ciała
A co do samego kremu to ja i koleżanka jesteśmy zachwycone.Pięknie się wchłania,przyjemnie się go na buzi nosi.Zapach neutralny.Nawilża.
Kocham Cię

Ja mam z nowości peeling solny i krem pod oczy z Flos Leku BeEco, jutro postaram się wrzucić fotkę
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:12   #1841
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Po wielkich przemyśleniach zdecydowałam się kupić Dwufazowy koncentrat z AMB i decyzja okazała sie trafna. Obawiałam się ze do mojej mieszanej buzki będzie za cięzki i buzia będzie sie bardziej po nim błyszczeć, ale tak nie jest. Po prostu doskonale nawilża i odżywia buźka aż promienieje. Używam go na noc. Zapach jest poprostu boski.
Kolejny kosmetyki z AMB okazał się strzałem w 10!
Tak zachwalacie ten koncentrat i zachwalacie.. a ja tak czytam i czytam, że w końcu się skuszę Choć i tak nigdy nie wątpiłam, że kiedyś będzie mój
Ja też lubię kosmetyki AMB, właśnie skończyłam kremik z serii różanej do skóry suchej na noc, bardzo fajny Wersja na dzień też mi się podobała choć miałam tylko próbke, kiedyś do nich wrócę

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
caameroon
ręką próbowałam nałożyć jako primer i jest w miarę dobrze

muszę szukać kolejnego pokładu mineralnego żeby przyciemnić zbyt
jasny Lumiere
Jest w miarę dobrze ale lepiej

A może próbeczka ciemniejszego Lumiere by wystarczyła?

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Właśnie kurier przywiózł mi kosmetyki p&r.Tak mnie korci,żeby wypróbować ten kremik koloryzujacy,ale muszę się trzymać,oj muszę
Trzymaj się

Cytat:
Napisane przez Kaska* Pokaż wiadomość
Dostalam dzis moj olej tamanu Mam pytanie do dziewczyn, ktore go uzywaja. Nakladacie go na cala twarz, czy punktowo? Mieszacie go z innym olejem, lub hydrolatem? Mam w domu olej jojoba i marchwiowy. Nadawalby sie ktorys? A moze z hydrolatem oczarowym go wymieszac?

Caameroon filtr narazie lezy w pudelku, bo TZ-a nie ma, a sama sobie go nie zaloze. Probowalam, ale okazalo sie ze talentu do hydrauliki jednak nie mam i musze poczekac do poniedzialku, az TZ wroci.
Ja olej tamanu nakładam na całą twarz, nie mieszając z niczym innym i jest dobrze

Nie ma to jak pomocna ręka mężczyzny Trzymam kciuki za montowanie i czekam na relacje

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A co to tu taka cisza???
Chybaście nie oglądały walki Adamek kontra Kliczko

Skoro nikt się nie odzywa,to ja Wam napiszę,co powiedziała moja córka, która wczoraj nakryła mnie w łazience przy niewdzięcznej czynności czyszczenia muszli klozetowej:
- O!!! To już teraz wiem,do czego służy to magiczne berło!!!

Prawdziwa księżniczka.
Sorki,że nie na temat


Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
aktycznie cisza cos... wszystkie sie obkupily, portfele puste, pomyslow na nowe zakupy brak... trza zuzywac zapasy
Chyba tak Ja właśnie wczoraj otworzyłam kolejny kremik z moich zapasów (MF) a w szufladzie nic nie ubyło


Dziewczyny a znacie jakąś maseczke do twarzy bardzo mocno nawilżającą? Moja skóra jest ostatnio bardzo przesuszona i w ogóle taka bez życia Muszę jej coś zafundować żeby doszła do siebie ale nie wiem co

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki

Otworzyłam krem koloryzujący p&r(koleżanka nalegała,bo chciała zobaczyć jak średni beż wygląda)i okazał się dla mnie za ciemnyNa szczęście koleżanka ma cerę ciemniejszą i odkupiła go ode mnie i dzisiaj złożyłam kolejne zamówienie...a że wiecie głupio tak zamawiać tylko jeden krem to sobie strzeliłam zestaw spa do ciała

A co do samego kremu to ja i koleżanka jesteśmy zachwycone.Pięknie się wchłania,przyjemnie się go na buzi nosi.Zapach neutralny.Nawilża.
A ja tu już zdeklarowałam duchowe wsparcie w postanowieniu o nie otwieraniu kremiku
Rany ale szczęście, że koleżanka bardziej opalona
Jesteś niesamowita
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 19:20   #1842
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Kocham Cię

Ja mam z nowości peeling solny i krem pod oczy z Flos Leku BeEco, jutro postaram się wrzucić fotkę
a do mnie przyszedł kremik na dzień z AMB
czekam sobie na reszte i zastanawiam sie co wybrac na noc..
waham sie między tym http://organeo.pl/product-pol-506-AL...ia-110-ml.html
a tym http://bioeco.pl/dojrzala-cera/1115-...alizujacy.html

i nie wiem co wybrać

i nie wiem czy warto kupowac ten olejek na cellulit
http://bioeco.pl/olejki/1665-khadi-a...kich-ziol.html

wspomóżcie początkującą
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 20:01   #1843
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
tak sie składa że od dawna chodze na fitness
peelingu kawowego też używam.
tylko słyszałam że cellulit trzeba zwalczać kompleksowo: sport, dieta, peeling i dobry balsam/olejek. dlatego pytam czy któraś z was zna wybróbowany specyfik na cellulit.
jakich używacie peelingów do twarzy moje drogie?
Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
a do mnie przyszedł kremik na dzień z AMB
czekam sobie na reszte i zastanawiam sie co wybrac na noc..
waham sie między tym http://organeo.pl/product-pol-506-AL...ia-110-ml.html
a tym http://bioeco.pl/dojrzala-cera/1115-...alizujacy.html

i nie wiem co wybrać

i nie wiem czy warto kupowac ten olejek na cellulit
http://bioeco.pl/olejki/1665-khadi-a...kich-ziol.html

wspomóżcie początkującą
no wlasnie - kompleksowo. masaz, ogolne nawilzenie - niewazne, czy kosmetykiem "antycellulitowym" czy normalnym, dobrze nawilzajacym z dodatkiem fajnych ekstraktow. ja sie nie znam na tyle na skladach, ale sa dziewczyny, ktore sie orientuja, na pewno w tej kwestii pomoga. ja po prostu tylko sie zastanawiam, czy trzeba wydawac na jakis olejek z "anty" w nazwie, czy mozna taniej cos dostac, co nawet i lepiej podziala. albo podrasowac sobie jakis balsam olejkami eterycznymi? ogolnie patrzac na ten sklad to dosc ciekawie wyglada... i wydaje mi sie, ze faktycznie moze rozgrzewac. a taki efekt - pobudzenie krazenia - jest jak najbardziej pozadany. jesli nie bedziesz musiala glodowac czy oszczedzac po zakupie, to kup i daj znac jak dziala
a co do specyfikow na noc - zalezy co ci potrzeba... ja bym postawila na nigelle. a w sumie to bym oba te specyfiki wziela i stosowala zamiennie koncentrat AMB lubie, ale nie moge go codziennie stosowac - za duzo tego dla mojej tlustej skory. czarnuszka zdaje sie byc dobra podstawa na noc
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 20:22   #1844
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczyny mam na wymiankę krem Mineral Flowers zielony ( do skóry suchej). Kupiłam w sephorze, schowałam, teraz otwarłam, użyłam 2-3 razy i niestety ale jest dla mnie za ciężki..czy któraś z was chce przygarnąć ? Może być nawet za odlewki/próbki
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 20:37   #1845
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no wlasnie - kompleksowo. masaz, ogolne nawilzenie - niewazne, czy kosmetykiem "antycellulitowym" czy normalnym, dobrze nawilzajacym z dodatkiem fajnych ekstraktow. ja sie nie znam na tyle na skladach, ale sa dziewczyny, ktore sie orientuja, na pewno w tej kwestii pomoga. ja po prostu tylko sie zastanawiam, czy trzeba wydawac na jakis olejek z "anty" w nazwie, czy mozna taniej cos dostac, co nawet i lepiej podziala. albo podrasowac sobie jakis balsam olejkami eterycznymi? ogolnie patrzac na ten sklad to dosc ciekawie wyglada... i wydaje mi sie, ze faktycznie moze rozgrzewac. a taki efekt - pobudzenie krazenia - jest jak najbardziej pozadany. jesli nie bedziesz musiala glodowac czy oszczedzac po zakupie, to kup i daj znac jak dziala
a co do specyfikow na noc - zalezy co ci potrzeba... ja bym postawila na nigelle. a w sumie to bym oba te specyfiki wziela i stosowala zamiennie koncentrat AMB lubie, ale nie moge go codziennie stosowac - za duzo tego dla mojej tlustej skory. czarnuszka zdaje sie byc dobra podstawa na noc
dzięki ci bardzo dobra kobieto.
właśnie tez mam dosyć tłustą skóre a nigella jest chyba podobnie ciężka jak to serum więc może kupić serum i coś lżejszego np cos antytrądzikowego z sanoflore. albo kupić nigelle i krem z sanoflore. albo jesszcze inaczej hahaha
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:00   #1846
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
dzięki ci bardzo dobra kobieto.
właśnie tez mam dosyć tłustą skóre a nigella jest chyba podobnie ciężka jak to serum więc może kupić serum i coś lżejszego np cos antytrądzikowego z sanoflore. albo kupić nigelle i krem z sanoflore. albo jesszcze inaczej hahaha
a stosowalas juz oleje zamiast kremu? polecam! niektore oleje wcale nie sa ciezkie a jak sie je fajnie wmasuje w skore, to takie mile uczucie i sa oliwki/oleje, ktore sie wchlaniaja kompletnie - czyli rano pobudka z piekna, nieobtluszczona i elastyczna skora na twarzy... (na mnie tak dziala oliwka hipp, olej z krokosza, oliwka do twarzy dr hauschka <-- baaardzo polecam dla tlusciochow). a ten koncentrat AMB swietnie pachnie, odzywia fajnie, ale jest ogolnie w moim odczuciu ciezszy od wielu "prostych" olei. wlasnie chce wyprobowac jeszcze czarnuszke, bo juz sie nasluchalam mam zamiar sprobowac rowniez na skore glowy - z dodatkiem oleju lub wyciagu z lopianu, pokrzywa itp.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:06   #1847
Eside
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 117
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

POmocy.
Stosuję acne derm,na drugą noc effeclar duo,potem znowu acne,potem dwie noce nawilżanie i tak ciągle no i juz nie mogę.Oprocz tego myjhe zelem effeclar,lubie goMyslalam,ze ropne pryszcze przestana mi wyskakiwac,a tu nic,pojawiaja sie ciagle w strefie T(bo tam mam trądzik)Po kuracji zoraciem(który mi pomagał bardzo,postanowilam go odlozyc wlasnei,bo vbylam czerwona i sie swiecilam no i wlasnei odlozylam .Po zoracu zaczely mi same ropne wyskakiwac,nogdy nie mialam samyc hropnych,bo to są same ropne ;/Kiedys gdzie niegdzie ropne,a reszta po prostu takie czerwone
Juz nei mogę,okropnie to wyglada.
Jak temu zapobeigac,jak pielegnowac mam cere :conf used:Prosze pomózćie.I czym moga byc przyczyna te ropne pryszcze? ;/
Eside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:16   #1848
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dostałam w końcu moją szczotkę Khaja. Powiedziałabym, że jest dobra: włosy są miękkie i ładnie się układają, gdyby nie fakt, że elektryzuje mi włosy - jak żadna inna i trochę oklapnięte włosy się wydają do tego, takie anty-mięsiste Trochę się zawiodłam. Macie na to jakiś sposób?

Trzeba było sobie Tangle Teezer kupić.


Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość


Dziewczyny a znacie jakąś maseczke do twarzy bardzo mocno nawilżającą? Moja skóra jest ostatnio bardzo przesuszona i w ogóle taka bez życia Muszę jej coś zafundować żeby doszła do siebie ale nie wiem co
Dobrej jakości miód + proszek kakao i 25 minut na twarzy, niesamowite nawilżenie.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:17   #1849
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Eside Pokaż wiadomość
POmocy.
Stosuję acne derm,na drugą noc effeclar duo,potem znowu acne,potem dwie noce nawilżanie i tak ciągle no i juz nie mogę.Oprocz tego myjhe zelem effeclar,lubie goMyslalam,ze ropne pryszcze przestana mi wyskakiwac,a tu nic,pojawiaja sie ciagle w strefie T(bo tam mam trądzik)Po kuracji zoraciem(który mi pomagał bardzo,postanowilam go odlozyc wlasnei,bo vbylam czerwona i sie swiecilam no i wlasnei odlozylam .Po zoracu zaczely mi same ropne wyskakiwac,nogdy nie mialam samyc hropnych,bo to są same ropne ;/Kiedys gdzie niegdzie ropne,a reszta po prostu takie czerwone
Juz nei mogę,okropnie to wyglada.
Jak temu zapobeigac,jak pielegnowac mam cere :conf used:Prosze pomózćie.I czym moga byc przyczyna te ropne pryszcze? ;/
Po pierwsze to nie jest wątek dla tego pytania... Na forum jest mnóstwo wątków dotyczących kwasów i trądziku. Po drugie- nie łącz kwasów! dlaczego stosujesz te środki naraz? Kontaktowałaś się z dermatologiem? Byłaś na wizycie? Robiłaś badania hormonalne? Jeśli nie to idź do dermatologa, poszukaj w internecie najlepszego, nie stosuj silnych maści i kremów na własną rękę,bo za chwilę założysz wątek pt.Pomocy odpadło mi pół twarzy..
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 21:34   #1850
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;29364093]
Trzeba było sobie Tangle Teezer kupić.
[/QUOTE]


A ona lepsza jest? Wiem o niej tylko tyle, że jest dobra do splątanych włosów. Mi tam nic do rozczesywania włosów nie jest potrzebne, mam krótkie i mało plączące się włosy.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 22:13   #1851
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A ona lepsza jest? Wiem o niej tylko tyle, że jest dobra do splątanych włosów. Mi tam nic do rozczesywania włosów nie jest potrzebne, mam krótkie i mało plączące się włosy.

OK, w takim razie czego oczekujesz od szczotki?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 22:21   #1852
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a stosowalas juz oleje zamiast kremu? polecam! niektore oleje wcale nie sa ciezkie a jak sie je fajnie wmasuje w skore, to takie mile uczucie i sa oliwki/oleje, ktore sie wchlaniaja kompletnie - czyli rano pobudka z piekna, nieobtluszczona i elastyczna skora na twarzy... (na mnie tak dziala oliwka hipp, olej z krokosza, oliwka do twarzy dr hauschka <-- baaardzo polecam dla tlusciochow). a ten koncentrat AMB swietnie pachnie, odzywia fajnie, ale jest ogolnie w moim odczuciu ciezszy od wielu "prostych" olei. wlasnie chce wyprobowac jeszcze czarnuszke, bo juz sie nasluchalam mam zamiar sprobowac rowniez na skore glowy - z dodatkiem oleju lub wyciagu z lopianu, pokrzywa itp.
to chyba kupie czarnuszke na noc
mam oliwke hippa i raz spróbowałam na twarz i w sumie ok.
a dzisiaj nałoże na noc kremik madara eco face bo mam próbke to zobacze co za świństwo :P i mam też próbke żelu do mycia amb to sie dzisiaj nim umyje.

dziewczyny co ja bym bez was zrobiła!
a trafiłam na ten wątek przypadkiem i wciągnełam sie na maxa w eco kosmetyki
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 07:38   #1853
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
jakich używacie peelingów do twarzy moje drogie?
Marilou Bio
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 08:18   #1854
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
to chyba kupie czarnuszke na noc
mam oliwke hippa i raz spróbowałam na twarz i w sumie ok.
a dzisiaj nałoże na noc kremik madara eco face bo mam próbke to zobacze co za świństwo :P i mam też próbke żelu do mycia amb to sie dzisiaj nim umyje.

dziewczyny co ja bym bez was zrobiła!
a trafiłam na ten wątek przypadkiem i wciągnełam sie na maxa w eco kosmetyki
co to za walenie glowa w mur? chyba dobrze, ze sie wciagnelas... i daj znac, jak sie probki spisaly
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:00   #1855
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;29365249]
OK, w takim razie czego oczekujesz od szczotki?
[/QUOTE]

Żeby nie przyklepywała włosów i trochę je zmiękczała, wygładzała

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
Marilou Bio
A on byłby dobry do wrażliwej i suchej cery?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:05   #1856
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

A on byłby dobry do wrażliwej i suchej cery?
moim zdaniem tak bo ma malutkie drobinki i jest delikatny
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:10   #1857
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
moim zdaniem tak bo ma malutkie drobinki i jest delikatny
To bardzo przyjemnie, jak będę zamawiała krem do rąk, to przy okazji też ten peeling wezmę

Używała któraś z Was kremu do rąk intensywnie nawilżającego Lavera Neutral? Albo ogólnie kosmetyków Lavery z serii Neutral, Baby & Kinder Neutral lub Basis Sensitiv New? Jakie macie o nich zdanie?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 11:48   #1858
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Żeby nie przyklepywała włosów i trochę je zmiękczała, wygładzała

To wg mnie Tangle Teezer spełniałaby te oczekiwania.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 12:02   #1859
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
co to za walenie glowa w mur? chyba dobrze, ze sie wciagnelas... i daj znac, jak sie probki spisaly
pewnie, że dobrze, gorzej dla mojego portfela ale mam nadzieje, że moja skóra sie odwdzięczy

to tak: ten żel do twarzy amb(próbka) podoba mi sie. bardzo fajny duet z moją szmatką muślinową. krem na dzień z amb fajny, ale jakoś tak dziwnie pachnie..
wczoraj wieczorem posmarowałam rączki próbką tego kremu http://bioeco.pl/kremy-do-rak/82-lav...-sensitiv.html i naprawde bardzo fajny!!! rączki jak aksamit. jak nie znajde w mojej naturze kremu dr rąk dr scheller to kupie właśnie ten.
w ogóle kosmetyki lavera są rewelacyjne.
czekam na maseczke z błota syberyjskiego

Edytowane przez kijanka89
Czas edycji: 2011-09-13 o 12:03 Powód: zamiast naturze napisałam apteki nie wiem czemu
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 13:53   #1860
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;29371879]
To wg mnie Tangle Teezer spełniałaby te oczekiwania.
[/QUOTE]

A ile ona kosztuje i gdzie można ją zakupić w dość przystępnej cenie? Spróbuję, a nuż mi się spodoba A jak nie, to będzie na Ciebie
Może TŻ też zacznie jej używać, on ma włosy do łopatek i taki dobry rozczesywacz by mu się przydał.

A tak w ogóle, to kupiłam dziś krem do rąk z Sanoflore. Mam takie suche dłonie, skórki mi schodzą przy paznokciach, łuszczą mi się, do tego boli i szczypie. Chciałam coś dobrego, natłuszczająco - regenerująco - nawilżającego, to skusiłam się na ten krem, bo byłam w pobliżu SP I sama nie wiem, trochę pomaga, ale po godzinie znów muszę smarować. Czym by te moje dłonie zreperować? Pomóżcie, bo nie daję już rady
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-09-13 o 13:56
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.