proste włosy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-05, 21:22   #1
kaasieeeek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 35

proste włosy.


aff. od jakiś 4 lat prostuje włosy. stosowałam wszystkiego żeby te włosy nie kręciły się zaraz po wyjściu na dwór [ no może nie wszystkiego ] ale na prawde irtyuje mnie to prostowanie kilka razy w tygodniu praktycznie co dzień ;/ koleżanka wyprostuje włosy jednego dnia to trzymają jej się do 2-3 dni. a ma gorzej kręcone niż ja. na prawde mnie już szlag trafia tym bardziej, że już te włosy przestały mi w sumie rosnąc... bo sa popalone... macie jakieś sposoby na proste włosy przynajmniej na cały dzień ?
kaasieeeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 22:20   #2
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: proste włosy.

Jaka masz prostownice? Najwieksza role to wlasnie odgrywa ona. Moje wlosy sa krecone i strasznie geste, zainwestowalam w lepsza prostownice z remingtona +uzywam mgielki termoochronnej. Wlosy sa w miare proste przez caly dzien chyba ze pada deszcz lub jest jakas rosa wtedy wiadomo ze sie zacznaja krecic. Rano jedynie przeprosotwuje koncowki ktore po snie lekko mi sie powykrecaja ;]
Anabella43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 22:38   #3
kaasieeeek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 35
Dot.: proste włosy.

dosyć starą. a jaką polecasz? ;>
kaasieeeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 10:34   #4
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: proste włosy.

nie lepiej zaakceptowac krecone włosy i dbac o nie? napisałas,ze wlosy Ci nie rosna i sa popalone, po co je dalej dobijac prostownica?
Ja bym wolała miec zadbane loczki niz proste siano,ale to Twoje włosy i zrobisz jak zechcesz.
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 11:50   #5
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: proste włosy.

Cytat:
Napisane przez kaasieeeek Pokaż wiadomość
aff. od jakiś 4 lat prostuje włosy. stosowałam wszystkiego żeby te włosy nie kręciły się zaraz po wyjściu na dwór [ no może nie wszystkiego ] ale na prawde irtyuje mnie to prostowanie kilka razy w tygodniu praktycznie co dzień ;/ koleżanka wyprostuje włosy jednego dnia to trzymają jej się do 2-3 dni. a ma gorzej kręcone niż ja. na prawde mnie już szlag trafia tym bardziej, że już te włosy przestały mi w sumie rosnąc... bo sa popalone... macie jakieś sposoby na proste włosy przynajmniej na cały dzień ?

słyszałaś o keratynowym prostowaniu włosów? Zabieg np Encanto?
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 13:13   #6
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: proste włosy.

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
nie lepiej zaakceptowac krecone włosy i dbac o nie? napisałas,ze wlosy Ci nie rosna i sa popalone, po co je dalej dobijac prostownica?
Ja bym wolała miec zadbane loczki niz proste siano,ale to Twoje włosy i zrobisz jak zechcesz.
Dokładnie! Zadbane loczki wyglądają bardzo fajnie, są seksowne, odmładzają. Zmienianie ich na siłę nic nie przyniesie dobrego.

To samo w drugą stronę, ja mam proste jak druty, kompletnie nie podatne na kręcenie, układanie. I kiedyś zachciało mi się loczków, zrobiłam sobie trwałą, nie muszę chyba pisać, że zamiast ślicznych loczków miałam popalone siano ?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 14:44   #7
Anabella43
Raczkowanie
 
Avatar Anabella43
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Dot.: proste włosy.

Co do prostownicy nie musi byc od razu taka z hurtowni fryzjerskiej za 500zl;p ja moge Ci polecic Remingtona Shine Therapy, dałam za nia 180zł. Nie zauwazylam zadnego odzywienia wlosow jak obiecuje producent ale swietnie prostuje moje geste wlosy nie szarpiac ich i nie plącząc. Znam ten bol od jakis 4-5 latach notorycznie prostowalam wlosy bo nie trawilam swoich lokow ;] Jesli chcesz tak bardzo miec proste zainwestuj w lepsza prostownice a wiadomo ze z czasem tez plytki sie zuzywaja, kup jakies dobre maski nawilzajace tylko nie pal ich codziennie ;] Ja tez niegdys mialam manie na "idelanie" gladkie i proste wlosy i katowalam je codziennie prostownica. Teraz zmadrzalam i albo wiąze w koka ale wgniatam pianke i zyja sobie wlasnym zyciem;p Jedynie grzywke prostuje raz na 3 dni a cale wlosy na jakies wieksze okazje lub pare razy w miesiacu dla odmiany
Anabella43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 11:51   #8
Venibbeth
Przyczajenie
 
Avatar Venibbeth
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 26
GG do Venibbeth
Dot.: proste włosy.

Zawsze miałam problem z puszącymi się i falującymi włosami, które robiły się gładkie dopiero po użyciu prostownicy. Niestety stawały się coraz bardziej suche. Od jakiegoś czasu po umyciu włosów smaruję je olejem kokosowym- nalewam go trochę na dłoń (mniej więcej ilość taka co ziarenko zielonego groszku), rozprowadzam w rękach i nakładam na włosy (więcej na końcówki, a resztę przeciągam mniej więcej od 2/3 długości włosów). U mnie się to sprawdziło, daje efekt identyczny jak prostownica a zamiast niszczenia- nawilża włosy. Wiadomo należy pamiętać żeby nie przesadzić, bo będzie się wyglądało jak z brudną głową.
Polecam
__________________
http://venibbeth.blogspot.com/
Venibbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.