Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-15, 18:08   #361
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ja pikole laski zaraz nie wyrobię.
Na wstępie powiem, że jestem bałaganiarą, ale gdy jest już przesada, to ogarniam. Mój współlokator to syfiarz totalny, a współlokatorka to laska typu JaMuszęSprzątaćGotowaćAWy ŚmierdzieleNicNieRobicie. Co jest totalną hipokryzją, bo sama za nią muszę zbierać jej papierki po tamponach, zużyte patyczki do uszu, czy czyścić szczotą gówna z kibla, bo ktoś zapomniał (tutaj nie wiem kto). Boże *_* Co z tym zrobić?
zapytaj ich czy chcą za ten syf dostać gołą dupą w twarz?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 18:12   #362
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Wasienka
Kilka lat temu (tak dziecko z gimnazjum ) celowo ze znajomymi braliśmy acodin, ale w dawkach 20-30 tabletek :p raz wysiorbałam całą buteleczkę syropu. Wtedy jest wesoło.

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Kitka
Już groziłyśmy koledze, że zrobimy mu próbę podpaski. On nie będzie sprzątał, to my mu będziemy zużyte podpaski do łóżka rzucać i tampony na klamkę. No przecież mu życie w syfie nie przeszkadza, ale to o nią chodzi i o to jej podejście... Strasznie się sra i pulta o to, a sama nie przestrzega tego. Pojechała teraz do domu, syf w kuchni, w pokoju, w kiblu.. hallelujah
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 18:14   #363
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość

Kitka
Już groziłyśmy koledze, że zrobimy mu próbę podpaski. On nie będzie sprzątał, to my mu będziemy zużyte podpaski do łóżka rzucać i tampony na klamkę. No przecież mu życie w syfie nie przeszkadza, ale to o nią chodzi i o to jej podejście... Strasznie się sra i pulta o to, a sama nie przestrzega tego. Pojechała teraz do domu, syf w kuchni, w pokoju, w kiblu.. hallelujah
to też się do niej przypultajcie, zróbcie jej awanturę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 18:17   #364
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny, dzięki, zaraz wyślę Ci mailem fotkę .

Muszę Wam powiedzieć, że jak mi fryzjerka pokazała co będzie mi mieszać to lekko się scykałam, 9G ok, to znam, ale ten 10NN - na palecie dobrze nie wyglądał. Ale pokazała mi jeden, coś z AA, tak okropny, szary dosłownie, podobno kładzie się go na bardzo ciemny odrost i efekt wychodzi pięknie.........

A tutaj fotka roku, Ewy, tej co ma rude, Emilkę i Hanię, tym razem Marysia i Terierek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Terierek.jpg (57,4 KB, 30 załadowań)
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 18:18   #365
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Kitka
Jeszcze trochę i się tak skończy, chociaż ja nie lubię w ten sposób załatwiać spraw, ale chyba nie będzie wyjścia. Masakra po prostu. Ale zgadzam się w 100%, wspólne mieszkanie i wszystko co najgorsze wychodzi na światło dzienne :p a z nią się przyjaźnię od hohoho 10 lat i nie przypuszczałam, że będzie taka paskudna.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 18:30   #366
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
zakupoholica!

ja mam zawsze gorszą cerę w domku na wsi, ale wiem co robić - myję twarz tylko w rumianku ale włosy boskie i u TŻ i na wsi

ja mam suszarkę do ubrań, więc wszystko z niej wychodzi takie mięciutkie i gładziutkie, nic tylko się przytulać

tak też pomyślałam, że 8,2 z 6 pół na pół bo 7,13 byłby ostatecznością, kolor po nim był ok, ale jako baza - taki nijaki.
żółty wybija, wygląda czasami jak takie stare złoto
czyli zamawiam 8,2 i 6 aaa wodę 6% zostawić? bo mam całą butlę i wtedy najpierw odrost a później reszta włosów
no co, teraz to mnie na zakupy wzielo jak nasza lady
to na stare zloto irysowy jak najbardziej i 6 ci starczy
tak odrost i potem na dlugosci na 10-15 minut.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
moja lejducha tak dzielnie przyjmuje zastrzyki ze aż szok ... przecież tyle tego dostała biedactwo tylko jak miała biegunke i dostała nospe to najbardziej plakała bo to strasznie szczypiący zastrzyk i bolała ją pupcia ze dwa dni bo jak sie ją tam dotkneło to jękała a lola groźna była? atakowała weta??

emu w biedroo??? musze obczaić
lolka bardzo zle znosi weta...
rok temu malo nie ugryzla go, a mnie podrapala do krwi- do dzis mam blizny i zwiala mi... wet mnie opieprzyl wtedy ze psa wychowac nie potrafie to dzis pojechalam z tz, kaganiec lolce na mordke... bo sie tak boi ze by gryzla, dotknac sie wetowi nawet nie da ani posadzic na tym stole dla zwierzat...
tz ja wzial na rece tak by weta nie widziala, tamten od tylu zaszedl i od razu igla w dupsko to i tak sie rzucila, zmyslalam ze tz nie utrzyma jej! i zaczela charczec w kagancu jak konie, tak rżeć az ze strachu, myslalam ze zawalu dostanie
no i zrobili do konca zastrzyk, tz od razu wyszedl z nia na dwor rozladowac jej stres i bawic sie z nia obok auta, a ja zostalam wypisac zaswiadczenie i zaplacic...
inaczej sie z lola nie da, a ja sobie nie poradze bo za silna dla mnie ale bylo ok, plan caly ulozylismy wczesniej i lekarza poinformowalam jak to ma byc, bo wiem ze ona strasznie reaguje na weterynarie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hehe nie, na czarno się nie zrobię, wyglądałabym jak śmierć
dziękuję za opinię. Wiesz, ja myślę, że Wam to się po prostu włosy i kolor (ten jaśniutki) podobał bardzo, same włosy i mnie się one też podobały, ale od tyłu a jak już zobaczyło się z twarzą do czar pryskał same włosy bardzo ok, ale jak już z twarzą to ciemniejsze
ja tez ciebie wolalam w lodowym przepiekne wloski byly
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no chyba ze tak, ja to w blond wyglądam lepiej bo właśnie w ciemnych byłam nijaka.
pamietam jak pierwszy raz zrobiłam pasemka blond na całym łbie ha niemogłam napatrzyć sie w lustro! w szkole to masakra kazdy sie gapił i kapary opadały taka laska byłam a TŻ to już wogóle wniebowzięty był
koteczko tobie jest swietnie w tym jasniutkim blondzie, mysle ze to najlepsza opcja dla ciebie
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Aha, no to w sumie mogłoby być śmiechowo



Dobrze że już jesteście po Ja w przyszłym tyg idę z synkiem na roczne szczepienie, będę pewnie płakać jak zwykle Jak widzę jego cierpienie to nie mogę powstrzymać tych łez napływających do oczu

Dzięki za info
bedzie dobrze, przejdziecie to... coz poradzic, trzeba to trzeba, wynagrodzisz mu to pozniej i szybciej zapomni
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ja mam własnie te takie popielate jakby.
Najbardziej mi sie podobały

Matko dziewczyny dzisiaj jest mecz
Już nie moge sie doczekac
mnie sie czarne najbardziej podobaly, ale ja to w ogole najbardziej lubie czarne buty

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ja pikole laski zaraz nie wyrobię.
Na wstępie powiem, że jestem bałaganiarą, ale gdy jest już przesada, to ogarniam. Mój współlokator to syfiarz totalny, a współlokatorka to laska typu JaMuszęSprzątaćGotowaćAWy ŚmierdzieleNicNieRobicie. Co jest totalną hipokryzją, bo sama za nią muszę zbierać jej papierki po tamponach, zużyte patyczki do uszu, czy czyścić szczotą gówna z kibla, bo ktoś zapomniał (tutaj nie wiem kto). Boże *_* Co z tym zrobić?
gadac, truc, jeczec... do znudzenia.
odnosic ich smieci do ich pokojow i opieprzac.
ale z moich doswiadczen- wiele to nie da. ja nie wytrzymalam mieszkac z innymi wlasnie przez syf i imprezy, dlatego mieszkamy z tz sami.
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
zapytaj ich czy chcą za ten syf dostać gołą dupą w twarz?
sikam wraz z moim tz

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Wasienka
Kilka lat temu (tak dziecko z gimnazjum ) celowo ze znajomymi braliśmy acodin, ale w dawkach 20-30 tabletek :p raz wysiorbałam całą buteleczkę syropu. Wtedy jest wesoło.

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Kitka
Już groziłyśmy koledze, że zrobimy mu próbę podpaski. On nie będzie sprzątał, to my mu będziemy zużyte podpaski do łóżka rzucać i tampony na klamkę. No przecież mu życie w syfie nie przeszkadza, ale to o nią chodzi i o to jej podejście... Strasznie się sra i pulta o to, a sama nie przestrzega tego. Pojechała teraz do domu, syf w kuchni, w pokoju, w kiblu.. hallelujah
coz... mozesz jej wyje*ac ze nie jest taka idealnie czysciutka jak mysli...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 18:40   #367
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Bunny, dzięki, zaraz wyślę Ci mailem fotkę .

Muszę Wam powiedzieć, że jak mi fryzjerka pokazała co będzie mi mieszać to lekko się scykałam, 9G ok, to znam, ale ten 10NN - na palecie dobrze nie wyglądał. Ale pokazała mi jeden, coś z AA, tak okropny, szary dosłownie, podobno kładzie się go na bardzo ciemny odrost i efekt wychodzi pięknie.........

A tutaj fotka roku, Ewy, tej co ma rude, Emilkę i Hanię, tym razem Marysia i Terierek
dziekuje jakbys mogla napisac kilka slow o farbie i wlosach, jakosci, to byla trwala farba matrixa czy sync? i jakie oksy?
i na jakie kladzione i jaki masz odrost? i jak cie na blogu podpisac, nickiem z wizazu?

a psiaki cudowne, nigdy bym nie wyobrazala sobie ze tak sie bawia!

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kitka
Jeszcze trochę i się tak skończy, chociaż ja nie lubię w ten sposób załatwiać spraw, ale chyba nie będzie wyjścia. Masakra po prostu. Ale zgadzam się w 100%, wspólne mieszkanie i wszystko co najgorsze wychodzi na światło dzienne :p a z nią się przyjaźnię od hohoho 10 lat i nie przypuszczałam, że będzie taka paskudna.
ja tak sobie spalilam "przyjaciolke" ze studiow jak zamieszkalam z nia i jej tz i ja i moj tz bal sie skonczyl...
i odkrylam ze myja sie raz w tyg a syf wszedzie i wlosy w prysznicu i zlewach to byl pikus....

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

a chcialam wam pokazac

http://www.wiocha.pl/759835,A_dzieci_gloduja
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 18:41   #368
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

ta, napisałam jej wykręca kota ogonem, żebym się ruszyła i zajęła się teraz swoim idiotą (tak mówi o moim facecie, sama go tak ostatnio nazywam, bo się jakoś dziwacznie zachowuje), no ale co on ma do tej gadki? Tak, wymieniłam jej , że do tej rzekomej perfekcji wiele jej brakuje. Cyce opadają.

Bunny
może wyznawali dewizę 'częste mycie, skraca życie' ;D?
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2012-10-15 o 18:43
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 19:00   #369
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziekuje jakbys mogla napisac kilka slow o farbie i wlosach, jakosci, to byla trwala farba matrixa czy sync? i jakie oksy?
i na jakie kladzione i jaki masz odrost? i jak cie na blogu podpisac, nickiem z wizazu?
Fotkę już wysłałam, a o farbie napiszę tutaj :

to jest trwała farba Matrixa, SoColor, toner pewnie nie dałby rady z moim odrostem, mam chłodny, popielaty ciemny blond/jasny brąz (5/6), ja go określam "ciemna mysz" . Na długości miałam bardzo podobny kolor, tylko, że uzyskany farbą Framesi, ją w skali od 0-10 oceniłabym na 6, lekko przesuszone włosy, połysk umiarkowany. Dlatego tak bardzo zależało mi na Matrixie, który dla mnie jest 10+. Mam już wcześniejsze dobre doświadczenia z Matrixem (z rudości), ale tamta fryzjerka nie miała talentu do koloryzacji, do mieszania, a że Matrix ma małą paletę rudości to nie byłam z niej do końca zadowolona.
Stan włosów- doskonały, zero odczuwalnych zniszczeń, są błyszczące, elastyczne, jak po regeneracji. Jak siedziałam z farbą to nic nie piecze, nie swędzi, pełen komfort.
Miałam normalnie trzymaną na odrostach, a po długości przeciągnięte tylko na ostatnie 5 minut.

Bunny, właśnie nie wiem jaka %........... Ale pewnie 9, myślisz, że 6 dałaby radę z moim odrostem....?

Tak, podpisz mnie AniaAga

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2012-10-15 o 19:03
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 19:10   #370
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
ta, napisałam jej wykręca kota ogonem, żebym się ruszyła i zajęła się teraz swoim idiotą (tak mówi o moim facecie, sama go tak ostatnio nazywam, bo się jakoś dziwacznie zachowuje), no ale co on ma do tej gadki? Tak, wymieniłam jej , że do tej rzekomej perfekcji wiele jej brakuje. Cyce opadają.

Bunny
może wyznawali dewizę 'częste mycie, skraca życie' ;D?
nie wiem, moze moze oszczedzali na kosmetykach do mycia niemniej ja wyznaje zasade- ze z brudasami sie nie zadaje, wiec i przyjazn sie skonczyla

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Fotkę już wysłałam, a o farbie napiszę tutaj :

to jest trwała farba Matrixa, SoColor, toner pewnie nie dałby rady z moim odrostem, mam chłodny, popielaty ciemny blond/jasny brąz (5/6), ja go określam "ciemna mysz" . Na długości miałam bardzo podobny kolor, tylko, że uzyskany farbą Framesi, ją w skali od 0-10 oceniłabym na 6, lekko przesuszone włosy, połysk umiarkowany. Dlatego tak bardzo zależało mi na Matrixie, który dla mnie jest 10+. Mam już wcześniejsze dobre doświadczenia z Matrixem (z rudości), ale tamta fryzjerka nie miała talentu do koloryzacji, do mieszania, a że Matrix ma małą paletę rudości to nie byłam z niej do końca zadowolona.
Stan włosów- doskonały, zero odczuwalnych zniszczeń, są błyszczące, elastyczne, jak po regeneracji. Jak siedziałam z farbą to nic nie piecze, nie swędzi, pełen komfort.
Miałam normalnie trzymaną na odrostach, a po długości przeciągnięte tylko na ostatnie 5 minut.

Bunny, właśnie nie wiem jaka %........... Ale pewnie 9, myślisz, że 6 dałaby radę z moim odrostem....?

Tak, podpisz mnie AniaAga
pewnie 9%. 6 nie dalaby rady.
dziekuje ;***
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 19:19   #371
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

O to też mnie wkurza :[ podpitala mi kosmetyki chlip chlip chlip. Całe życie dziecko samo mieszkało, a tu takie bum.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

o i miałam pisać, w końcu kupiłam sobie ten jedwab chi, ZA☠☠☠ISTY!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 19:48   #372
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
O to też mnie wkurza :[ podpitala mi kosmetyki chlip chlip chlip. Całe życie dziecko samo mieszkało, a tu takie bum.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

o i miałam pisać, w końcu kupiłam sobie ten jedwab chi, ZA☠☠☠ISTY!
niekwestionowany miszcz w swojej dziedzinie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 20:44   #373
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny co to za kolor według twojego fryzjerskiego oczka http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=25829

zanlazłam taką farbke czy to byłby podobny kolor? http://www.farmavit.pl/jasny-złoty-b...odukt-231.html
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2012-10-15 o 20:47
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 20:46   #374
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Bunny co to za kolor według twojego fryzjerskiego oczka http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=25829
jak dla mnie to jest cieply naturalny ciemny blond. cos jak 7 lub 6w z matrixa albo 7nb z alfy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 20:52   #375
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Ale ładny ten kolor .

Dziewczyny, znacie farby Keune?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 21:04   #376
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak dla mnie to jest cieply naturalny ciemny blond. cos jak 7 lub 6w z matrixa albo 7nb z alfy.
no faktycznie najbardziej podobny do matrixa 7w
tylko pytanie czy by mi pasował?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2012-10-15 o 21:06
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 21:33   #377
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Bunny, dzięki, zaraz wyślę Ci mailem fotkę .

Muszę Wam powiedzieć, że jak mi fryzjerka pokazała co będzie mi mieszać to lekko się scykałam, 9G ok, to znam, ale ten 10NN - na palecie dobrze nie wyglądał. Ale pokazała mi jeden, coś z AA, tak okropny, szary dosłownie, podobno kładzie się go na bardzo ciemny odrost i efekt wychodzi pięknie.........

A tutaj fotka roku, Ewy, tej co ma rude, Emilkę i Hanię, tym razem Marysia i Terierek
Dobre ujęcie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bedzie dobrze, przejdziecie to... coz poradzic, trzeba to trzeba, wynagrodzisz mu to pozniej i szybciej zapomni
Nie mamy innego wyjścia Chcę żeby to już było za nami

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
ta, napisałam jej wykręca kota ogonem, żebym się ruszyła i zajęła się teraz swoim idiotą (tak mówi o moim facecie, sama go tak ostatnio nazywam, bo się jakoś dziwacznie zachowuje), no ale co on ma do tej gadki? Tak, wymieniłam jej , że do tej rzekomej perfekcji wiele jej brakuje. Cyce opadają.

Bunny
może wyznawali dewizę 'częste mycie, skraca życie' ;D?
Kolejna "perfekcyjna pani domu" Spytaj się jej kiedy Ci zrobi test białej rękawiczki

Być może

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
O to też mnie wkurza :[ podpitala mi kosmetyki chlip chlip chlip. Całe życie dziecko samo mieszkało, a tu takie bum.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

o i miałam pisać, w końcu kupiłam sobie ten jedwab chi, ZA☠☠☠ISTY!
Kosmetyki ??? O cholerka, w tym momencie bym się wkurzyła Bo co innego spytać, pożyczyć raz czy dwa, ale jak piszesz że podpitala to chyba robi to częściej? Masakra

Na zimę też go muszę kupić, uwielbiam jego męski zapach

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Bunny co to za kolor według twojego fryzjerskiego oczka http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=25829

zanlazłam taką farbke czy to byłby podobny kolor? http://www.farmavit.pl/jasny-złoty-b...odukt-231.html
Ale piękny kolor

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak dla mnie to jest cieply naturalny ciemny blond. cos jak 7 lub 6w z matrixa albo 7nb z alfy.
A na stronie napisali że przefarbowała się na "lśniący jasny brąz"

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie farby Keune?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 22:46   #378
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Aniaaga to dobre i slynne farby, jednak ja nie miałam okazji na nich pracować bo są dosyć trudno dostępne.

Asia będzie ci pasował, pięknie się skomponuje z twoimi oczami, coś jak u caskady.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 22:58   #379
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Exclusive
No właśnie tak, poza tym ja może też jestem walnięta (tłumaczę się tym, że jedynaczka i nienauczona po prostu), ale wolę mieć swój żel pod prysznic, szampon, odżywkę, czy głupią pastę do zębów O dziwo co innego dzielić się z moim lubym, ale z drugą laską?
Nie no, bo to jest tak na początku się umawiałyśmy, że na zmianę kupujemy, ale ja biorę pastę powiedzmy blendamed pearl (ona z 16 zł stoi), a ona z pierdonki za złotych 3. I nie o to chodzi, że snob jestem, ale czuję się niedomyta przez tą pastę. A znowuż jak mamy dwie, to ona mi moją podbiera xD

KURDE?!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 23:21   #380
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć dziewczynki, wiem, że mnóstwo z Was blondynki zna odpowiedź na moje pytanie. Szukam farby blond z wodą 9%, czy wiecie które firmy posiadają takie w swojej ofercie? Nie wszystkie niestety podają tę informację na opakowaniu.. Znalazłam tylko Londę i Loreal 10.21.

Błagam, mam odporne włosy na farbowanie i używam rozjaśniacza ale są już tak wysuszone, że muszę znaleźć farbę, która je rozjaśni! Nie chcę platyny a tylko naturalny, jasny blondzik, coś w kolorze słomki. Kolor naturalny na poziomie 5.

Z góry ślicznie dziękuję.
maiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 23:24   #381
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

maiia
nie powiem Ci dokładnie jakie farby mają 10.21 ale z profesjonalnych jest ich trochę
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 23:39   #382
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Exclusive
No właśnie tak, poza tym ja może też jestem walnięta (tłumaczę się tym, że jedynaczka i nienauczona po prostu), ale wolę mieć swój żel pod prysznic, szampon, odżywkę, czy głupią pastę do zębów O dziwo co innego dzielić się z moim lubym, ale z drugą laską?
Nie no, bo to jest tak na początku się umawiałyśmy, że na zmianę kupujemy, ale ja biorę pastę powiedzmy blendamed pearl (ona z 16 zł stoi), a ona z pierdonki za złotych 3. I nie o to chodzi, że snob jestem, ale czuję się niedomyta przez tą pastę. A znowuż jak mamy dwie, to ona mi moją podbiera xD

KURDE?!
Ja też jestem jedynaczką O ile z przyjaciółą nieraz pożyczamy sobie kosmetyki, czy dajemy do pomalowania się na próbę, to czegoś takiego nie rozumiem Ja bym na Twoim miejscu zaczęła chować tą pastę, może dziewczyna wtedy zrozumie. Bo z tym kupowaniem pasty za 3zł to kij, może chce zaoszczędzić, ale jeśli są obydwie pasty a ona i tak używa Twojej to to jest już wykorzystywanie jak dla mnie Albo powiedz jej po prostu, że nie musi kupować już pasty dla Was obu bo ta pasta nie jest dobra dla Twoich zębów/jesteś przyzwyczajona do innej/itp. i lepiej będzie jak każda z Was będzie się zaopatrywała osobno Może taki delikatny sygnał do niej dotrze

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki, wiem, że mnóstwo z Was blondynki zna odpowiedź na moje pytanie. Szukam farby blond z wodą 9%, czy wiecie które firmy posiadają takie w swojej ofercie? Nie wszystkie niestety podają tę informację na opakowaniu.. Znalazłam tylko Londę i Loreal 10.21.

Błagam, mam odporne włosy na farbowanie i używam rozjaśniacza ale są już tak wysuszone, że muszę znaleźć farbę, która je rozjaśni! Nie chcę platyny a tylko naturalny, jasny blondzik, coś w kolorze słomki. Kolor naturalny na poziomie 5.

Z góry ślicznie dziękuję.
Bez zdjęć ciężko cokolwiek powiedzieć Nie wiemy nawet jaki masz kolor wyjściowy, a to podstawa.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 06:21   #383
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dobry
a mi sie czasoprzestrzeń załamała i myslałam,że wczoraj miał byc mecz, a on jest dzisiaj
Nove ja bym sie jednak przychyliła do rady Kitki

Bunny
ja znowu jak mojego Zygmunta zabieram do weta to go paraliżuje i zachowuje sie jak usztywniana szmata
Można z nim wszystko
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 07:38   #384
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

czesc
uczulenie po farbie na karku nadal mam chociaz czuje jakby krostki sie wysuszaly , z przodu na dekoldzie prawie zniknely mam nadzieje ze do niedzieli nie bedzie sladu bo mam impreze
wiecej farb loreali nie tykam ta firma to bubel.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 08:19   #385
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
sikam wraz z moim tz

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
widziałam to już kiedyś, w sumie biedny pies


hej Dziewczyny

dostałam @ i będę umierać, a muszę się niedługo zebrać, zrobić zakupy i pojechać na uczelnię, ciężki dzień przede mną

Asiu ten kolor bardzo mi się podoba i myślę, że będzie do Ciebie pasował
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 08:37   #386
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Czesc

co do farb keune ja znam, kiedys nimi fryzjerka mi zafarbowala i bylam chyba zadowolona. Ale bylo to daaawno temu.

Asiu ja tez mysle ze bardzo by Ci pasowal ale dla mnie ten kolor to taki loreala recitala berlin zdaje sie, bylo cos takiego...
identyczny...a nie jak napisali jasny braz
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 08:50   #387
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Właśnie mi się o tych farbach przypomniało, jak zobaczyłam Denise, mojego Tż-ta siostra latem wracała do swojego koloru tymi farbami i na bardzo podobny do tego. Jej fryzjerka mieszała jakieś dwa odcienie, też była zadowolona z farby, ładne włosy po niej miała.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 09:27   #388
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dobry
a mi sie czasoprzestrzeń załamała i myslałam,że wczoraj miał byc mecz, a on jest dzisiaj
Hahaha Kylie, właśnie się wczoraj zastanawiałam o jakim meczu mówisz
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 12:08   #389
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Asia będzie ci pasował, pięknie się skomponuje z twoimi oczami, coś jak u caskady.
hmm w takim razie musze pomysleć może w przyszłym miesiącu bym zamówiłam tego matrixa? a ile bym musiała wziąść farb i jak farbować? całość od razu czy najpierw odrost a potem reszta?czy sama ta 7w pokryłaby mi ładnie ?przypomina mi mleczna czekoladę z naturii, którą kiedys robiłam, ale wyszła mi nierówno własnie
mam w domciu miodowy blond z londy jeżeli bym sie odważyła go teraz położyć to powinnam obnizyc oks i kłaść od razu na całość?a mogłabym go pomieszać z jasnym blondem lub średnim z londy?
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc
uczulenie po farbie na karku nadal mam chociaz czuje jakby krostki sie wysuszaly , z przodu na dekoldzie prawie zniknely mam nadzieje ze do niedzieli nie bedzie sladu bo mam impreze
wiecej farb loreali nie tykam ta firma to bubel.
jak masz mąke ziemniaczaną to spróbuj natrzeć kilka razy powinno wysuszyć tak jak puder.
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

Asiu ten kolor bardzo mi się podoba i myślę, że będzie do Ciebie pasował
piekny fakt ,tylko że chciałabym, ale nie wiem czy nie będę potem żałować jak przyciemnie
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc

co do farb keune ja znam, kiedys nimi fryzjerka mi zafarbowala i bylam chyba zadowolona. Ale bylo to daaawno temu.

Asiu ja tez mysle ze bardzo by Ci pasowal ale dla mnie ten kolor to taki loreala recitala berlin zdaje sie, bylo cos takiego...
identyczny...a nie jak napisali jasny braz
właśnie z loreala miałam kiedys i tez tak jak cascada dostałam uczulenia i strasznie swędziała mnie glowa ale kolorki maja ładne
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 12:14   #390
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

a mnie, o dziwo, jak dotąd, wszystko co od L'Oreala - służy no może prawie - oprócz tego szamponu z drobinkami
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.