Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorczy - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-04-30, 14:09   #391
rastaaa
Raczkowanie
 
Avatar rastaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: naturalne rozja¶nianie

Chcialabym troche przyciemnic wlosy....
Owszemn podalyscie tu pare ciekawych pomyslow ale czy one zadzialaja tez by przyciemnic wlosy blond? z dosyc jasnego koloru?
rastaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-30, 14:42   #392
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: po³udnie
Wiadomo¶ci: 4 714
Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do side85
Dot.: naturalne rozja¶nianie

nale¿y próbowaæ indywidualnie, na ka¿de dzia³a co¶ innego niestety...
__________________
Piotru¶
side85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-01, 10:23   #393
leReve
Raczkowanie
 
Avatar leReve
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: W³oc³awek
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Mocno zaparzona herbata przyciemnia w³osy.
leReve jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-01, 10:30   #394
stafur
Raczkowanie
 
Avatar stafur
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomo¶ci: 163
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

u¿y³am na zakola (gdzie w³oski s±, z tym ¿e bardzo jasne) olejku rycynowego - przyciemni³ je i jestem zadowolona
stafur jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-01, 14:03   #395
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 751
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

mówicie ze szampon eva rumiankowy delikatnie rozja¶ania w³osy. a czy na farbowane te¿ zadzia³a? Bo mam farbowany ciemny blond a chcia³a bym go troszeczke rozja¶nic?
wiolka1115 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-01, 15:02   #396
sharlottek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomo¶ci: 3 760
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Poka¿ wiadomo¶æ
mówicie ze szampon eva rumiankowy delikatnie rozja¶ania w³osy. a czy na farbowane te¿ zadzia³a? Bo mam farbowany ciemny blond a chcia³a bym go troszeczke rozja¶nic?

Przy³±czam siê do pytania
sharlottek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-01, 20:11   #397
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 2 508
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez leReve Poka¿ wiadomo¶æ
Mocno zaparzona herbata przyciemnia w³osy.
serio?

normalnie z tego p³ukankê zrobiæ? stosowa³a¶?
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 08:52   #398
Laura90
Raczkowanie
 
Avatar Laura90
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 177
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hej dziewczyny. Ja mam pytanie DO TYCH KTóRE ROZJA¶NIA³Y W³OSY T± MIESZANK± Z MIODU I OD¿YWKI!!!!! bo ja to juz robi³am kilka razy i nic mi nei rozja¶ni³o. MO¿e niektóre pasemka. Z reszt± juz nie wiem czy mi sie to nie wydaje. Ile wy tego dajecie?? Ja mam do¶æ grube w³osy, ale ¶redniej d³ugo¶ci. Dawa³m 4 ³yzki miodu i 8 ³yzek tej odzywki. Ile mam tego dawaæ?? Zastanawaim sie czy s³oik wielko¶ci s³oików z d¿emem takich normlanych nie by³by wystarczaj±cy. Tylko ze wtedy dam mniej odzywki, bo przeciez nei bede kupywac jej codziennie. ILE MAM TEGO DAC??? JAK NAK³ADAC?? chyba na serio jestem typowa blondynka...
__________________
"...wystarczy odrobina nadziei, pozytywne myslenie, wszystko odmieni..."
Laura90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-05, 09:58   #399
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Laura90 Poka¿ wiadomo¶æ
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hej dziewczyny. Ja mam pytanie DO TYCH KTóRE ROZJA¶NIA³Y W³OSY T± MIESZANK± Z MIODU I OD¿YWKI!!!!! bo ja to juz robi³am kilka razy i nic mi nei rozja¶ni³o. MO¿e niektóre pasemka. Z reszt± juz nie wiem czy mi sie to nie wydaje. Ile wy tego dajecie?? Ja mam do¶æ grube w³osy, ale ¶redniej d³ugo¶ci. Dawa³m 4 ³yzki miodu i 8 ³yzek tej odzywki. Ile mam tego dawaæ?? Zastanawaim sie czy s³oik wielko¶ci s³oików z d¿emem takich normlanych nie by³by wystarczaj±cy. Tylko ze wtedy dam mniej odzywki, bo przeciez nei bede kupywac jej codziennie. ILE MAM TEGO DAC??? JAK NAK³ADAC?? chyba na serio jestem typowa blondynka...
chyba nie doczytalas dokladnie tego tematu na forum Laboratorium Urody.

ta miodowa maseczka rozjasnia 1000razy slabiej niz woda utleniona 3%, ktora mozna kupic w aptece.

rozjasnialas kiedys pasemko woda utleniona? rozjasnia bardzo slabo i powoli. a jakby podzielic to jeszcze przez 1000...

naturalne metody nigdy nie dadza bardzo zauwazalnego efektu.

a rumianek i cytryne probowalas?
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-05, 11:52   #400
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Laura90 Poka¿ wiadomo¶æ
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hej dziewczyny. Ja mam pytanie DO TYCH KTóRE ROZJA¶NIA³Y W³OSY T± MIESZANK± Z MIODU I OD¿YWKI!!!!! bo ja to juz robi³am kilka razy i nic mi nei rozja¶ni³o. MO¿e niektóre pasemka. Z reszt± juz nie wiem czy mi sie to nie wydaje. Ile wy tego dajecie?? Ja mam do¶æ grube w³osy, ale ¶redniej d³ugo¶ci. Dawa³m 4 ³yzki miodu i 8 ³yzek tej odzywki. Ile mam tego dawaæ?? Zastanawaim sie czy s³oik wielko¶ci s³oików z d¿emem takich normlanych nie by³by wystarczaj±cy. Tylko ze wtedy dam mniej odzywki, bo przeciez nei bede kupywac jej codziennie. ILE MAM TEGO DAC??? JAK NAK³ADAC?? chyba na serio jestem typowa blondynka...
ale wiele te¿ zale¿y od Twoich w³osów, u mnie np widaæ by³o ma³e efekty rozja¶nienia, ale to u mnie
po wodzie utlenionej mialam ostro rozja¶nione w³osy, wiêc wiesz...
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacz±æ nowe, lepsze ¿ycie...
MisQa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-05, 12:24   #401
Laura90
Raczkowanie
 
Avatar Laura90
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 177
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

ta miodowa maseczka rozjasnia 1000razy slabiej niz woda utleniona 3%, ktora mozna kupic w aptece.

Wiem, ze to rozja¶nia bardzo powoli, ale ktos napisa³ na forum, ¿e trzyma³ ca³± noc i ju¿ mu siê rozja¶ni³y. Chyba na stronie wcze¶niej. kurcze no mo¿e faktycznie na moich w³osach to nie bêdzie tak super dzia³ac...
__________________
"...wystarczy odrobina nadziei, pozytywne myslenie, wszystko odmieni..."
Laura90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 12:42   #402
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomo¶ci: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Naturalne przyciemnianie w³osów - olejek rycynowy czy kora dêbu??

moje kole¿anki rozja¶niaj± w³osy wod± utlenion±. naprawdê dzia³a
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócê
dontknow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-06, 13:59   #403
leReve
Raczkowanie
 
Avatar leReve
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: W³oc³awek
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Serio, Serio, moooooocny napar z herbaty. Siekiera taka. P³ukaæ sobie po myciu.
Nie stosowa³am, bo ja rozja¶niam, ale mama mówi³a, ¿e herbata przyciemnia.

Jakby co¶ nie wysz³o to ja umywam r±czki.

A'propo, to kiedy¶ s³ysza³am, ¿e jak rajstopy chce siê przyciemniæ to trzeba je wyp³ukaæ w herbacie.
leReve jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-06, 14:32   #404
rastaaa
Raczkowanie
 
Avatar rastaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

a. bo czytalam gdzies ze mocna herbata bardzo wysusza wlosy.
nie wiecie czy to prawda? ;P
__________________
rastaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-06, 16:27   #405
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 2 144
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez narcy Poka¿ wiadomo¶æ
jakie sposoby na przyciemnienie polecacie? bo widzê, ¿e jest ich pe³no, a gdybym mia³a wypróbowaæ wszystkich to chyba bym zwariowa³a
Ok, ale przyciemnienie czego? Tzn jakiego koloru, bo to wa¿ne


Cytat:
Napisane przez rastaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Chcialabym troche przyciemnic wlosy....
Owszemn podalyscie tu pare ciekawych pomyslow ale czy one zadzialaja tez by przyciemnic wlosy blond? z dosyc jasnego koloru?
Spróbuj sza³wi albo amli. Niektóre blondyki twierdz±, ¿e przyciemni³a im w³osy w kierunku popielu.

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Poka¿ wiadomo¶æ
mówicie ze szampon eva rumiankowy delikatnie rozja¶ania w³osy. a czy na farbowane te¿ zadzia³a? Bo mam farbowany ciemny blond a chcia³a bym go troszeczke rozja¶nic?
Dzia³a. Przynajmniej teoretycznie

Cytat:
Napisane przez rastaaa Poka¿ wiadomo¶æ
a. bo czytalam gdzies ze mocna herbata bardzo wysusza wlosy.
nie wiecie czy to prawda? ;P
Owszem, herbata zawiera sporo garbników, tote¿ mo¿e usztywniæ i wysuszyæ.

Nie poleca³abym stosowania herbaty do ostatniego p³ukania, ale mo¿na spróbowaæ potrzymaæ napar na g³owie przez godzinê, potem sp³ukaæ czyst± wod± i porz±dnie wyod¿ywkowaæ w³osy. Mo¿na te¿ spróbowaæ u¿yæ herbaty do rozcieñczania szamponu.
__________________
"...Nieosi±galno¶æ nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko idea³owi, gdy¿ idea³y s± tylko drogowskazami, nigdy za¶ celami..."
una creatura bella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-06, 17:03   #406
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 2 508
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Ok, ale przyciemnienie czego? Tzn jakiego koloru, bo to wa¿ne
jasny popielaty br±z

wiem, ¿e na czekoladê bez farby nie mam szans ale mo¿e da siê przyciemniæ choæ o jeden ton? mo¿e jakie¶ szampony z hennê (Timotei chyba ma takie)?
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-06, 17:17   #407
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 2 144
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez narcy Poka¿ wiadomo¶æ
jasny popielaty br±z

wiem, ¿e na czekoladê bez farby nie mam szans ale mo¿e da siê przyciemniæ choæ o jeden ton? mo¿e jakie¶ szampony z hennê (Timotei chyba ma takie)?
A henna i indygo w czystej postaci wchodz± w grê? Mo¿e by siê da³o uzyskaæ co¶ oko³o .

Swego czasu stosowa³am Timotei z henn± (dopóki nie podra¿ni³ mi skóry g³owy) i ³adnie podkre¶li³ miedziane refleksy.
__________________
"...Nieosi±galno¶æ nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko idea³owi, gdy¿ idea³y s± tylko drogowskazami, nigdy za¶ celami..."
una creatura bella jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-06, 20:49   #408
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomo¶ci: 6 256
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Wyczytalam w internecie ze dobry jest olejek cytrusowy na rozjasnianie wlosow.Dodaje sie do szamponu jak i domowej maseczki.Znow olejek grejfutowy jest dobry jak ktos ma brazowe w podchodzacy pod rudy kolor wlosow.Hmmm,uzywala ktoras z was tego olejku
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego u¿ytkownika na forum. Jak za³o¿yæ tak± reklamê? (klik!)
kaska222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-11, 17:33   #409
rastaaa
Raczkowanie
 
Avatar rastaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Poka¿ wiadomo¶æ

Spróbuj sza³wi albo amli. Niektóre blondyki twierdz±, ¿e przyciemni³a im w³osy w kierunku popielu.

Dzia³a. Przynajmniej teoretycznie

Amli? co to jest? ;P
__________________
rastaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 19:22   #410
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez rastaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Amli? co to jest? ;P
Wyszukiwarka nie gryzie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=dabur+amla
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-15, 11:37   #411
Lady Katherine
Przyczajenie
 
Avatar Lady Katherine
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

A ja dzi¶ zrobilam sobie maseczkê miodow± z dodatkiem kawy i kakao oraz pokruszona paleczka cynamonow± po 2 godzinach przep³uka³am zwyk³± wod±, a pozniej woda z octem jestem bardzo zadowolona wlosy wydaja sie byc grupsze, lsniace, a kolor glebszy.
Lady Katherine jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-15, 14:10   #412
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 3 355
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Przej¿a³am w±tek, poszpera³am w necie i juz sobie wszystko obmy¶li³am Chcê przyciemnic w³osy ze wzglêdu na to, ze latem zawsze mi trochê ja¶niej± od s³oñca wiêc:

*myjê szamponem do w³osów br±zowych z henn±, trzymam go kilka minut na g³owie aby móg³ zadzia³a¶
* kupi³am dzi¶ w aptece sza³wiê i bêdê robiæ z niej p³ukankê
* mam zamiar dokupic korê dêbu te¿ do p³ukanki
* je¶li nie bêdê widzia³a ¿adnych efektów to spróbujê chny

mila17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-15, 14:53   #413
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 2 508
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Lady Katherine Poka¿ wiadomo¶æ
A ja dzi¶ zrobilam sobie maseczkê miodow± z dodatkiem kawy i kakao oraz pokruszona paleczka cynamonow± po 2 godzinach przep³uka³am zwyk³± wod±, a pozniej woda z octem jestem bardzo zadowolona wlosy wydaja sie byc grupsze, lsniace, a kolor glebszy.
a jaki masz kolor? normalnie tak wymiesza³a¶ sk³adniki? jaka kawa, rozpuszczalna czy zwyk³a?
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-15, 16:26   #414
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 3 355
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

A co do p³ukanki sza³wiowej- mam j± polaæ na suche, czy wczesniej zmoczone w³osy?
mila17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-16, 07:39   #415
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 3 355
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

A wiêc: umy³am wczoraj w³osy szamponem do w³. br±zowych, wysch³y i pola³±m je p³ukank± sza³wiow±, trzyma³am ok pó³ h. Moje spostrzezenia: w³oski s± dzi¶ miêkke, i mo¿e to jeszcze za wczesnie, ale wydaje mi siê, ¿e odrobinkê pociemnia³y.

A tak poza tym jakim szamponem do w³osów br±zowych myjecie w³osy? Mi mama jakie¶ 2 tygodnie temu kupi³a szampon nutrill w biedronce, z henn± i wanili± i jest po prostu rewelacyjny, widzê po nim wyra¼ne efekty Bardzo polecam, a sama nigdyt bym nie pom¶la³a, ze biedronkowy szampon moze byc tak dobry i skuteczny
mila17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-17, 13:09   #416
TTala
Przyczajenie
 
Avatar TTala
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 18
Mam w³osy ciemny br±z zima to juz w czarny wpada chcialabym je jakos ciutke rozjasnic zeby byly takie naturalne jasniejsze pasemka zaby byly troszke bardziej brazowe.. chociaz i takiletko rudawy odcien tez moze byc.. co poradzicie??? Prosze o pomoc

Timotej do w³osych br±zowych tez jest dobry

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-05-17 o 14:24 Powód: post pod postem, korzystaj z opcji edytowania i multicytowania
TTala jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-26, 21:09   #417
Roksana1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Dziewczyny, ja zachêcona czytaniem w±tków kupi³am korê i p³uka³am przez miesi±c po ka¿dym umyciu.
Nie wiem czy w³osy siê przyciemni³y nie zauwa¿y³am du¿ej ró¿nicy, ale siê przesuszy³y. Takie jest moje zdanie. Mo¿e sprobujê czego¶ innego, mo¿e z ni± bêdzie inaczej ale w±tpie. Chyba zosta³a tylko farba, albo naturalne . Wszystko co w pewien sposób oddzia³ywuje na w³osy, niszczy je. O.

Edytowane przez Roksana1990
Czas edycji: 2008-05-31 o 14:41
Roksana1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-09, 08:08   #418
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 2 508
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

dziewczyny, gdzie kupie hennê? my¶licie, ¿e w takich du¿ych drogeriach typu Rossmann i Natura bêdzie, czy raczej w ma³ych osiedlowych drogeryjkach?
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-10, 03:10   #419
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez narcy Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, gdzie kupie hennê? my¶licie, ¿e w takich du¿ych drogeriach typu Rossmann i Natura bêdzie, czy raczej w ma³ych osiedlowych drogeryjkach?
mysle, ze szybciej najdziesz wlasnie w malej osiedlowej drogerii
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacz±æ nowe, lepsze ¿ycie...
MisQa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-11, 13:18   #420
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 694
Dot.: jak rozjasnic wlosy domowymi sposobami?

hmm no nie wiem ja rowniez mam ciemne wlosy tzn natuarlne mam takie mysie zaczelam farbowac ciemnymi brazami itp itd i w koncu wyszlo tak ze przy skorze glowy wlosy mam jasniejsze ale koncowki sa prawie czarne bylam ostatnio u fryzjera chcialam zrobic pasemka ok dwa tony jasniejsze od moich wlosow zeby je jakos rozjasnic ale fryzjerka odradzial mi pasemka poniewaqz mam cienkie wlosy no i mam ich malo a takie rozjasnienie a pozniej ufarbowanie jeszcze pasemek bardzo by mi je zniszczylo (tymbardziej ze wlosy w tym okresie bardzo mi wypadaly -przesilenie wiosenne) i ta fryzjerka powiedziala mi ze moge rozjasnic wlosy myjac je szamponami ziolowymi! mowila ze ona miala takie wlosy ciemne jak moje a po myciu wlasnie takimi szamponami bardzoo jej zjasnialy! kupilam jakis szampon ziolowy i faktycznie wlosy sa po nim jasniejsze - teraz bede probowac rumiankowym zobaczymy co z tego wyjdzie... ale naprawde widze juz teraz roznice miedzy kolorem jaki mialam a jaki mam teraz... takze probowac warto - przede wszytskim nie niszczy to wlosow jak rozjasniacze wody utlenione cytryny itd itp... tylko przy takim zwyklym szamponie warto miec jakas dobra odzywke bo wlosy sa strasznie sztywne po ziolowych szamponach - rowniez sprawdzilam na wlasnej skorze - ale dobra odzywka nawilzajaca do wlosow suchych i jest ok

ale ja mam do was pytanie co zrobic zeby troche wzmocnic wlosy? chodzi o ich wypadanie - bo z tym mam problem maly... i ogolnie jak juz pisalam mam bardzo malo wlosow sa jakies sposoby domowe na ich wzmocnienie i moze zeby roslo ich wiecej:p

pozdrawiam
megusiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-02-19 21:59:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.