Majówki 2016 - część piąta - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-20, 19:40   #61
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

To mnie trochę manu uspokoilas ;-)
Odnośnie Pepco w ogóle fajna kolekcja wiosenna weszła dużo szarości i pasteli w ciuszkach i są też fajowe książeczki z wyd zielona sowa czy jakoś tak o kształtach kolorach zwierzątkach za 5.99 nawet tańsze a ładnie wydane bo nie jest to taka chamska tektura.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 19:44   #62
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez AnneMariie Pokaż wiadomość
A co masz za problem z iphonem?

Martunia kciuki.

Bona, jak bylam dzieckiem juz nawet wiekszym to chyba do lat 10 mialam problemy z zaparciami i jak raz na tydzien sie przemoglam to bylo okropne. Pamietam, ze mi az naczynka od wysilku pekaly. (Chyba). Moze masowanie brzucha pomoze?
Mialam tak z szajsungiem, ktory po kilku minutach od wlaczenia calkowicie gubil siec. 2x mi odeslali nienaprawiony. Za drugim razem z informacja, ze zle go trzymam w czasie rozmowy i zalaczyli instrukcje jak trzymac, zeby nie gubil zasiegu. Myslalam ze padne. Bylam wtedy wsciekla jak kuna w pokrzywach. Wyslalam im jeszcze raz, z opisem ze jak tym razem nie podejma proby naprawy to bede walczyc juz inna droga o wymiane aparatu na nowy. Wymienili plyte glowna i telefon smiga do dzis. Mam go od prawie 3 lat. SGS 5
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 19:45   #63
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Haha 😉 jakby co reklamacji nie przyjmuje 😂

Ja mam bzika na punkcie książek dziecięcych bo od nich zaczęłam moją przygodę z czytaniem. Chodziłam do podstawówki, takiej małej drewnianej szkoły klasy 0-3 gdzie biblioteka to była szafa w pokoju nauczycielskim i w pokoju pani dyrektor. Zaczęłam od poczytaj mi mamo ( szkoda, że nie ma już małych wydań ale duże na pewno wykupie skończyło się na tym, że przeczytałam wszystkie dostępne książki i czytałam po raz kolejny te same. Pani dyrektor zaangażowała mnie w wypożyczanie książek dla innych dzieci bo polecalam dla każdego coś dobrego. Na początku pomagałam w wypozyczaniu nauczycielom później już każda dłuższa przerwe spędzałam w "bibliotece" i sama wypozyczalam wtedy jeszcze były karty imienne w takich drewnianych pudełkach nie muszę mówić że ja kart miałam kilka bo mi brakowało miejsca 😊
Piękne czasy!

Gdy poszłam do kolejnej szkoły gdzie była biblioteka z prawdziwego zdarzenia to od razu zapisałam się do aktywu i mogłam przesiadywać godzinami między regałami książek. Przeczytalam prawie wszystkie do końca gimnazjum bibliotekarka zawsze dawała mi nowości by mogła polecać odpowiednio do wieku długo po skończeniu szkoły wypozyczalam w bibliotece na jej kartę. A w liceum to mnie wpuszczaly same na szafy bo zajmowałam za dużo czasu bo większość rzeczy które proponowali już czytałam 😀 mieli bardzo uboga bibliotekę.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas w miejskiej bibliotece jeszcze 3 lata temu były takie karty papierowe i katalog z szufladkami 😍 miałam farta będąc wtedy na stażu, w dziale dziecięcym głównie. Potem była przeprowadzka do nowego budynku i calkowita komputeryzacja...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Milenka 1.05.2016
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 19:54   #64
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Mialam tak z szajsungiem, ktory po kilku minutach od wlaczenia calkowicie gubil siec. 2x mi odeslali nienaprawiony. Za drugim razem z informacja, ze zle go trzymam w czasie rozmowy i zalaczyli instrukcje jak trzymac, zeby nie gubil zasiegu. Myslalam ze padne. Bylam wtedy wsciekla jak kuna w pokrzywach. Wyslalam im jeszcze raz, z opisem ze jak tym razem nie podejma proby naprawy to bede walczyc juz inna droga o wymiane aparatu na nowy. Wymienili plyte glowna i telefon smiga do dzis. Mam go od prawie 3 lat. SGS 5
O czyli jest nadzieja! Zobaczę czy po tym resecie i aktualizacji coś się zmieni, jeżeli nie, próbuję raz jeszcze na zasadach rękojmi, potem przygotujemy pismo i wyślemy przez naszego prawnika


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 19:59   #65
AnneMariie
Zadomowienie
 
Avatar AnneMariie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 730
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Mialam tak z szajsungiem, ktory po kilku minutach od wlaczenia calkowicie gubil siec. 2x mi odeslali nienaprawiony. Za drugim razem z informacja, ze zle go trzymam w czasie rozmowy i zalaczyli instrukcje jak trzymac, zeby nie gubil zasiegu. Myslalam ze padne. Bylam wtedy wsciekla jak kuna w pokrzywach. Wyslalam im jeszcze raz, z opisem ze jak tym razem nie podejma proby naprawy to bede walczyc juz inna droga o wymiane aparatu na nowy. Wymienili plyte glowna i telefon smiga do dzis. Mam go od prawie 3 lat. SGS 5

bo z nimi wszystkimi tak trzeba. To jest na zasadzie "liczymy na to, ze ludzie odpuszcza, a jak nie odpuszcza to przeciez sie wszystko da"...
AnneMariie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 19:59   #66
gosiaczekbtm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 533
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Też przeszło mi przez głowę imię Laura z tego samego powodu
I jeszcze Mila mi się podobało



Świetny pomysł
Mia wrzucaj listę na fb w tej "wolnej" chwili



Co tam nawywijał? Mamy przyjechać i Ci pomóc?
Właściwie to wkurzal mnie samymi pierdołami... Miał umyć naczynia i ogarnąć kuchnię... umył szklanki i talerze, a gary stoja usyfione i blat oczywiście nie ruszony. Potem pół dnia coś próbował robić na komputerze, a ze mu nie szło to się wkurzal na wszystkich w koło :/ jeszcze pies ma zerwany pazur i oczywiście matka zrób opatrunek, bo on się boi, Eh czasem mam wrażenie, że mam dwoje dzieci w domu.

Jutro dzień babci, pochwalcie się co kupiliscie ja fotokalendarze bo akurat nie mają na ten rok i jeszcze pare zdjęć im dam od malego bo akurat wywołałam (365szt )

Edytowane przez gosiaczekbtm
Czas edycji: 2017-01-20 o 20:01
gosiaczekbtm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 20:01   #67
AnneMariie
Zadomowienie
 
Avatar AnneMariie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 730
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Wlasnie poleglam przy usypianiu swojego dziecka. Czaicie, ze od jakis 4 miesiecy tylko tata go kladzie spac na noc?? Taki ich rytual, caly dzien sie nie widza to wieczory sa ich. Az mi wstyd za siebie, co ze mnie za matka.
AnneMariie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-20, 20:08   #68
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez AnneMariie Pokaż wiadomość
bo z nimi wszystkimi tak trzeba. To jest na zasadzie "liczymy na to, ze ludzie odpuszcza, a jak nie odpuszcza to przeciez sie wszystko da"...
No dokładnie jednak generalnie prawo chyba chroni dość mocno konsumenta, mam takie wrażenie przynajmniej i jakby coś się działo, to stają po jego stronie

Anne, fajnie, że Twój facet usypia Antka! Kochany

Gosiaczek, my nic nie kupiliśmy jutro jakieś kwiatki plus winko i tyle... idziemy na kolację z moimi rodzicami, bratem i jego dziewczyną, j mam imieniny, on zaraz urodziny plus dzień babci i dziadka miałam robić kalendarze i jakoś wyleciało mi to z głowy i zapomniałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata


Edytowane przez agassek
Czas edycji: 2017-01-20 o 20:09
agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 20:18   #69
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Dziewczynki obiecuję listę na Facebooku, a kopię wrzuci na pierwszą stronę Roses lub Fab

Wojtuś wszystkiego najlepszego kochany 🎂🍼😘

Zmykam na randkę z mężem (czytaj film na kompie bo dziecko zasnęło o ludzkiej porze - gorzej że mąż też już zasypia 😂😂😂

Dobrej nocki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 20:27   #70
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Sto lat dla Wojtusia 🎂

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------


Fiu fiuuuu slicznosci. Szukalam wlasnie apaszek/szalikow na wyprz...ale nie bylo ani jednego. Nie pojechalam w koncu z ta reklamacja. Moze uda mi sie jutro do poludnia zanim zjada sie weekendowe tlumy, a jak nie to pojade w przyszlym tygodniu.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------


Co tesciowa przeskrobala?

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------


Moze za duzo miecha i marchewy? Zrob jej ze dwa dni na lzejszym jedzeniu. Pomidorowa. Jabluszko. Sliwka. Nawadniaj. I powinno puscic
A wiesz ze mnie dzisiaj zara tak samo oszukala. Na metce taniej o 10 zł niż na paragonie. Ale mąż mi powiedział że nie będzie o 10 zł jechał
Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Kupowalyscie coś dzieciom z Bonprix? Ciekawa jestem jakości ubrań.

Ps. Czy wasze dzieciaki zgrzytaja zębami? EMI nam od wczoraj zgrzyta, dźwięk dziwny wiem ze ja dziąsła bolą ale przestraszyłam się jak to usłyszałam po raz pierwszy bo myślałam że coś złapała do buzi i tak trze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak! Odkąd wylazla górna jedynka zgrzyta paskudnie
Cytat:
Napisane przez Anika1986 Pokaż wiadomość
Mój zgrzyta. Jak to słyszę to aż mnie ciarki przechodzą. Nie lubię tego dźwięku

Martunia kciuki dla córeczki. To nastawianie to w formie jakiegoś zabiegu pod znieczuleniem ma być, czy jak to ma wygladać?

Co do listy książeczek - też jestem zainteresowana i w imieniu nie posiadających FB dziewczyn miałabym prośbę o dorzucenie listy do pierwszego posta
Nie, kilkoma chwytami nastawil to co wyskoczyło. Nic jej nie bolało na szczęście.

Dziękujemy za kciuki. Wizyta trwała max 15 minut. Fizjoterapeuta nastawil jej panewke w biodrze i miednice. Nic jej to nie bolało. Poprawa natychmiastowa. Przestała zawijac nogami do środka. Za tydzień kazał się pokazać żeby zobaczyć czy jest na miejscu i czy nie wyskoczyło ponownie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 20:33   #71
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Kupowalyscie coś dzieciom z Bonprix? Ciekawa jestem jakości ubrań.

Ps. Czy wasze dzieciaki zgrzytaja zębami? EMI nam od wczoraj zgrzyta, dźwięk dziwny wiem ze ja dziąsła bolą ale przestraszyłam się jak to usłyszałam po raz pierwszy bo myślałam że coś złapała do buzi i tak trze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mialam jeden dwupak bodziakow. Tragedia.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-20, 20:39   #72
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

No to temat puszczam w niepamięć. Ja z kolei nie kupię więcej bodziaków w Smyku w paczkach.Po 1 ubraniu się rozciągnely okrutnie i mi EMI wychodzi przez dekolt z nich ;-( wywijane koszmar nie wiem jak zapinane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Odnośnie książeczek jakbyście chciały to w SMYKU jest -40 na całą serię CZUCZU
Nie wiem czy dużo taniej wychodzi niż w dyskontach ale warto sprawdzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 20:50   #73
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
No to temat puszczam w niepamięć. Ja z kolei nie kupię więcej bodziaków w Smyku w paczkach.Po 1 ubraniu się rozciągnely okrutnie i mi EMI wychodzi przez dekolt z nich ;-( wywijane koszmar nie wiem jak zapinane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Odnośnie książeczek jakbyście chciały to w SMYKU jest -40 na całą serię CZUCZU
Nie wiem czy dużo taniej wychodzi niż w dyskontach ale warto sprawdzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja lubię bodziaki ze smyka, te w paczkach tez, całe lato Ala w nich chodziła ☺

Apropo Smyka, jest teraz dodatkowe -15% na wyprzedaż z kodem 'dodatkowe15'
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 20:54   #74
ola0605
Zadomowienie
 
Avatar ola0605
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 218
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Dziewczynki obiecuję listę na Facebooku, a kopię wrzuci na pierwszą stronę Roses lub Fab

Wojtuś wszystkiego najlepszego kochany

Zmykam na randkę z mężem (czytaj film na kompie bo dziecko zasnęło o ludzkiej porze - gorzej że mąż też już zasypia

Dobrej nocki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mia już kiedyś miałam pytać wy macie tylko jeden pokój i Iga się nie budzi jak wieczorem chodzicie ? Nie wiem może się przyzwyczaiła? Bo Maja się zaraz kręci jak nas usłyszy ze wchodzimy
ola0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 21:00   #75
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez AnneMariie Pokaż wiadomość
Wlasnie poleglam przy usypianiu swojego dziecka. Czaicie, ze od jakis 4 miesiecy tylko tata go kladzie spac na noc?? Taki ich rytual, caly dzien sie nie widza to wieczory sa ich. Az mi wstyd za siebie, co ze mnie za matka.
Jak ja bym chciala chociaz raz w miesiacu miec z glowy wieczorne usypianie...
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 21:04   #76
czekooladki
Zadomowienie
 
Avatar czekooladki
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 212
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Alicja sapie jak mąż otwiera lodówkę - chyba jej żarówka przeszkadza

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

W ogóle to witam się na nowym wątku ... bo weszłam jak do obory
__________________
27 kwietnia - ♥ Alicja ♥
czekooladki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 21:05   #77
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Ja też lubię bodziaki ze smyka, większość mamy stamtąd albo z hm jeden tylko się tafił felerny, rozmiar 74 mniejszy od innych 68, ale poza tym jakość bardzo ok moim zdaniem (nie miałam wielopaków)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 21:05   #78
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
A ja lubię bodziaki ze smyka, te w paczkach tez, całe lato Ala w nich chodziła ☺

Apropo Smyka, jest teraz dodatkowe -15% na wyprzedaż z kodem 'dodatkowe15'
Ale masz te wywijane?
Tak mi się podobały to kliknęłam ale dobijają mnie te wiszące rękawy chyba że na jakieś lipne trafiłam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 21:11   #79
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Ja też nie narzekam na body ze Smyka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-20, 21:17   #80
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Kupowalyscie coś dzieciom z Bonprix? Ciekawa jestem jakości ubrań.

Ps. Czy wasze dzieciaki zgrzytaja zębami? EMI nam od wczoraj zgrzyta, dźwięk dziwny wiem ze ja dziąsła bolą ale przestraszyłam się jak to usłyszałam po raz pierwszy bo myślałam że coś złapała do buzi i tak trze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje dziecię też tak przeraźliwie zgrzyta zębami.

Będę Was wielbić za info na fb o firmach robiących kalendarze!!! Manu wybrałam tą firmę co Ty. Złożyłam zamówienie 19.01 o 0:42 a dziś rano kalendarze były do odbioru w kiosku!!!! SZACUN za tak szybką realizację! Dziś obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka i trochę wątpiłam w powodzenie. A tu proszę! Można? Można!!!!
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 21:20   #81
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Ale masz te wywijane?
Tak mi się podobały to kliknęłam ale dobijają mnie te wiszące rękawy chyba że na jakieś lipne trafiłam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I wywijane, i zapinane. Oba rodzaje dobrze się noszą. Lubię je też za to ze są dość wąskie bo Ala jest raczej szczupła i długa, często inne bodziaki były szerokie a krótkie.


U nas zasypianie jest z cyckiem w buzi wiec tata choćby chciał to nie pomoże 😉. Ale jak czasem zdarzy się ze trzeba dodatkowo utulic to sam się chętnie podejmuje tego.
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 21:20   #82
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

A ja lubię bodziaki z hm i tesco. 51015 dość szybko się mechacą. Pepco ma często pomyloną rozmiarówkę. Niektóre partie super- jeszcze te po synku są jak nowe a niektóre, kupione dla małej szybko się zeszmaciły.

Miałam iść jutro na szoping a mąż mi mówi, że on jutro musi popracować z domu. OŁ NOŁ! okazje mi się skończą....
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 21:23   #83
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Co do bodow ze Smyka to dla nas Ok. Jako jasciowoko fajne, chociaż moim faworytem jest h&m.

Dzięki dziewczyny za zainteresowanie...Rose tym razem nie teściówka...

W czwartek byłam z siostrą w Katowicach. Musiał ktoś z nią jechać, bo po operacji oczu musiala przejsc badania, po ktorych by slabo widziała. Okazało się, że ze wzrokiem nie bardzo...musi przejść drugą operację...masakra pamiętam ja po pierwszej płakała z bólu 3 dni...

Mieliśmy powtórZyć Misi test Kerrego...nawet pediatrze o tym mówiłam, a ona okej okej. U nas te badanie nie jestw wykonywane. M. Musiał jechać prawie 80 km. A na miejscu okazało się, ze już ma wieku Misi nie robią testu Kerrego, bo jest niemiarodajny i wychodZi przeważnie ujemny. Wkurzylam sir, ze moja lekarz nas nie uprzedziala. Muszę jechać z Misia. Po opisie tego badania, jak to będzie wyglądało stwierdzam, ze jest za malutka i jej to daruję. ..

Jutro wizyta teściów, więc cały dzień tancujemy z mamą albo ze szmata albo w kuchni.

W niedzielę Was Kochane nadrobie, bo jestem ciekawa, co u Was i maluszków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

P. S. Trzymajcie jutro za mnie kciuki, bym nie udusila teściowej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 21:27   #84
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Konsternacja a bez względu na to czy sama bawełna czy z dodatkiem z Pepco Ci się mechacą? Ja mam parę sztuk i te 100%bawelna trzymają się spoko a jak mają choćby 1%poliestru czy wiskozy lub elastanu mają już kulki po 1praniu.

No to u nas odwrotnie ... EMI jest chyba za gruba 😔pajacyki wiszą stopy wiszą rękawy a na brzuchu ledwo się dopinaja.O bądź człowieku mądry ;-(

Fab koniecznie musisz sprawić sobie nosidło.U nas niby zawsze było zasypianie przy piersi.Ale nieraz mąż brał mała do nosidła zapuszcza walca czy jakaś inna nutę i tańczą po pokoju aż odpłynie. A jaki dumny że dziecko uspil ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

No_doubt wierzę w Ciebie ;-) ja mojej dziś nie udusilam to o Tyle swojej mam nadzieję też nie ;-) o dziwo EMI odpłynęła parę min po 19 więc długo nie posiedziala ;-)
Przekonalyscie mnie zamówiłam PUCIA ;-) NA Bonito.pl wyszło mi najtaniej z dostawą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 21:28   #85
AnneMariie
Zadomowienie
 
Avatar AnneMariie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 730
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Jak ja bym chciala chociaz raz w miesiacu miec z glowy wieczorne usypianie...

Ja niestety juz nie kp. Cos za cos... ale tata jest mistrzem w tej chwili. Ciesze sie, ze maja czas tylko dla siebie
AnneMariie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 21:30   #86
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
No to temat puszczam w niepamięć. Ja z kolei nie kupię więcej bodziaków w Smyku w paczkach.Po 1 ubraniu się rozciągnely okrutnie i mi EMI wychodzi przez dekolt z nich ;-( wywijane koszmar nie wiem jak zapinane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Odnośnie książeczek jakbyście chciały to w SMYKU jest -40 na całą serię CZUCZU
Nie wiem czy dużo taniej wychodzi niż w dyskontach ale warto sprawdzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez nie kupie w smyku juz zadnych wielopakow. Dotyczy to tez pajacy.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 21:32   #87
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Urshoola dzięki 😊będę mocno zagryzac zęby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 21:32   #88
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Co do bodow ze Smyka to dla nas Ok. Jako jasciowoko fajne, chociaż moim faworytem jest h&m.

Dzięki dziewczyny za zainteresowanie...Rose tym razem nie teściówka...

W czwartek byłam z siostrą w Katowicach. Musiał ktoś z nią jechać, bo po operacji oczu musiala przejsc badania, po ktorych by slabo widziała. Okazało się, że ze wzrokiem nie bardzo...musi przejść drugą operację...masakra pamiętam ja po pierwszej płakała z bólu 3 dni...

Mieliśmy powtórZyć Misi test Kerrego...nawet pediatrze o tym mówiłam, a ona okej okej. U nas te badanie nie jestw wykonywane. M. Musiał jechać prawie 80 km. A na miejscu okazało się, ze już ma wieku Misi nie robią testu Kerrego, bo jest niemiarodajny i wychodZi przeważnie ujemny. Wkurzylam sir, ze moja lekarz nas nie uprzedziala. Muszę jechać z Misia. Po opisie tego badania, jak to będzie wyglądało stwierdzam, ze jest za malutka i jej to daruję. ..

Jutro wizyta teściów, więc cały dzień tancujemy z mamą albo ze szmata albo w kuchni.

W niedzielę Was Kochane nadrobie, bo jestem ciekawa, co u Was i maluszków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

P. S. Trzymajcie jutro za mnie kciuki, bym nie udusila teściowej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki, to tylko parę godzin, wytrzymasz 😉
Szkoda ze z tym testem Kerrego tak wyszło...
Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Konsternacja a bez względu na to czy sama bawełna czy z dodatkiem z Pepco Ci się mechacą? Ja mam parę sztuk i te 100%bawelna trzymają się spoko a jak mają choćby 1%poliestru czy wiskozy lub elastanu mają już kulki po 1praniu.

No to u nas odwrotnie ... EMI jest chyba za gruba 😔pajacyki wiszą stopy wiszą rękawy a na brzuchu ledwo się dopinaja.O bądź człowieku mądry ;-(

Fab koniecznie musisz sprawić sobie nosidło.U nas niby zawsze było zasypianie przy piersi.Ale nieraz mąż brał mała do nosidła zapuszcza walca czy jakaś inna nutę i tańczą po pokoju aż odpłynie. A jaki dumny że dziecko uspil ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie to usypianie przy cycu w ogóle nie przeszkadza 😉

Ale o nosidle myślę pod kątem spacerow, wycieczek czy też na awaryjne sytuacje w domu kiedy Ala zmienia się w Hube. Jakie macie? Ja się zastanawiam nad Tula ale cena mnie stopuje. Tyle mam chciejstw teraz: nowy telefon, obiektyw do aparatu, nosidlo... A funduszy brak, sponsora tez nie widać na horyzoncie 😁
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 21:36   #89
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Fab..tym się pocieszam i że na naszym gruncie A na test jestem zła. ..nadal podaję Misi mlenio z laktoza...narazie jest chyba ok...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Tęsknię za usypianiem przy cycu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-20, 21:36   #90
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część piąta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Kupowalyscie coś dzieciom z Bonprix? Ciekawa jestem jakości ubrań.

Ps. Czy wasze dzieciaki zgrzytaja zębami? EMI nam od wczoraj zgrzyta, dźwięk dziwny wiem ze ja dziąsła bolą ale przestraszyłam się jak to usłyszałam po raz pierwszy bo myślałam że coś złapała do buzi i tak trze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, zgrzyta bardzo często. Nienawidzę tego dźwięku.
Zara ma chyba zanizona rozmiarówke, my mamy nawet 1 koszule rozmiar 80 i nosi teraz ale może to przypadek bo niestety nie często mam okazję tam kupować😭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-10 16:42:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.