perlowe, rozswietlone powieki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-12, 18:42   #1
LittleFairy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 40

perlowe, rozswietlone powieki


Czesc Dziewczyny!

Od dluzszego czasu szukam jakis cieni do powiek, ktore daja efekt "mokrej" powieki. Chodzi mi o cienie w kolorze skory z perlowym efektem, tak aby oko wygladalo naturalnie ale rozswietlone.

Mam nadzieje ze mozecie mi cos polecic. Zastanawialam sie juz nad pigmentem MACa w kolorze vanili, moze ktoras z was juz probowala.

Niestety mieszkam za granica i nie mam dostepu do polskich kosmetykow.

Dodaje jeszcze dwie fotki. Chodzi mi wlasnie o takie cienie tylko moze bardziej rozswietlajace. Tylko nie z mocnym brokatem!

Edytowane przez LittleFairy
Czas edycji: 2010-10-12 o 20:56
LittleFairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 19:56   #2
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: perlowe, rozswietlone powieki

Szczerze mowiac, ze zdjec nic nie widze, ale moim zdaniem powinnas szukac matowych cieni w odcieniu bezu z delikatnymi drobinkami.

Na pewno ma takie Inglot, a z wyzszej polki piateczki Diora, np Ready to glow (tam jest taki brzoskwiniowym opalizujacy kolor, wychodzi bardzo delikatnie na powiece i rozswietla oko).
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 16:13   #3
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: perlowe, rozswietlone powieki

Na pierwszym i ostatnim zdjęciu to poprostu jakieś błyszczące cienie. Na drugim to ewidentnie matowe Mam vanillę MACA - jest poprostu mocno błyszcząca (kolor to zwyczajnie wanilia, raczej nie wyglada jak cielisty), ale taki efekt uzyskasz też różnymi perłowymi cieniami (praktycznie każda firma ma jakieś perłowe cienie) albo sypkimi pigmentami (oprócz MACA mozesz zerknąć też na sypkie z Inglota, APC albo MySecret - tańsze wiec warto najpierw przetestować czy o taki efekt Ci chodzi).

Z twojego opisu jednak wynika, że nie szukasz perłowego cienia, a takiego który daje lakko błyszczący efekt mokrej powieki - wydaje mi się, że metaliczne cienie w kremie to coś co może Ci się spodobać. Miss sporty ma coś takiego Be Connected, odcień Sublime - nieco metaliczny, kolor taki jak wspomniana przez Ciebie Vanilla z MACA. Rozświetla powiekę, daje "mokry efekt" w naturalnym kolorze jeśli nałożymy go oszczędnie. Jakość może nie powala, ale ja jestem w miarę zadowolona, kosztuje mało

edit:doczytalam, że nie masz dostępu do polskich kosmetyków - nie wiem niesety co z wymienionych jest polskie a co nie
__________________
blog

Edytowane przez kleopatre
Czas edycji: 2010-10-13 o 16:14
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 20:01   #4
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: perlowe, rozswietlone powieki

Cytat:
Napisane przez LittleFairy Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny!

Od dluzszego czasu szukam jakis cieni do powiek, ktore daja efekt "mokrej" powieki. Chodzi mi o cienie w kolorze skory z perlowym efektem, tak aby oko wygladalo naturalnie ale rozswietlone.

Mam nadzieje ze mozecie mi cos polecic. Zastanawialam sie juz nad pigmentem MACa w kolorze vanili, moze ktoras z was juz probowala.

Niestety mieszkam za granica i nie mam dostepu do polskich kosmetykow.

Dodaje jeszcze dwie fotki. Chodzi mi wlasnie o takie cienie tylko moze bardziej rozswietlajace. Tylko nie z mocnym brokatem!
Mam takie cienie z Body Shop bardzo polecam
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.