zrob cos ze soba - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-11, 18:38   #1
annica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 11
GG do annica

zrob cos ze soba


znajomi od jakiegos czasu ciagle mi truje za mam cos zrobic ze swoim wygladem a ja cierpie na kompletny brak pomyslow poza tym nie potrafie ocenic mojego typu urody i dobrac odpowiedniego mejkapu ...moze tez jakas zmiana fryzu(???)...mam w tej chwili wloski do lopatek..przesylam jedno zdjecie w makijazu a drugie bez...( mam jasna karnacje z piegami na nosku ...foty sa troche znieksztalcone bo pstrykalam sama ...PORATUJECIE???
annica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-11, 19:56   #2
lasicca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1
Re: zrob cos ze soba

moze takie kolorki?? widze cie w tej fryzurce z blond pasemkami ( ta dluzsza) CMOK
lasicca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-12, 22:49   #3
Kiria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 92
GG do Kiria
Re: zrob cos ze soba

Strasznie jestes podobna do pani z ostatniego zdjecia i w sumie taka fryzurka jak ta ostatnia jest bardzo twarzowa
Kiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-13, 13:16   #4
florka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Wiadomości: 119
Re: zrob cos ze soba

Zmień znajomych! Jeśli Tobie samej coś nie pasuje, albo masz ochotę na zmianę, to wtedy można się nad taką zmianą zastanowić, ale zmieniać się bo znajomi trują? Wyglądasz bardzo ładnie, masz ładne włoski, cerę, linię brwi i pełne usta, w ogóle nie wiem o co Twoim znajomym biega! Jeśli chcesz coś zmienić w sobie, to proponowałabym tylko nową fryzurę, i to nie dlatego że w tej Ci źle, tylko ot tak, dla samej przyjemności, my kobiety już tak mamy, czasem drobna zmiana poprawia nastrój
florka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-13, 13:31   #5
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: zrob cos ze soba

Jedyne co tak naprawde powinnaś zmienić w swoim wyglądzie to minę Uśmiechnij się Pójdź na dobrą komedię, zrób coś co lubisz. A jeśli chodzi o znajomych to, może oni (a pewnie one) są zazdrosne??
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-13, 14:38   #6
annica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 11
GG do annica
Re: zrob cos ze soba

hej dziewczyny)) dzieki za propozycje...poprawilysci e mi humor po tym jak moi znajmoi niezle na mnie wsiedli buu ...nio ale teraz jak tylko w moim portfelu pojawi sie troche gotowki to szaleje po sklepach kupuje rozne kolorowe pudeleczka i musowo ide do fryzjera bo zachorowalam na fryzurke Kiriowa :-* haha a ta mina na zdjeciach to wynik tego ze bardzo na serio wzielam sprawe ucelowania apartem w moja problematyczna gebe ...sluchajcie mam jeszcze pyt od brwi- w sumie moje NIGDY nie byly regulowane i juz grubsze nie beda ale podobaja mi sie takie z lekko wygietym w gore lukiem...myslicie ze daloby sie cos takiego u mnie zrobic??? gorace pozdro i full cmokasow
annica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-13, 14:56   #7
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: zrob cos ze soba

Nie tykaj brwi, zabraniam! nie chce mi sie wierzyc, ze nie byly regulowane, maja super linie, mozesz tylko niepotrzebnie zepsuc. Wogole nic nie zmieniaj (napewno nie dla znajomych).
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-13, 15:08   #8
florka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Wiadomości: 119
Re: zrob cos ze soba

Absolutnie nie reguluj brwi. Hair ma rację, możesz tylko zepsuć, zostaw tak jak jest, bo jest super, też byłam pewna że są wyregulowane.
Buziaki.
florka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-13, 19:18   #9
annica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 11
GG do annica
Re: zrob cos ze soba

ok- podbudowalyscie mnie moje brwi popadly w chwilowy dziki narcyzm ...ostatnie pyt. Jaki ja mam w kocu ksztalt twarzy? cale zycie bylam przekonana ze okragly ale jakies kilka miesiecy temu fryzjer powiedzial mi ze kwadadratowy hmmm jak modelowac taka twarz??? i to bylby koniec moich pytan
annica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-13, 21:08   #10
Kiria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 92
GG do Kiria
Re: zrob cos ze soba

Myśle,że te zdjecia niewiele moga powiedziec o kształcie twojej buzki, poniewaz sa zrobione troche z boczku...moze dziewczyny cos widza...no ja niestety nie bardzo moge to stwierdzicAle brwi sa oka

pozdr
Kiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.