dobry fryzjer STARACHOWICE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-09, 12:04   #1
aneczka269
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1

dobry fryzjer STARACHOWICE


Witam, czy zna któraś z was dobrego fryzjera ze starachowic. Mam długie włosy i chciałabym zupełnie zmienic fryzure, a nie wiem kto jest dobry w st-cach. Prosze o odp.
aneczka269 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 22:19   #2
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: dobry fryzjer STARACHOWICE

iwona odpierdziela taka chalture ze zal kasy. ceni sie wysoko a ma zerowe umiejetnosci jedynie szkolenia na papierkach i dobre kosmetyki. osobiscie znam wiele innych fryzjerek co biora psie pieniadze za farbe badz strzyzenie a robia to z pasji a nie checi zarobienia max hajsu przy min wysilku.cennik tez ma ciekawy: cena zalezy od tego ...kto jak bogato wyglada. a wiadomoci na ten temat mam z pierwszej reki a ne plotek.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 23:10   #3
Miszella
Raczkowanie
 
Avatar Miszella
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 143
Dot.: dobry fryzjer STARACHOWICE

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
iwona odpierdziela taka chalture ze zal kasy. ceni sie wysoko a ma zerowe umiejetnosci jedynie szkolenia na papierkach i dobre kosmetyki. osobiscie znam wiele innych fryzjerek co biora psie pieniadze za farbe badz strzyzenie a robia to z pasji a nie checi zarobienia max hajsu przy min wysilku.cennik tez ma ciekawy: cena zalezy od tego ...kto jak bogato wyglada. a wiadomoci na ten temat mam z pierwszej reki a ne plotek.
Potwierdzam!!! Kiedyś do niej chodziłam, ale chyba nie byłam dla niej odpowiednia klientelą, bo parę razy potraktowała mnie jak jakiegoś intruza (wzieła więcej kasy niż obiecywała albo kazała czekać bo właśnie robiła sobie paznokcie obok ) Zraziłam się strasznie.
Nie polecam też fryzjerek w rynku (jak się schodzi z kościoła). Poszłam tam na farbowanie włosów a siedziałam 4 godziny!!!! bo panie obcinały w między czasie inne nieumówione osoby o zgrozo, spaliły mi włosy, były jak pióra, nie szło ich rozczesać. To był pierwszy i ostatni raz!!!! Trochę szacunku dla klientów!!!
niestety nie znam dobrego fryzjera w Starachowicach
Pozdrawiam
Miszella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 13:57   #4
justyna2209
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Starachowice
Wiadomości: 24
Dot.: dobry fryzjer STARACHOWICE

Ja również nie polecam fryzjerek w Rynku koło postoju TAXI niestety nie są dokładne i robią wszystko z łaski a mnie przy okazji nieźle poszarpały przy rozczesywaniu i prostowaniu włosów.
Podobno łądnie obcina i maluje fryzjerka która teraz ma salon przy Biedronce na Majówce a wszesniej miała na ul. Mrozowskiego w tym nowym bloku po dawnym hotelu.
justyna2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 22:19   #5
anekkk19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer STARACHOWICE

Witam! Ja również polecam fryzjerka z 1-ego Maja 13 Miałam tam praktykę i wiem,że są naprawde świetne bardzo dobrą fryzjerka jest p.Monika Zając Z ul.Karpackiej (chyba tak sie nazywa ulica). Również fryzjerka z Żeromskiego 1 też jest świetna
anekkk19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 19:59   #6
Fudge
Raczkowanie
 
Avatar Fudge
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 261
GG do Fudge
Dot.: dobry fryzjer STARACHOWICE

Ja słyszałam że bardzo dobra jest Pani która ma zakład koło Biedronki, sama szukam dobrej fryzjerki która uczesze mnie na ślub i nie mogę się zdecydowac... ;/
__________________
18.06.2011
Fudge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 20:20   #7
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: dobry fryzjer STARACHOWICE

Cytat:
Napisane przez justyna2209 Pokaż wiadomość
Ja również nie polecam fryzjerek w Rynku koło postoju TAXI niestety nie są dokładne i robią wszystko z łaski a mnie przy okazji nieźle poszarpały przy rozczesywaniu i prostowaniu włosów.
Podobno łądnie obcina i maluje fryzjerka która teraz ma salon przy Biedronce na Majówce a wszesniej miała na ul. Mrozowskiego w tym nowym bloku po dawnym hotelu.
co do fryzjerki w rynku zgadzam się!!!
Jakiś czas temu poszłam tam podciąć włosy(2-3cm) a fryzjerka w ogóle nie słuchała co do niej mówię tylko sobie rozmawiała z koleżaneczką. Wyszłam z włosami o połowę krótszymi. Ryczałam 3 dni bo wyglądałam koszmarnie. Nigdy w życiu już tam nie pójdę!!! Zero szacunku do klienta
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 08:12   #8
Miszella
Raczkowanie
 
Avatar Miszella
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 143
Dot.: dobry fryzjer STARACHOWICE

Dziewczyny a którą fryzjerkę najbardziej polecacie jeżeli chodzi o upięcia? Będę miała wesele i chciałabym się zorientować kto najlepiej by mi zrobił fryzurę weselną. Zdarza się, że fryzjerka ładnie obcina a nie ma talentu do uczesań.
Miszella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 20:16   #9
Agnieszkaanim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 11
Dot.: dobry fryzjer STARACHOWICE

Podbijam wątek

Poszukuje dobrego fryzjera w Starachowicach - proszę o polecenie mi DOBREGO fryzjera pod względem upięć - nie jestem ze Starachowic, a tam będę brać ślub. Niestety nie mam w mieście zbyt wielu znajomych i nie bardzo mam jak zasięgnąć opinii... POMOCY.
Agnieszkaanim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 20:51   #10
ewix_890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer STARACHOWICE

Podbijam wątek. Poszukuję dobrego fryzjera w Starachowicach. Chodzi o strzyżenie
ewix_890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 19:11   #11
elabella
Raczkowanie
 
Avatar elabella
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków/St-ce
Wiadomości: 170
Dot.: dobry fryzjer STARACHOWICE

Też byłabym wdzięczna za jakąś podpowiedź szukam kogoś kto zrobi ładnego, klasycznego koka na ślub. Pozdrawiam
elabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 18:57   #12
Agnieszkaanim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 11
Dot.: dobry fryzjer STARACHOWICE

Mocno polecam salon p. Kasi Łabędzkiej
ulica Konstytucji 3 Maja 33; telefon 604 406 063

trafiłam do niej przed swoim ślubem i jestem z tego bardzo zadowolona to fachowiec z powołaniem
moja fryzura była śliczna i wytrzymała czesała się tam też moja świadkowa i jest również zadowolona

a co do strzyżenia to nie mam pojęcia
Agnieszkaanim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 22:51   #13
Karola1302
Raczkowanie
 
Avatar Karola1302
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Starachowice\Łódź
Wiadomości: 173
Dot.: dobry fryzjer STARACHOWICE

Kochane pomóżcie!
Chciałabym żebyście doradziły mi fryzjerkę, która przede wszystkim potrafi dobrze doradzić i ładnie, równo umalować włosy... Bardzo długo chodziłam do "Nefretete" ale tam nigdy Pani fryzjerka nie potrafi mi doradzić. No i oczywiście żeby cena nie szokowała :P
Karola1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 09:13   #14
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: dobry fryzjer STARACHOWICE

Hej
Ja mogę polecić salon Pasja ( budynek Skorpion) Właścicielka ładnie maluje włosy i dobrze obcina ( tylko trzeba się właśnie do niej umówić bo pracownice teraz średnie). A cenowo chyba jak w większości salonów
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 20:16   #15
elabella
Raczkowanie
 
Avatar elabella
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków/St-ce
Wiadomości: 170
Dot.: dobry fryzjer STARACHOWICE

Ja w końcu fryzurę ślubną robiłam u Pani Ani na Kolejowej (tak po schodkach - mały salonik - nazwy nie znam). Byłam bardzo zadowolona. Pani Ania dobrze czesze i ma pojęcie o tym co robi. Nigdy nic więcej oprócz paznokci i koka tam nie robiłam. Jeśli chodzi o malowanie i obcięcie polecam pana Arka z salonu Subtil w Kielcach przy Placu Wolności - jest rewelacyjny. Warto dojechać
elabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-21 20:16:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.