Obcasowy wątek :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-13, 09:50   #1
Catt_girl
Raczkowanie
 
Avatar Catt_girl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 248

Obcasowy wątek :)


Witam Jako że buty na obcasie to atrybut każdej kobiety to pytam Was moje drogie w jakim wieku zaczęłyście w nich chodzic ? Jaka to była okazja ? Czy zaczynałyście od niskich kaczuszek czy od razu wskoczyłyście w szpilki ?

Przy okazji tego wątku chcę zadać pytanie, kupiłam sobie niedawno jakże tu na wizażu znane i lubiane T-bary z Deichmanna, miały mi służyć na specjalne okazje ( rozpoczęcie, zakończenie roku ). Ale tak sobie ostatnio w głowie skomponowałam zestaw: T- bary, czarne krótkie szorty i bluzka biała z fioletowymi akcentami z Camaieu. Czy myślicie, że w wieku 16, no prawie 17 lat mogłabym wyjśc na ulice tzn. nie na zakupy ale np. na spotkanie z chłopakiem który mi się podoba ? Może Wam wydac się to śmieszne ale moje znojome, w moim wieku ubierają się według takiego schematu : dzinsy, top, adidasy, bluza. A ja bardzo lubie elegantsze ciuszki. Nie wiem czy 16 latka na obcasach nie wyda się śmieszna ?

Ehh.. mam tyle pomysłów na zestawy a nie mam odwagi ich założyć

Edytowane przez Catt_girl
Czas edycji: 2008-07-13 o 10:30
Catt_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 09:54   #2
Catt_girl
Raczkowanie
 
Avatar Catt_girl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 248
Dot.: Obcasowy wątek :)

i foto moich butów, zapożczone ze stylio:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg T-bary+lakierowane.jpg (22,3 KB, 99 załadowań)
Catt_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 10:19   #3
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Obcasowy wątek :)

Moja mama jest (a raczej była do czasów kontuzji nogi) wielką fanką obcasów. Ja zaczęłam jak miałam ok. 15 lat - oczywiście wtedy tylko na specjalne okazje: słupki z zakrytym czarnym przodem, ok. 7 cm. W sumie bardzo rzadko noszę buty bez obcasów, dopiero w UK przekonałam się do balerinek (z wygody... no i dlatego, że jeżdżę na rowerze).

Potem zaczęłam wygrzebywać buty z szafy mamy i babci - miałam rozmiar 35,5-36 a one miały przepiękne buty... Pamiętam takie bordowe koturny ok. 9 cm, lakierowane i prześliczne, w stylu lat 60-70 - ale naprawdę przepi.ękne, zero kiczu... Wiem, że zaczęłam wcześnie z makijażem i butami, ale byłam naprawdę "niedorozwinięta" i próbowałam dodać sobie wieku... Nawet teraz i tak wyglądam na 18 lat, chociaż nie chce mi się już tego zmieniać.

Aktualnie mam do dyspozycji drewniane klapki na platformi oraz czerwone t-strapy

Wszystkie piękne pary moich butów zostawiłam w Polsce :/ Acha - umiem i uwielbiam chodzić w szpilkach, nawet b. szybko.
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 11:24   #4
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Obcasowy wątek :)

Cytat:
Napisane przez Catt_girl Pokaż wiadomość
Witam Jako że buty na obcasie to atrybut każdej kobiety to pytam Was moje drogie w jakim wieku zaczęłyście w nich chodzic ? Jaka to była okazja ? Czy zaczynałyście od niskich kaczuszek czy od razu wskoczyłyście w szpilki ?

Przy okazji tego wątku chcę zadać pytanie, kupiłam sobie niedawno jakże tu na wizażu znane i lubiane T-bary z Deichmanna, miały mi służyć na specjalne okazje ( rozpoczęcie, zakończenie roku ). Ale tak sobie ostatnio w głowie skomponowałam zestaw: T- bary, czarne krótkie szorty i bluzka biała z fioletowymi akcentami z Camaieu. Czy myślicie, że w wieku 16, no prawie 17 lat mogłabym wyjśc na ulice tzn. nie na zakupy ale np. na spotkanie z chłopakiem który mi się podoba ? Może Wam wydac się to śmieszne ale moje znojome, w moim wieku ubierają się według takiego schematu : dzinsy, top, adidasy, bluza. A ja bardzo lubie elegantsze ciuszki. Nie wiem czy 16 latka na obcasach nie wyda się śmieszna ?

Ehh.. mam tyle pomysłów na zestawy a nie mam odwagi ich założyć
Pierwsze buty na obcasie kupiłam z okazji balu gimnazjalnego - czarne, wiązane sandałki z Deichmanna, ma je do dzisiaj. Moje ukochane to jednak te ze studniówki Gino Rossi - w życiu nie miałam tak wygodnych eleganckich butów.

Buty są bardzo ładne Spokojnie możesz je nosić do odpowiedniego stroju. Może na co dzień to przesada, ale na randkę czy jakieś większe wydarzenie są w sam raz. A co do reszty postu - mnie śmieszą gimnazjalistki w złotych szpilach (obcas minimum 10 cm, czubek tak długi, że może zabić), które chodzą jak czaple i bez przerwy patrzą pod nogi Jeżeli umiesz chodzić w szpilkach, dobrze się w nich czujesz i umiesz je skomponować z resztą stroju - wiek nie ma nic do rzeczy.

Dopisuję się jako kolejna fanka butów na obcasie Chociaż przyznam, że nie noszę ich codziennie, w końcu niekiedy bardzo się spieszę, prowadzę samochód itd.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 11:32   #5
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Obcasowy wątek :)

ja na początku w gim, 2 klasa miałam buty na takim kostkowym obcasie, miał pewnie ze 3, 4 cm. Nie znosiłam ich a nosiłam z przymusu.. wtedy wolałam chodzic w glanach

kolejne to były szpilki na studniówkę, 8cm cieniutkie - bardzo je lubie i mam do tej pory. Póżniej to już różnie - kaczuszki, słupki ( mam jeden 9cm z all. bardzo je lubie z paseczkami na krzyz z przodu ), snadałki na niziutkim obcasiku itp.. ogólnie to lubie a do glanów już nie wracam.

catt : uważa, że raz na jakis czas spokojnie możesz się już tak ubrać - w końcu na spotkanie z chłopakiem warto ładnie wyglądać.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 12:20   #6
hellena85
Rozeznanie
 
Avatar hellena85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 947
GG do hellena85
Dot.: Obcasowy wątek :)

no to ja się wypowiem jako młodzież. mam 15 lat i osobiście dziwnie czułabym się w takowych 10 cm obcasach. nienawidzę widoku moich rówieśniczek, jak to wspomniałyście, w jakiś złotych butach na niebotycznych obcasach. to śmieszne. ja póki co noszę pepe toe na małym obcasku granatowe, na razie mi to wystarcza, nie stane się dorosła od noszenia obcasów. :P
__________________
c'est la manie!

Edytowane przez hellena85
Czas edycji: 2008-07-13 o 12:27 Powód: pomyłka xd
hellena85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 12:33   #7
Campbell
Raczkowanie
 
Avatar Campbell
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 441
Dot.: Obcasowy wątek :)

ohoho, ja swoje pierwsze szpile założyłam na bal gimnazjalny, nie dosyć, że to pierwszy raz, to jeszcze 10 cm..trzymałam się twardo i przeżyłam do końca imprezy
Uwielbiam buty na obcasie, na niskim raczej nie posiadam, ale muszę się w takie wyposażyć.
__________________
masz to jak w banku
Campbell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-13, 13:01   #8
ysabell
Rozeznanie
 
Avatar ysabell
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 723
GG do ysabell
Dot.: Obcasowy wątek :)

Moje pierwsze buty na obcasie były kupione w gimnazjum, miały byc do stroju galowego.
Były obrzydliwe, miały kwadratowe czubki, okropny obcas i zapiecie na kostce, ktore strasznie skracało mi nogę. Wtedy mi się podobały :P

Teraz lubię obcasy, mam chyba z 7 par szpilek, ale nie mam ich gdzie nosić. Na co dzien, to niewygodnie, wole balerinki, jak mam biegac po mieście kilka godzin.
__________________
Odchudzanie i samodoskonalenie!
61.5 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49
ysabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 14:06   #9
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195
Dot.: Obcasowy wątek :)

Chciałam założyć taki sam wątek.. hehe
Również mam 16 lat i lubię buty na obcasie, ale na razie w nich nie chodzę. Poczekam jeszcze z rok, może wtedy zacznę to tyczy się tych wyższych. Jak na razie czasem zakładam takie z 3-4cm obcasikiem na jakieś wazniejsze okazje.
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 16:32   #10
carraluch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 200
Dot.: Obcasowy wątek :)

ja mam niecałe 17, pierwsze buty na obcasie to były takie białe sandałki na wesele cioci pod koniec drugiej gimnazjum. (a może to była pierwsza?) od tego czasu chodziłam na obcasach tylko baardzo okazyjnie, dopiero w te wakacje zaczęłam częściej. A buty bardzo ładne, choć strasznie poważne.
carraluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 17:10   #11
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: Obcasowy wątek :)

z powodu mojego wysokiego wzrostu nie nosiłam butów na obcasie- nawet miałam kompleksy. Teraz- 16 lat zaczęłam eksperymentować z obcasami. Oczywiście nie przesadzam z ich wysokością Na jakieś większe okazje- wesela czy inne zabawy zakłam wyższy. Na co dzień chodzę w płaskich i wygodnych
__________________
'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'
kyana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-13, 18:01   #12
Chewing Gum
Raczkowanie
 
Avatar Chewing Gum
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 87
Dot.: Obcasowy wątek :)

O! Ja mam ten sam problem! Wprawdzie jestem w 2 gim, ale martwię sie o przyszłość Mam 1,75 i niestety z tego powodu kompleksy Chyba będę skazana do końca życia na "płaskie obuwie"
Chewing Gum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 18:04   #13
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Obcasowy wątek :)

w wieku 16 lat rzuciłam się na głęboką wodę i poszłam do kina w peep toe na 11,5cm obcasie poszło gładko
na co dzień chodzę w peep toe, które mają 5cm obcasiki
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 18:07   #14
Soline
Zadomowienie
 
Avatar Soline
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Just Like Heaven :-)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Obcasowy wątek :)

ja w zasadzie wczesnie zaczelam miec szpilki na nogach.. w wieku 9 lat zaczelam tanczyc w zespole, w ktorym wiele tancow bylo na obcasach - pierwszy rok, dwa to były buciki ok 3cm, ale później (gdy przeszlam do starszej grupy) zaczely sie slupki ok. 7-centymetrowe. co prawda nie chodzilam w nich na codzien, ale wyczyny na scenie to jednak troche obciazenie dla kosci
a pozniej.. pierwsze buty na obcasie jakos w gimnazjum chyba, na pewno na komers a wczesniej.. nie wiem, mozliwe jakies zakonczenia roku czy cos, ale nie pamietam szczerze mowiac..
teraz w sumie tylko balerinki, nie chce sobie narobic krzywdy na przyszlosc (swoim stawom i kosciom konkretnie) - polecam artykul Pani Ewy Rąbek w ostatnim FOCUSie "Stopy w niewoli" - jak go przeczytalam to latwiej przezyc nienoszenie butow na obcasie
i z kolei inny artykul: http://www.focus.pl/cywilizacja/zoba...-zyja-szpilki/
__________________

Do pracy rodacy!

I shoot photos not people
Soline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 18:25   #15
Mysia_Pysia
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_Pysia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 523
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mysia_Pysia GG do Mysia_Pysia Send a message via Skype™ to Mysia_Pysia
Dot.: Obcasowy wątek :)

Ja mam 16 lat i w tym roku kupiłam sobie pierwsze buty na obcasie Jedne na 5cm obcasie, a drugie na 7cm - czerwone peep toe. I nie czuję się dziwnie, tylko trochę "wysoko", bo bez obcasów mam 170cm. Ale co mnie to ;p
__________________
"Najwspanialsza rzecz na świecie, to siedzieć na końskim grzbiecie..."


Mysia_Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 19:15   #16
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Obcasowy wątek :)

należy tylko pamiętać, że szpilki to nie sa buty, w których polecają ciekać lekarze.

noś śmiało, te butki z fotki jak dla mnie możesz nawet mieć na co dzień, nie są wulgarne, wyzywające, a kobiece.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 20:14   #17
daisy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 42
Dot.: Obcasowy wątek :)

ja mam 15 lat i lubie obcasy nakladam je raczej na jakies okazje, a czasami tak po prostu jak gdzies wychodze na spacer nawet jestem niska(158cm) i skazana na obcasy, wiec juz teraz powoli zaczynam nosic ale nie sa wysokie - 7cm
__________________
58 - 56 - 54 - 52 - 50 - 48
1/25.

byle do 18


daisy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 20:50   #18
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Obcasowy wątek :)

Swoje pierwsze szpile kupiłam w wieku 17 lat na osiemnastkę mojego kolegi . Miały 8cm i całą imprezę przesiedziałam haha. Zjadłam wtedy całe ciasto... (przepraszam za mały off top). W każdym bądź razie Twój komplet bardzo mi się podoba i możesz go śmiało ubierać na spotkania z chłopakiem
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 20:54   #19
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Obcasowy wątek :)

Moje 1sze kloce dostalam od mamy bedac jeszcze w podstawowce. Mialy pewnie z 4-5 cm i byly okropne.

Pozniej dlugo, dlugo nic bo nosilam tylko glany a pozniej przeskoczylam na 10 cm obcasy.

Ja nosze obcasy falami, mam okresy, ze nie nosze wcale a i takie, ze nosze prawie non stop. Dobrze wyprofilowane buty na obcasie potrafie miec na nogach caly dzien.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-13, 21:46   #20
WaywordLady
Raczkowanie
 
Avatar WaywordLady
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 39
Dot.: Obcasowy wątek :)

mam takie butciki tylko w kolorze karmelowym.. pewnie tez po takiej korzystnej cenie je kupilas hehe cale 34 zlocisze hmm ja swoje pierwsze buty na jakims niskim obcasie kupilam w gimnazjum i nosilam je od przypadku do przypadku.. pozniej mialam kozaki na takim 5cm slupku w wieku moze 16 lat..nastepnie zrobilam sobie przerwe ale od roku praktycznie tylko chodze w butach na obcasie .. a mam 172 cm jakos tak przy rurkach lepiej noga wyglada wydaje mi sie ze nie bedziesz wygladala w nich jakos 'dziwnie' sa bardzo wygodne i wcale nie takie wysokie.. na poczatek radze krotkie dystanse 'do spozywczego' albo na spotkanie z chlopakiem jesli z gory bedziesz wiedziala ze wracasz taxowka a on nie zechce nigdzie spacerowac zycze powodzenia w oswajaniu z wyzszymi butami
WaywordLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 11:09   #21
Catt_girl
Raczkowanie
 
Avatar Catt_girl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 248
Dot.: Obcasowy wątek :)

Cytat:
Napisane przez WaywordLady Pokaż wiadomość
mam takie butciki tylko w kolorze karmelowym.. pewnie tez po takiej korzystnej cenie je kupilas hehe cale 34 zlocisze hmm ja swoje pierwsze buty na jakims niskim obcasie kupilam w gimnazjum i nosilam je od przypadku do przypadku.. pozniej mialam kozaki na takim 5cm slupku w wieku moze 16 lat..nastepnie zrobilam sobie przerwe ale od roku praktycznie tylko chodze w butach na obcasie .. a mam 172 cm jakos tak przy rurkach lepiej noga wyglada wydaje mi sie ze nie bedziesz wygladala w nich jakos 'dziwnie' sa bardzo wygodne i wcale nie takie wysokie.. na poczatek radze krotkie dystanse 'do spozywczego' albo na spotkanie z chlopakiem jesli z gory bedziesz wiedziala ze wracasz taxowka a on nie zechce nigdzie spacerowac zycze powodzenia w oswajaniu z wyzszymi butami
No niestety, kiedy pierwszy raz zobaczyłam je na wizażu od razu pobiegłam kupić a wtedy kosztowały jeszcze cos koło 80 zl
Catt_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 12:23   #22
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Obcasowy wątek :)

ja niestety zaczęłam nosic buty na obcasie (ok 5-7 cm gruby klocek, bo takie wówczas się nosiło) pod koniec podstawowki i przez cale liceum i pierwszy rok studiów nosiłam prawie wyłącznie takie.
w efekcie mam krzywe nogi i płaskostopie
kilka lat temu przerzuciłam się na płaskie buty (czemu towarzyszyły straszne bóle łydek) i obecnie nie posiadam żadnych na obcasach.
bardzo żałuję, że rodzice nie zabronili mi nosić obcasów w młodym wieku, kiedy jeszcze rosłam.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 12:25   #23
kanett
Raczkowanie
 
Avatar kanett
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 270
Dot.: Obcasowy wątek :)

Przylacze sie do konwersacji... Osobiscie bardzo podobaja mi sie buciki na obcasie niestety to nie dla mnie bo ja musze miec wygodne buty do latania a czesto bywam spozniona. Sa jednak okazje gdzie zakladam buty na obcasie i potrafie przetanczyc w nich cala noc (moja studniowka, niejedno wesele) Dodam ze mam 19 lat a i tak glupio bym sie czula idac po ulicy w takich butach. Zbawieniem sa dla mnie balerinki ktore moge zakladac do krotkich spodenek, spodniczek i spodni
kanett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 21:59   #24
WaywordLady
Raczkowanie
 
Avatar WaywordLady
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 39
Dot.: Obcasowy wątek :)

Cytat:
Napisane przez Catt_girl Pokaż wiadomość
No niestety, kiedy pierwszy raz zobaczyłam je na wizażu od razu pobiegłam kupić a wtedy kosztowały jeszcze cos koło 80 zl

aj no az szkoda noo.. a jak dzisiaj bylam to znow zmienili na nich cene tym razem na 49 i o co im chodzi ?
WaywordLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 23:03   #25
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Obcasowy wątek :)

Ja zaczełam nosić obcasy w wieku 13 lat. Wcześniej miałam pod koniec 5 klasy podstawówki sandałki (och jakie one wygodne były!) na 4 czy 5cm koturnie. Pierwsze prawdziwe obcasy to były moje ulubione 5cm butki (wytrzymały 4 lata!), rok póżniej chodziłam już na 8cm. Nie wyglądałam śmiesznie bo mając 13 lat ludzie oceniali mój wiek na 16-17. Rosnąć na sczęście w 2 klasie gimn przestałam Mimo że jestem wysoka (175) uwielbiam obcasy, balerinki noszę sporadycznie, latem jeszcze można mnie zobaczyć w japonkach. Na obcasach jest mi zdecyudowanie najwygodniej ale myślę, że to kwestia i przyzwyczajeia i szukania baaaaaardzo wygodnych butów (trudno mi gdzieś upolować wygodne, ładnie i w jakiejś znośnej cenie )
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 11:01   #26
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Obcasowy wątek :)

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Ja zaczełam nosić obcasy w wieku 13 lat. Wcześniej miałam pod koniec 5 klasy podstawówki sandałki (och jakie one wygodne były!) na 4 czy 5cm koturnie. Pierwsze prawdziwe obcasy to były moje ulubione 5cm butki (wytrzymały 4 lata!), rok póżniej chodziłam już na 8cm. Nie wyglądałam śmiesznie bo mając 13 lat ludzie oceniali mój wiek na 16-17. Rosnąć na sczęście w 2 klasie gimn przestałam Mimo że jestem wysoka (175) uwielbiam obcasy, balerinki noszę sporadycznie, latem jeszcze można mnie zobaczyć w japonkach. Na obcasach jest mi zdecyudowanie najwygodniej ale myślę, że to kwestia i przyzwyczajeia i szukania baaaaaardzo wygodnych butów (trudno mi gdzieś upolować wygodne, ładnie i w jakiejś znośnej cenie )
...i w odpowiednim rozmiarze. W wielu sklepach 40-41 to temat tabu.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 12:09   #27
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Obcasowy wątek :)

Bierzmowanie
Czyli jakies 6-7 lat temu.
Ja zawsze na czarno i w glanach, na bierzmowanie nalozylam 10cm szpile . Wszyscy byli w szoku, szlam jak kaczka .

Teraz nosze buty na obcasach, ale rzadko i jak wiem, ze dlugo chodzic nie bede. a co do rozmiaru 40 nigdy nie mialam problemu z kupieniem takiego . Do tego mam 175cm wzrostu, zawsze chcialam byc wyzsza, wiec 5 cm obcas jak najbardziej
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.