Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-31, 23:28   #61
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Piszę to nie dlatego, żeby wzbudzić czyjeś współczucie tylko ja zawszę wszystko w sobię duszę a czuję, że potrzeba mi się wygadać.
Dzisiaj jest rocznica śmierci mojej mamy, zmarła 8 lat temu, 7 miesięcy po śmierci mojego taty. Zazwyczaj w ten dzień szłam na cmentarz, wspominałam ale było wszystko ok, pogodziłam się z tym lecz dzisiaj czuję pustkę. Taką cholerną za przeproszeniem pustkę. Po obejżeniu filmu o Agacie Mróz dzisiaj powróciły te wszystkie ostatnie wspomnienia.. Wszystko w tym filmie było takie realne, większość sytuacji była taka sama jak z moją mamą. Wiem, że przez wszystko co mnie w życiu spotkało jestem silniejsza ale dzisiaj wymiękłam, jestem tylko człowiekiem.
Rozkleiłam się.
Już mi lepiej, dziękuję za uwagę.

Odstawiłam mięso(tylko raz w tygodniu)-za to oczywiście dużo warzyw strączkowych. Na śniadanie sałatka (nie szczędzę na ilości ), w szkole na przerwie banan. a obiad wszystko na parze:łosoś/pierś z kurczaka/inna ryba, brokuły/marchewka/kalafior/brukselka/fasola.. Później 'przekąska' garstka musli(sama robię, nie kupuję) z 5 łyżeczkami jogurtu/szpinak a na kolację jogurt/jogurty2.
Ćwiczę z płytą Ewy Chodakowskiej co rugi dzień, 2 razy w tygodniu biegam i chodzę na siłownię jak mam czas.
Kinia... i mama, i tata są z Tobą, tylko nie ciałem. Ja tak uważam i dzięki takiemu myśleniu wróciłam do jako takiej normalności po podobnej tragedii. Wiem, że ten ktoś jest przy mnie, tylko ja tej osoby nie widzę i nie słyszę. Poza tym już nie raz mi pupencję ratowała, bo były sytuacje mega niebezpieczne, z których ledwo uszłam z życiem. Może to infantylne, ale tak uważam. I buziak ode mnie



Ja kocham jeść, więc na początku pewnie byłoby trudno się ograniczać. Ale wiem, ze jak przez 2-3 dni jem mniej to mi się żołądek kurczy i mniejszą ilością się najem
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 23:31   #62
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Ale ja cały rok jestem szczęśliwa nawet jak się coś wali.. Nie jesteś do niczego. Każda z nas jest wyjątkowa.

Piszę to nie dlatego, żeby wzbudzić czyjeś współczucie tylko ja zawszę wszystko w sobię duszę a czuję, że potrzeba mi się wygadać.
Dzisiaj jest rocznica śmierci mojej mamy, zmarła 8 lat temu, 7 miesięcy po śmierci mojego taty. Zazwyczaj w ten dzień szłam na cmentarz, wspominałam ale było wszystko ok, pogodziłam się z tym lecz dzisiaj czuję pustkę. Taką cholerną za przeproszeniem pustkę. Po obejżeniu filmu o Agacie Mróz dzisiaj powróciły te wszystkie ostatnie wspomnienia.. Wszystko w tym filmie było takie realne, większość sytuacji była taka sama jak z moją mamą. Wiem, że przez wszystko co mnie w życiu spotkało jestem silniejsza ale dzisiaj wymiękłam, jestem tylko człowiekiem.
Rozkleiłam się.
Już mi lepiej, dziękuję za uwagę.

Kochana,żadne "współczuję" nie wyrazi powagi uczuć. Powiem tylko,że to bardzo dobrze,że jesteś silna . To normalne,że czasem ma się gorszy dzień..człowiek nie jest z kamienia. Nauczyłaś się z tym żyć,ale nie jesteś sama. Jesteś węzłem powiązana z rodzicami, tego nikt Ci nigdy nie odbierze. Zawsze będziesz połączona z nimi. Trzymaj się kochana, nie wolno dusić w sobie emocji, bo one tylko gromadzą się i nawarstwiają..


masz rację,każda z nas jest wyjątkowa jednak tyle kryzysów ostatnio mnie spotyka.. no cóż,trzeba iść dalej
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 23:32   #63
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Trele ja mam czas, nigdzie mi się nie spieszy
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 23:41   #64
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Kochana,żadne "współczuję" nie wyrazi powagi uczuć. Powiem tylko,że to bardzo dobrze,że jesteś silna . To normalne,że czasem ma się gorszy dzień..człowiek nie jest z kamienia. Nauczyłaś się z tym żyć,ale nie jesteś sama. Jesteś węzłem powiązana z rodzicami, tego nikt Ci nigdy nie odbierze. Zawsze będziesz połączona z nimi. Trzymaj się kochana, nie wolno dusić w sobie emocji, bo one tylko gromadzą się i nawarstwiają..


masz rację,każda z nas jest wyjątkowa jednak tyle kryzysów ostatnio mnie spotyka.. no cóż,trzeba iść dalej
Może nie jest z kamienia ale ja jestem uważana tak jak Coone chyba napisała o sobie, za kogoś bez uczuć, co go nic nie rusza bo przykładowo nei płaczę przy pierwszej lepszej okazji. Nie będę tutaj się aż tak rozpisywać nad moim życiem ale jakoś za mamą mi bardziej tęskno.

Zawsze musi być gorzej, żeby było lepiej.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Kinia... i mama, i tata są z Tobą, tylko nie ciałem. Ja tak uważam i dzięki takiemu myśleniu wróciłam do jako takiej normalności po podobnej tragedii. Wiem, że ten ktoś jest przy mnie, tylko ja tej osoby nie widzę i nie słyszę. Poza tym już nie raz mi pupencję ratowała, bo były sytuacje mega niebezpieczne, z których ledwo uszłam z życiem. Może to infantylne, ale tak uważam. I buziak ode mnie



Ja kocham jeść, więc na początku pewnie byłoby trudno się ograniczać. Ale wiem, ze jak przez 2-3 dni jem mniej to mi się żołądek kurczy i mniejszą ilością się najem
Mnie tak samo ale pamiętam to jak dziś, przejechałam 700 km do niej-jej płacz, mój płacz bo nie widziałam się z nią pół roku, cały dzień spędzony razem w szpitalu bądź co bądź ale razem, później wszystko było w porządku, wróciła do domu i kretyn dentysta pomimo faktu, że wiedział komu naprawia zęba-osobie po przeszczepie. Nie wziął nowych narzędzi a przed mamą była osoba z gronkowcem.. Wszystko tak szybko się potoczyło, gronkowiec, grzybica, białaczka, ziarnica..
Dlatego tak się stresowałam gdy musiałąm jechać do hematologa a lekarka-przewrażliwiona jesteś.

No ja po 4 dniach w miare się przyzwyczaiłam chociaż do dzisiaj wieczorem mnie ciągnie do tostów.

Dobra, koniec mych żali bo tutaj mamy wątek pazurkowy Prezio a Ty może byś się pokazała w końcu w klubie co?

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Trele ja mam czas, nigdzie mi się nie spieszy
Dziekuję, jak bd miała chwilkę to się odezwę.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 23:42   #65
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Ewalucjo kochana miałabym mały romans do Ciebie Do Ciebie i do Twojego konta na eBay'ui
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 23:44   #66
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

prezio dawaj
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 23:54   #67
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Chciałam Cię ładnie poprosić, zebyś mi bb krem kliknęła. Mam jeden na oku, ale to jutro Ci go podam, bo jeszcze raz muszę słoczyki pooglądać a zaraz się będę zbierała
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 00:04   #68
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
W Esotiqu właśnie w jednym modelu wychodziło mi 65 e a w drugim 65 f dlatego się pytam bo zastanawiam się nad zamówieniem z jej strony (jak dla mnie będzie za mały to znajoma złapie go).

Czytałąm wiele opinii o Khadi tych dobrych i złych a biorąc pod uwagę jego cenę na razie się wstrzymałam
Może zamów 2-3 podobne rozmiary i w razie czego w przypadku internetowych zakupów możesz je w ciągu 10 dni odesłać

Ja może na wakacje zrobię sobie tą bezbarwną.

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Piszę to nie dlatego, żeby wzbudzić czyjeś współczucie tylko ja zawszę wszystko w sobię duszę a czuję, że potrzeba mi się wygadać.
Dzisiaj jest rocznica śmierci mojej mamy, zmarła 8 lat temu, 7 miesięcy po śmierci mojego taty. Zazwyczaj w ten dzień szłam na cmentarz, wspominałam ale było wszystko ok, pogodziłam się z tym lecz dzisiaj czuję pustkę. Taką cholerną za przeproszeniem pustkę. Po obejżeniu filmu o Agacie Mróz dzisiaj powróciły te wszystkie ostatnie wspomnienia.. Wszystko w tym filmie było takie realne, większość sytuacji była taka sama jak z moją mamą. Wiem, że przez wszystko co mnie w życiu spotkało jestem silniejsza ale dzisiaj wymiękłam, jestem tylko człowiekiem.
Rozkleiłam się.
Już mi lepiej, dziękuję za uwagę.
O, matko, Treluś, ja nawet nie miałam pojęcia... Przecież Ty byłaś wtedy dzieckiem jeszcze...
Jaki ten świat jest po***any. Ci, co mają dobrych rodziców- tracą ich. A niektórzy mają rodziców tylko z nazwy i muszą się z nimi użerać przez większość życia... Ech

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Odstawiłam mięso(tylko raz w tygodniu)-za to oczywiście dużo warzyw strączkowych. Na śniadanie sałatka (nie szczędzę na ilości ), w szkole na przerwie banan. a obiad wszystko na parze:łosoś/pierś z kurczaka/inna ryba, brokuły/marchewka/kalafior/brukselka/fasola.. Później 'przekąska' garstka musli(sama robię, nie kupuję) z 5 łyżeczkami jogurtu/szpinak a na kolację jogurt/jogurty2.
Ćwiczę z płytą Ewy Chodakowskiej co rugi dzień, 2 razy w tygodniu biegam i chodzę na siłownię jak mam czas.
O, Kochana, to ostro poszłaś. Ja przy Tobie to mam tylko marną imitację zdrowego odżywiania Gratuluję wytrwałości

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Melduję się ale jestem tak pijana że nie ogarniam :P
O ho ho! Resecik wyczuwam A niech Ci na zdrowie wyjdzie, a co
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 07:08   #69
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
To tego, ściągnę Cię na mój ślub.
Z resztą, wszystkie zaproszę jak będę milionerką-Karola cicho tam!

Śniegowa mam takie subtelne pytanko.. Czy rozmiarówki tych biustonoszy Ewy Michalak są takie same jak przykładowo w Esotiqu?

Idealne.

Zła 5-latka. BEDE!!!

Ja od 2 tygodni regularnię ćwiczę, biegam i zdrowo się odżywiam. Chcesz zobaczyć efekty? Są duże .

Jaki ładny ten spam..

W Rossmannach są essence? Myślałam, że tylko u moich sąsiadów. Właśnie! Muszę do nich skoczyć bo nową kolekcję chyba już mają.

Piękne

Ładniutkie kolory.

Spóźnione STOO LAT STOOO LAT! Miliona lakierów, zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń!

Kochana a jest może blond henna?


Witam w nowej części! Zacytowałam poprzednią, żeby tam już nie bazgrolić.

Niech mnie ktoś dzisiaj przytuuuli.
a chcesz zobaczyc moj zflaczały brzuch ??

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Mówiłaś coś o zmywaniu? (patrz zdjęcie)



Kurczaki.

Pokazuję, przed i po 2 tygodniach. Jestem z siebie dumna.

Czyli muszę jednak pozostać przy rozjaśniaczu.

Efekty fantastyczne !
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 08:40   #70
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
W Esotiqu właśnie w jednym modelu wychodziło mi 65 e a w drugim 65 f dlatego się pytam bo zastanawiam się nad zamówieniem z jej strony (jak dla mnie będzie za mały to znajoma złapie go).
Effuniaki są dość ścisłe...mnie 65 (pod biustem na wydechu mam jakieś 68cm) dusiło, musiałam wymieniać na 70...

Cytat:
Czytałąm wiele opinii o Khadi tych dobrych i złych a biorąc pod uwagę jego cenę na razie się wstrzymałam
A jakie te złe?

Cytat:
Wiem, że przez wszystko co mnie w życiu spotkało jestem silniejsza ale dzisiaj wymiękłam, jestem tylko człowiekiem.


Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Nie wziął nowych narzędzi a przed mamą była osoba z gronkowcem..
brak mi słów po prostu
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 09:14   #71
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

ojej trele, co to za dentysta wogóle.


Khadi to jakiś olejek do włosów? Ja się przymierzam do zakupu amli, bo narazie mam tylko kokosowy, ze słodkich migdałów i z pestek moreli i rycynowy oczywiście. Teraz jak mi wycofali pantene bez spukiwania, to chyba będę używać nivea flexible curls, efekt podobny, tylko drożej wychodzi, malutkie opakowanie. Muszę znaleźć jakiś reanimator, stylizator do włosów
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 09:22   #72
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

A używałaś balsam joanny z apteczki babuni?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 09:31   #73
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;34440790]Muszę znaleźć jakiś reanimator, stylizator do włosów [/QUOTE]

Żel z siemienia lnianego.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 09:43   #74
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Nie, to może wypróbuję joannę , teraz mam jakąś z Ziaji i tak średnio mi pasuje, a muszę mieć coś takiego bez spłukiwania żeby mi włosy zdyscyplinowało.

Tego żelu z siemienia lnianego, to nie chce mi się zbyt robić, 2 tyg potem może tylko stać. Mam jakiś zwykły żel i mrożący z joanny.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 10:00   #75
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny



paznokcie wcale nie takie ładne,jedne z gorszych na tym wątku a lakier za jakieś 10 zł kupiłam,stara kolekcja w słońcu wygląda 100x lepiej
No jasne, gorszych. nie gadaj głupot

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Kompletnie i całkowicie wybaczam smród!

Patrzcie
Ale marchewa

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Tak, Ola jestem . Dziękuję bardzo!
To przepraszam raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Moje Skittles Mani na Dzień Dziecka!
Wybaczcie okropne skórki i beznadziejne zdjęcie - remont daje mi w kość!
No paskudne wręcz

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;34434800]siema gdzie top spamerzy ?[/QUOTE]

Tu.


Pogięło was totalnie?? Człowiek na basen skoczy, potem się rozleniwi na masażu, a tu taki spam??

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
To tego, ściągnę Cię na mój ślub.
Z resztą, wszystkie zaproszę jak będę milionerką-Karola cicho tam!

Śniegowa mam takie subtelne pytanko.. Czy rozmiarówki tych biustonoszy Ewy Michalak są takie same jak przykładowo w Esotiqu?
Nie ma sprawy. Z przyjemnością

Nie testowałam Effuniaków


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Melduję się ale jestem tak pijana że nie ogarniam :P
Ups

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Mnie tak samo ale pamiętam to jak dziś, przejechałam 700 km do niej-jej płacz, mój płacz bo nie widziałam się z nią pół roku, cały dzień spędzony razem w szpitalu bądź co bądź ale razem, później wszystko było w porządku, wróciła do domu i kretyn dentysta pomimo faktu, że wiedział komu naprawia zęba-osobie po przeszczepie. Nie wziął nowych narzędzi a przed mamą była osoba z gronkowcem.. Wszystko tak szybko się potoczyło, gronkowiec, grzybica, białaczka, ziarnica..
Dlatego tak się stresowałam gdy musiałąm jechać do hematologa a lekarka-przewrażliwiona jesteś.
Nie wiem nawet co powiedzieć..... Jesteś tak młodziutka, a życie doświadczyło cie bardziej niż niejednego 50latka... Zachowałaś przy tym w sobie tyle ciepła i pogody ducha. Czuję się przy tobie małym niedojrzałym dzieciakiem.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 10:19   #76
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość

Witam w nowej części! Zacytowałam poprzednią, żeby tam już nie bazgrolić.

Niech mnie ktoś dzisiaj przytuuuli.
po fakcie ale tego nigdy za wiele

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Mówiłaś coś o zmywaniu? (patrz zdjęcie)


Pokazuję, przed i po 2 tygodniach. Jestem z siebie dumna.
Pazurki błyskają że hoho
A efekty widać a ja nie mam na tyle silnej woli

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość

Ale ja cały rok jestem szczęśliwa nawet jak się coś wali.. Nie jesteś do niczego. Każda z nas jest wyjątkowa.

Piszę to nie dlatego, żeby wzbudzić czyjeś współczucie tylko ja zawszę wszystko w sobię duszę a czuję, że potrzeba mi się wygadać.
Dzisiaj jest rocznica śmierci mojej mamy, zmarła 8 lat temu, 7 miesięcy po śmierci mojego taty. Zazwyczaj w ten dzień szłam na cmentarz, wspominałam ale było wszystko ok, pogodziłam się z tym lecz dzisiaj czuję pustkę. Taką cholerną za przeproszeniem pustkę. Po obejżeniu filmu o Agacie Mróz dzisiaj powróciły te wszystkie ostatnie wspomnienia.. Wszystko w tym filmie było takie realne, większość sytuacji była taka sama jak z moją mamą. Wiem, że przez wszystko co mnie w życiu spotkało jestem silniejsza ale dzisiaj wymiękłam, jestem tylko człowiekiem.
Rozkleiłam się.
Już mi lepiej, dziękuję za uwagę.

Odstawiłam mięso(tylko raz w tygodniu)-za to oczywiście dużo warzyw strączkowych. Na śniadanie sałatka (nie szczędzę na ilości ), w szkole na przerwie banan. a obiad wszystko na parze:łosoś/pierś z kurczaka/inna ryba, brokuły/marchewka/kalafior/brukselka/fasola.. Później 'przekąska' garstka musli(sama robię, nie kupuję) z 5 łyżeczkami jogurtu/szpinak a na kolację jogurt/jogurty2.
Ćwiczę z płytą Ewy Chodakowskiej co rugi dzień, 2 razy w tygodniu biegam i chodzę na siłownię jak mam czas.
Kinia naprawdę podziwiam twoją osobę, jak na tyle doświadczeń w tak młodym wieku dwie najbliższe ci osoby w tak krótkim czasie to bardzo przykre, ale ty naprawdę jesteś twardą kobietą mimo tego

A za zdrowy styl i samozaparcie podziwiam cię jeszcze raz


No kobietki nowy wątek strona 3 a pazurki gdzie w stary zostały powinniśmy wprowadzić zasadę że na rozpoczęcie nowego wątku wszystkie wrzucają pazurki

To ja dam wam dobry przykład i wrzucam nic nadzwyczajnego chaberek i Maxiu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09372.jpg (43,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09375.jpg (25,7 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09379.jpg (21,8 KB, 35 załadowań)
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 10:27   #77
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
To ja dam wam dobry przykład i wrzucam nic nadzwyczajnego chaberek i Maxiu
Śliczne połączenie
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:11   #78
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Och, Mgiełciu, ja Cię proszę...
taka jest prawda na ten kształt co mam pracuję godzinami... wiecznie mi się coś zle upiłuje... nie umiem tego robić szybko i sprawnie..

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Śniegowa mam takie subtelne pytanko.. Czy rozmiarówki tych biustonoszy Ewy Michalak są takie same jak przykładowo w Esotiqu?
ja też nie Śniegowa ale ja noszę własnie Effuniaki teraz. Kiedyś jak zamawiałam pierwszy to wpisałam się w tabelkę na stronie i chyba wyszło mi dokładnie to co potem zamówiłam... ale dużo oglądałam tu. Szukałam dziewczyn z moim rozmiarem i modelu jaki chciałam kupić.
U Ewy jest ciężko bo ona ma inna rozmiarówkę niż np Panache czy Curvy Kate (te między sobą mają podobne) i np ja w Panache noszę 65E-F a u Ewy 75! D

Także trzeba uważać. Do tego u Ewy są modele bardziej ścisłe i mniej... Np Retro mi w 75 latało a mam na sobie teraz Onyxa 75 i mam przedłużkę (wszystko nosze tylko i wyłącznie w plungach nie mogę nic innego)

Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to na PW pisz trochę się tych staników umierzyłam może coś pomogę, chociaż ja na początku uderzyłam do brafiteri żeby chociaż mniej więcej wiedzieć co na mnie pasuje... jaki krój chociażby..


Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Piszę to nie dlatego, żeby wzbudzić czyjeś współczucie tylko ja zawszę wszystko w sobię duszę a czuję, że potrzeba mi się wygadać.
ehhh <przytul> trzymaj się, nawet sobie nie wyobrażam jak ci jest ciężko..

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Melduję się ale jestem tak pijana że nie ogarniam :P
oho przed 12 już pijana...

cd wieczorem

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Nie wziął nowych narzędzi a przed mamą była osoba z gronkowcem..
to już całkiem... eh podziwiam cię, za siłę jaką w sobie masz. To na prawdę całe naręcze dościadczeń które nie jedną osobę by pokonały. Trzymaj się tym bardziej!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Chciałam Cię ładnie poprosić, zebyś mi bb krem kliknęła. Mam jeden na oku, ale to jutro Ci go podam, bo jeszcze raz muszę słoczyki pooglądać a zaraz się będę zbierała
ooo a jaki jaki?

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
A używałaś balsam joanny z apteczki babuni?
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Żel z siemienia lnianego.
to ja dodam do tego joaśki naturie b/s ja ich używam ale one dość lekkie są. nie zdyscyplinują raczej..

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
To ja dam wam dobry przykład i wrzucam nic nadzwyczajnego chaberek i Maxiu
bardzo łądne
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:40   #79
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
To ja dam wam dobry przykład i wrzucam nic nadzwyczajnego chaberek i Maxiu
Maxiowi chyba najlepiej na chaberku
Agatko, to wina zdjęcia, czy wskazujący i środkowy są krótsze od reszty?

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
A używałaś balsam joanny z apteczki babuni?
Ja go używam po każdym myciu. I jakoś na kolana mnie nie rzuca...
Zastanawiam się teraz nad jakąś odżywką Gliss Kura w sprayu, np. . Co o niej myślicie?

W ogóle moje włosy są jakieś dziwne... Umyję rano- puch i siano. Pod wieczór robią się gładsze i bardziej zdyscyplinowane, a na następny dzień- znowu jakieś takie potargane... Już nie mam siły do nich.
Zastanawiam się na kupnem TEJ odżywki. Tylko że cena zaporowa... Używała jej któraś z Was? Warto tyle kasy wywalać?
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 12:50   #80
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cześc pazurki
nie daję rady, nie wyrabiam na zakręcie, ani nawet na prostej....aaaaaa ratunkuuuuuuuu!!!

Tęsknię

Skręciłam łapkę i pazurków nie maluję
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:54   #81
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Więcej nie piję
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:54   #82
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Idę na nailboxowe zakupy ku chwale!
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:57   #83
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Malina jak to sie stało?

Ja dzis skiletsy

A na fb jest kupon do croppa na 30% znizki jakby ktoś był chetny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3362.jpg (23,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3359.jpg (25,3 KB, 66 załadowań)
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:05   #84
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

cześć dziewczyny ja już mogę się w pełni cieszyć weekendem..wreszcie
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:14   #85
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Malina jak to sie stało?

Ja dzis skiletsy
źle się chwyciłam w autobusie i już zwykła nieuwaga...ech...

śliczne wesolutkie pazurki
ja też chciałam zrobić dzieńdzieckowe, ale nie wyjdzie

a właśnie, najlepszejszego Maluszki
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:15   #86
Chwila Rozkoszy
Przyczajenie
 
Avatar Chwila Rozkoszy
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9
Unhappy Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Hej! Ja właśnie zapuszczam pazury i to wam pokaże jeszcze moje przed Wielkanocą, chociaż wiele nie urosły;D Strasznie się łamią, a to zdjecie z mojego bloga.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020928.jpg (61,9 KB, 54 załadowań)
Chwila Rozkoszy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:18   #87
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Dzień dobry
Przyszłam się wkupic w łaski pazurkomaniaczek i lakieroholiczke
Swego czasu się tu dzielnie udzielałam ale porzuciłam paznokcie na rzecz włosów Czy bedziecie w stanie mi wybaczyć?
POdczytuje Was juz dobry miesiąc ale bałam się pokazac

Czytałam że na dzień dziecia skittelsy więc i ja się z takimi melduję.
Wiem że długa droga przede mną do pieknych paznokci, ale skoro wyszłam z włosami na prosta a raczej na kręconą to i z paznokciami dam rade
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0392.jpg (27,6 KB, 82 załadowań)
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:29   #88
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Przyszłam się wkupic w łaski pazurkomaniaczek i lakieroholiczke
Swego czasu się tu dzielnie udzielałam ale porzuciłam paznokcie na rzecz włosów Czy bedziecie w stanie mi wybaczyć?
POdczytuje Was juz dobry miesiąc ale bałam się pokazac

Czytałam że na dzień dziecia skittelsy więc i ja się z takimi melduję.
Wiem że długa droga przede mną do pieknych paznokci, ale skoro wyszłam z włosami na prosta a raczej na kręconą to i z paznokciami dam rade
wyglądają ładnie super kolorki

zadbaj o skórki i przypiłuj na równo i będzie super (teraz idą trochę po skosie jakby...ale może na zdjęciu się tylko tak wydaje)

kręciołek?
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:31   #89
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Cześc pazurki
nie daję rady, nie wyrabiam na zakręcie, ani nawet na prostej....aaaaaa ratunkuuuuuuuu!!!

Tęsknię

Skręciłam łapkę i pazurków nie maluję
Co się dzieje??

Biedaku

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Więcej nie piję
Taaaa. Do następnego razu. Hahaha

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Idę na nailboxowe zakupy ku chwale!
Pochwalisz się?

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Malina jak to sie stało?

Ja dzis skiletsy

A na fb jest kupon do croppa na 30% znizki jakby ktoś był chetny
Wiedizłam, ze nie będą zwyczajne....


Thnx

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny ja już mogę się w pełni cieszyć weekendem..wreszcie
Wredna kobieta

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Przyszłam się wkupic w łaski pazurkomaniaczek i lakieroholiczke
Swego czasu się tu dzielnie udzielałam ale porzuciłam paznokcie na rzecz włosów Czy bedziecie w stanie mi wybaczyć?
POdczytuje Was juz dobry miesiąc ale bałam się pokazac

Czytałam że na dzień dziecia skittelsy więc i ja się z takimi melduję.
Wiem że długa droga przede mną do pieknych paznokci, ale skoro wyszłam z włosami na prosta a raczej na kręconą to i z paznokciami dam rade
No może wybaczymy
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:33   #90
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XI + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Idę na nailboxowe zakupy ku chwale!
Ja mam nailboxa skompletowanego już Tylko jeszcze pudełeczko.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Ja dzis skiletsy
Uwieeelbiam Twoje paznokcie

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
Czytałam że na dzień dziecia skittelsy więc i ja się z takimi melduję.
Wiem że długa droga przede mną do pieknych paznokci, ale skoro wyszłam z włosami na prosta a raczej na kręconą to i z paznokciami dam rade
Słodziutkie


Dzisiaj może skoczę po zakup wykończenia boxa Skompletuję jakieś gratisiko-próbki od siebie (mogą być odlewki i temu podobne?) i mogę zapakować

Ale mam kaca
I wróciłam o wpół do piątej. A miałam iść tylko na dwa piwka. Za to się uwaliłam, nawet nie wiem kiedy do mnie i kumpla dołączył się koleś, o którym chwilę wcześniej pisałam smsa do koleżanki, że niezłą dupę widzę
Ja te włosy obetnę i przefarbuję


Wkręciło mi się.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.