Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-21, 18:48   #91
Maiina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Rozjasnione wlosy :/

Czytam sobie co piszecie...ja rozjaśniam i farbuje włosy średnio 3 razy w miesiącu...szybko się nudzę i jestem niezdecydowana.

Używam szpiku końskiego i szpiku kostnego norki (Meister Coiffeur) i nigdy nawet jeden włos mi nie wypadł.

Tak 2-4 razy w tygodniu robię sobie 2h sesję z odżywką, czepkiem i ręcznikiem (żeby się grzała).

Po użyciu włosy są niewiarygodnie mięciutkie...i dają się rozczesać...bo u mnie mimo ich długości (10 cm w najdłuższym miejscu ) to jest po prostu dramat.

Wspomagająco używam jedwabiu Farouka, Tigi Self Absorbed (szampon i odżywka) i czasami szamponu z Loreala.

Przed rozjaśnianiem/farbowaniem używam szamponu głęboko oczyszczającego z Goldwella (szybciej schodzą do platyny).

Spróbujcie - warto.

Ważne: jeśli chodzi o szpik koński i kostny norki (odżywki, bo w szamponach różnicy nie ma) to najlepiej szukać małych pojemności (35ml) 150ml jest gęstsza...a litrówki z tego co wiem produkuje inna firma dla MC i te są na prawdę gęste...po tych 35 ml porcyjkach włosy mam najlepsze.
__________________
21.05.2009 - Początek - 73,6 kg/175cm.

73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50

Wymiana.

Moje hobby.

Maiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 19:49   #92
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: rozjaśnianie włosów

ja tak samo sie bardzo szybko nudzę i praktycznie cały czas coś z nimi robię, no i mam zniszczone, tzn teraz krótko obciąłem ale były masakryczne. normalnie w ciągu...1 roku robiłem ok 7 dekoloryzacji na własną rękę sklepowymi rozjaśniaczami bo mi się nudzą szybko kolory no i niestety od ponad roku zapuszczam a mam coraz krótsze
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 20:28   #93
Maiina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: rozjaśnianie włosów

Tak jak mówię, wypróbuj szpik
Porcyjki są tanie 2-6 zł i naprawdę działają.
I na nich jest łatwiej wybrać tą która lepiej na ciebie działa (mi np. bardziej podoba się norka: ładniej pachnie i włosy mam nieco lepsze niż po sz. końskim).

Ja mam włosy w odcieniu ciemnego blondu/jasnego brązu (rudziejącego latem) i tak jak mówiłam, ciągle coś z nimi robię.

W tym miesiącu miałam na głowie idealną platynę, czerwień (mieszane 3 odcienie tonerów La Rich'e) a teraz brąz z Wellatonu.

Pewnie jeszcze raz zdążę w tym miesiącu zejść do platyny jak mnie do końca wkurzy ten brąz

Do doprowadzenia włosów do platyny używam Platin Effect też z MC i utleniacza kremie: 9 lub 12. Czasami jak mi się proszek kończy biorę ze Stapiza i mieszam z utleniaczem z MC. Czas: 30-40 minut.

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Tak spojrzałam w wątek...ktoś miał włosy farbowane na czarno.

1) Kupujesz DOBRY rozjaśniacz (może być wspomniany wyżej Platin MC - rozjaśnia o 6-7 tonów)
2) Myjesz włosy szamponem głęboko oczyszczającym z 2 razy (Goldwell albo Chantal).
3) Mieszasz Platin z 9 lub 12 % utleniaczem.
4) Wydzielasz pasemka, po kolei na każde nakładasz mieszankę (równomiernie) - takie rzeczy robi się tylko pasemko po pasemku, bo jak gdzieś rozjaśniacz nie dotrze będzie pomarańcz.
5) Trzymasz na włosach 30-60min (sprawdzając odcień, niektóre włosy są bardzo podatne a inne nie).
6) Spłukujesz, myjesz głowę aż wszystko się wypłucze.
7) Nakładasz szpikową odżywkę żeby zreanimować włosy
8) Zakładasz czepek i robisz sobie turbanik z ręcznika na głowie
9) Po 2h spłukujesz (nie myć po tym głowy!)

Włosy to koszmarek kiedy są mokre, kiedy wyschną: cudo.

Następnego dnia (zakładam że większość to wymęczy) farbujesz włosy na wymarzony odcień (palette i londa odpada, bo popsujesz włosy, te firmy są znane z tego że niemal zawsze wychodzi inny odcień niż na pudełku) a później standardowo odżywka.
__________________
21.05.2009 - Początek - 73,6 kg/175cm.

73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50

Wymiana.

Moje hobby.

Maiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 21:34   #94
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Rozjasnione wlosy :/

Cytat:
Napisane przez Maiina Pokaż wiadomość

Używam szpiku końskiego i szpiku kostnego norki (Meister Coiffeur) i nigdy nawet jeden włos mi nie wypadł.

.

co to jest? gdzie mozna kupic? w sklepach kosmetycznych? pierwszy raz o takim czyms slysze


''Tak spojrzałam w wątek...ktoś miał włosy farbowane na czarno.

1) Kupujesz DOBRY rozjaśniacz

jakie proponujesz do rozjasnienia czarnych wlosow oprucz tego ktory wymienilas wyzej?

2) Myjesz włosy szamponem głęboko oczyszczającym z 2 razy (Goldwell albo Chantal).

czy ten szampon nadaje sie takze do umycia czarno-brazowych wlosow przed rozjasnianiem?


4) Wydzielasz pasemka, po kolei na każde nakładasz mieszankę (równomiernie) - takie rzeczy robi się tylko pasemko po pasemku, bo jak gdzieś rozjaśniacz nie dotrze będzie pomarańcz.

czyli tak nakladac ta mieszanke na pasemka wlosow? az pokryjemy nia cale wlosy ktore chcemy rozjasnic?


5) Trzymasz na włosach 30-60min (sprawdzając odcień, niektóre włosy są bardzo podatne a inne nie).

w jaki sposob sprawdzac ten odcien? zmywac rozjasniacz z pasemka wlosow? a jezeli za slabo sie rozjasni znowu nalozyc mieszanke?


Następnego dnia (zakładam że większość to wymęczy) farbujesz włosy na wymarzony odcień (palette i londa odpada, bo popsujesz włosy, te firmy są znane z tego że niemal zawsze wychodzi inny odcień niż na pudełku) a później standardowo odżywka.[/quote]


jakie farby polecasz?



y ja mam teraz czarne wlosy z braz odrostem (rowniez farbowanym) i znajdzie sie tez jakies 2 cm mojego naturalnego blondziku
i wlasnie teraz chce wrocic do naturalnego koloru calkowicie. mam nadzieje ze mi odpowiedz na wszysktig moje pytania.
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa

Edytowane przez palomablanka
Czas edycji: 2009-05-21 o 21:44
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 14:05   #95
Maiina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: rozjaśnianie włosów

*co to jest? gdzie mozna kupic? w sklepach kosmetycznych? pierwszy raz o takim czyms slysze

W salonach fryzjerskich (raczej niewiele ma te odżywki), na allegro i w kilku sklepach internetowych.
Ja pracuję w hurtowni fryzjersko-kosmetycznej, więc mam do tego dostęp ale wypłatę małą...i nigdy nie mogę przetestować wszystkiego co bym chciała

Napisz mi adres na priv, a wyślę Ci próbki.

*jakie proponujesz do rozjasnienia czarnych wlosow oprucz tego ktory wymienilas wyzej?

Nie polecam na pewno takich typowo sklepowych (Joanna itd)
Z tych których używałam do rozjaśniania u siebie był MC i Stapiz (ten ze Stapiza chyba jest tańszy, a efekt taki sam dają)

*czy ten szampon nadaje sie takze do umycia czarno-brazowych wlosow przed rozjasnianiem?

Szampon nadaje się do mycia każdych włosów.
Zmywa po prostu jakieś resztki lakieru, żelu, odżywek itd. - u mnie z ponad godziny przy rozjaśnianiu zeszłam do 30-40 minut i efekt taki sam.
Ten z Goldwella ładnie pachnie

*czyli tak nakladac ta mieszanke na pasemka wlosow? az pokryjemy nia cale wlosy ktore chcemy rozjasnic?

Tak.
Najlepiej małymi pasemkami - wtedy będziesz miała pewność że wszystko będzie wyglądało dobrze.

*w jaki sposob sprawdzac ten odcien? zmywac rozjasniacz z pasemka wlosow? a jezeli za slabo sie rozjasni znowu nalozyc mieszanke?

Dokładnie tak

Następnego dnia (zakładam że większość to wymęczy) farbujesz włosy na wymarzony odcień (palette i londa odpada, bo popsujesz włosy, te firmy są znane z tego że niemal zawsze wychodzi inny odcień niż na pudełku) a później standardowo odżywka.[/quote]

*jakie farby polecasz?

Polecam Garniera (ma ładne blondy) i La Rich'e (dla odważnych).
Tam zawsze miałam odcień ładny i włosy nie były po zafarbowaniu jak jeden wielki kołtun.

Pokaż mi te twoje włosy

I zadzwoń jeśli chcesz
Wyjaśnię ci wszystko najlepiej jak umiem
695289915
albo napisz na gg: 5536702
__________________
21.05.2009 - Początek - 73,6 kg/175cm.

73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50

Wymiana.

Moje hobby.

Maiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 14:01   #96
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: rozjaśnianie włosów

mam nadzieje ze takie zdjecia beda przepraszam za jakos ale cos mi sie ostatnio z cyfrowka dzieje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1143.jpg (129,9 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1144.jpg (113,4 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1148.jpg (144,5 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1149.jpg (147,7 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1152.jpg (147,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1153.jpg (136,0 KB, 77 załadowań)
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 20:06   #97
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: rozjaśnianie włosów

jak dla mnie śliczny kolorek ten z góry
ciekawa jestem tego szpiku ostatnio na zajęciach bawiliśmy sie szkielecikiem norki tak mi się jakoś skojarzyło. nie wiecie dziewczynki gdzie w krk są dobre - czytać niedrogie - hurtownie artykułów kosmetycznych? naszpikowałabym sobie z chęcią włosy zwłaszcza że rozjaśniam je od 1,5 miesiąca naturalnie i już nie są ciemnobrązowe - a dążę do rudego i zastanawiam sie czy sama henna - nie chce farb - by już dała im rade czy jeszcze się muszę pobawić w to rozjaśnianie . tak czy owak szpik brzmi kusząco
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 21:11   #98
Modlisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Rozjasnione wlosy :/

witaj
po pierwsze nie jestem najlepsza w forumowe pisanie, wiec nawet nie wiem, czy to "wyskoczy" jako wiadomość do Ciebie, czy odpowiedź na forum, eh..
przekopałam trochę internetu.. a moje pytanie dotyczy przechodzenia Z blondu DO czarnego. Chcę wrócić do farbowania na czarno. Naturalnie mam bardzo ciemno-brązowe włosy, zawsze farbowałam na czarno, rok temu ścięłam na krótko i poczekałam trochę na odrosty, no i rozjaśniłam u fryzjerki, do białości, do pół roku jestem platynową blondynką, praktycznie mam białe włosy i .. chcę wrócić do czarnego. Do farbowania na czarno.
Niby nic prostszego - ufarbować na czarno (i tak pewnie zrobię ) ale słyszałam, że mogę mieć po takim farbowaniu zielone włosy, bo są pozbawione pigmentu. Prawda??
Dodam, że włosy mam mocne - przeżyły dwukrotne zdejmowanie koloru (mialam resztki koloru po zapuszczaniu z tych krótkich) i trzykrotne rozjaśnianie, wszystko w jednym dniu, jedno po drugim. Prostuję je niemal codziennie - wypada mi może z 5 włosów dziennie. Są ładne i błyszczące.
Czyli może po prostu zafarbować je dwa razy pod rząd czarną farbą i już??
Będę wdzięczna za poradę
Dziękuję!
Modlisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 18:33   #99
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: rozjaśnianie włosów

Witam serdecznie was wszystkie dołacze sie do was gdyz duzo czytam na temat rozjasniania porady co i jaka farba czy rozjasniacz pisałam dzis juz na innym watku ale tutaj wam takze napisze swoje doswiadczenie amianowicie rozjasniłam sie z czarnego farbowanego na platynowy blond w 3 dni i niemam zniszczonych włosów troszke przesuszone zrobiłam to mimo iz fryzjer mi powiedział ze to niemozliwe a jaj zakupiłam profesjonalny rozjasniacz nie typowe loreale itd ktore sa przereklamowane ale prawdziwy super rozjasniacz NOWEJ GENERACJI bez amoniaku dostepny w hurtowni fryzjerskiej ale nawet niewiele fryzjerów chyba go zna nagrodzony na targach poznanskich złotym medalem i wszystkie te firmowki loreale matrixi itd sie chowaja do niego jest to rozjasniacz firmy LEO silver badz kameleon robiony w polsce ale na włoskich skądnikach włoski ma białoplatynowe miekkie na białe rozjasnione włosy nałozyłam garnier 111 aby uzyskac popielaty odcien co sprawiło piekny odcien włosy nie wypadaja niełamia sie fryzjerkami powiedziała ze gdybym 3 dni nakładała joanne badz inny nawet co fryzjerzy robia rozjasniacz to pewnie byłabym łysa ale ze zastosowałam ten to włsoy mam super polecam wszystkim
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 10:14   #100
atii88
Przyczajenie
 
Avatar atii88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: rozjaśnianie włosów

Są jakie "domowe sposoby" zeby przyciemnic włosy, ktore wczesniej były rozjasniane? nie chodzi mi tutaj o całą głowę, tylko o jedno pasemko.. Wiem ze rozjasnic włosy mozna wodą utlenioną, a czy jest jakis sposób, żeby je przyciemnic?
atii88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 19:31   #101
sylvia1128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: rozjaśnianie włosów

Witam ! Kiedyś miałam włosy bardzo jasny blond teraz bardzo mi ściemniały wyglądam jak szatynka ( mam 17 lat ) chciałabym rozjaśnić włosy. Pierwszy raz będę to robić. Chciałam się dowiedzieć czym najlepiej żeby kolorek wyszedł ładny ?
sylvia1128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 19:00   #102
Chanel777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: rozjaśnianie włosów

Hej dziewczyny

Mam do was dwa pytania Mam bardzo jasny blond (praktycznie bialy -zrobiony z czarnego rozjasniaczem joanny :P ) i chcialabym teraz zrobic sobie balejaz.Jednak ostatnio bylam w salonie i fryzjerka powiedziala ze nie zrobi mi balejazu poniewaz zaden kolor mi nie wyjdzie bo mam za bardzo przetrawione wlosy,czy to prawda??
Chanel777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 16:14   #103
ankaesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17
Dot.: Rozjaśnianie.

helo,
jeśli chodzi o sposoby eliminujące tzw. żółty odcień z włosów to ja kiedyś zakupiłam u fryzjera fioletowy szampon Landoll (włoski) - bagno specifico antigiallo. jest bardzo wydajny. wystarczy wziąć go odrobinę i już się pieni. oczywiście najpierw głowę trzeba umyć normalnym szamponem, spłukać, umyć głowę szamponem fioletowym, spłukać i dopiero odżywka. Bynajmniej ja tak robiłam kierując się instrukcjami mojej fryzjerki niestety nie widziałam tego szamponu w żadnym sklepie. Może na Allegro? Nie polecam natomiast szamponu Maribell firmy Marion. Nie miał on typowego, ostrego FIOLETOWEGO koloru a bordowy;/ wysuszył włosy i nic nie pomógł. pzd!
ankaesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 17:19   #104
Angel22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Rozjaśnianie.

Cytat:
Napisane przez ankaesz Pokaż wiadomość
helo,
jeśli chodzi o sposoby eliminujące tzw. żółty odcień z włosów to ja kiedyś zakupiłam u fryzjera fioletowy szampon Landoll (włoski) - bagno specifico antigiallo. jest bardzo wydajny. wystarczy wziąć go odrobinę i już się pieni. oczywiście najpierw głowę trzeba umyć normalnym szamponem, spłukać, umyć głowę szamponem fioletowym, spłukać i dopiero odżywka. Bynajmniej ja tak robiłam kierując się instrukcjami mojej fryzjerki niestety nie widziałam tego szamponu w żadnym sklepie. Może na Allegro? Nie polecam natomiast szamponu Maribell firmy Marion. Nie miał on typowego, ostrego FIOLETOWEGO koloru a bordowy;/ wysuszył włosy i nic nie pomógł. pzd!
Jeżeli chodzi o szampon eliminujący żółty odcień włosów to ogólnodostępny jest szampon z Joanny. Jest bardzo tani i pewnie trochę pomaga. Ja osobiście wolę szampon Profi Silk. włosy po nim są bardziej rozświetlone. Tylko trzeba uważać bo mocno łapie kolor. Najlepiej nakładać od spodu włosów. Można go kupić na splendore ale i na allegro jest w takiej samej cenie. W sklepach nie widziałam tego szamponu a szkoda. Dobra jest też płukanka srebrna w takiej małej szklanej buteleczce. Kupuje ją u mojej fryzjerki i też jestem z niej zadowolona
Ps: tego szamponu Landol nie ma na allegro. A gdzie go kupiłaś?? Chyba ciężko go dostać;/

Edytowane przez Angel22
Czas edycji: 2009-10-24 o 17:22
Angel22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 13:42   #105
ankaesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17
Dot.: Rozjaśnianie.

Cytat:
Napisane przez Angel22 Pokaż wiadomość
Ps: tego szamponu Landol nie ma na allegro. A gdzie go kupiłaś?? Chyba ciężko go dostać;/
Ja go kupiłam u mojej fryzjerki. Jest bardzo dobry i szkoda w sumie, że nie ma go Allegro.... Pewnie trudno go dostać. Nie widziałam jeszcze (choć nie szukałam) w sklepach. Ale może będzie w jakichś lepszych drogeriach itp.
ankaesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 21:57   #106
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
rozjaśnianie

mam taki kolorek teraz włosków jak na dołączonym zdjątku od farbowania u fryzjerki minęły juz 2mce chcialabym sama w domu sobie zrobic po:
1)odrosty
2)rozjaśnic odrobine całe włosy
Co musze w tym celu zrobic czy lepiej użyc farby czy rozjsniacza, jesli tak to ile ton?

Czekam na pomoc w mojej sprwie i pozdrawiam serdecznie

zdjatko oczywiwscie sorki)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-11-26 o 22:54 Powód: post pod postem
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 15:10   #107
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Rozjaśnianie.

dziewczyny a slyszalyscie kiedys o takim rozjasniaczu jak Silver??fryjerka mowila mi ze jest ok ale sama nie wiem juz...co prawda bylam podciac wlosy ale przy okazjo ja zapytalam,co o tym myslicie?
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 22:33   #108
magda86lena2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Dot.: rozjaśnianie włosów

Cytat:
Napisane przez hannie Pokaż wiadomość

zrozum... po rozjaśnianiu włosów (najczęściej rozjaśniaczem joanna z wodą utlenioną 12%) macie z włosów sajgon i cieżko jest cokolwiek zrobić.

zrob odpowiednią regeneracje włosów i dopiero wtedy wybierz sie do dobrego fachowca który zrobi ci taki kolor

a tak na marginesie , gdybyś sama uprzednio nie rozjasniala wlosów to ten kolor fryzjer zrobilby bez problemu

Popieram aczkolwiek nawet po konkretnej regeneracji ten włos nie bedzie nadawał sie do ponownego rozjaśniania ja osobiście nie podjeła bym się ponownej dekoloryzacji z powodu tego iż ten włos jest juz na tyle uwrażliwiony że ponowna dekoloryzjacja może doprowadzic do ściągniecia rozjaśniacza razem z włosami lub do pużniejszego pokruszenia sie włosa
magda86lena2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 22:43   #109
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: rozjaśnianie włosów

hej,właśnie przed chwilą nałożyłam na włosy z pasemkami,robionymi miesiąc temu rozjaśniaczem farbe garniera 111 i jestem zadowolona trzymałam 45 min fakt te pasemka sa lekko niebieskawe a reszta słomkowa i jestem w szoku bo widzocznie nie trzeba rozjaśniac rozjasniaczami swoich włosów kolor naturalny(ciemny blond) skoro są farby tak rozjaśniające wiadomo nie sa platynowe ale juz tak blisko jasniutkiego koloru i co najważniejsze zadne siano tylko mięciutkie włosy dziewczyny które mają zamiar stać sie blondynka,starajcie sie jak najmniej rozjaśniać rozjaśniaczem są farby które dają kolor i włosy tak nie cierpia jak po mocnych rozjaśniaczach takie jest moje zdanie....powodzenia..... pozdrawiam
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 22:48   #110
magda86lena2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Dot.: rozjasnienie wlosow!pomocy!

Cytat:
Napisane przez dagmarab21 Pokaż wiadomość
witam.
mam blond pasemka robione na poczatku grudnia.i chcialabym sobie teraz rozjasnic cale wsloy zeby zostac blondynka.czy jest taka mozliwosc?czy nic mi sie nie stanie z wlosami?czekam na odpowiedz.

Jeśli chodzi o tą koloryzacje to lepiej wybrać pozostałe pasma w ten sam sposób jak poprzednio były wybrane pasma a na to całość nałożyć toner który nie będzie niszczył włosa tylko z tonuje do wybranego odcienia. Jeśli włosy nie są na tyle rozjaśnione to nałożyć toner troszkę ciemniejszy, do 4 tygodni wypuka się z włosa, a przez ten czas ostro zabrać się za odżywianie tych włosków polecam firmę KEMON repair maska (naprawde jest dobra). Wykonać mycie rozjaśniające (to nie jest to samo co dekoloryzjacja czy ściąganie koloru) kolor powinien być OK. Takie jest moje zdanie acz kolwiek ciężko mi teraz powiedzieć jaki jest ich stan. Ale jeśli są naturalne to nie powinno być problemu i pierwsza wersja powinna zakończyć sały zabiag koloryzjacji włosów na blond.

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

ja pisze oczywiście wszystko z własnego doświadczenia

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

UWAGA farby które nie są profesjonalne i nie są dobrane do typu włosa, koloru naturalnego i zniszczenia włosa mogą wychodzić bardzo różnie.
magda86lena2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 00:06   #111
annabeatrycze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: Rozjaśnianie.

witam,

zastanawiam się nad rozjaśnieniem włosów Joanną. jestem ciemną blondynką, moje włosy są grube i zdrowe (mimo że prostuje je już 4 rok). powiedzcie mi, proszę, jak można powrócić do naturalnego koloru po rozjaśnianiu i czy jest to w ogóle możliwe, w wypadku gdy mi się uzyskany kolor nie spodoba?
annabeatrycze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 13:20   #112
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Rozjaśnianie.

Cytat:
Napisane przez annabeatrycze Pokaż wiadomość
witam,

zastanawiam się nad rozjaśnieniem włosów Joanną. jestem ciemną blondynką, moje włosy są grube i zdrowe (mimo że prostuje je już 4 rok). powiedzcie mi, proszę, jak można powrócić do naturalnego koloru po rozjaśnianiu i czy jest to w ogóle możliwe, w wypadku gdy mi się uzyskany kolor nie spodoba?
po rozjasnianiu??? mozesz je przykryc farba podobna do naturalnego koloru wlosow lub poczekac az odrosna ci swoje
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 15:16   #113
asiek4141
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Rozjasnione wlosy :/

mam pytanie otóz kiedys miałam platyne na wlosach, uwielbialam ten kolor ale cos mi strzelilo do glowy i zafarbowalam sie na ciemny braz, pozniej na czarny ... i tak rpzez jakies 2 lata utrzymywalam sie w kolorach czerni i brazu, az w koncu zatesknilam do tego blondu.. i chcialabym do niego wrocic juz na stale robilam rozne dekoloryzacje itp itd.. to z czarnego zeszlam do czekolady pozniej pasemkami je katowalam... no i katowalam katowalam az w koncu do polowy wlosy mialam jasny blond a reszte braz rudy... i nie wiadomo jeszcze co. Kazdy fryzjer u ktorego bylam nie chcial mi nic z tym zrobic, gdyz wlos byl juz rozjasniany i nic z tym rudym sie nie da zrobic.. wiec zgodnie z rada zafarbowalam na ciemny blond.. i teraz pytanie CO MAM ROBIC jestem juz zalamana, bardzo prosze o szybka odpowiedz.. kolor mi sie wyplukal dbamn o wlosy nawilzam juz staram sie przejsc z tego koloru od ponad roku, nie przeciazam ich zabiegami.. ale juz nie wiem... znow pasemka? czy teraz na tych wlosach ,,ciemnego blondu... wpadajacego pod rudy'' moge uzyskac w salonie fryzjerskim blond...? Prosze pilnie o odpowiedz(
asiek4141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 15:56   #114
missRenata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Rozjasnione wlosy :/

Mam pytanie,
moje włosy po kilku farbowaniach szamponem palet o różnych brązach zrobiły się czarne chciałabym je trochę rozjaśnić jak to zrobić?
missRenata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 17:22   #115
cindy1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Rozjasnione wlosy :/

mam naturalne ciemno brązowe włosy.Dotychczas rozjaśniałam u dośćdrogiego fryzjera i raz chciałam zoszczędzić i poszłam zrobić odrost do nieznanej fryzjerki.Efekt był taki że spaliła mi włosy.Byłam załamana bo zostały mi na głowie dwa pióra.I tak przez dwa miesiące regenerowałam je najróżniejszymi maseczkami i farbowalam szamponetka na rudy.Jednak chciałam mieć blond.Znalazłam w internecie produkty do rozjaśniania na bazie rumianku i lawendy które nie niszcza włosów.Narazie produkt ten jest wogóle nie znany nazywa sie Mild Blond Selective Proffesional i praktycznie nie jest dostępny u żadnego fryzjera.Zamówiłam więc z hurtowni fryzjerskiej http://www.hairs.pl/category/selective-professional- i poprosiłam znajmą fryzjerkę żeby mi to połozyła na włosy.Farba jest rewelacyjna bez amoniaku ładnie pachnie skóra głowy przy rozjasnianiu prawie nie szczypie no i co najważniejsze nie niszczy wlosów i jest naprawde delikatna nawet dla bardzo zniszczonych włosów.Kolor jest śliczny taki złoty blond.Sczerze polecam
cindy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 20:44   #116
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: rozjaśnianie włosów

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Pokaż wiadomość
rozjaśnianie

mam taki kolorek teraz włosków jak na dołączonym zdjątku od farbowania u fryzjerki minęły juz 2mce chcialabym sama w domu sobie zrobic po:
1)odrosty
2)rozjaśnic odrobine całe włosy
Co musze w tym celu zrobic czy lepiej użyc farby czy rozjsniacza, jesli tak to ile ton?

Czekam na pomoc w mojej sprwie i pozdrawiam serdecznie

zdjatko oczywiwscie sorki)

radzilabym jednak fryzjera i gęsto rozjaśniaczem pasemeczka!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 22:00   #117
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: rozjaśnianie włosów

Cytat:
Napisane przez aneta_niedziolko Pokaż wiadomość
mam włoski proste ciemnoblond,niestety zniszczone trwałą i różnymi farbowaniami.Teraz czekam aż odrosną moje naturalne zdrowe włosy.I chciałabym je całe wtedy rozjasnić na świetlisty jasny blond,jednak niewiem jaka farba będzie do tego najlepsza.Farba czy rozjaśniacz?co "weźmie" moje włosy i nie sprawi,że bedą wyglądać jak kupa siana-suche,matowe i zniszczone?? nie chcę znów popełnić błedu więc prosze o fachową radę
Farba! Ja ostatnio używałam rozjaśniacza (u fryzjerki bo z czarnego schodziłam do brązu) i na głowie miałam "piękny" żółty kolor... Nie polecam fryzjerskich rozjaśniaczy (nooo nie wypowiadając się o tych drogeryjnych)...
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 22:40   #118
kika1212
Przyczajenie
 
Avatar kika1212
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 6
GG do kika1212
Dot.: rozjaśnianie włosów

Hej. Śledziłam chwile ten wątek i postanowiłam zapytać was także o radę.
Więc planuję wrócić do blondu, dodam za chwilę swoje zdjęcie(wiem mam dopiero 15 lat więc mogę się wydać dla niektórych tu za młoda.) Ostatni raz farbowałam włosy w sierpniu na ciemny brąz, więc w tej chwili, mam różne kolory na swojej głowie. W niektórych miejscach mam już blond odrosty (mój naturalny kolor), gdzieniegdzie jest rudy, a od spodu są brązowe...
Na drugim zdjęciu jest kolor jaki chciałabym uzyskać, wiecie może jaką farbę ? I czy uda się fryzjerowi uzyskać taki kolor na moich włosach ? prosiłabym o odpowiedź i z góry bardzo dziękuję


ps. przepraszam za moje zdjęcie ale nie mam żadnego innego, aktualnego zdjęcia, które oddaje właściwy odcień moich włosów

Załącznik 3065084

Załącznik 3065085
kika1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 09:43   #119
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: rozjaśnianie włosów

Cytat:
Napisane przez kika1212 Pokaż wiadomość
Hej. Śledziłam chwile ten wątek i postanowiłam zapytać was także o radę.
Więc planuję wrócić do blondu, dodam za chwilę swoje zdjęcie(wiem mam dopiero 15 lat więc mogę się wydać dla niektórych tu za młoda.) Ostatni raz farbowałam włosy w sierpniu na ciemny brąz, więc w tej chwili, mam różne kolory na swojej głowie. W niektórych miejscach mam już blond odrosty (mój naturalny kolor), gdzieniegdzie jest rudy, a od spodu są brązowe...
Na drugim zdjęciu jest kolor jaki chciałabym uzyskać, wiecie może jaką farbę ? I czy uda się fryzjerowi uzyskać taki kolor na moich włosach ? prosiłabym o odpowiedź i z góry bardzo dziękuję


ps. przepraszam za moje zdjęcie ale nie mam żadnego innego, aktualnego zdjęcia, które oddaje właściwy odcień moich włosów

Załącznik 3065084

Załącznik 3065085

spokojnie bedziesz miała taki kolor!!!!! a masz jakąś znajomą fryzjerke? jesli tak to skonsultuj sie z nią,na ten temat
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 17:19   #120
kika1212
Przyczajenie
 
Avatar kika1212
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 6
GG do kika1212
Dot.: rozjaśnianie włosów

tak mam znajomą fryzjerkę . dziękuję za pomoc
kika1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-08 07:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.