z rozjaśnionych- rude, pomóżcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-04, 17:21   #1
shona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18

z rozjaśnionych- rude, pomóżcie!


Mam prośbę proszę pomóżcie mi zadecydować co mam zrobić w sprawie moich beznadziejnych włosów.Rozjaśniłam włosy farbą Palette jakaś nowość z pomarańczem i okazało się ze wyszły mi blond z rudymi.Uprzednio miałam włosy farbowane ciemną czekoladą Marion i miałam odrosty około 4 cm. jednak nie było widać różnicy w kolorze, a teraz mam blond to co moje naturalne włosy, a te farbowane wyszły rude.Nie wiem co robić czy za parę dni powtórzyć rozjaśnianie czy też lepiej iść do fryzjerki, tylko jak ja z domu wyjdę?Przerypane
shona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 17:48   #2
siusan89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 129
GG do siusan89
Dot.: z rozjaśnionych- rude, pomóżcie!

na farbę Ci wyszły inne to normalka . idź do fryzjera i rozjaśnij ale pasemka zrób i powiedz fryzjerce ze chcesz żeby Ci rozjaśniła tylko te rude żeby od skory ich nie smarowała zeby sie nie wykruszyły
siusan89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 18:52   #3
shona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18
Dot.: z rozjaśnionych- rude, pomóżcie!

A po ilu dniach można pójść do fryzjerki, czy po 1 dniu już można? Chcę jak najszybciej doprowadzić włosy do porządku.
shona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 19:11   #4
siusan89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 129
GG do siusan89
Dot.: z rozjaśnionych- rude, pomóżcie!

zo zależy jak wygladaja wlosy, idz do fryzjera to Ci powie..... nie widze włosków ciężko ocenić
siusan89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 19:15   #5
shona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18
Dot.: z rozjaśnionych- rude, pomóżcie!

Dziękuję siusan89 jestem załamana tymbardziej że wszyscy w domu mi dogadują
shona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 16:10   #6
shona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18
Dot.: z rozjaśnionych- rude, pomóżcie!

mam pociemnione włoski przeplata się to z blondem i brązem z lekkim rudym lepsze to niż to co było
shona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 16:15   #7
AgusiQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1
Question Dot.: z rozjaśnionych- rude, pomóżcie!

Hej! Ja tez mam podobny problem mialam wlosy koloru czarnego (4 razy malowane na czarno w tym za pierwszym razem palet) w piatek mialam robione pasemka rozjasniaczem i wyszly mi rude jak taka rdza :/ a dzisiaj bylam jeszcze raz u fryzjerki i 2 razy sciagala mi kolor pozniej polozyla farbe na cala dlugosc wlosow koloru popielatego jest juz niby lepiej niz w piatek ale dalej mam blond z rudymi :/ Wiecie co moge jeszcze zrobic? Pomozcie mi pliss Nie wiem czy mam jeszcze raz isc do fryzjera bo juz sporo kasy na te wlosy wywalilam a dalej wygladam okropnie
AgusiQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 18:22   #8
shona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18
Dot.: z rozjaśnionych- rude, pomóżcie!

Jak miałam rude to mi też fryzjerka mówiła żeby wypróbować szamponietkę w jakimś odcieniu popielu ja nawet kupiłam ale ciemny blond, jednak mój chłopak namówił mnie na wizytę u fryzjera a ta mi doradziła żeby pociemnić kolor taki jasny brąz jakby miodowy bo rozjaśniając dalej zniszcze włosy a efekt może być ten sam czyli dalej rude. Teraz mam taki śmieszny ale bardziej realny kolor a wszyscy mi mówią ze dość ciekawy.Muszę jeszcze raz nałożyć tą samą farbę bo mi się będzie zmywać i potem już pasemka blond na pewno złapią tak przynajmniej mnie zapewniła fryzjerka.80 zł kosztowała mnie dzisiejsza fryzurka z podcięciem.
shona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 19:37   #9
siusan89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 129
GG do siusan89
Dot.: z rozjaśnionych- rude, pomóżcie!

z czrnych włosów jest ciężko zejść i po rozjaśnianiu zawsze wyjdą rude, najlepiej moim zdaniem przejść na brąz a dopiero póżniej rozjaśnić i wtedy nie wyjdą rude
siusan89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.