pasy wibracyjne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-08, 22:01   #1
grosikk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 87

pasy wibracyjne


Witam!
Zastanawiam się nad kupnem takiego urządzonka do masażu.Chciałabym przy małej diecie i tych masażach wyszczuplić sylwetke i pozbyć się celulitu.CZy jest to możliwe?Jakie są przeciwskazania do stosowania tych pasów?Czy można je stosować na brzuch i klatke piersiową?
Dziękuję za odpowiedź Gosia.
grosikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 22:06   #2
grosikk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 87
Re: pasy wibracyjne

chyba się nie da otworzyć zdjecia,daje linka
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=39167474
grosikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 10:45   #3
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: pasy wibracyjne

Witam. Pasy wibracyjne mozna stosować raczej w celu ujędrnienia niektórych parti ciała, okolice biorer i nieco posladki, a także molelowania. Jesli chodzi o polekszenie ukrwienia to posrednio masaż wibracyjne może je wspomagać.Nie nalezy się jednak spodziewać spektakularnych rezultatów w odchudzaniu, można jednak conieco podmodelować.

Nie mogę wypowiadać się a propos konkretnych urządzeń, danej firmy.

Jeśli chodzi o pasy wibracyjne a cellulit to juz inna historia. Z resztą na reklamie producent nie popisał się , bo nie da się urządzeniem likwidować cellulitisu - bo to stan zapalny tkanki podskórnej, w odróznieniu od cellulitu PEFS. ( Polecam archiwalne artykuły nt cellulitu a masażu).

Jesli chodzi o terapie cellulit to najlepsze efekty sa wykonujący Manualny Drenaż Limfatyczny. Urządzenia te nie sprzyjaja także osobom majacym kłopoty z niestabilnoscia kręgów lędzwiowych, oraz w stytuacji pekajacych naczyć lub problemów z niewydolnoscia zylną.

Takie urządzenia sa jedynie wspomagającymi, nie nalezy jednak bez aktywnosci fizycznej i masaży ręcznych spodziewać się spektakularnych efektów.
Powodzenia.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 11:18   #4
grosikk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 87
Re: pasy wibracyjne

Dziękuje,czyli wydatek 600zł. jast raczej zbędny.Zdjae sobie sprawe że samymi masażami nic nie zdziałam,jednak zawsze jakiś wspomagacz się przyda.Wydaje mi się że lepiej wtedy wchłaniają się kremy.Chodziłam kiedyś na masaże do specjalisty,ale niestety z powodu braku czasu już nie mogę.Byłabym wdzięczna gdyby zobaczył pan jeszcze coś takiego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=39057418 dziękuję i pozdrawiam.
grosikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 18:47   #5
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: pasy wibracyjne

Przerabiałem, jak i przerabiało tego rodzaju sprzęt wiele pacjentek. To są urządzenia do dodatkowego masażu, ale naprawdę może z nich wycisnąć coś sensownego jedynie profesjonalny masażysta. Czasem wspomagają masaż.
Jednak to co Panią interesuje trzeba wykonać ręcznie. Swoja droga najczęściej taki sprzęt po kilku poróbach lezy gdzieś w kącie, i tyle.
Powodzenia.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 16:28   #6
Silvery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Wink Dot.: Re: pasy wibracyjne

Witam

Chodziłam na siłownie i używałam taki sprzęt z pasami. Jest skuteczny
Cellulit prawie zniknął po niecałym miesiącu. Polecam
Silvery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.