"Mała czarna" Reserved. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-01-28, 11:00   #1
sandy_sugar_lips
Raczkowanie
 
Avatar sandy_sugar_lips
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 139

"Mała czarna" Reserved.


Wynalazłam to cudo na przecenie. Mój tż planuje coś wyjątkowego na walentynki, więc pomyślałam, że będzie jak znalazł. No i tu zaczynają się schody. Jakie buty? Czółenka czy botki? Szpilka czy koturn? Na sto procent kupię nowe, tylko jakie? Jakiego koloru torebka? Co na wierzch, bo przyznam, że myślałam o czarnym sztucznym futerku, ale boję się prostytutkowego efektu... No i co z biżuterią? Myślałam o minimalizmie i takich drobnych kolczykach... Mam też problem z bielizną... Konkretnie ze stanikiem...

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
sandy_sugar_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 11:19   #2
xxPineskaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 223
Dot.: "Mała czarna" Reserved.

moim zdaniem źle w tym wyglądasz.. poza tym ten różowy zamek? no błagam do czego to.. koleżanka kupiła owszem ale ona to jakoś zafarbowała i zamalowała lakierem do paznokci ? nie pamiętam.. według mnie jeśli już to czarna torebka, czarny stanik, a najlepiej to z sylikonowymi paskiem i ramiączkami.. może czarne rajstopy lepiej by się prezentowały? i futerko też bym odpuściła.
xxPineskaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 11:24   #3
sandy_sugar_lips
Raczkowanie
 
Avatar sandy_sugar_lips
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 139
Dot.: "Mała czarna" Reserved.

Oczywiście, że rajstopy wciągnęłam ją tylko żeby dodać zdjęcie.... Jak nie futerko to co? W samej sukience w lutym nie wyjdę...
sandy_sugar_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 11:27   #4
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: "Mała czarna" Reserved.

Sukienka tragiczna i kompletnie nie na Twoją sylwetkę, zły wybór zarzuć na górę jakąś ramoneskę z ćwiekami najlepiej, botki na szpilce i ciemne rajstopy...
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 11:30   #5
sandy_sugar_lips
Raczkowanie
 
Avatar sandy_sugar_lips
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 139
Dot.: "Mała czarna" Reserved.

Za chwile schowam ją na dno szafy
sandy_sugar_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 11:31   #6
StayStylish
Raczkowanie
 
Avatar StayStylish
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 433
Dot.: "Mała czarna" Reserved.

Plecy są bardzo wycięte, więc stanik musisz sobie darować. Możesz kupić jakieś nakładki na piersi, bo biustonosz, nawet taki "do zadań specjalnych" który jest zapinany w talii, nie sprawdzi się tutaj - bedzie wystawał. Żadnego sylikonowego, to największa tandeta jaka może być, okropnie wygląda.

Ja bym do tego ubrała czarne zabudowane czółenka, na lekkiej platformie. Botki fajnie by wyglądały, ale przy bardzo wysokiej dziewczynie
Na górę marynarke, taki blezer dłuższy. Rękawy odwinięte, żeby było widać nadgarstki - i tu pokombinowałabym z kolorową biżuterią, w odcieniach różu.

Wiem, że nie pytałaś o to jak z niej wyglądasz, ale muszę to napisać - bardzo niekorzystnie, najlepiej to proponowałabym dać komuś tą sukienkę ale to tylko moje zdanie.
__________________
2016
StayStylish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 11:36   #7
sandy_sugar_lips
Raczkowanie
 
Avatar sandy_sugar_lips
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 139
Dot.: "Mała czarna" Reserved.

Szczerze nie posiadam żadnej innej spódniczki czy sukienki, lepiej czuje się w dżinsach, i chyba przy tym pozostanę. Trochę mi przykro, ale płakać nie będę idę szukać inspiracji

Edytowane przez sandy_sugar_lips
Czas edycji: 2013-01-28 o 11:37
sandy_sugar_lips jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 11:41   #8
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: "Mała czarna" Reserved.

Nie jest to sukienka na Twoją figurę. Ten różowy odblask na plecach też nie jest zbyt urokliwy.
Przed zakupem zastanów się zawsze czy posiadasz coś, co będzie pasowało do nowego nabytku.

Jeżeli się jednak na nią zdecydujesz: czarne, matowe rajstopy; bez stanika albo silikon, marynarka czarna.
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 11:45   #9
oldschoolQueen
Raczkowanie
 
Avatar oldschoolQueen
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 122
Dot.: "Mała czarna" Reserved.

Cytat:
Napisane przez StayStylish Pokaż wiadomość
Plecy są bardzo wycięte, więc stanik musisz sobie darować. Możesz kupić jakieś nakładki na piersi, bo biustonosz, nawet taki "do zadań specjalnych" który jest zapinany w talii, nie sprawdzi się tutaj - bedzie wystawał. Żadnego sylikonowego, to największa tandeta jaka może być, okropnie wygląda.

Ja bym do tego ubrała czarne zabudowane czółenka, na lekkiej platformie. Botki fajnie by wyglądały, ale przy bardzo wysokiej dziewczynie
Na górę marynarke, taki blezer dłuższy. Rękawy odwinięte, żeby było widać nadgarstki - i tu pokombinowałabym z kolorową biżuterią, w odcieniach różu.

Wiem, że nie pytałaś o to jak z niej wyglądasz, ale muszę to napisać - bardzo niekorzystnie, najlepiej to proponowałabym dać komuś tą sukienkę ale to tylko moje zdanie.


Ja bym zalozyla jeszcze czarne rajstopy, moze niekoniecznie kryte, ale na pewno czarne: bedziesz korzystniej wygladac.
Osobiscie nie przepadam za kolorowa bizuteria, a juz na pewno nie rozowa :P ja bym zalozyla srebrna. Ale wybor nalezy do Ciebie.
__________________
She acts like summer and walks like rain.
oldschoolQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 12:47   #10
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: "Mała czarna" Reserved.

Cytat:
Napisane przez poziomkaa_ Pokaż wiadomość
Sukienka tragiczna i kompletnie nie na Twoją sylwetkę, zły wybór zarzuć na górę jakąś ramoneskę z ćwiekami najlepiej, botki na szpilce i ciemne rajstopy...
Dokładnie
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 12:57   #11
gorzka idiotka
Soyelle
 
Avatar gorzka idiotka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 457
Dot.: "Mała czarna" Reserved.

Oj nie, tą sukienkę "uratuje" tylko jej zakrycie, żakiet najlepiej. No i bez chanelkowej torebki, tym bardziej w kolorze białym, czy tym różowopodobnym. Jakoś tak chyba wszystkie nas odstraszyłaś od tej sukienki wkładając do zdjęć jasny stanik....
__________________
I Love fashion
gorzka idiotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 14:32   #12
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: "Mała czarna" Reserved.

Cytat:
Napisane przez sandy_sugar_lips Pokaż wiadomość
Szczerze nie posiadam żadnej innej spódniczki czy sukienki, lepiej czuje się w dżinsach, i chyba przy tym pozostanę. Trochę mi przykro, ale płakać nie będę idę szukać inspiracji
Powodzenia w poszukiwaniach, faktycznie, lepiej odpuść sobie tę sukienkę
Btw. przeraża mnie ta laleczka Chucky w tle
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 07:26   #13
sandy_sugar_lips
Raczkowanie
 
Avatar sandy_sugar_lips
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 139
Dot.: "Mała czarna" Reserved.

Na początku byłam nią zauroczona, teraz widzę w niej same wady.... Chucky należy do mojego narzeczonego i jest moim codziennym koszmarem...
sandy_sugar_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 07:43   #14
kamilaza
Rozeznanie
 
Avatar kamilaza
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 695
Dot.: "Mała czarna" Reserved.

Próbowałabym ją uratować czarnymi kryjącymi rajstopami. Góra jest dość odsłonięta, a sama sukienka króciusienka, więc darowałabym pokazywanie nóg. Czarne kryjące rajstopy plus stanik silikonowy, albo taki, którego z tyłu nie będzie widać i może coś z tego jeszcze wyjdzie ale torebki, które pokazałaś, odpadają... Jakaś koperta byłaby niezła nic, co przykuwałoby uwagę bardzo- stawiałabym na minimalizm
__________________
"Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała."

MM.


Pomóż! http://www.pmiska.pl/
kamilaza jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.