trądzik:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-14, 18:06   #1
osa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1

trądzik:(


Jak skutecznie pozbyć się trądziku? Szczególnie przed okresem nasila się i wtedy juz nic nie pomaga. A jak zdąże pozbyś się krostki to wyskakuje następna. I tak w kółko
osa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-14, 18:15   #2
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: trądzik:(

Trzeba sie wybrać do dermatologa,
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-15, 19:14   #3
k.k
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: trądzik:(

tak. wizyta u dermatologa to dobry pomysł, ale zależy na jakiego dermatologa trafisz. ja raz trafiłam do takiej starszej pani, która w ogóle źle zinterpretowała mój problem i okazało się, że pieniądze na preparaty przez nią przepisane poszły się phiiii.
też miałam straszne problemy z trądzikiem. stosowałam jakiś preparat z apteki, taki malutki z kwasem salicylowym- punktowo. pomagał, lecz bardzo wysuszał skórę. przepisano mi krem dla dzieci i niemowląt 'oilatum soft krem do skory wrażliwej i suchej'. Pomógł. Skóra odżyła. lecz musisz regularnie używać odpowiednich kosmetyków.
zakładam, że skoro masz trądzik to i skórę mieszaną lub tłustą (ewentualnie normalną). rano- żel, tonik, krem. wieczorem to samo, a w dzień możesz twarz przemywać tonikiem i potem smarować ją kremem. Tonik powinien być bezalkoholowy. to naprawdę pomaga. przynajmniej mi się udało pozbyć uparczywych krostek. ja polecam firmę 'ziaja'. tania i dobra. chociaż myślę, że obojętnie jaką firmę wybierzesz, to jeżeli będziesz konsekwentna, zadziałają każde.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.