"Forever Living" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-30, 19:02   #1
rozana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3

"Forever Living"


Witam, czy ktos z Was kupuje produkty networkowej firmy Forever Living, sa one drogie ale podobno skuteczne, ciekawa jestem Waszej opinii. Sa tam miedzy innymi napoje aloesowe, suplementy dietetyczne, kosmetyki, wszystko na bazie naturalnych skladnikow. Ja pije odzywke Forever Lite na wzmocnienie organizmu i uregulowanie gospodarki trawiennej, musze przyznac ze lepiej fizycznie sie po tym czuje, nie jestem zmeczona. Czy jednak tego rodzaju produkty przyjmowane do wnetrza organizmu sa calkowicie bezpieczne i czy oczekiwana skutecznosc jest osiagalna? Pytam bo zastanawiam sie nad kupnem kolejnych produktow a nie sa one tanie. Pozdrawiam
rozana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 19:09   #2
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: "Forever Living"

Moja cała rodzina uzywa kosmetyków tej firmy, faktycznie są b. dobre. Przede wszystkim zel Aloe Vera Gelly, świetnie działa na ranki, otarcia itp. Kiedyś używal tata kremu rozgrzewającego na bolące stawy, kolana, tez był skuteczny. Nie znam natomiast żadnego produktu z napojów czy suplementów.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 19:22   #3
rozana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3
Re: "Forever Living"

dziekuje Ja przymierzam sie do zakupu multiwitamin "Pola zieleni" i kremow na cellulit oraz do twarzy - aleosowo-propolisowego. Moze ktos to uzywal i wie czy rzeczywiscie dzialaja efektywnie?
rozana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 15:38   #4
Aloelife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 5
Dot.: "Forever Living"

Tak, są całkowicie bezpieczne i co ważne zdrowe dla organizmu, bo są naturalne. Firma kontroluje cały proces przetwarzania, od rośliny do gotowego produktu. Uwielbiam tę firmę! Bardzo pomogłam sobie i moim najbliższym. Jest to też świetny sposób na życie, bo znając i używając produkty można na nich zarabiać. A produkty nie są drogie, bo są bardzo wydajne. Pewnie, że lite wystarczy na miesiąc, ale jest wart swojej ceny Ale dezodorant na 6 miesięcy... pasta do zębów na 5 dla 1 osoby... mydło w płynie jest genialne (można zmywać makijaż, można się w nim golić, myć głowę, kąpać małe dzieci, świetny do higieny intymnej) i nie chce się skończyć... Polecam!
Aloelife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.