problem z motywacja=((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-10, 18:45   #1
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691

problem z motywacja=(((


Od jakiegos czasu probuje schudnac ale troche kiepsko mi to wychodzi...
Po prostu problem tkwi w braku motywacji...Mam zawsze duzo zapalu do cwiczen,ale gdy nie
widze szybkich efektow to wszystko mija=(
Moze ktos mi cos podpowie?Co pomoze mi sie zmotywowac??mam dosc siebie ale lenistwo
zwycieza=(
karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 20:42   #2
nedvedzia
Rozeznanie
 
Avatar nedvedzia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 541
Dot.: problem z motywacja=(((

Sieemka
Kuuurde mam ten sam problemik co ty...(
Ja też kompletnie nie mam motywacji(
W szkole przezywają mnie pulpet nie miałam jeszcze nigdy chłopaka<tzn miałam ale to było związki góra 1 miesięczne i takie łażenie typu tylko za rączke;p> a mam już prawie 16 lat(
Jaaa nie wiem teraz w tym roku ide do ponad gimnazjalnej i wypadałoby sie tak jakoś pokazac(

Ale naprawde tyle razy ile ja już próbowałam schudnąc...
Ja już powinnam zniknąć gdyby każde odchudzanie kończyło sie powodzeniem;p

Mam nadzieje ze ktoś nam pomoże w naszym problemie:P

Jak narazie jesteśmy dwie
nedvedzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 21:37   #3
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: problem z motywacja=(((

Ja trzecia!! Od ok. miesiąca olałam diete, nauke i cała reszte... Przytyłam 3 kg, nałapałam kilka trój A przeciez koniec roku za kilka miesiecy No i to mnie troche zmotywowało do walki... od jutra biore sie za siebie Kolejna motywacja byl dla mnie odcinek "Gotowe na wszystko". Nie ogladam czesto, ale w kazdym badz razie ta panna ktorą gra Eva Longoria powiedziała takie słowa: "Zawsze mam to czego chce..." I wtedy doszłam do wniosku, że ja trez przewaznie osiagam to co chce!! Npo wiec dlaczego nie potrafie schudnac?? Czego niby słodycze moja decydowac o tym jak wygladam? Tak wiele zalezy od silnej woli to ja nad nie popracuje! No i jakos tak mam ochote do pracy nad soba
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 22:19   #4
Agusia=]
Rozeznanie
 
Avatar Agusia=]
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: woj.podkarpackie;]
Wiadomości: 531
Dot.: problem z motywacja=(((

Aha i jakby Cie motywowały zdjęcia to polecam stronke http://models.home.att.net Lub wątek ze zdjeciami które nas motywuja
__________________
CEL- zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom.
Ambrose Bierce
Agusia=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 22:39   #5
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: problem z motywacja=(((

motywacja to dosyc indywidualna rzecz. wydaje mi sie ze najczestrzym problemem jest barak widocznych efektow zaraz po decyzji odchudzania sie. trzeba po prostu przetrwac pierwsza faze a jak juz bedzie widac chociaz pol cm roznicy to motywacja sama sie pojawi... musicie przez chwile zacisnac zeby i jakos ruszyc a potem jak bedziecie widziec ze to daje efekty i bedziecie czuc sie lepiej, to bedzie wam sie chcialo jeszcze i jeszcze walczyc. musicie pamietac, ze kazda dieta racjonalna i cwiczenia daja efekty tylko trzeba dac jej troche czasu...nie ma nic odrazu. dajcie sobie szanse a zobaczycie ze bedziecie sie czuly duuuuzo lepiej w swojej skorze. to sie przeklada na zyciowe szczescie w sposob bardzo prosty wiem po sobie. trzeba sei zmusic przez chwile a potem juz bedzie coraz latwiej. i forum wizaz tez jest niezlym motywatorem, czytajac watki i widzac ze nie jest sie zamym z problemem i ze inni walcza, mozna dostac kopa motywacyjnego wierze w was, ze zaczniecie pracowac i bedziecie sie cieszyly efektami
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 23:30   #6
brawurka1988
Raczkowanie
 
Avatar brawurka1988
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 96
Dot.: problem z motywacja=(((

Też mam problem z motywacją ale związany z dietą ,bo ćwiczenia muszę robić a w dodatku mam 4 treningi z tańca w tygodniu, tylko właśnie dieta ja nie wiem dlaczego nie potrafię się opanować nie rozumię siebie
__________________
Miłość jest treścią naszego istnienia.
Jeśli jej się wyrzekniemy,
umrzemy z głodu pod drzewem życia,
nie mając śmiałości, by zerwać jego owoce.
Paulo Coelho
brawurka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 06:52   #7
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: problem z motywacja=(((

Myślcie perspektywicznie dziewczyny - np. co wolicie czuć za miesiąc, jak już się zrobi ciepło? Dumę z silnej woli i zgubienia kilku cm., czy złość na siebie, że znowu chcęć przeżuwania wygrała z marzeniami o zgrabnym ciele?

może zajrzyjcie też tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=39948

Edytowane przez vadi
Czas edycji: 2006-03-11 o 08:32
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-11, 09:18   #8
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: problem z motywacja=(((

Cytat:
Napisane przez volunteer
motywacja to dosyc indywidualna rzecz. wydaje mi sie ze najczestrzym problemem jest barak widocznych efektow zaraz po decyzji odchudzania sie. trzeba po prostu przetrwac pierwsza faze a jak juz bedzie widac chociaz pol cm roznicy to motywacja sama sie pojawi... musicie przez chwile zacisnac zeby i jakos ruszyc a potem jak bedziecie widziec ze to daje efekty i bedziecie czuc sie lepiej, to bedzie wam sie chcialo jeszcze i jeszcze walczyc. musicie pamietac, ze kazda dieta racjonalna i cwiczenia daja efekty tylko trzeba dac jej troche czasu...nie ma nic odrazu. dajcie sobie szanse a zobaczycie ze bedziecie sie czuly duuuuzo lepiej w swojej skorze. to sie przeklada na zyciowe szczescie w sposob bardzo prosty wiem po sobie. trzeba sei zmusic przez chwile a potem juz bedzie coraz latwiej. i forum wizaz tez jest niezlym motywatorem, czytajac watki i widzac ze nie jest sie zamym z problemem i ze inni walcza, mozna dostac kopa motywacyjnego wierze w was, ze zaczniecie pracowac i bedziecie sie cieszyly efektami
zgadzam sie, przynajmniej u mnie jest to największymproblemem żebym ja po pierwszych ćwiczeniach zobaczyła chociaż troszke że jest lepiej to dalej już by było z górki ale z drugiej strony przeciez wiem że to niemożliwe po jednych cwiczeniach
ah i ten mój słomiany zapał ale koniec z tym ! wzięłam się za siebie już troszkę a teraz to już tak na prawde porzadnie i po maturze będe mogła wyjechać nad morze i wyjść w bikini bez żenady i ahhh
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 13:20   #9
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: problem z motywacja=(((

Cytat:
Napisane przez demetria
zgadzam sie, przynajmniej u mnie jest to największymproblemem żebym ja po pierwszych ćwiczeniach zobaczyła chociaż troszke że jest lepiej to dalej już by było z górki ale z drugiej strony przeciez wiem że to niemożliwe po jednych cwiczeniach
ah i ten mój słomiany zapał ale koniec z tym ! wzięłam się za siebie już troszkę a teraz to już tak na prawde porzadnie i po maturze będe mogła wyjechać nad morze i wyjść w bikini bez żenady i ahhh
no widzisz - to sie nazywa duch sportu!!!! haha! powiem ci ze ja tez za siebie sie dzisiaj dopiero biore, i to zaczynam najpierw od jedzenia, bo po ospie jestem i nie moge sobie jeszcze pozwolic na cwiczenia neistety. ale wiedz ze nie jestes sama i ze walczymy razem ze slomianym zapalem - jakbys miala jakies doly czy gorsze dni zwatpienia to wal smialo
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 11:12   #10
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: problem z motywacja=(((

Nedvedzia,tak z ciekawości spytam Cie-jaki rozmiar nosisz,że mówisz,że gruba jestes?Bo ja 42!
Jeszcze na poczatku 3gim.mialam 38,a pod koniec juz taki jak teraz!!! czyli jak widzisz sporo utylam=(A sama nie wiem czemu
utylam bo ani sie nie obiadalam ani nic...Ja tak samo jak Ty chcialam schudnac idac do
liceum ale jakos nie wyszlo=((Ale powiem Ci że nikt nigdy mnie nie wyzywał z powodu figury,
ani nic w tym stylu!!!
A co do chlopaków to nie martw się bo młoda jestes!!!A nie to co ja prawie 20lat mam!!!
3mam kciuki i życze powodzenia!!!Mam nadzieje że w koncu uda mi sie-od jutra mam zamiar powrocic na aerobik!!!pozdrawiam!!
karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 11:24   #11
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: problem z motywacja=(((

nie mów że 20 lat i stara jesteś, co ma powiedziec kobieta jak ma 25 w takim wypadku!
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 18:01   #12
nedvedzia
Rozeznanie
 
Avatar nedvedzia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 541
Dot.: problem z motywacja=(((

Heeejka
Nioo tak teraz patrzałam na mój rozmiar i mam.....
I okazało sie że ....34!!!!!!!!!
Jeeezu ja normalnie musza schudnąć bo już nie moga(
Planuje koniec ze słodyczami i zacząć biegać ale jakoś tego nie widze..
a powiem ci że masz szczęście że cie nie wyzywali..bo przyjemne to nie jest uwierz mi(


buuuziaki
nedvedzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 13:19   #13
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: problem z motywacja=(((

Hej nevedzia!tak wlasciwie ta ja mam rozmiar 42,a dżinsy 32bo tam jest zazwyczaj inna numeracja...Ale i tak jestem gruba,szkoda ze nie ma mnie kto dopingowac w chudnieciu mam szczuple kolezanki...Domyslam sie ze wyzwiska nie sa mile!!!Pozdrawiam i zycze powodzenia!!Mam nadzieje ze uda mi sie wrocic do takiego rozmiaru jak mialam kiedys...
karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.