Wszystko o Avonie - cz.32 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-10, 20:47   #181
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Ja często używam gąbki i wtedy wystarczy tylko troszkę żelu i mam piany tyyyyyyyyle przy każdym avonovym żelu Z naturalsa ogólnie się dużo gorzej pienią i na ciele mi praktycznie w ogóle nawet jak dużo leje, za to na gąbce bardzo nawet jak jest go minimalnie.

Ja wieszanych bym nie chciała, bo mam narożne półeczki pod prysznicem i na nich mi się nic nie przewraca i nawet na nakrętkach mogą stać jakby co, ale jakbym miała powiesić to by z niego nabrać musiałabym się nachylać tak by nisko dół miały

Edytowane przez taka jedna
Czas edycji: 2013-05-10 o 20:48
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 20:55   #182
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Znalazłam nowe zastosowanie dla scrubu do ciała z serii Natutrals (mam waniliowy). Do ciała - wg mnie - jest totalną porażką, w ogóle nie ściera, nie myje też za bardzo, a ja lubię raz/dwa razy w tygodniu się "ujędrnić" I stosuję go od pewnego czasu jako peeling do dłoni, mniej więcej raz w tygodniu, na to przed snem maseczka do dłoni od konkurencji i dłonie przez następne kilka dni (przy odpowiednim nawilżaniu kremami w miarę na bieżąco) gładkie, miękkie, aż chce się dotykać

I mam pytanie do Was, dotyczące ulotki o programie "Rusz w podróż", z zestawem Planet Spa z czarnym kawiorem. Na ulotce jest minidruczkiem info dodane "Pamiętaj! Aby skorzystać z oferty należy złożyć zamówienie w K9/2013 (okręgi prognozujące K11/2013). (...)". Tak więc jak zrobię zamówienie np. za 170zł w kat.8 i wpiszę do zamówienia kod któregoś z kosmetyków z tej oferty, to on przyjdzie wraz z zamówieniem z kat.9 dopiero? Czy chodzi o to, że w K9 jest ostateczna szansa, by się na program załapać?

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja często używam gąbki i wtedy wystarczy tylko troszkę żelu i mam piany tyyyyyyyyle przy każdym avonovym żelu Z naturalsa ogólnie się dużo gorzej pienią i na ciele mi praktycznie w ogóle nawet jak dużo leje, za to na gąbce bardzo nawet jak jest go minimalnie.

Ja wieszanych bym nie chciała, bo mam narożne półeczki pod prysznicem i na nich mi się nic nie przewraca i nawet na nakrętkach mogą stać jakby co, ale jakbym miała powiesić to by z niego nabrać musiałabym się nachylać tak by nisko dół miały
Ja akurat nie wiem, jak się pienią bez użycia myjek, bo do golenia używam żeli do tego celu przeznaczonych - dużo lepiej się maszynka ślizga po nogach wtedy. A na myjce, po małej ilości Naturalsów - śladu po pianie nie ma, fakt. Po Senses już lepiej, ale ja nadal wolę lać więcej. Tym bardziej, że nudzą mi się szybko zapachy, więc mała wydajność w ogóle mi - w przypadku żeli - nie przeszkadza
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 20:56   #183
sylwianna1985
Zakorzenienie
 
Avatar sylwianna1985
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 666
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

dziękuję wszystkm,znalazłam koordynatorkę jak się zdecyduję na pewno będę tu częstym gościem
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post47257715

"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
sylwianna1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 21:03   #184
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez FikcjaJestModna Pokaż wiadomość
Ja akurat nie wiem, jak się pienią bez użycia myjek, bo do golenia używam żeli do tego celu przeznaczonych - dużo lepiej się maszynka ślizga po nogach wtedy. A na myjce, po małej ilości Naturalsów - śladu po pianie nie ma, fakt. Po Senses już lepiej, ale ja nadal wolę lać więcej. Tym bardziej, że nudzą mi się szybko zapachy, więc mała wydajność w ogóle mi - w przypadku żeli - nie przeszkadza
Do golenia to ja też używam żelu do golenia lub w ogóle niczego. Ale na gąbce pieni się nawet bardzo mała ilość żelu (każdego) więc nie daję więcej bo piany jest tak samo dużo. A nie sama zużywam żel więc i tak się szybko kończą, zamawiam tylko małe

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez FikcjaJestModna Pokaż wiadomość
I mam pytanie do Was, dotyczące ulotki o programie "Rusz w podróż", z zestawem Planet Spa z czarnym kawiorem. Na ulotce jest minidruczkiem info dodane "Pamiętaj! Aby skorzystać z oferty należy złożyć zamówienie w K9/2013 (okręgi prognozujące K11/2013). (...)". Tak więc jak zrobię zamówienie np. za 170zł w kat.8 i wpiszę do zamówienia kod któregoś z kosmetyków z tej oferty, to on przyjdzie wraz z zamówieniem z kat.9 dopiero? Czy chodzi o to, że w K9 jest ostateczna szansa, by się na program załapać?
Jakoś dziwnie sprecyzowali zasady tego programu, przeważnie były jaśniej napisane. I było zawsze kiedy dołączą, a tu nie ma Więc może o to chodzi, że trzeba w K9 odebrać, ale kto ich tam wie
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 21:05   #185
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Do golenia to ja też używam żelu do golenia lub w ogóle niczego. Ale na gąbce pieni się nawet bardzo mała ilość żelu (każdego) więc nie daję więcej bo piany jest tak samo dużo. A nie sama zużywam żel więc i tak się szybko kończą, zamawiam tylko małe
Hmm, to chyba rozważę kupno gąbki. Jakoś tak od dawna wychodzę z założenia, że gąbki są mało higieniczne, ale pewnie się skuszę, skoro tak dobrze się żele pienią na niej. Na myjce widać różnicę między Naturalsem a Senses, no i im więcej żelu tym więcej piany (+ zapachu w gratisie).

Ja żele też małe kupuję, duży miałam raz i nie jestem w stanie zmęczyć, a mój TŻ to twierdzi, że żele z Avonu pachną tandetnie, mało naturalnie i celuje zawsze w inne marki.
Nawet jak mu raz kupiłam żel męski Senses (oczywiście z troską, że zaraz mu się skończy i damskim będzie musiał się myć ), to zamiast podziękować, to powiedział, że on woli Dove i nie pogadasz Sama zużyłam.
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.

Edytowane przez FikcjaJestModna
Czas edycji: 2013-05-10 o 21:08
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 21:14   #186
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez FikcjaJestModna Pokaż wiadomość
Hmm, to chyba rozważę kupno gąbki. Jakoś tak od dawna wychodzę z założenia, że gąbki są mało higieniczne, ale pewnie się skuszę, skoro tak dobrze się żele pienią na niej. Na myjce widać różnicę między Naturalsem a Senses, no i im więcej żelu tym więcej piany (+ zapachu w gratisie).

Ja żele też małe kupuję, duży miałam raz i nie jestem w stanie zmęczyć, a mój TŻ to twierdzi, że żele z Avonu pachną tandetnie, mało naturalnie i celuje zawsze w inne marki.
Nawet jak mu raz kupiłam żel męski Senses (oczywiście z troską, że zaraz mu się skończy i damskim będzie musiał się myć ), to zamiast podziękować, to powiedział, że on woli Dove i nie pogadasz Sama zużyłam.
Ja też rzadko gąbki używam, ale ostatnio mi łatwiej się myć nią jak mam nogę w gipsie i piany jest duuużo. Nawet od naturalsa. A właśnie na skórze to się prawie w ogóle nie pieni :/

U mnie Tata też był negatywnie nastawiony, ale dostał kiedyś od Dziadków żel z serii for men i od tego czasu ciągle chce następne jak mu się kończą. Tylko niestety mu pasuje tylko ten szary do ciała i włosów, a inne(te tylko do ciała czy granatowy itp) mówi, że są inne w kolorze w środku i działaniu i chce tylko ten jeden. A teraz zmieniają opakowania całej serii i nie wiem czy nie nalali czego innego znów Bo jest teraz do ciała, włosów i golenia w jednym
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 21:19   #187
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja też rzadko gąbki używam, ale ostatnio mi łatwiej się myć nią jak mam nogę w gipsie i piany jest duuużo. Nawet od naturalsa. A właśnie na skórze to się prawie w ogóle nie pieni :/

U mnie Tata też był negatywnie nastawiony, ale dostał kiedyś od Dziadków żel z serii for men i od tego czasu ciągle chce następne jak mu się kończą. Tylko niestety mu pasuje tylko ten szary do ciała i włosów, a inne(te tylko do ciała czy granatowy itp) mówi, że są inne w kolorze w środku i działaniu i chce tylko ten jeden. A teraz zmieniają opakowania całej serii i nie wiem czy nie nalali czego innego znów Bo jest teraz do ciała, włosów i golenia w jednym
Takie mieszanki to chyba do wszystkiego i do niczego.Ja osobiście bałabym się użyć żelu pod prysznic do twarzy, tym więcej, że mam dość problemową.
I jak tu potem mężczyznę przekonać, by miał w kosmetyczce osobno żel do twarzy, żel pod prysznic, szampon i jeszcze coś do higieny intymnej? Wg mnie te 4 rzeczy powinny być u każdego mężczyzny, swojego powoli temperuję, ale on to by chciał właśnie jedną rzecz do wszystkiego Nie ma lekko
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 21:27   #188
stempelka1
Raczkowanie
 
Avatar stempelka1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 183
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Ciekawa jestem sukienki 5w1. Co prawda nie znam się na składach, ale ten materiał "sztuczny" chyba będzie - poliester i elastan? Liczę dziewczyny, że któraś zamówi i napisze czy warto
stempelka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 21:28   #189
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez FikcjaJestModna Pokaż wiadomość
Takie mieszanki to chyba do wszystkiego i do niczego.Ja osobiście bałabym się użyć żelu pod prysznic do twarzy, tym więcej, że mam dość problemową.
I jak tu potem mężczyznę przekonać, by miał w kosmetyczce osobno żel do twarzy, żel pod prysznic, szampon i jeszcze coś do higieny intymnej? Wg mnie te 4 rzeczy powinny być u każdego mężczyzny, swojego powoli temperuję, ale on to by chciał właśnie jedną rzecz do wszystkiego Nie ma lekko
Jak to mój brat by powiedział-mężczyzna pod prysznicem potrzebuje jedną rzecz, a kobieta 20 On to nie uznaje znów żelu, którym nie może umyć twarzy. Ale to wiadomo-różnica płci.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 21:31   #190
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez FikcjaJestModna Pokaż wiadomość
Ja akurat nie wiem, jak się pienią bez użycia myjek, bo do golenia używam żeli do tego celu przeznaczonych - dużo lepiej się maszynka ślizga po nogach wtedy. A na myjce, po małej ilości Naturalsów - śladu po pianie nie ma, fakt. Po Senses już lepiej, ale ja nadal wolę lać więcej. Tym bardziej, że nudzą mi się szybko zapachy, więc mała wydajność w ogóle mi - w przypadku żeli - nie przeszkadza
Ja przeczytałam gdzieś ostatnio o goleniu na oliwkę do ciała i muszę wam przyznać, że efekt rewelacja!!! Już chyba do żelu nie wrócę (miałam nasz do golenia a potem kupowałam męski nasz do golenia, bo pachniał tak samo a częściej na niego promocje były).
TŻ generalnie jest na avon nastawiony na NIE, ale kupiłam mu ten żel 4w1 (no cóż... nawet mnie by to 4w1 przeraziło) ale zadowolony jest (). Jak wejdzie nowa seria to mu też coś kupię
Nie wiem tylko jak ten żel do golenia po zmianie opakowań? Bo mój Tato uwielbia i boi się zmiany
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 21:34   #191
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez FikcjaJestModna Pokaż wiadomość
Ja żele też małe kupuję, duży miałam raz i nie jestem w stanie zmęczyć, a mój TŻ to twierdzi, że żele z Avonu pachną tandetnie, mało naturalnie i celuje zawsze w inne marki.
Nawet jak mu raz kupiłam żel męski Senses (oczywiście z troską, że zaraz mu się skończy i damskim będzie musiał się myć ), to zamiast podziękować, to powiedział, że on woli Dove i nie pogadasz Sama zużyłam.
Mojemu męski Senses strasznie wysuszył skórę..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 21:34   #192
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Ja przeczytałam gdzieś ostatnio o goleniu na oliwkę do ciała i muszę wam przyznać, że efekt rewelacja!!! Już chyba do żelu nie wrócę (miałam nasz do golenia a potem kupowałam męski nasz do golenia, bo pachniał tak samo a częściej na niego promocje były).
TŻ generalnie jest na avon nastawiony na NIE, ale kupiłam mu ten żel 4w1 (no cóż... nawet mnie by to 4w1 przeraziło) ale zadowolony jest (). Jak wejdzie nowa seria to mu też coś kupię
Nie wiem tylko jak ten żel do golenia po zmianie opakowań? Bo mój Tato uwielbia i boi się zmiany
Mój TŻ też lubi ten żel 4w1 i balsam po goleniu.
Ten nowy cytrusowy żel Senses też mu pasuje
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 21:45   #193
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

U mnie balsam po goleniu kupuje Dziadek Zużywa jedno opakowanie na miesiąc. I tylko woła czy mam nowy jak już mu się skończy Dlatego jak jest w promocji po 9zł to zawsze kupuje większą ilość na zapas.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 22:03   #194
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Co lepsze do paznokci łamliwych, rozdwajających się, słabych - perłowa kuracja czy ta nowa żelowa odżywka?

I jeszcze pytanie odnośnie szybkoschnących lakierów. Chciałam zamówić sobie 2: On the go pink i Sprighlty mint. Ma je któraś z Was? Ten miętowy to pamiętam, że Ewlyn chyba ma i niepochlebną opinię na blogu wystawiła, więc już się waham

Edytowane przez bordowa
Czas edycji: 2013-05-10 o 22:11
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 22:16   #195
Kairra
Spiritus Movens
 
Avatar Kairra
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 681
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Co lepsze do paznokci łamliwych, rozdwajających się, słabych - perłowa kuracja czy ta nowa żelowa odżywka?
Szczerze mówiąc to żadna z nich.
Jak już, to Bezbarwny lakier do paznokci łamliwych i rozdwajających się (kat 7, poz 2 str 66).
__________________
"Być człowiekiem - to pytanie, jakże czasem trudno odpowiedzieć sobie na nie
Trzeba tylko więcej dawać, mniej zabierać
Więcej kochać..."
Kairra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 22:21   #196
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez Kairra Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to żadna z nich.
Jak już, to Bezbarwny lakier do paznokci łamliwych i rozdwajających się (kat 7, poz 2 str 66).
Ja właśnie tego lakieru nie znoszę, nawet doby mi na paznokciach nie wytrzymuje...
Ale dzięki za opinię
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 22:24   #197
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Ja właśnie tego lakieru nie znoszę, nawet doby mi na paznokciach nie wytrzymuje...
Ale dzięki za opinię
Ja bym powiedziała, że nic z Avonu ale jeśli już, to perłowa lub wzmacniająca odżywka do paznokci z pyłem diamentowym - K7 str 66. Ta żelowa "odżywka" to nic innego jak po prostu baza pod lakier.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 22:29   #198
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała, że nic z Avonu ale jeśli już, to perłowa lub wzmacniająca odżywka do paznokci z pyłem diamentowym - K7 str 66. Ta żelowa "odżywka" to nic innego jak po prostu baza pod lakier.
Właśnie tą z pyłem diamentowym lubię, ale ona się wchłania w paznokieć Ktoś się orientuje jak z trwałością tej perłowej?
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 22:31   #199
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

U mnie się perłowa bardzo fajnie trzyma. Choć słyszałam, ze ta wersja jest gorsza od poprzedniej.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 22:34   #200
milka2205
Raczkowanie
 
Avatar milka2205
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 74
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

zdecydowanie nie polecam sprightly mint
jak pomalowałam paznokcie wyglądały najprościej mówiąc źle
wogóle byłam nie zadowolona z efektu a pozatym bardzo smuży i tzreba szybko malować bo też od razu schnie
w dodatku ten kolor który uzyskałam na paznokciach nie był do końca taki miętowy..
szkoda pieniędzy
milka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 22:46   #201
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
U mnie balsam po goleniu kupuje Dziadek Zużywa jedno opakowanie na miesiąc. I tylko woła czy mam nowy jak już mu się skończy Dlatego jak jest w promocji po 9zł to zawsze kupuje większą ilość na zapas.
Mam tak samo, tyle że ja dla tżta nałogowo zamawiam i jeszcze wodę centre action, w dodatku zaraził nią brata i teraz charytatywnie 2szt zamawiam bo od rodziny to trochę tak głupio brać kasę

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Ooo właśnie, zamówiłam teraz koleżance lakier Fast Time Tall... prześliczny kolor turkusowo morski chciałam fotkę pstryknąć ale niestety błękit wychodzi
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 22:51   #202
anna77-69
Raczkowanie
 
Avatar anna77-69
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 149
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez FikcjaJestModna Pokaż wiadomość
A mogłabyś porównać działanie tego BB Vitale do koloryzująco-nawilżającego Solutions?
Ten drugi właśnie zaaplikowałam z próbki, i dla mnie kolor ok, w ogóle się nie odznacza, lekko wyrównuje koloryt i to tyle, bez większych efektów. Cera miękka po nim, ale się lekko świeci, tak jakby krem się wchłonąć nie chciał. I się będę zastanawiać, czy brać w kat.8 ten Solutions (wolę tam, niż z demo teraz, bo chcę dobić sobie do zalotki za złotówkę), czy zaczekać na BB w demo do kat.9...
Testowałam też próbkę Solutions, jak dla mnie nie ciekawy .Nie zauważyłam nawet jakiejś zmiany odcienia skóry (wcześniejsza wersja sprawiała, że miałam lekką opaleniznę). Najgorsze, że strasznie się świeci, nawet po pudrowaniu wychodzi po krótkim czasie to świecenie. Anew o wiele lepszy, super matuje i ujednolica odzień, zakrywa przebarwienia.
__________________
Nusia
anna77-69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 22:53   #203
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Ooo właśnie, zamówiłam teraz koleżance lakier Fast Time Tall... prześliczny kolor turkusowo morski chciałam fotkę pstryknąć ale niestety błękit wychodzi
Koleżanka chciała lakier w odcieniu niebieskiego lub zielonego to właśnie ten jej wzięłam i się w nim zakochałam
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 23:04   #204
badromance1992
Recenzentka Miesiąca - Wrzesień 2016
 
Avatar badromance1992
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. łódzkie, Kustrzyce
Wiadomości: 431
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez FikcjaJestModna Pokaż wiadomość

I mam pytanie do Was, dotyczące ulotki o programie "Rusz w podróż", z zestawem Planet Spa z czarnym kawiorem. Na ulotce jest minidruczkiem info dodane "Pamiętaj! Aby skorzystać z oferty należy złożyć zamówienie w K9/2013 (okręgi prognozujące K11/2013). (...)". Tak więc jak zrobię zamówienie np. za 170zł w kat.8 i wpiszę do zamówienia kod któregoś z kosmetyków z tej oferty, to on przyjdzie wraz z zamówieniem z kat.9 dopiero? Czy chodzi o to, że w K9 jest ostateczna szansa, by się na program załapać?
Zamówiony produkt dostaniesz w katalogu 9 niezależnie od tego czy zamówisz go w 8 czy 9 katalogu. Warunkiem jest 170 zł w którymś z nich i złożenie zamówienia w katalogu 9
pisałam do Działu Obsługi Konsultantek tez w tej sprawie więc sie mogę wypowiedzieć
__________________
http://cosmeticsandwoman.blogspot.com/
25-11 kuracja AT z olejkiem arganowym
26-11 Planet Spa Sleep Serenity - mgiełka i balsam
27-11 Anew Reversalist krem na dzień
28-11 balsamy Care
29-11 tusz Infinitize
05-12 krem SSS z olejkiem arganowym
badromance1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 08:28   #205
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość

Ooo właśnie, zamówiłam teraz koleżance lakier Fast Time Tall... prześliczny kolor turkusowo morski chciałam fotkę pstryknąć ale niestety błękit wychodzi
Śliczny jest ten kolor, u mnie Mama zamówiła (też mi fotka wyjść nie chciała) i potem się skusiły inne klientki

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Mam tak samo, tyle że ja dla tżta nałogowo zamawiam i jeszcze wodę centre action, w dodatku zaraził nią brata i teraz charytatywnie 2szt zamawiam bo od rodziny to trochę tak głupio brać kasę
Moi klienci to prawie tylko rodzina i nie chcą żadnych rabatów nawet. Czasem to by nawet więcej dopłacili mi, a ja mówię, że przecież i tak jestem na plusie. Ale jak przelewają na konto to i tak nie mam wpływu ile
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 08:29   #206
elminka25
Raczkowanie
 
Avatar elminka25
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 49
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Co lepsze do paznokci łamliwych, rozdwajających się, słabych - perłowa kuracja czy ta nowa żelowa odżywka?

I jeszcze pytanie odnośnie szybkoschnących lakierów. Chciałam zamówić sobie 2: On the go pink i Sprighlty mint. Ma je któraś z Was? Ten miętowy to pamiętam, że Ewlyn chyba ma i niepochlebną opinię na blogu wystawiła, więc już się waham
Ja ma Sprighlty mint i uważam że jest okropny, smuży, żeby dobrze wyglądał trzeba 3-4 warstwy, u mnie nie utrzymał się nawet dnia zaraz zaczął odpryskiwać, poza tym ten kolor wpada trochę w taką szarość brudną biel, bardzo dziwny, moim zdaniem brzydki, nie polecam.
elminka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 08:30   #207
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez elminka25 Pokaż wiadomość
Ja ma Sprighlty mint i uważam że jest okropny, smuży, żeby dobrze wyglądał trzeba 3-4 warstwy, u mnie nie utrzymał się nawet dnia zaraz zaczął odpryskiwać, poza tym ten kolor wpada trochę w taką szarość brudną biel, bardzo dziwny, moim zdaniem brzydki, nie polecam.
Ja też go zwracałam, bo klientce to wychodził po prostu biały na paznokciach.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 08:33   #208
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Lakier Sweet Pea Dream średnio przypadł mi do gustu Za to etui na telefon z różową wstążką jest świetne
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 09:00   #209
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Co lepsze do paznokci łamliwych, rozdwajających się, słabych - perłowa kuracja czy ta nowa żelowa odżywka?
ja rowniez nie polecam nic z Avonu a mam i uzywa(-la)m wszystkiego oprocz mineralnego utwardzacza, bo ten zwrocilam od razu
mi na paznokcie pomogla Eveline diamentowa
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 09:01   #210
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez anna77-69 Pokaż wiadomość
Testowałam też próbkę Solutions, jak dla mnie nie ciekawy .Nie zauważyłam nawet jakiejś zmiany odcienia skóry (wcześniejsza wersja sprawiała, że miałam lekką opaleniznę). Najgorsze, że strasznie się świeci, nawet po pudrowaniu wychodzi po krótkim czasie to świecenie. Anew o wiele lepszy, super matuje i ujednolica odzień, zakrywa przebarwienia.
Też odniosłam takie wrażenie, myślałam, żeby próbować raz jeszcze, ale skoro nie wydawało mi się, to póki co odpuszczę.
Na twarzy zmiany odcienia w ogóle nie widziałam, po zastosowaniu, jedynie po umyciu rąk woda była lekko zabarwiona, ale tak naprawdę baaardzo lekko. Dodatkowo wczoraj było u mnie strasznie duszno, mimo, że bez słońca, przeszłam się może 3km, i miałam wrażenie, że moja twarz pływa.
W takim razie wezmę Anew, jak się pojawi. Może w kat.10, jak będzie 45% na Anew. Okupię siebie wtedy, mamę, ciotkom dam większy rabat, a i kwota zamówienia urośnie

Cytat:
Napisane przez badromance1992 Pokaż wiadomość
Zamówiony produkt dostazeniesz w katalogu 9 niezależnie od tego czy zamówisz go w 8 czy 9 katalogu. Warunkiem jest 170 zł w którymś z nich i złożenie zamówienia w katalogu 9
pisałam do Działu Obsługi Konsultantek tez w tej sprawie więc sie mogę wypowiedzieć
Ok, dziękuję za odpowiedź Mogliby od razu z zamówieniem dołączyć w 8ce, bo chciałam mamie zawieźć, a będę w domu wraz z początkiem czerwca, ech.

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Śliczny jest ten kolor, u mnie Mama zamówiła (też mi fotka wyjść nie chciała) i potem się skusiły inne klientki

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------


Moi klienci to prawie tylko rodzina i nie chcą żadnych rabatów nawet. Czasem to by nawet więcej dopłacili mi, a ja mówię, że przecież i tak jestem na plusie. Ale jak przelewają na konto to i tak nie mam wpływu ile
Ja też tylko w rodzinie rozprowadzam, w pracy od święta ktoś coś zamówi, no i moja była współlokatorka bierze ode mnie dla siebie i swojej mamy. Zamówienia mam niewielkie, ale zawsze coś się ukula i 150zł jest, by zniżka była i brak opłaty za dostawę
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.

Edytowane przez FikcjaJestModna
Czas edycji: 2013-05-11 o 09:03
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.