Mała czarna dla filigranowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-12, 11:40   #1
Lucjana19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
Red face

Mała czarna dla filigranowej


Zaczęłam się rozglądać za małą czarną - głównie na studniówkę, ale chciałabym, żeby była na tyle uniwersalna, żeby pasowała też do opery, na sylwestra, elegancką kolację itd, dlatego odpada zarówno suknia do ziemi, jak i ekstremalna klubowa mini. Moja mama zajmowała się kiedyś krawiectwem artystycznym, także jest mi obojętne, czy sukienka będzie z aktualnej kolekcji h&m czy versace sprzed kilku lat, wszystko da się zrobić, problem leży w mojej figurze i, hmmm, braku obeznania? Dotychczas nosiłam się głównie w stylu unisex, nie wiem, jak się ubrać na studniowkę w szkole, żeby nie przedobrzyć, ale też nie zniknąć w tłumie. Jestem niska (163 w podskokach), raczej szczupła (48kg), mam mały biust, niewielkie wcięcie w talii, ale za to zgrabne nogi. Szukam więc sukienki, która:
1) nie skróci mnie - także dlugość obowiązkowo przed kolano
2)odwróci uwagę od płaskiej klaty.
Jak wspomniałam, chciałabym, żeby kiecka była nieco ciekawsza w formie, jakoś się wyrożniała, ale też nie była wyzywająca; sęk w tym, że w sklepach nie ma jeszcze sezonu studniówkowego, a fakt, że nie posiadam żadnej sukienki w szafie mówi sam za siebie - potrzebuję Waszej pomocy
__________________
jestem dziewczynka z mandragory
robak mnie kocha, nie zjada
słońce pod ziemią lśni tak ślubnie
krecie witraże maluje

Edytowane przez Lucjana19
Czas edycji: 2010-11-12 o 11:56
Lucjana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 19:40   #2
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mała czarna dla filigranowej

Też jestem bardzo malutka (158cm, 46kg) A sukienki 'małe czarne' mam dwie. Kupiłam je całkiem niedawno i jestem z nich bardzo zadowolona. Jedna pochodzi z h&m i z wierzchu ma koronkową (?) warstwę z wzorkiem róż - Dla kogoś wyższego niż ja to byłaby długość mini, jednak u mnie sięga trochę nad kolano. Druga jest ze sklepu cache cache, ta nadaje się na więcej okazji, jest luźniejsza, pasuje do niej pasek w talii. W ogóle bardzo ją lubię Zauważyłam, że właśnie w cache cache na przecenach często są fajne sukienki w bardzo małym rozmiarze
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 21:00   #3
maalinkaa8
Rozeznanie
 
Avatar maalinkaa8
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 924
Dot.: Mała czarna dla filigranowej

w Internecie jest mnóstwo fasonów sukienek ;P Wybierz sobie jakiś
a jeśli chodzi o Twój wzrost to myślę, że nie ma przeciwwskazań
__________________
Kocham Cię


Wiem, że jak każda kobieta, mam więcej siły niż na to wygląda.
maalinkaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.