Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-10, 12:39   #451
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

jejku pomylilam numerki to jest farbka 2.10 ...... ta ktora mnie interesuje , czy ktoras z Was probowala ten 2.10 ?? jak wychodzi u brunetki na wloskach ? czy da efekt ciemnego jakby czarnego brazu wchodzacego w czern ?? a ja napisalam 2.11 ..... w mojej poprzedniej wiadomosci a ma byc 2.10

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez QriOuSs Pokaż wiadomość
http://www.figa.pl/Daria-Werbowy-i-swietlisty-makijaz-na-Swieta-a1638
Jaką farbą można uzyskać taki kolor?
POMÓZCIE !!

wydaje mi sie ze to jest kolorek cos na poziomie sredniego blondu , raczej neutralny bo nie mam w nim cieplych ani zimnych tonów ..... duzo zalezy tez od Twoich naturalnych wloskow , na ciemnch ciezko Ci bedzie uzyskac taki kolor , mysle ze jesli masz blond ... jasne wloski to taki kolor uzyskasz wlasnie dzieki sredni neutralny blnd , ewentualnie sredni swietlisty blond .........

Edytowane przez munecabrava
Czas edycji: 2010-11-10 o 12:41
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 12:45   #452
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

munecabrava
ten kolorek wyjdzie na mój gust po prostu czarny
__________________
Zapuszczam i dbam o włoski


włoski, rośnijcie...
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 15:44   #453
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Mam zamiar zafarbować włosy na poziom 7 majirel (dokładnie 7.23 bądź 7.1) obecnie mam 8.33 już wypłukany dość ostro moje pytanie brzmi jak po poziomie 7 schodzić ponownie do blondu np z poziomu 9???
Chcę na jesień troszkę zmiany na ciemniejsze ale na wiosnę z powrotem wrócić do jasnych mogę prosić Was o pomoc
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 21:00   #454
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

hmm mi wlasnie chodzi o taki czarny ale zeby byl " naturalny".... wlasnie taka czerń ale nie taka gleboka zeby nie byla .... to chyba go wypróbuje , zamowie farbke i sie okaze co i jak tym bardziej ze teraz ma wloski w kolorze ciemny braz wiec wielkiej zmiany raczej nie powinno byc moze o 1 ton sie przyciemnią i bedzie ok
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 10:30   #455
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 342
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Witam
Mam do Was pytanie
Farbuję włosy majirel 4,0 i pół tubki 5,0 Włosy są bardzo ciemne, używam oksydanta 6 %. I mam pytanie czy jak bym zrobiła 5,o i pół 4,0 z oksydantem 9% wyjdą mi włosy jaśniejsze? Czy któraś z Was używałam oksydanta 9% do brązów? Co z tego Wam wyszło?
Ania843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 12:38   #456
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Dziewczyny, jestem właśnie po farbowaniu odcieniem 7.3
Kolor wyszedł bardzo podobny do tego z palety więc jestem zadowolona z efektu końcowego. Mogły by być troszkę bardziej kasztanowe , ale w sumie w nazwie jest blond złocisty i złocista poświata rzeczywiście jest na włosach więc nie mam się czego doszukiwać
Włosy po farbowaniu są w dobrej kondycji, sama aplikacja farby była dosyć łatwa, dobrze się rozprowadzała i nie spływała, jedna tubka wystarczyła akurat na moje włosy długości lekko za ramiona
Byłam też miło zaskoczona niezbyt intensywnym zapachem farby także dla mnie pierwsze spotkanie z Majirel jak najbardziej na plus
Zobaczymy tylko, jak się będzie teraz kolor sprawować w praniu
A ja już pomału wybieram odcień na następną koloryzację
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 20:16   #457
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 732
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem właśnie po farbowaniu odcieniem 7.3
Kolor wyszedł bardzo podobny do tego z palety więc jestem zadowolona z efektu końcowego. Mogły by być troszkę bardziej kasztanowe , ale w sumie w nazwie jest blond złocisty i złocista poświata rzeczywiście jest na włosach więc nie mam się czego doszukiwać
Włosy po farbowaniu są w dobrej kondycji, sama aplikacja farby była dosyć łatwa, dobrze się rozprowadzała i nie spływała, jedna tubka wystarczyła akurat na moje włosy długości lekko za ramiona
Byłam też miło zaskoczona niezbyt intensywnym zapachem farby także dla mnie pierwsze spotkanie z Majirel jak najbardziej na plus
Zobaczymy tylko, jak się będzie teraz kolor sprawować w praniu
A ja już pomału wybieram odcień na następną koloryzację

Wyczytałam, że zastanawiałaś się nad nr 6.34 Otóż ja właśnie zamówiłam sobie ten kolor i już do mnie leci, ale mam teraz wątpliwości czy dobrze zrobiłam. Boję się, że wyjdzie zbyt rudy.
Czy mogłabyś mi powiedzieć, czy kolor, który Ci wyszedł wygląda tak, jak na tej palecie?
__________________
Ty masz taki czar
Xtase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 21:20   #458
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Xtase Pokaż wiadomość
Wyczytałam, że zastanawiałaś się nad nr 6.34 Otóż ja właśnie zamówiłam sobie ten kolor i już do mnie leci, ale mam teraz wątpliwości czy dobrze zrobiłam. Boję się, że wyjdzie zbyt rudy.
Czy mogłabyś mi powiedzieć, czy kolor, który Ci wyszedł wygląda tak, jak na tej palecie?
Tak, ale koniec końców zdecydowałam się na 7.3, bo bałam się, że wyjdą za ciemne Kolor wyszedł bardzo podobny do tego na załączonym przez Ciecie próbniku, może delikatnie z pogranicza 8.3/7.3 (mniej w nim rudego niż na próbniku 7.3 ), ale ja miałam włosy wcześniej rozjaśniane Ogólnie rzecz biorąc jestem jednak zadowolona z efektu i wydaje mi się, że paleta dosyć realistycznie oddaje rzeczywiste kolory
Sama chciałabym docelowo coś bardziej kasztanowego więc w przyszłości mam zamiar zamówić coś z palety ciepłych brązów wpadających w miedziane, ale raczej nie ciemniejszych
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 19:51   #459
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 732
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Tak, ale koniec końców zdecydowałam się na 7.3, bo bałam się, że wyjdą za ciemne Kolor wyszedł bardzo podobny do tego na załączonym przez Ciecie próbniku, może delikatnie z pogranicza 8.3/7.3 (mniej w nim rudego niż na próbniku 7.3 ), ale ja miałam włosy wcześniej rozjaśniane Ogólnie rzecz biorąc jestem jednak zadowolona z efektu i wydaje mi się, że paleta dosyć realistycznie oddaje rzeczywiste kolory
Sama chciałabym docelowo coś bardziej kasztanowego więc w przyszłości mam zamiar zamówić coś z palety ciepłych brązów wpadających w miedziane, ale raczej nie ciemniejszych
Dziękuję za odp
Farba doszła do mnie w ekspresowym tempie i teraz zastanawiam się, czy jej nie wymienić na 6.3. Chciałam ciemny brąz z pobłyskiem czerwieni, a boję się trochę że wyjdzie mi ciemny rudy
__________________
Ty masz taki czar
Xtase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 19:56   #460
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Xtase Pokaż wiadomość
Dziękuję za odp
Farba doszła do mnie w ekspresowym tempie i teraz zastanawiam się, czy jej nie wymienić na 6.3. Chciałam ciemny brąz z pobłyskiem czerwieni, a boję się trochę że wyjdzie mi ciemny rudy
Ja bym chyba na Twoim miejscu zaryzykowała z tą, bo 6.3 sądząc po moim doświadczeniu z 7.3 będzie miało naprawdę minimalny połysk (widoczny tylko w sztucznym świetle przy dużej ilości dobrej woli ) jeśli w ogóle Mnie się ogólnie 6.34 bardzo podoba, tylko dla mnie na pewno był by za ciemny
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 21:26   #461
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Ja bym chyba na Twoim miejscu zaryzykowała z tą, bo 6.3 sądząc po moim doświadczeniu z 7.3 będzie miało naprawdę minimalny połysk (widoczny tylko w sztucznym świetle przy dużej ilości dobrej woli ) jeśli w ogóle Mnie się ogólnie 6.34 bardzo podoba, tylko dla mnie na pewno był by za ciemny
A farbowałaś już wcześniej włosy czy to była pierwsza koloryzacja? Bo esli pierwsza i w dodatku na jśniejszych włosach niż farba to nie dziwię się, że kolor wyszedł bardzo podbny jak na próbniku. Gorzej później, po kilkukrotnym farbowaniu osiągnąć wymarzony kolor
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 21:41   #462
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
A farbowałaś już wcześniej włosy czy to była pierwsza koloryzacja? Bo esli pierwsza i w dodatku na jśniejszych włosach niż farba to nie dziwię się, że kolor wyszedł bardzo podbny jak na próbniku. Gorzej później, po kilkukrotnym farbowaniu osiągnąć wymarzony kolor
Farbowałam wielokrotnie od jakiś 4/5 lat. Przez ostatnie 3 byłam jasną blondynką, to była druga koloryzacja z brązów i mimo to efekt wyszedł bardzo podobny do oczekiwanego O trudach związanych z uzyskaniem tego, co by się chciało, wiem aż za dobrze, bo przechodziłam chyba przez wszystkie kolory od ciemnego brązu do platynowego blondu
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 19:58   #463
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 732
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Odważyłam się i zafarbowałam włosy, kolor wyszedł ładny, taki jak na próbniku, tylko trochę jaśniejszy Na początku się przeraziłam, bo w sztucznym świetle wyglądałam, jakbym miała jasno-rude odrosty, ale to było tylko złudzenie
Następnym razem wezmę jakiś kolor z poziomu 5, poziom 6 nie wychodzi jak ciemny brąz, więc mogę zaryzykować
__________________
Ty masz taki czar
Xtase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 09:03   #464
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 342
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Witam
Mam do Was pytanie
Farbuję włosy majirel 4,0 i pół tubki 5,0 Włosy są bardzo ciemne, używam oksydanta 6 %. I mam pytanie czy jak bym zrobiła 5,o i pół 4,0 z oksydantem 9% wyjdą mi włosy jaśniejsze? Czy któraś z Was używałam oksydanta 9% do brązów? Co z tego Wam wyszło?
Ania843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 10:39   #465
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

jak chcesz jaśniejsze włosy to użyj farby o jasniejszym odcieniu, a nie oksydantu.
9% jest do rozjaśnienia włosów o jakieś 3 tony, ale jak go dodasz do tak ciemnych farb to szczerze nie wiem co wyjdzie... po to są te ciemne odcienie żeby przyciemniać
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 20:46   #466
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Tak, ale koniec końców zdecydowałam się na 7.3, bo bałam się, że wyjdą za ciemne Kolor wyszedł bardzo podobny do tego na załączonym przez Ciecie próbniku, może delikatnie z pogranicza 8.3/7.3 (mniej w nim rudego niż na próbniku 7.3 ), ale ja miałam włosy wcześniej rozjaśniane Ogólnie rzecz biorąc jestem jednak zadowolona z efektu i wydaje mi się, że paleta dosyć realistycznie oddaje rzeczywiste kolory
Sama chciałabym docelowo coś bardziej kasztanowego więc w przyszłości mam zamiar zamówić coś z palety ciepłych brązów wpadających w miedziane, ale raczej nie ciemniejszych


Ja wczoraj farbowałam 7.13 i 8.33 pół na pół ale nie zbyt mi się spodobało tym bardziej,że mam włosy przetlenione to nie pokryło mi do końca i są prześwity więc dziś zrobiłam poprawkę i dałam 3/4 7.13 i 1/4 7.13 i na razie sa mokre ale już widzę,ze są prześwity zobaczymy jak jutro w świetle dziennym a dziś przeczytałam i zobaczyłam kolor 7.3 i już wiem jakim odcieniem zafarbuję za nie długo bo włosy do poprawki na pewno
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 10:23   #467
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

A mogłabyś Mademoiselle Jeanne wstawić zdjęcie bo jestem strasznie ciekawa jki Ci odcień wyszedł
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 12:59   #468
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

co sadzicie o takim zmieszaniu dwoch farb naraz np pol na pol w proporcjach , mysle ciagle nad majirelem zeby zmieszac 2.10 bardzo ciemny popielaty intensywny braz oraz 4.11 braz popielaty gleboki . czy wyjdzie mi z tego ciemny popielaty braz ? bo wlasnie taki kolorek chce uzuskac . czy wogole majirel mozna mieszac ze soba . naturalne wloski mam ciemny braz ale raczej o zimnym odcieniu chcialabym nadac im intensywnosci dzieki tej farbie majirela . sam ten 4.11 boje sie ze bedzie za jasny wiec myslalam by dodac ten 2.10 tez popiel . bo ja chcialabym taki ciemny popielaty zimny brazik a poziom 4 to juz raczej sredno braz wiec ten 2.10 go troszke przyciemni czy dobry to pomysl ? na jakiej wodze to by musialo byc 6% ?? czy 3% mysle raczej o wodzie 6% . co o tym sadzicie ?
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 13:23   #469
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

poziom 4 wychodzi prawie czarno więc nie sądzę aby wyszedł Ci za jasno
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 13:48   #470
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Może komuś się przyda mieszanka: 3/4 tubki 7.13 i 1/4 tubki 8.33
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 14:00   #471
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Mieszanka 3/4 tubki 7.13 i 1/4 tubki 8.33, może się komuś przyda
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 19:42   #472
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

VisionAM wiec jesli bym ufarbowala samym 4.11 to nie wyjdzie mi jakis czekoladowy odcien itp ? bo takiego nie chce ....chcialabym wlasnie uzyskac zimny i popielaty ale raczej zeby bylo mu blizej do ciemnego brazu . nigdy nie uzywalam majirel wiec nie wiem jak te kolorki wychodza wiec dlatego pytam . a uzywalas kiedys juz tego kolorku ? bo faktycznie ten 4.11 na palecie ciemny jest .gdyby majirel mial kolor wlasnie na poziomie 3 ale z popielow to wlasnie taki bym od razu bez zastanawiania kupila szkoda ze wlasnie z poziomu 3 sa tylko neutralne odcienie lub cieple
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 21:22   #473
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Mam takie pytanko czy kładła któraś z Was może na taki odcień jak mam obecnie(zdjęcie wyżej ) poziom 8 jestem po prostu ciekawa co by z tego wyszło
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 08:58   #474
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość
VisionAM wiec jesli bym ufarbowala samym 4.11 to nie wyjdzie mi jakis czekoladowy odcien itp ? bo takiego nie chce ....chcialabym wlasnie uzyskac zimny i popielaty ale raczej zeby bylo mu blizej do ciemnego brazu . nigdy nie uzywalam majirel wiec nie wiem jak te kolorki wychodza wiec dlatego pytam . a uzywalas kiedys juz tego kolorku ? bo faktycznie ten 4.11 na palecie ciemny jest .gdyby majirel mial kolor wlasnie na poziomie 3 ale z popielow to wlasnie taki bym od razu bez zastanawiania kupila szkoda ze wlasnie z poziomu 3 sa tylko neutralne odcienie lub cieple
4.11 z założenia jest głębokim popielatym więc raczej czekolada nie powinna być, użyj oksydantu 3% i wszystko powinno wyjść ładnie
U mnie Majirel szybko się zmywał i przeszłam na Wella Koleston, jestem bardziej zadowolona
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 14:56   #475
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
4.11 z założenia jest głębokim popielatym więc raczej czekolada nie powinna być, użyj oksydantu 3% i wszystko powinno wyjść ładnie
U mnie Majirel szybko się zmywał i przeszłam na Wella Koleston, jestem bardziej zadowolona

Własnie sprawdziłam sobie paletę Wella Koleston i wpadł mi w oko pewien odcien tylko mam takie pytanko jak kładłam teraz maijrel to chyba się nic nie stanie jka położę Wella?
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 19:02   #476
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
A mogłabyś Mademoiselle Jeanne wstawić zdjęcie bo jestem strasznie ciekawa jki Ci odcień wyszedł
Próbowałam zrobić dzisiaj zdjęcie w świetle dziennym, ale niestety mam tylko aparat w iPhonie i nie dość, że jest to mało wygodne, jak próbuje się samemu je zrobić to jeszcze kolor wychodził mi na wszystkich przekłamany Ale tak jak pisałam wcześniej, kolor wyszedł praktycznie taki sam jak na próbniku, po kilku myciach zrobił się tylko jeszcze bardziej złoty
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 14:09   #477
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 191
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Wczoraj pierwszy raz samodzielnie farbowałam włosy Majirelem w domu. W sklepie fryzjerskim zgodnie z ekspedientką wybrałyśmy odcień 5.3 (jasny śiwetlisty brąz) i oksydant 6%. Włosy mialam w takim średnim brązie z miedzianym połyskiem, z natury jestem ciemną szatynką, odrost miesięczny 1cm góra 1,5cm. Jak trzymałam farbę na włosach to modliłam się, żeby tylko nie wyszło tak, że zafarbuje mi się sam odrost a reszta nie bo farba jest zbyt jasna do obecnego koloru włosów. A tu co? Włosy mam w kolorze ciemnego, ciepłego brązu O wiele ciemniejsze niż oczekiwałam. Nie wiem jak to możliwe, trzymałam farbę 15min, na odrostach a później 25 min. na długości.
Wiecie może co mogło spowodowac takie przyciemnienie koloru?
__________________
Od 1.06.2010 zero prostownicy!

1.Włosomaniaczka-dbam i zapuszczam!
45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60 -61-62-63-64-65cm
2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!
Sailor Brzoskwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 23:11   #478
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sailor Brzoskwi Pokaż wiadomość
Wczoraj pierwszy raz samodzielnie farbowałam włosy Majirelem w domu. W sklepie fryzjerskim zgodnie z ekspedientką wybrałyśmy odcień 5.3 (jasny śiwetlisty brąz) i oksydant 6%. Włosy mialam w takim średnim brązie z miedzianym połyskiem, z natury jestem ciemną szatynką, odrost miesięczny 1cm góra 1,5cm. Jak trzymałam farbę na włosach to modliłam się, żeby tylko nie wyszło tak, że zafarbuje mi się sam odrost a reszta nie bo farba jest zbyt jasna do obecnego koloru włosów. A tu co? Włosy mam w kolorze ciemnego, ciepłego brązu O wiele ciemniejsze niż oczekiwałam. Nie wiem jak to możliwe, trzymałam farbę 15min, na odrostach a później 25 min. na długości.
Wiecie może co mogło spowodowac takie przyciemnienie koloru?
ta farba chyba wszystkim wychodzi ciemniej, ale się wypłukuje. W wątku jest dużo na ten temat.
__________________
Zapuszczam i dbam o włoski


włoski, rośnijcie...
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 17:44   #479
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

hello dziewczyny, jakiego oksydantu powinnam użyć do Majirel 8.30 lub 9.3? 6% czy 9%?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg majirel.jpg (31,4 KB, 173 załadowań)
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 18:48   #480
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

A jaki masz naturalny kolor?
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-09 13:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.