IQFACE na trądzik - uwaga - oszustwo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-25, 10:32   #1
princesa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1

IQFACE na trądzik - uwaga - oszustwo


Szukałam ostatnio jakiegoś preparatu na trądzik z laktoferyną i szukałam w necie komentarzy i opini o różnych suplementach i to co przykuło moją uwagę to że wszędzie przy artykułach o trądziku czy to na onecie czy WP czy gdzieś indziej to same pozytywne komentarze o suplemencie IQFACE.

Postanowiłam wiec pogrzebać dalej i okazuje się ze to jest zwykłe OSZUSTWO.

Preparat ten kosztuje 150 zl a zawiera cynk i kilka witamin. Gdy by to miał być skuteczny sposób na trądzik to nikt na świcie na niego by nie chorował.
Poza tym suplementy nawet o lepszym składzie można kupić w aptece za niecałe 20 zl.

Na stonie iqface.pl w górnym prawym rogu jest informacja ile osób zakupiło produkt w danym dniu. Polecam odświeżyć sobie stonę kilka razy (F5) i od razu widać że jest to losowo podawana liczba a nie rzeczywista ilość kupionych zestawów. Ma to oczywiści wprowadzić w bląd potencjalnego klienta.

Na dole strony jest link do konta IQFACE na facebooku - zwróćcie uwagę kto polubił ten profil - tylko i wyłacznie Hindusi co oznacza, że te wszytkie te lajki zostały kupione na allegro.

Wszystkie te pozytywne opinie, komentarze i zachwyty nad niezwykłą skutecznością tego preparatu to oczywiście ściema, jestem pewna ze 99% tych zostało pisane przez sprzedawce tego produktu albo wynajęte osoby.

Dalej sprawdziłam, że producent tego preparatu postawił kilka stron internetowych takich jak wizazopinie. pl , tradzikowinie. pl , rekomendacje24. pl które mają wyglądać na wiarygodne żródło informacji i opinii a w rzeczywistości są po po prostu lipną reklamą tego suplementu. Na każdej z tych stron nie działa ani jeden link ani żadna podstrona.

Dam sobie uciąć głow, że jeśli ktoś zakupił raz ten produkt i wydał na to 150 zl to po stosowaniu tego suplementu drugi raz nigdy go nie kupi.

Przestrzegam wszystkich przed tym i podobnymi próbami wyciągnęcia kasy za coś co jest nic nie warte.

To jest moja opinia ale każda z was może sobie zweryfikować to co tu opisałam i sama się przekonać.
princesa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 11:52   #2
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Dot.: IQFACE na trądzik - uwaga - oszustwo

Bez urazy, ale czy naprawde spodziewalas sie, ze suplement z intenetu, ktory dostaje sie bez recepty wyleczy tradzik?
meowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 23:57   #3
Qfelicjanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 32
Dot.: IQFACE na trądzik - uwaga - oszustwo

A ja gratuluje "autorce" tematu, która założyła profil żeby napisać jedną wiadomość, w dodatku na podstawie swojej psychozy a nie doświadczenia w użytkowaniu produktu bo wprost jest napisane, że z produktem doświadczenia nie miała. Ja jak się czegoś nie czepiałam to się nie wypowiadam, a po tym co tu przeczytałam to nie chce mi się wypowiadać nawet mimo to, że go użytkowałam...
Qfelicjanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-03 00:57:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.