Przetłuszczajaca Sie Skóra I Włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-13, 21:37   #1
mckce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1

Przetłuszczajaca Sie Skóra I Włosy


Witam,
Mam 23 lata i od zawsze borykałem sie z problemem tłustej cery. Niestety ostatnimi czasy coraz bardziej staje sie to dla mnie dokuczliwe. Jak określił to mój przyjaciel ma tak tłustą skure i włosy że mógłbym z niej wyciskać olej. Już po kilku godzinach od umycia przykładając telefon do uch zostaje na nim tlusta plama, niemówiąc o włosach które najchetniej bym obcioł. Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić gdyż stosowałem maści typu differin zalecane przez dermatologa . nic nie pomaga. Może znacie jakies sposoby na tak obfity problem?!
mckce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 17:33   #2
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: Przetłuszczajaca Sie Skóra I Włosy

toniki, specjalne kremy do cery tłustej, wizyty u kosmetyczki na rożnych maseczkach itp. to tyle do buzi...włosy natomiast - jeśli masz długie nie zaszkodziłoby je trochę skrócić, przestać używać jakiś pianek, zeli itp. i udać sie nie do dermatologa a do endokrynologa i zbadać poziom hormonów - bo to pewnie one są główną przyczyna takiego stanu skory i włosów...gdybyś był kobieta zaleciłabym jeszcze wizytę u ginekologa bo może tabletki anty by coś pomogły..ale niestety..ta opcja odpada...
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 19:11   #3
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Przetłuszczajaca Sie Skóra I Włosy

Jeśli chodzi o cerę to ja proponowałabym zafundować jej pożądne nawilżenie ( ale nie natłuszczenie !!!! ) najlepiej wybrać się z tym do dermatologa albo ostatecznie od razu do apteki i farmaceuta powinien coś doradzić Jeśli chodzi o włosy to można stosować maseczki glinkowe do skóry głowy, szampony i odżywki do włosów przetłuszczających się
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 11:06   #4
zabkaa
Raczkowanie
 
Avatar zabkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 191
Dot.: Przetłuszczajaca Sie Skóra I Włosy

radziłabym uwazac z tymi kosmetykami do tłustej cery bo one najczesciej wysuszają skóre przez co skóra wydziela jeszcze wiecej sebum i świecisz sie jak latarnia Przerzuć sie na kosmetyki nawilżające ale o lekkiej konsystencji Mozesz spróbowac na dzien stosowac krem matujący i zobacz jaki bedzie efekt. Polecam maseczke z glinki szczegolnie zielonej, mozesz kupic w saszetkach.
Co do wlosów to nie wiem co Ci polecic bo sama mam z nimi problem
zabkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.