Ja też chciałabym mieć dom ... :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-27, 09:12   #1
Lawia
Raczkowanie
 
Avatar Lawia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 264
Red face

Ja też chciałabym mieć dom ... :)


Dziewczyny tak sobie czytam i przeglądam forum i zauważyłam, że niektóre mają domy niektóre budują domy. Ja też bym chciała taki malutki domek z malutkim ogródkiem i chciała bym sobie go tak powolutku urządzać i towrzyć sowje własne klimaciki.
Proszę napiszcie jak doszłyście do własnego domku. Czy jakiś kredycik, czy wy poprostu tyle zarabiacie?
Ja mam mieszkanko 3 pokojowe w którym już mi się nie chce nic remontować ani zmieniać bo cały czas myślę o domeczku:-( a żeby kupić dom musiała bym mieć jeszcze jakieś 200 000 skąd to wziąść :-(((((
Lawia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 09:07   #2
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

Cytat:
Napisane przez Lawia
Dziewczyny tak sobie czytam i przeglądam forum i zauważyłam, że niektóre mają domy niektóre budują domy. Ja też bym chciała taki malutki domek z malutkim ogródkiem i chciała bym sobie go tak powolutku urządzać i towrzyć sowje własne klimaciki.
Proszę napiszcie jak doszłyście do własnego domku. Czy jakiś kredycik, czy wy poprostu tyle zarabiacie?
Ja mam mieszkanko 3 pokojowe w którym już mi się nie chce nic remontować ani zmieniać bo cały czas myślę o domeczku:-( a żeby kupić dom musiała bym mieć jeszcze jakieś 200 000 skąd to wziąść :-(((((
Lawia nie jesteś sama.
Tez od zawsze chciałam mieć dom. NIe mieszkanie w bloku, ale dom.
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 13:15   #3
swist
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 21
Re: Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

ja cieszyłabym sie nawet z mieszkania w bloku ,ale nawet na to trzeba poczekac i to długo
swist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 14:40   #4
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Re: Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

Ehhh... mi też się marzy domek, najlepiej na wsi, z werandą, na której w upalne dni można sobie posiedzieć z piwkiem a w chłodne wieczory np. z winkiem lub pyszną herbatką... Marzenia...
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 20:05   #5
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

No to dziewuszki od dziś oszczędzamy he he a tak na poważnie to też chcę domq buuu : (
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 20:27   #6
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Smile Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

Dziewczyny nie załamujcie się!!! ja mam dom z ogródkiem i Powiem wam szczerze ze fajnie jest sobie w letnie wiecozry usiąść w tym ogródku ale wierzecie mi, jeśli chodzi o sprzątanie - straszne. W mieszkaniu, na blokach nie trzeba myć całęj klatki schodowej, posadzki przed wejściem do domu, nie trzeba latać co sobotę ze śmiatkiem i wymiatać wszystkie kostki brukowe... no i jeszcze wiele...
ale pamiętajcie życzę wam byście miały własny domek. z ogródkiem. trzymam mocno kciuki!!! i pozdrawiam
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 22:07   #7
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

a mi sie tez zawsze dom marzyl mamy dzialke na wakacje z domkiem ale to nie to samo, i ostatnio pierwszy raz ogladalam nigdy w zyciu o zapragnelam taki domek nie jakas chałpe tylko takie male fajne cos na pietrze 2 pokoiki jakies lazienka na dole kuchnia razem z pokojem dziennym itp nei wiszystko oddzielne bo to duze koszty, ale w sumei to marzenia i nei wiem jak by to bylo naprawde bo na dzialce jak tak mamy oczywiscie duzo mniejszy to wszytsko jest ok jak jest ladna pogoda a jak leje to nigdzie wyksc itp to wszyustcy na kupie siedza w jednym pokoju z aneksem kuchennym bo poddasze nigdy pewie nie bedzie zrobione ... ale i tak fajnei jest od miasta odpoczac mozna itp a w ogole to chcialabym miec stajni przy domu
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-30, 11:23   #8
swist
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 21
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

Cytat:
Napisane przez AnULka248
jeśli chodzi o sprzątanie - straszne. W mieszkaniu, na blokach nie trzeba myć całęj klatki schodowej, posadzki przed wejściem do domu, nie trzeba latać co sobotę ze śmiatkiem i wymiatać wszystkie kostki brukowe... no i jeszcze wiele...
w mieszkaniu w bloku trzeba takze sprzatac mlodzi ludzie spedzajacy 24h/dobe na klatce czesto zapominaja o kulturze, a mnie widok łupek po sloneczniku i masa petow wyprowadza z rownowagi, wiec biegam po pietrze z miotla
Ty przynajmniej pracujesz przy czyms co jest Twoje , a rezultatów Twojej pracy nie niszcza jakies dzieci którym sie nudzi
swist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 15:06   #9
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

a moze ktos ma male domek taki ? nei chodzi mi tu o wielki pokoj dzienny kuchnia 4 pokoje itp tylko maly skromny domek? taki na zime tez ile by kosztowal ?
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 08:27   #10
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

Cytat:
Napisane przez Sonata_ona
a moze ktos ma male domek taki ? nei chodzi mi tu o wielki pokoj dzienny kuchnia 4 pokoje itp tylko maly skromny domek? taki na zime tez ile by kosztowal ?
Szczerze mówiąc- to nie wiem, czy ktoś ma taki domek
Koszty budowy takiego "maleństwa" np 2-pokojowego praktycznie nie będą się aż tak różniły od typowego domu, utrzymanie będzie tylko trochę tańsze (mniejsza powierzchnia do ogrzania)-ale jeli już ktoś decyduje się na domek, to raczej na taki w którym się swobodnie pomieści, a nie będzie się gnieździł w 2 pokojach. Co innego domek typowo letni, a już co innego taki całoroczny...

Znam różne domy, ale jeszcze nie spotkałam się z domkiem mniejszym niż 4 pokoje... nawet nie widziałam takiego projektu
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 09:41   #11
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

aha
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-01, 18:45   #12
Lawia
Raczkowanie
 
Avatar Lawia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 264
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

Ja jestem na bierząco z projektami domków i widziałam bardzo dużo domków np 3 pokojowych ale 2 pokojowych również nie widziałam ( chyba, że letniskowe).
Mi się marzy taki domek 4 pokojowy nie za duży tak ok 80-90 m2, żeby nie było dużo sprzątania:P
Lawia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 19:11   #13
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

Moja rodzinka ma działkę, na którą od ponad 20 lat jeździliśmy pod namioty. Parę lat temu wujek postanowił postawić tam domek. Myślę, że spokojnie można go nazwać całorocznym. Na dole: sypialnia+łazienka+całkie m spora kuchnia z jadalnią. Na górze 2 sypialnie: jedna 3-osobowa, druga 2-osobowa. No i jeszcze garderoba. Budynek podpiwniczony, jest kominek, którym można ogrzać cały domek. Jak będę miała okazję, to spróbuję się delikatnie podpytać ile to mniej-więcej kosztowało.
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG

Edytowane przez Beaux
Czas edycji: 2006-05-01 o 21:53
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 21:33   #14
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

Cytat:
Napisane przez Lawia
Ja jestem na bierząco z projektami domków i widziałam bardzo dużo domków np 3 pokojowych ale 2 pokojowych również nie widziałam ( chyba, że letniskowe).
Mi się marzy taki domek 4 pokojowy nie za duży tak ok 80-90 m2, żeby nie było dużo sprzątania:P
My robiliśmy projekt "od podstaw" nasz- jak rozplanowaliśmy pomieszczenia (też cały czas myśleliśmy o czymś malutkim) to wyszło 140 m kw powierzchni mieszkalnej + garaz+stryszek nan garażem.

Najpierw chcielismy coś nieduzego- rozplanowaliśmy salon (fajnie jest mieć duży pokó, zeby na święta czy inne okazje wszyscy goscie się pomieścili) i kuchnię, obok jest jeszcze spiżarnia i mała łazienka (najpierw miało być samo wc, ale zdecydowalismy się dodać jeszcze kabinę prysznicową)- no i ten sposób wyszło 70 m, a do tego jeszcze garaz-skoro już się budujemy, to lepiej aby auto nie stało na dworze, tylko w garażu, no nie?

Na górze powstały 3 sypialnie i łazienka; no i wspomniany stryszek nad garażem. Aha-na dole dochodzi jeszcze kotłownia.
I tak właśnie z "małego" zamiaru powstaje całkiem spore lokum- ale jak już wczesniej wspomniałam- wychodzę z założenia, że budowa jest dosyć sporą i już na zawsze (dla mnie) inwestycją i nie chciałabym mieć na stałe "klitek" zamiast pokoi czy brak miejsca na przyjmowanie gości ...
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 21:51   #15
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

Ja mam domek 3 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, piwnica, strych jeśli chodzi o ścisłość Niby obrzeża śródmieścia, ale miło i zacisznie - uroki slepej uliczki raczej nie narzekam, ale często marzę o własnym domku... Moja ciocia buduje chalupę, więc częściowo moje marzenia się spełnią będę ją często odwiedzać
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 08:36   #16
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

a teraz co do dzialek nie orientujecie sie ile takowe kosztuja? wiem ze zalezy od miejsca itp ale to tak z ciekawosci pytam cos okolo 100.000? i chodzi mi tu o taka co pod budowe mozna, bo jak jest z pradem woda to nei wiem ? studnia czy jak bo ogrzewanie to sie ma piece czy cos chyba...
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 09:17   #17
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

patrzcie co zrobilyscie zafascynowalam sie i zaczelam ogladac gazety o budowaniu nawet nei wiem skad je mam i tak znalazlam domek i wklejam heh...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg domek.jpg (38,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg domek2.jpg (36,6 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg domek3.jpg (47,7 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg domek4.jpg (34,5 KB, 100 załadowań)
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 06:53   #18
malelka
Rozeznanie
 
Avatar malelka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 711
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

Moi rodzice zawsze marzyli o własnym domku i w końcu go wybudowali , ale od wielu lat ciągle go urządzają.
Ja z mężem również marzymy o domku - WŁASNYM!!! Niestety na razie nie stać nas na to. W obecnym mieszkaniu opłaty (czynsz, woda, gaz, telefon itd.) pochłaniają nam 1/2 - 2/3 dochodów (a pracujemy oboje). Jedynym wyjściem byłaby przeprowadzka do moich rodziców i kredyt, wówczas pieniądze, które dotychczas "przepadały" na rachunki poszłyby na spłatę kredytu. Jest jednak jeszcze jeden problem: mieszka z nami teściowa, dzięki której mamy to mieszkanie (zaznaczam, że nie jest to mieszkanie własnościowe ale TBS). Przecież nie wyrzucimy jej na bruk, ani nie weźmiemy jej ze sobą. Zresztą gdyby nie ona to pewnie wcale nie śpieszyłoby się nam aż tak to tej męki jaką jest budowa domu
Tak więc narazie domek pozostaje w sferze marzeń i tylko nabyliśmy kilka katalogów, które ciągle oglądamy. Poza tym często jeździmy do moich rodziców, bo oszalałabym gdybym nie mogła popracować w ogrodzie. Jednak wiadomo: nie ma jak swój własny.
malelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 00:36   #19
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

tez bym chciala domeczek... nikt by z sasiadow nie narzekal ze za glosno muzyczka bebni hehhe i w ogole klimacik inny,poopalac sie mozna i wyjsc na werande wieczorkiem zjesc kolacyjke na swiezym powietrzu.W ogole marza mi sie obiady na swiezym powietrzu na takiej werandzie z duzym stolem jak to widac w weiul filmach...marzenia..
mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-14, 17:51   #20
marzenka28
Raczkowanie
 
Avatar marzenka28
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 106
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

A ja dziewczyny to już nawet nie marze o domku załorocznym tylko chociażby letniskoym, malutkim!!
powiem szczerze że nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego że realizcja mojego planu będzie aż takak trudna
własnie kilka dni temu wróciłam z urlopy spędzonego w takim domku, a co najważniejsze miejcowość w której się znajdował była przcudnej urody a przede wszystki bardzo bliziutko!!
ile sę z mężem nachodziliśmy żeby kupić jakąś działke w tej miejcowości!!
nic z tego, nie udało się
teraz moim zajęciem jest przeglądanie dzialek do sprzedaży i nic z tego, albo położenie nieciekawe, albo grunty rolne, albo cena zwalająca z nóg!!!!
Ale wciąz mam nadzieję że znajde, lub odezwie sięjakiś dobry duszek z ofertą nie do odrzucenia
bo ja już mam taki sliczny projekt na malutki domek letniskowy...
marzenka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 18:19   #21
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

my planowaliśmy kupno mieszkania ale za 40m kw.musimy zapłacić ok. 130tys. do tego dostajemy gołe ściany wieć do środka najtańszym kosztem wchodzi nastepne 20tys.
a przeciesz to jedyne 40 m kw.
co tam się zmieści?? nie mówiąc o np. dwójce dzieci (chyba że w piwnicy )

więc zaczeliśmy myśleć o budowie, jedyny plus to że mamy działke (mój spadek) ale nie wybudujemy domu w przeciągu jednego roku (oczekiwanie na mieszkanie) a gdzie mieszkać do tego czasu?
narazie mamy mieszkanie do stycznia 2008r. gdzie nie płacimy za wynajem potem niestety będziemy zmuszeni wynajmowac co za tym idzie brak pieniedzy na budowe....
już chce mi się płakać
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 18:26   #22
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

co do cen

mój znajomy własnie skończył budowe
bardzo prosty domek z piwnicą, dwa pietra,
nadole dwa małe pokoje kuchnia łazienka
u góry ten sam zestaw, czyli dwa oddzielne mieszkania

razem z działką kosztowało go to ok. 200tys.
dodam że w środku nie ma jedynie mebli
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 18:39   #23
^olka^
Rozeznanie
 
Avatar ^olka^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 528
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

w moim przypadku domek kompletnie odpada, jeśli zdecydowałabym się na budowę to tylko poza miastem co wprowadza małe kolizje w dotarciu do pracy, jak na razie żyjemy naszym 62 metrowych mieszkaniem i strasznie się cieszymy z jego posiadania, poza tym uwielbiam rozrywki typu kino, teatr i znów trzeba byłoby się telepać do miasta, może na starość zachce mi się domku, jak na razie jestem zbyt leniwa poza tym i ja i mój partner mamy tyle zajęć, że nie wiem kto by pilnował budowy, to graniczy z cudem
^olka^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 18:50   #24
munj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk.
Wiadomości: 1 081
GG do munj
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

Mieszkam w dość dużym domu {250 m2} z garażem i piwnicą, na wsi, z działką. muszę powiedzieć, że sprzątanie takiego domu jest okropne
Mojej mamie zajmuje to cały dzień - najpierw odkurzyć te 14 pokoi, potem zmyć podłogi, pozamiatać przedsionek,
coś za coś..
munj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 18:51   #25
mumu
Raczkowanie
 
Avatar mumu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 462
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

Najtańszy domeczek to cały drewniany, na fundamencie, całoroczny. Kosztuje ok. 40tyś. Wiele firm teraz stawia takie domki, różnej wielkości, tylko nie każdy chce mieć drewniany. Moim zdaniem bardziej warto kupić taki domek niż mieszkanie w bloku.
Działki budowlane kosztują bardzo różnie, zależy od miejsca - ja za jedną dałam 1.000zł a za drugą 30.000zł. Może są nawet droższe.
28lat mieszkałam w bloku i nigdy więcej!!! Wyszłam za mąż za chłopaka z własnym domem. I marzy mi się budowanie jeszcze jednego wg mojego uznania (mąż na to : "dobra, to idę zarabiać ")
Pozdrawiam!
mumu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 19:30   #26
blondyneczka2000
Raczkowanie
 
Avatar blondyneczka2000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 195
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

ja mam chyba największy dom z osób które sie tu wypowiadały i lepiej nie bede mówic ile bo w tym domu mieszkają 4 osoby więc lotnisko mamy i wiecie co ja bym chciala do bloku mieszkalam do 8 roku życia i to były najlepsze lata i oddałabym za to ogródek kominek i całe moje 140m poddasze
blondyneczka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 23:38   #27
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

Cytat:
Napisane przez blondyneczka2000
ja mam chyba największy dom z osób które sie tu wypowiadały i lepiej nie bede mówic ile bo w tym domu mieszkają 4 osoby więc lotnisko mamy i wiecie co ja bym chciala do bloku mieszkalam do 8 roku życia i to były najlepsze lata i oddałabym za to ogródek kominek i całe moje 140m poddasze
No to ja chętna jestem Muszę tylko z Mamuśką uzgodnić czy opłaca nam się wymiana mieszkania na bemowskim blokowisku na dom z ogródkiem i kominkiem...
Chcesz zamienić swoje 140 m na moje 9?!!!! Przemyśl, to co napisałaś jeszcze raz. Mieszkałaś w bloku 8 lat, ja 22 z hakiem i mam już dosyć...
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 12:54   #28
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

To ja sie dolacze do tych co chca miec domek... ja teeeez chce . Wczoraj moje kochanie przynioslo mi ksiazke z 300 projektami domow ( www.domywstylu.pl ) no i siedzialam do 1 w nocy i marzylam. Wybralismy pare projektow. Chyba trzeba zaczac zbierac kaske . Aha, firma Heban tez robi calkiem niezle domki. Pozdrawiam.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 14:25   #29
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka
To ja sie dolacze do tych co chca miec domek... ja teeeez chce . Wczoraj moje kochanie przynioslo mi ksiazke z 300 projektami domow ( www.domywstylu.pl ) no i siedzialam do 1 w nocy i marzylam. Wybralismy pare projektow. Chyba trzeba zaczac zbierac kaske . Aha, firma Heban tez robi calkiem niezle domki. Pozdrawiam.
To była pierwsza książka z projektami jaka wpadła w moje łapki, też mi się kilka spodobało.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 16:01   #30
blondyneczka2000
Raczkowanie
 
Avatar blondyneczka2000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 195
Dot.: Ja też bym chciała domek:-)

do wawy to ja sie z chęcią przeniose Beaux bo wiesz ten dom to na śląsku a dokladnie mikolów
blondyneczka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.