narzeczony żołnierz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-19, 21:19   #1
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Smile

narzeczony żołnierz


Dziewczyny mam pewien pomysł....otóż mój narzeczony jest żołnierzem, planujemy ślub...ale czekają nas też chwile rozłonki - misja. chciałabym żeby wypowiedziały się dziewczyny, które mają taką sytuacje jak ja. Piszcie jak się poznaliscie itp..
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 22:35   #2
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: narzeczony żołnierz

może jeszcze jakieś pomysły na wesele?? mundur czy garnitur??
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 13:19   #3
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: narzeczony żołnierz

cześć mój mąż jest rzołnieżem zawodowym, ślub braliśmy 20 sierpnia zeszłego roku, mój luby wystąpil w mundurze wyjściowym, goście byli bardzo zaskoczeni i wszystkim się podobało, na ślub przyjechali jego koledzy tyle że w mundurach polowych byliśmy bardzo zaskoczeni ich postawą wszystko wypadło super i tobie też tego życzę.
PS twój przyszły mąż szykuje się do iraku na pół roku? a mojego mają przenieść do innej jednostki odalonej o 200 km. Ja mam tu pracę i studia więc tego nie zostawię, będziemy mieli trudną decyzję do podjęcia, wiadomo że praca w wojsku wiąże się z wieloma wyzeczeniami i tęsknotą, ale jest dobrze płatna a życie jest drogie więc pewnie ten aspekt też weźmiemy pod uwagę.
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 15:15   #4
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: narzeczony żołnierz

też bardzo bym chciała żeby był w mundurze na ślubie. nie wyjeżdża do Iraku tylko do Afganistanu na pół roku i nie wiem jak to zniose, ale cóż mam nadzieje ze bedzie dobrze i nic mu sie nie stanie. Pozdrawiam Cie serdecznie a juz myslałam ze nikt sie nie odezwie.
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 15:31   #5
Chantalle
Raczkowanie
 
Avatar Chantalle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 478
Dot.: narzeczony żołnierz

ja to przechodzilam i cale szczescie, bo jego wyjazd mi uswiadomil, ze nie jestem skazana na niego do konca zycia, zdalam sobie sprawę ze jestem b.wartosciowa kobietą, ktorą trzeba szanowac.
jak on wyjechal, po paru miesiacach zaczelam sie spotykac z kims innym, dopiero wtedy poczulam co to milosc,szacunek i zaufanie, liczenie sie z moim zdaniem. niestety ten zolnierz byl przyslowiowym trepem,przynoszacym prace do domu razem z agresja.
ale jakby nie patrzec,dziekuje mu za to ze pojechal,bo dzieki temu uswiadomilam sobie pare rzeczy.
mam nadzieje ze u Ciebie bedzie git
__________________
Aparatka:
góra i dół-system DAMON od 23.12.2009

SLEEP WITH ME, SLEEP WITH MY PIT BULL !!!
Moje dziewczynki:
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37k6nlp0b0isba.png
Chantalle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 18:06   #6
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: narzeczony żołnierz

Przerabiałam to kilkanaście lat temu.Wtedy misje naprawdę były pokojowe, a mimo to zmieniały ludzi. Długie rozłąki takie jak w naszym przypadku 1,5 roku są nie dobre. Nie pomogły setki listów i rozmowy telefoniczne (wtedy sporadyczne bo nie było tak dostępnych komórek). Przyjechał inny człowiek jednak zmieniony tym co widział i czego dotykał.Rozstaliśmy się. Ja także przez ten okres zostałam zmieniona przez stres i napięcie które towarzysz każdej spóźnionej korespondencji brakowi wiadomości oraz idealizowaniu obrazu osoby nie obecnej.
Życzę ci szczęścia i pięknego ślubu. Bycie żoną żołnierza jest trudne, a misje wystawiają oboje na próbę.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 18:16   #7
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: narzeczony żołnierz

Mój był w mundurze i fajnie razem wyglądaliśmy
Na szczęście na żadną misję wcześniej nie wyjeżdżał,ale rozstania były z powodu szkoleń.
Udało mi się ,bo trafiłam na żołnierza,który swojej pracy do domu nie przynosi.
Ale tak jak Ewalena napisała, - bycie żoną żołnierza jest naprawdę trudne.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-20, 18:35   #8
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: narzeczony żołnierz

Dziewczyny przeraziłyscie mnie juz sama nie wiem co o tym wszystkim myslec to jego pierwsza misja wiec nie wiem jak zareaguje, jaki wroci tego obawiam sie najbardziej
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 18:46   #9
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: narzeczony żołnierz

Kalwi23 nie martw się na zapas.Każdy człowiek jest inny.To,że dziewczyny miały takie smutne doświadczenia nie oznacza,że Ciebie spotka to samo.
Na pewno sobie poradzicie i to rozstanie może być cegiełką,która wzmocni Wasz związek
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 08:41   #10
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: narzeczony żołnierz

madre słowa być żoną żołnierza jest cholernie trudne, ciągłe nieplanowane patrole, wyjazdy do warszawy kilka razy w miesiącu na kilka dni, nie jest łatwo czegokolwiek zaplanować bo zawsze wypada mu coś innego, nieraz miałam o to żal mimo ze to nie jego wina, najtrudniejsze jest to że mój tz dojeżdza do pracy 120 km i często zostaje tam na noc bo dojazdy kosztują masę kasy 1/3 wypłaty i sił,
bardzo przykre jest zasypiać samej i samej się budzić
wojsko zmienia ludzi i ja to widzę, mój misio nie jest juz takim moim misiem tylko stał się miśkiem, czasami szorstkim i nerwowym,
mam nadzieję ze Tobie ułozy się wszystko jak najlepiej
postaram się wkleić nasze zdjęcie ślubne
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 08:44   #11
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: narzeczony żołnierz

mam nadzieję że się załaduje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (89,2 KB, 405 załadowań)
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-21, 10:50   #12
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: narzeczony żołnierz

Wyglądaliscie super, miałas prześliczną sukienke. Swiete słowa niunieczku ze wojsko zmienia ludzi i ze jest ciężko...wczoraj mieliśmy burzę jakich mało własnie dotyczącą pracy mojego miśka. Trudno mi sie pogodzic ze ciągle go nie ma w domu a jeszcze ten wyjazd w lutym. ale mam nadzieje ze jakos bedzie. Pozdrawiam Cie serdecznie I DZIEKUJE ZA WSPARCIE
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 17:04   #13
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: narzeczony żołnierz

Cytat:
Napisane przez niunieczek Pokaż wiadomość
mam nadzieję że się załaduje
nooo musze powiedziec ze tak w mundurzeee to robiiiii wrazenieee
nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 17:39   #14
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Smile Dot.: narzeczony żołnierz

Ja również podzielam Wasz los. Jestem żoną żołnierza zawodowego. Mój Tż jest porucznikiem i władza go trochę zmieniła. Stał się nerwowy i wszystko co powie jest najważniejsze. Praca zmienia i kształtuje naszą osobowość i nie mamy na to wpływu. Tż teraz jest na poligonie we Wrocławiu a ja zostałam sama Czasami mam dość wszystkiego i strasznie zazdroszczę swoim przyjaciółkom, że mają swoich ukochanych na codzień. Co z tego, że sa pieniądze jak nie mamy czasu cieszyć się z nich wspólnie.Pod konec października będziemy codziennie razem aż do końca marca KONIEC poligonu!!!!
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 20:37   #15
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: narzeczony żołnierz

Dokładnie myszolinko podzielam Twoje zdanie...najgorsze jest to że prawie ich nie ma i faktycznie stają sie nerwowi...ale jakos damy rade prawda dziewczyny
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 21:47   #16
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: narzeczony żołnierz

Kalwi23 jeśli się kochacie to najważniejsze!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Proponuje mundur - to niezwykle romantyczne i szykowne.
Jestem pewna że będzie dobrze. Rozmawiaj,rozmawiaj,rozma wiaj i wmawiaj i wmawiaj i wmawiaj (umiejętnie) że jesteś najpiękniejsz, najmądrzejsz,lepszej kochanki i pani domu nie ma od ciebie i tylko takiego doskonałego i wspaniałego mężczyznę było stac na kogoś takiego jak TY.
Wszystko się uda życzę Ci z całego serca.
PS Ponoc żołnierze są łtwi w obsłudze tylko należy nauczyć się wydawać rozkazy
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 12:06   #17
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: narzeczony żołnierz

Poniekąd są łatwi w obsłudze tylko trzeba to robić bardzo umiejętnie żeby myśleli że to oni podejmują decyzje. Przynajmniej ja tak robie z moim miśkiem i jakoś się nie zorientował. A co do rozmowy to staram się z nim rozmawiać jak najczęściej i oczywiście wtedy gdy jest w domu bo ostatnio zdarza się to bardzo rzadko - wiadomo MISJA a moje kochanie jedzie pierwszy raz i jest w wielkm stresie ostatnio miał juz łzy w oczach. Jeżeli chodzi o strój to jednak zdecydowaliśmy mundur on bardzo chce w nim isc, tylko ja nie jestem do konca przekonana bo moj mis do stroju galowego ma beret poniewaz jest w bielskim batalionie desantowo szturmowym. A mnie sie to nie podoba, najwyzej pojdzie bez Pozdrawiam dziewczyny
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 18:04   #18
Ice lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 39
GG do Ice lady
Dot.: narzeczony żołnierz

Hej! ja również jestem żoną żołnierza, ciekawy ten temat, bo jednak życie z żołnierzem nie jest takie, jak z kimś innym. Mój mąż brał ślub w mundurze, wszycy byli zachwyceni tym jak wyglądał, a poza tym dla niego było bardzo ważne wystąpienie w mundurze. Mój mąż na szczęście jeszcze nie był na misji, ale znając życie jest to tylko kwestia czasu. Najbardziej denerwujące jest to, że nie można niczego, kompletnie niczego sobie zaplanować. Nawet nie mówię o podróży poślubnej, której nie mieliśmy, bo wiecie jak jest Zarobki są niezłe, ale biorąc pod uwagę specyfikę pracy i to jak ona zmienia, to i tak za małe. Poza tym ciągłe wynajmowanie mieszkania tez pochłania mase pieniędzy. Najbardziej wkurza mnie to jak inni mówią, że mam tak fajnie, bo dobrze zarabia i nic się nie namęczy. a nikt nie wie, ile jest pracy, stresów, wyrzeczeć, ile tęsknoty, bólu rozstań itp. To zrozumie tylko ktoś kto jest związany z żołnierzem. Ale mimo tego wsztskiego, to jestem najszczęsliwszą kobietą pod słońcem, bo mój mężuś jest CUDOWNY!!!!! A! mój ukochany doskonale oddziela pracę od domu. wprawdzie nieraz zdarzy mu się wydawac mi rozkazy, ale to tylko w żartach pozdrawaiam Was serdecznie!!!
Ice lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 22:21   #19
ewelka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 26
Dot.: narzeczony żołnierz

Cześć Dziewczyny
A mój mężczyzna ( prawdopodobnie rzyszły mąż) jest marynarzem i praktycznie ciągle go nie ma. Na samym początku karieriery na morzy był 6 miesięcy a w domu 2 miesiące. Obecnie zmienił armatora i pływa 2miesiące w morzu i 1 miesiąc w domu. Dla związku jest to naprawde wielka próba bo jak wiadomo CO PORT TO INNA heheh. Wszystkie dziewczyny jak sie dowiadują że mam faceta marynarza to mówią : Ty to masz fajnie.... Tak się zastanawiałam czy oby mój mężczyzna chciałby iść w mundurku.Wiem że taki mundurek to troszke kosztuje ale co tam raz się żyje
Pozdrawiam wszystkie kobietki żony , narzeczone marynarzy żołnierzów
__________________
EwElKa
ewelka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-10, 22:33   #20
Ice lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 39
GG do Ice lady
Dot.: narzeczony żołnierz

Nie zazdroszczę dwa miesiące to kupa czasu, dla mnie tydzień to prawdziwa męka.
Ice lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 22:41   #21
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: narzeczony żołnierz

mimo ze nie mam meza zolnierza (ani na razie zadnego innego) wiem co znaczy jesli ukochany wyjezdza na dlugo, daleko i spotkania sa sporadyczne...
To bardzo ciezkie....ale sprawdza sie zaufanie, wiernosc i czy jakis inny nie przewroci nam w glowie hehe

zycze wszystkim wytrwalosci w wyborze
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 15:29   #22
Olcia_rom
Rozeznanie
 
Avatar Olcia_rom
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk/West Yorkshire (UK)
Wiadomości: 675
Dot.: narzeczony żołnierz

Ninunieczek jaka piekna suknia! ten gorset jest przesliczny! W ogóle super razem wygladaliscie. ps-moze zdradzisz gdzie nabylas tak piekna suknie???
Olcia_rom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 22:26   #23
mika85
Raczkowanie
 
Avatar mika85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 224
Dot.: narzeczony żołnierz

Czesc wszystkim ja mam podobna sytuacje tylko ze moj Tż trafil do wojska zeby odbyc tylko to co trzeba czyli 9 miesiecy. jak narazie minęło dopiero 6 tygodni I teraz go przenoszą do jednostki na drugim końcu polski. Jest cięzko!! Ale wierze ze nam sie uda to wszystko przetrwac bo po jego powrocie planujemy slub i wesele Pozdrowienia!!
mika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 08:31   #24
niunieczek
Rozeznanie
 
Avatar niunieczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 628
Dot.: narzeczony żołnierz

Cytat:
Napisane przez Olcia_rom Pokaż wiadomość
Ninunieczek jaka piekna suknia! ten gorset jest przesliczny! W ogóle super razem wygladaliscie. ps-moze zdradzisz gdzie nabylas tak piekna suknie???

Dziękuję,
suknia była szyta na miarę u krawcowej, a krój i wygląd gorsetu był moim wymysłem.
Ciężko było znaleźć krawcową która była gotowa go uszyć, większość miała gotowe szablony i wzory, zwykle z prostą górą, a ja chciałam czegoś co olśni mojego mężusia, i muszę się przyznać że miał łzy w oczach jak mnie zobaczył.
Olcia jak jesteś z okolic Dzierżoniowa to chętnie podam namiary na krawcową.
niunieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 08:47   #25
i n k a
Raczkowanie
 
Avatar i n k a
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 36
Dot.: narzeczony żołnierz

Ja jestem żoną żołnierza zawodowego już od 10 lat. Ale żołnierzem to jest tylko w pracy, a w domu cudownym facetem. Nie był na żadnej misji, ale bardzo często wyjeżdża. Chyba nigdy się nie przyzwyczaję do tych wyjazdów... Za to uwielbiam jego powroty
i n k a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 11:58   #26
kinia2511
Raczkowanie
 
Avatar kinia2511
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ..z krainy marzeń i szczęścia.. :)
Wiadomości: 231
Exclamation Dot.: narzeczony żołnierz

Kalwi MUNDUR!!!! tylko i wyłącznie mundur!!!!!
Beret i tak musi trzymać w ręce albo na ramieniu,bez beretu nie pasuje
Zobaczysz!! Tż będzie dumny a wszystkie panny na weselu z krzeseł po spadają więc go dobrze pilnuj!!
Wiem z własnego doświadczenia-jak braliśmy ślub,to Pani urzędnik w USC tak do niego oczy kleiła że miałam wrażenie że to ona za niego właśnie wychodzi hi hi!!!!!!
kinia2511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 12:15   #27
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: narzeczony żołnierz

Cytat:
Napisane przez kinia2511 Pokaż wiadomość
Kalwi MUNDUR!!!! tylko i wyłącznie mundur!!!!!
Beret i tak musi trzymać w ręce albo na ramieniu,bez beretu nie pasuje
Zobaczysz!! Tż będzie dumny a wszystkie panny na weselu z krzeseł po spadają więc go dobrze pilnuj!!
Wiem z własnego doświadczenia-jak braliśmy ślub,to Pani urzędnik w USC tak do niego oczy kleiła że miałam wrażenie że to ona za niego właśnie wychodzi hi hi!!!!!!
Kinia tu Cie znalazłam zapomniałam juz o tym wątku oczywiście juz to wszystko przemyślałam i oczywiscie tylko mundur i bede go pilnować bez dwóch zdań
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 13:45   #28
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: narzeczony żołnierz

Pilnuj pilnuj jak to mówią w przysłowiu "Za mundurem Panny sznurem"

A ten niesamowity gorset ze zdjęcia z 1 strony jest boski
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 22:57   #29
sabincia
Raczkowanie
 
Avatar sabincia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 149
Dot.: narzeczony żołnierz

Podbijam temat Mój Tż również jest żolnierzem zawodowym, jedną misję w Afganistanie ma już za sobą. Jest cudownym człowiekiem i ten wyjazd, paradoksalnie, zmienił Go na lepsze. Zrobił się bardziej czuły, wylewny. Planujemy ślub ale nie mamy jeszcze konkretnej daty, jednak też już rozmawialiśmy o ubiorze i tylko mundur wchodzi w grę
Kalwi23, widzę, że już jesteś PO, czy mogłabyś wstawić jakąś fotkę?
sabincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 11:12   #30
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: narzeczony żołnierz

Cytat:
Napisane przez sabincia Pokaż wiadomość
Podbijam temat Mój Tż również jest żolnierzem zawodowym, jedną misję w Afganistanie ma już za sobą. Jest cudownym człowiekiem i ten wyjazd, paradoksalnie, zmienił Go na lepsze. Zrobił się bardziej czuły, wylewny. Planujemy ślub ale nie mamy jeszcze konkretnej daty, jednak też już rozmawialiśmy o ubiorze i tylko mundur wchodzi w grę
Kalwi23, widzę, że już jesteś PO, czy mogłabyś wstawić jakąś fotkę?
Zapraszam Cię na wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=277096&page=162 , bo tutaj to od 3 lat nikt nie zaglądał
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-16 13:11:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.