metamorfoza po porodzie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-16, 11:57   #1
rena73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 27

metamorfoza po porodzie


witam... właśnie urodziłąm dziecko, w ciązy przytyłam 30 kg.. czuje się jak słon i pewnie tak wygladam... wiadomo ze w ciązy człowiek niezbyt dba o siebie, teraz chciałabym żeby było inaczej ale obawiam sie ze przy natłoku tych obowiążków może być jeszcze gorzej.. potrzebuję pomocy najlepiej wizażystki która przeprowadzi metamorfozę na zywym organizmie, a nie tylko na zdjęciach... pozdrawiam serdecznie
rena73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 15:13   #2
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: metamorfoza po porodzie

wklej zdjecie, a najlepiej przed ciąża i teraz
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 17:17   #3
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: metamorfoza po porodzie

Tak, czekamy na zdjecie
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 17:37   #4
bety88
Raczkowanie
 
Avatar bety88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 112
Dot.: metamorfoza po porodzie

Cytat:
Napisane przez rena73 Pokaż wiadomość
witam... właśnie urodziłąm dziecko, w ciązy przytyłam 30 kg.. czuje się jak słon i pewnie tak wygladam... wiadomo ze w ciązy człowiek niezbyt dba o siebie, teraz chciałabym żeby było inaczej ale obawiam sie ze przy natłoku tych obowiążków może być jeszcze gorzej.. potrzebuję pomocy najlepiej wizażystki która przeprowadzi metamorfozę na zywym organizmie, a nie tylko na zdjęciach... pozdrawiam serdecznie
reno73, nie będziemy się czarować, do sylwetki z przed porodu nie dojdziesz nigdy, albo zajmnie Ci to bardzo długo.
Ale twoja rozpacz jest nie potrzebna. Jak napisałaś WŁAŚNIE urodzilaś dziecko, a powiedz mi- która mama tuż po porodzie ma zgrabną, smukłą sylwetkę?
Moja koleżanka z roku urodziła dziecko końcem stycznia. Przed ciążą byla dość szczupła, a dzidziuś był spory, więc można sobie wyobrazić taką kobietę. Dziś jest 4 miesiące po porodzie, nie stosuje żadnych diet, nie uprawia sportów, a jedyne co jej po ciąży zostalo to delikatny "flaczek" na brzuchu i ogromne piersi.
Kochana, samo karmienie piersią odbierze ci tyle kalorii, że z tygodnnia na tydzień będziesz zauwazała zmiany. Wstawanie co noc, ciągła troska nad maluchem, Twoje cialo będzie się ciągle zmieniać.
Nie pora na rozczulanie się nad sobą. Ciesz się cudownym macierzyństwem, odpoczywaj, regeneruj siły po porodzie.
Pozdrowienia dla Ciebie i maluszka
__________________
"... i keidy przyjdą dni deszczowe naucz sie przechodzić między kroplami"

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/index.php?new=4895d82f0617a
bety88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 18:00   #5
czarnula12335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rybnik (śląsk)
Wiadomości: 115
Dot.: metamorfoza po porodzie

A szybko wrócisz do formy sprzed ciąży. Ja nie karmiłam swojej córki piersią a już po miesiącu byłam chudsza. A po pół roku to tak schudłam, że już wtedy byłam szczuplejsza niż przed ciążą. Co prawda ja przytyłam 20 kilo w czasie ciązy tylko jak mówię ja nie karmiłam piersią, Napewno nie wyglądasz źle
czarnula12335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.